You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 16 Οκτ 2021
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 03:04 #129498

• Cobras-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • BLACK B❹YS IRAKLIO
Ψηφιστε.

Χαιρετισματα λοιπον στην σουπερ λιγκα εγω αναβω τον πυρσο μου κι ονειρευομαι, σπαω και πεταω το καθισμα μου σας αγαπαω μα δεν παλευομαι....
ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Snakes 4 Heraklion Ultras

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 04:10 #129500

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Θέλω να πιστεύω ότι θα παραμείνει 100% ΟΧΙ..

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 07:36 #129503

• OFI 1955
ψήφησα να μείνει, δεν με ενοχλεί καθόλου! πεθαμένος είναι! ας δεί και αυτός κανένα αγώνα του ΟΦΗ!
Μόνο Καζαντζάκης - Ξυλούρης θα βλέπουν?

Κατά που ακούγεται "τσάτσοι του Μαρινάκη " είμαστε ,
φοβάται κανείς μην μας καταλογίσουν ότι είμαστε και ΄"τσάτσοι του Βαρδινογιάννη?"

Ισα - ίσα που θα τους μπερδέψουμε όλους και δεν θα ξέρουν σε ποιο τσατσοστρατόπεδο να μας κατατάξουν!

Πάντως φωτογραφία του γαβροπροέδρου δεν θα ήθελα!

Εκτος και αν πεθάνει , όπως και οι άλλοι δηλαδή,...

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 10:29 #129507

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ψήφισα όχι.
Ήταν λάθος και η τοποθέτηση και ο τρόπος που έγινε!

Κατανοώ την επιχειρηματολογία κάποιων ότι κινούμενοι διπολικά, κινούμεθα άπολικά και ανεξάρτητα ή ότι το γήπεδο λέγεται Θόδωρος Βαρδινογιάννης.

ΑΛΛΑ

όταν έχεις τοποθετήσει Καζαντζάκη, Ξυλούρη δεν έχεις μόνο οριοθετήσει τις μυθολογικές και συμβολικές πηγές απ' όπου αντλείς, αλλά έχεις οριοθετήσει και ένα επίπεδο. Και πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός στο τι προσθέτεις και ΠΩΣ το προσθέτεις.Επίσης υπάρχει και μια τάξη μεγέθους... Δεν έχεις σε μεσαίο τους ογκόλιθους και σε κοντινό το σχιστόλιθο (αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα...)

Το μόνο καλό ήταν ότι εμονιταρίσανε σκιας Ξυλούρη, Καζαντζάκη και τους πήγανε από την ΑΛΛΗ όχθη. Φανταστείτε νά τους έβαζαν δίπλα δίπλα. Επίσης καλό ήταν που η εκτύπωση και το κοντράστ ήταν χάλια και μόλις άναψαν τα φώτα δεν καλοφαίνοταν.

Τώρα αν ήθελαν δικαιολογία για το γλείψιμο μήπως πάρουν τίποτα, και επειδή η ξεφτίλα έχει ήδη συντελεστεί, θα έπρεπε να είχαν και προετοιμάσει τον κόσμο και να το κάνουν αλλιώς, μα εύσχημες δικαιολογίες είχαν. Θα έβαζαν μια σαφώς μικρότερη φωτό, μαζί με την επιγραφή του γηπέδου, στο κέντρο και θα τέλειωνε η υπόθεση. Αυτή είναι ίσως και η μόνη έντιμη διέξοδος διαφυγής, γιατί εκεί που το βάλανε μέλλον δεν έχει.

Όσο κι αν φαίνεται αδύνατο στην ελλάδα,είμαι υπέρ των καθαρών λύσεων. Θέλεις να ενισχύσεις την ομάδα. Δώσε επίσημα χορηγία ή βάλε τα λεφτά σε μετοχές. Ή δώσε 2 εκατ. ας πούμε και οννόμασε το γήπεδο για 2 ή 5 χρόνια Μότορ Όιλ, Βαρδινογιάννης, Emirates, ή ό,τι άλλο. Τίμια και ΚΑΘΑΡΑ.

Αλλά η καθαρότητα βασανίζεται διαρκώς στις γκρίζες ζώνες των μετοχών, των συνελεύσεων τσίρκο και των αόρατων χρηματοδοτών...

Δεν πιστεύω στις ομάδες με αόρατους χρηματοδότες, πατερούληδες ή προεδράρες. Όχι στις επιτυχίες με κάθε μέσο αλλά στην ύπαρξη με ενδιαφέρον. Το μόνο που με συγκινεί είναι η πολυμετοχικότητα, συμμετοχή και συνευθύνη. Κι αυτό γιατί δεν είναι μόνο ποδοσφαιρική αλλά κοινωνική αναγκαιότητα. Ο ΟΦΗ έχει τη δυνατότητα να το πράξει ή να το επιχειρήσει. Έχει τη δυνατότητα να ανπτύξει μια μοντέρνα επιχειρηματικότητα. Τα χρωστούμενα θα τα πληρώσουμε, αργά ή γρήγορα.

Η κίνηση του πόστερ Βαρδινογιάννη ήταν λάθος. Και γι αυτό που σηματοδοτεί (την ανάγκη κάποιου ισχυρού για να υπάρξεις) και για τον τρόπο που έγινε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": boukoumtsa

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 12:06 #129510

• skantzoxoiras
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Απαράδεκτη κίνηση...
Το να μετακινείς τον Νίκο Ξυλούρη για να βάλεις στην θέση του έναν ΜΑΦΙΟΖΟ...
Το να ξεφτιλίζεις έτσι τον κόσμο του ΟΦΗ που με τους αγώνες και τις θυσίες του απελευθέρωσε την ομάδα απο αυτούς και τους παρατρεχάμενους τους και την συντηρεί ώστε να ορθοποδήσει κάποια στιγμή οικονομικά...

Όπως γράφει και ο zerkalo, μόνο ΔΟΥΛΙΚΟΤΗΤΑ δείχνει αυτή η κίνηση...
Και ο κόσμος του ΟΦΗ έχει αποδείξει πως μόνο αυτό δεν είναι...
Ας το αποδείξουν και οι υπεύθυνοι της ομάδος/γηπέδου αποκαθηλώνοντας αυτό το έκτρωμα..
<Οι δρόμοι αλλάζουν, οι καιροί αλλάζουν, οι τρόποι αλλάζουν,
αλλά ο σκοπός παραμένει ο ίδιος.
Αυτή είναι η μοίρα μας, να αγωνιζόμαστε και να αντιστεκόμαστε.
Να πολεμάμε και να πέφτουμε, να πέφτουμε και να νικάμε>

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 12:22 #129512

• CORUM4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • ΟΦΗ, whiskey και heavy metal δίσκοι!!!
Απαράδεκτη η κίνηση, συμφωνώ, αλλά προσωπικά είχα ξενερώσει περισσότερο όταν ακούστηκε από που πήραμε μέρος των χρημάτων που χρειαζόμασταν για την αδειοδότηση. Είμαι ρεαλιστής και κατανοώ την αναγκαιότητα της δεδομένης χρονικής και οικονομικής συγκυρίας, καθώς επίσης και το επιχείρημα ότι "οι γαμιόληδες μας χρωστάνε πολλά παραπάνω και πρέπει να τα ξεπληρώσουνε" κλπ, αλλά ξενέρωσα ρε πούστη μου, πώς να το κάνουμε! Η κίνηση αυτή με τη φωτογραφία, κατά τη γνώμη μου, λειτουργεί ανταποδωτικά για τη "χορηγία", και μην πω ότι πιθανά να ήταν και όρος, έτσι για το σπάσιμο να πούμε. Δε γαμιέται, εμείς πάλι ΟΦΗ θα είμαστε...
Όλοι κατά βάθος είμαστε ΟΦΗ απλά κάποιοι δεν το έχουν ανακαλύψει ακόμα...

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 12:44 #129515

• skantzoxoiras
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Απ' όσο ξέρω δεν υπήρξε ΠΟΤΕ καμία χορηγία απο την οικογένεια αυτή, μια απο τις πολλές φορές που καιγόταν ο κ**λος μας για τα φράγκα είχε ακουστεί αυτό, αλλά τελικά λεφτά έδωσε άλλος.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 12:52 #129519

• CORUM4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • ΟΦΗ, whiskey και heavy metal δίσκοι!!!
skantzoxoiras έγραψε:
Απ' όσο ξέρω δεν υπήρξε ΠΟΤΕ καμία χορηγία απο την οικογένεια αυτή, μια απο τις πολλές φορές που καιγόταν ο κ**λος μας για τα φράγκα είχε ακουστεί αυτό, αλλά τελικά λεφτά έδωσε άλλος.

Μακάρι να έχεις δίκιο, δεν ξέρω, αλλά αν δεν ίσχυε θα έπρεπε να βγει ανακοίνωση διάψευσης σε ιδιαίτερα υψηλούς τόνους μάλιστα. Δεν έγινε, άρα εξακολουθώ να πιστεύω ότι υπήρχε και φωτιά κάτω από τον καπνό... Από κει πέρα, δεν αξίζει καν να το συζητάμε...
Όλοι κατά βάθος είμαστε ΟΦΗ απλά κάποιοι δεν το έχουν ανακαλύψει ακόμα...

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 12:57 #129520

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Ρε παιδιά εγώ την Φώτο δεν την είδα. Που στο διάολο την είχαν βάλει;

Απόλυτη ξεφτιλα, αποκαθήλωση άμεσα.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 13:07 #129521

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
skatz κάνεις λάθος εδώ... δε θυμάσαι κάτι motoroil και κάτι cyclon στη φανέλα...?

Όπως και να το κάνουμε... ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ, ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΜΑΣ.

Τι ψηφοφορίες ρεεεεε

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 13:55 #129530

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δε χρειαζονται καθολου ψηφοφοριες .Νικο ΟΦΗ1955 σε εκτιμω αλλα εισαι τελειως λαθος.Οχι 100% λαθος.200%.
Τα επειχηρηματα μου,γιατι παντα θελω να στηριζω τον λογο μου τα κατεθεσα στο τοπικ για τον μπουτσοτελη.Μη λεμε τα ιδια.
Κι στη τελικη,αν αξιζει ενας Θοδωρας να μπει σε φωτο,αυτος ειναι μονο ενας και λεγεται Παπαδοπουλος.
Αυτος πραγματικα εδωσε και την ζωη του για τον ΟΦΗ.

Οχι τα τσιμπουκια των αμερικανων,το ξεσταυρι μου πια...

Κι να σταματησετε καποιοι,που προφανως δεν τα ζησατε απο κοντα ,οτι χρωμσταμε στην οικογενεια και μαλακιες.Μας χρωστανε δε τους χρωσταμε.
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 14:11 #129534

• zeit4
Τώρα ότι έγινε, έγινε. Μας είδαν και παντού, δεν ξεγράφει.
Ας πάει σκιάς στο ΒΑΚ, που τόχτισε κιόλας, όπως γράφτηκε κι αλλού.

Δυστυχώς, τα μεταξωτά βρακιά θέλουν κι επιδέξιους κώλους. Και μεις και να θέλουμε να την κάνουμε τη δουλειά, δεν ξέρουμε πως. Τι να λέμε. Ήθελα νάξερα ποιανού ιδέα ήταν και ποιοι τόκαναν?

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 14:26 #129536

• OFI 1955
matador έγραψε:
Δε χρειαζονται καθολου ψηφοφοριες .Νικο ΟΦΗ1955 σε εκτιμω αλλα εισαι τελειως λαθος.Οχι 100% λαθος.200%.

Φίλε αμοιβαία τα αισθήματα, αλλά,
επιχειρηματίας είσαι, αν βρεθείς στο χείλος του γκρεμού τι θα κάνεις?
Να σου πώ εγώ,
Αλλοι εξαφανίζονται, μην τον είδατε και μην τον απαντήσατε,..
άλλοι αυτοκτονούν αφού έχουν χάσει τα πάντα, ζωή σε λόγου μας,..
άλλοι πάνε φυλακή, οι καλύτεροι είναι, τσάμπα μασα, μόνο προσοχή στα μπάνια,..
'αλλοι γίνονται περίγελος της ομήγυρης διότι απέτυχαν, δεν ήταν λαμόγια, βλέπεις,
άλλοι χτυπάνε πόρτες, ζητούν, παρακαλάνε , απαιτούν , πανε σε φίλους και εχθρούς, δεν διακρίνουν πόρτες, μόνο κοιτάζουν αν η χαραμάδα έχει φώς,..

Πές ρε Μύρωνα εσύ τι από όλα θα έκανες?

Και κάτι ακόμα ψήφησα ναι για ένα λόγο ακόμη, έτυχε να τον γνώριζα , ήξερα καλά τι ήταν ο ΟΦΗ γι αυτόν.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 14:41 #129537

• Basilis
Τι έγινε ρε παιδιά?Τους αδικήσαμε μήπως τους...καυμένους τους βαλιτσογιάννηδες?ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑΣ..ΤΙ ΩΡΑΙΑ..Να σε φτύνει και να σε βρίζει μια χώρα ολόκληρη..Τι πισωγυρίσματα είναι αυτά?Τι ξαφνικές αγάπες?
Να του κάνουμε και άγαλμα που μας έκανε ΤΣΑΤΣΟΥΣ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ..Το κόβω πάλι να χωριζόμαστε σε αντίπαλα στρατόπεδα και ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ!!

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 14:59 #129539

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν ξεχνώ τότε που οι νταβάδες της οικογένειας μας δίνανε ραντεβού ΘΑΝΑΤΟΥ, με το τελεσίγραφο ότι αν δε σταματήσουν τα μπινελίκια σε βάρος τους από τη 4,τότε τα κεφάλια μας θα κατρακυλούσαν από την κορφή της Θύρας μέχρι το τέρμα.Όχι ρε μάγκες,αυτά δεν ξεχνιούνται.Ούτε τη φωτογραφία τους θέλω να βλέπω,ούτε τα λεφτά τους πια.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 15:21 #129540

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
OFI 1955 έγραψε:
matador έγραψε:

Φίλε αμοιβαία τα αισθήματα, αλλά,
επιχειρηματίας είσαι, αν βρεθείς στο χείλος του γκρεμού τι θα κάνεις?
Να σου πώ εγώ,
Αλλοι εξαφανίζονται, μην τον είδατε και μην τον απαντήσατε,..
άλλοι αυτοκτονούν αφού έχουν χάσει τα πάντα, ζωή σε λόγου μας,..
άλλοι πάνε φυλακή, οι καλύτεροι είναι, τσάμπα μασα, μόνο προσοχή στα μπάνια,..
'αλλοι γίνονται περίγελος της ομήγυρης διότι απέτυχαν, δεν ήταν λαμόγια, βλέπεις,
άλλοι χτυπάνε πόρτες, ζητούν, παρακαλάνε , απαιτούν , πανε σε φίλους και εχθρούς, δεν διακρίνουν πόρτες, μόνο κοιτάζουν αν η χαραμάδα έχει φώς,..

Πές ρε Μύρωνα εσύ τι από όλα θα έκανες?

Απλο φιλε,δεν επιτρεπω στην επιχειρηση μου να φτασει σε αυτο το σημειο,στο χειλος του γκρεμου.

Δεν ξεχνώ τότε που οι νταβάδες της οικογένειας μας δίνανε ραντεβού ΘΑΝΑΤΟΥ, με το τελεσίγραφο ότι αν δε σταματήσουν τα μπινελίκια σε βάρος τους από τη 4,τότε τα κεφάλια μας θα κατρακυλούσαν από την κορφή της Θύρας μέχρι το τέρμα.Όχι ρε μάγκες,αυτά δεν ξεχνιούνται.Ούτε τη φωτογραφία τους θέλω να βλέπω,ούτε τα λεφτά τους πια

Πεστα ρε Μανο,πεστα...Κι επειδη μιλησα με δικο μας απο τη διοικηση ειναι ,οπως ειναι φυσικο,σε αναλογη ψυχικη κατασταση με την συντριπτικη πλειοψηφια των Ομιλιτων που ενιωσαν τα χειροτερα συναισθηματα βλεποντας την φωτο...

Και κάτι ακόμα ψήφησα ναι για ένα λόγο ακόμη, έτυχε να τον γνώριζα , ήξερα καλά τι ήταν ο ΟΦΗ γι αυτόν.
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 15:32 #129541

• Javier
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τι μαλακιες ειναι αυτες, ταση προς εμετο...
Φτιαξτε ρε μια φωτο του Μηνα του κουρεα να γουσταρουμε...

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 15:44 #129542

• OFI 1955
matador έγραψε:
[

στον Μαχλα φίλε Μύρων και στους άλλους που είχαν και έχουν το αγγούρι στο κώλο, να πάμε να τους πούμε

[quote]δεν επιτρεπω στην επιχειρηση μου να φτασει σε αυτο το σημειο,στο χειλος του γκρεμου.

και αφού δεν τα κατάφεραν και την έφτασαν στο χείλος του γκρεμού να τους διαολοστείλουμε ως ανίκανους και ακαμάτηδες.
Εγώ ήμουν αυτός πού έλεγε ΤΟΠΙΚΟ και μάγκες, εσείς είσαστε αυτοί θέλατε ΣΛ , κοντεύατε να με φάτε με τις μαλακίες του τύπου τρένο είμαστε και άλλα χαζά,..
Αυτό ειναι ένα απο τα διάφορα που θα βρούμε μπροστά μας, το άλλο έρχεται και βρωμάει γαύρο.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 15:54 #129543

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κανείς δεν ζήτησε από κανένα στη διοίκηση να πουλήσει την ψυχή του στο διάολο για να βγούμε στην Άλφα,έτσι;Αν κάποιος ή κάποιοι το έκαναν,να είναι έτοιμοι και για τις συνέπειες.Όποιος ή όποιοι ήταν αυτοί.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 16:07 #129545

• nargiles
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
Yπαρχει ο ευκολος, υπαρχει και ο πιο ευκολος τροπος να κατεβει η μουχλα απο εκει πανω.... Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κατεβει! Ουτε εμφυλιοι ουτε τπτ!
H ανωτατη αρετη δεν ειναι να 'σαι ελεύτερος, παρα να μαχεσαι για τη ελευτερία! Ν. Καζαντζακης
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": matador, skantzoxoiras, Javier

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 16:28 #129547

• skantzoxoiras
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Holocaust έγραψε:
skatz κάνεις λάθος εδώ... δε θυμάσαι κάτι motoroil και κάτι cyclon στη φανέλα...?

Ρε σύντροφε, προφανώς και δυστυχώς τα θυμάμαι, απλά όταν μιλάω πλέον για τον ΟΦΗ, μιλάω για τον ΟΦΗ τον δικό ΜΑΣ (δηλ.των 2 τελευταιων χρόνων).

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 16:36 #129550

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
skantzoxoiras έγραψε:
Holocaust έγραψε:

Ρε σύντροφε, προφανώς και δυστυχώς τα θυμάμαι, απλά όταν μιλάω πλέον για τον ΟΦΗ, μιλάω για τον ΟΦΗ τον δικό ΜΑΣ (δηλ.των 2 τελευταιων χρόνων).

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ!!!

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 16:51 #129552

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Συγνωμη για να καταλαβω:

ΠΟΙΟΣ ΑΝΑΚΙΝΗΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ & ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

Παρακαλω απαντηστε και ειδικα ο cobras-4 που ποσταρε πρωτος.
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 16:54 #129553

• skantzoxoiras
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
alucard έγραψε:
Συγνωμη για να καταλαβω:

ΠΟΙΟΣ ΑΝΑΚΙΝΗΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ & ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

Παρακαλω απαντηστε και ειδικα ο cobras-4 που ποσταρε πρωτος.

Αυτός ο οποίος έδωσε την εντολή να μετακινηθεί η φωτογραφία του Νίκου Ξυλούρη και στην θέση της να μπει μια μεγαλύτερη του Θ.Β.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 17:14 #129555

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
OK Sorry τωρα καταλαβα
ελειπα ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ?????
ΑΥΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ (ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΕΠΙΣΗΣ)
"ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ" που ειναι ομως χαζουλης (αν το "διεταξε" αυτος), ξεπερασε τα ορια της χαζομαρας
και εφτασε το σταδιο της ΜΑΛΑΚΥΝΣΗΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ και μαλιστα σε τελικη φαση.

για να μην δουμε λοιπον αλλα 'ντ' αλλων, ας τον μαζεψουν οι τριγύρω του (που εχουνε μυαλο)
και να πανε ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΧΘΕΣ γιατι θα χουμε κακα ξεμπερδεματα.

Δε νομιζω οτι χρειαζεται καμια αναλυση το θεμα
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 17:34 #129557

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ας την κατεβάσει ο εμνευστής με το καλό γιατί υπάρχει κίνδυνος στο επόμενο εντός να κατέβει με το άσχημο.Λάθος πέρα για πέρα κίνηση και τελικά ακόμα και αν ήθελε να δηλώσει δουλικότητα και υποταγή στο πορτοφόλι της οικογένειας και να γλύψει τον βαρδή,μάλλον γύρισε μπούμερανγκ γιατί θύμησε ακόμα μια φορά πόσο ΣΙΧΑΜΑΡΑ και ΑΗΔΙΑ νιώθει ο οπαδός του Ο.Φ.Η. για τους σκατόψυχους.Απλά διερωτώμαι πόσο μυαλό χρειαζεται κανείς για να το προβλέψει πριν γίνει η μαλακία και απάντηση δε μπορώ να βρω.

Αν επιμένουν να ζητούν βοήθεια από το πορτοφόλι του σκατόψυχου ας το κάνουν σιωπηλά.Αν ο σκατόψυχος επιθυμεί να συνεισφέρει υπερ του Ο.Φ.Η. ΚΡΗΤΗΣ ας μην περιμένει καμία ανταπόδοση και ας μην ελπίζει οτι θα ξεχάσουμε ποτέ τον βιασμό της ψυχής και της ομάδας μας όλα αυτά τα χρόνια από το πορτοφόλι και τους ρουφιάνους του.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 17:42 #129559

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εγώ θα έλεγα να βάλουμε και μια φώτο του Φ.Β από την άλλη μεριά.
Να κατεβεί άμεσα γιατί θα κατεβεί με το άσχημο.

Ψηφίζω να κατέβει η φώτο οπωσδήποτε.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 17:44 #129560

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
zerkalo έγραψε:
Ψήφισα όχι.
Ήταν λάθος και η τοποθέτηση και ο τρόπος που έγινε!

Κατανοώ την επιχειρηματολογία κάποιων ότι κινούμενοι διπολικά, κινούμεθα άπολικά και ανεξάρτητα ή ότι το γήπεδο λέγεται Θόδωρος Βαρδινογιάννης.

ΑΛΛΑ

όταν έχεις τοποθετήσει Καζαντζάκη, Ξυλούρη δεν έχεις μόνο οριοθετήσει τις μυθολογικές και συμβολικές πηγές απ' όπου αντλείς, αλλά έχεις οριοθετήσει και ένα επίπεδο. Και πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός στο τι προσθέτεις και ΠΩΣ το προσθέτεις.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 21:09 #129575

• Omiloparmenos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αιφνιδιαστικό και απογοητευτικό. Τίποτα άλλο.

Ψηφοφορια για την φωτογραφια του Θ.Βαρδινογιαννη 04/09/2011 21:34 #129576

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Από τη στιγμή που το γήπεδο ονομάζεται "Θ.Βαρδινογιάννης" τι πιο λογικό από μια φωτογραφία του ίδιου του ΘουΒου, δε βρίσκω κάτι το παράξενο. Από την άλλη, οι σύνδεσμοι μπορούν να βάλουν μια λινάτσα από κάτω και να γράφει "Τιμή και δόξα στη Βάνα Μπάρμπα". Ή κάτι έξυπνο με ένα βέλος προς τα πάνω.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.46 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.