You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 16 Οκτ 2021
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ.....
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ.....

ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:22 #44478

• antonis
ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΣΤΑΛΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΟΦΗ,ΑΠΟ TON ΚΟΥΚΑΚΗ ΝΙΚΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΠΙΛΟΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ LUFTHANSA ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ.Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΡΩΣΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ 7-8 ΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝ ΣΟΒΑΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ,ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ.ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΟΦΗ ΩΣ ΜΑΓΑΖΙ ΓΩΝΙΑ(ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΟΣ(!!!!!!!) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ)..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΣΤΑΛΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΑΕ,ΑΛΛΑ Ο ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΗΣ(Η ΑΡΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΑΚΗ ΤΟΥ ΜΑΝΩΛΗ,ΔΕΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ)

Υ.Γ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ,ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΙΝΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ.....

ΒΡΕ ΛΕΤΕ Ή ΜΠΑ???

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:31 #44479

• MESABELIES-4-
Μακαρι παιδια..να δουμε τισ εξελιξεις κ σε αυτο το θεμα......μην ενθουσιαστουμε κ απογοτευτουμε για ακομα μια φορα...αν γινει κατι επισειμο θα ειμαστε μαζι του να το ξερει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΦΗ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:32 #44480

• marios4
ANTE RE OMILARA NA MAS PARI KANAS ALOS NA FIGI O TSATSINAS EGV SIMFONO ME AYTO

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:38 #44483

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Στέκει να παίζει τέτοια πρόταση επειδή χθες ο τσατσοβατσινας άνοιξε τη κουβέντα με τη φράση "η ομάδα δεν πουλιέται".Μου έκανε εντύπωση μάλιστα το ότι το πέταξε έτσι στο ξεκάρφωτο.
Υ.Γ. Που είναι τώρα οι συνδέσμοι με @@ ναααα να απαιτήσουν πώληση εδώ και τώρα?Που είναι?Να στήσουν τον βατσινά στη γωνία και να του μαμούν ότι έχει μείνει αμάμητο.Ξέχασα,πάνε στη προπόνηση και απαιτούν γκολ
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:42 #44484

• MESABELIES-4-
Αντε να κανουμε κατι...ας μιλησουν οι προεδροι συνδεσμον κ εμεις μαζι τους....τετοιεσ ευκαιρεις δεν χανονται!!!!!!τωρα ομως!

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:52 #44485

• antonis
Στέκει να παίζει τέτοια πρόταση επειδή χθες ο τσατσοβατσινας άνοιξε τη κουβέντα με τη φράση "η ομάδα δεν πουλιέται".Μου έκανε εντύπωση μάλιστα το ότι το πέταξε έτσι στο ξεκάρφωτο.
Υ.Γ. Που είναι τώρα οι συνδέσμοι με @@ ναααα να απαιτήσουν πώληση εδώ και τώρα?Που είναι?Να στήσουν τον βατσινά στη γωνία και να του μαμούν ότι έχει μείνει αμάμητο.Ξέχασα,πάνε στη προπόνηση και απαιτούν γκολ

SNAKAKI Η ΠΩΛΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ ΑΓΑΠΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΟΦΗ.ΛΑΙΚΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟ ΜΑΖΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ..

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:54 #44486

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κοίτα φίλε μου.Στο Ηράκλειο υπάρχει,στα χαρτιά τουλάχιστον, ένας σύνδεσμος,ότι και να είναι τέλος πάντων.Δεν υπάρχουν άλλοι.Για την ώρα δεν έχω ακούσει να μιλάει για πώληση ή αλλαγή ιδιοκτησιακού.Ειδικά αμέσως μετά και την δημόσια ομολογία του Γκάντσεφ ότι ήρθε μέσω πρασινοπουτάνας.Επίσης δεν ακούστηκε ποτέ,έστω και για τα μάτια του κόσμου,να φέρει μια κάποια αντίρρηση στην πολλές φορές "διακήρυξη" του βατσινά ότι είναι "ιδιοκτήτης και πρόεδρος".Ειδικά χθες στην γενική συνέλευση,το μόνο που ζήτησαν ήταν να "σηκωθούν ψηλά τα κεφάλια" και "να μην υπάρχει απαισιοδοξία" για τα χάλια της ομάδας.Όλα θα πάνε καλά με "ιδιοκτήτη και πρόεδρο" βατσινά.Α ξέχασα,θα κατεβάσουν και τον κόσμο στο δρόμο αν χρειαστεί για το ιδιόκτητο γήπεδο.Όπως τον φέραν και στο γήπεδο μάλλον.
Άρα,αν θέλετε πίεση εδώ και τώρα για πώληση της τσατσοπαε πηγαίνετε να βρείτε τον μοναδικό εναπομείναντα για την ώρα σύνδεσμο,ότι είναι τέλος πάντων,και ζητήστε του να "ξηγηθεί" όμορφα και λεβέντικα.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:54 #44487

• MESABELIES-4-
ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ????ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 14:58 #44488

• antonis
Κοίτα φίλε μου.Στο Ηράκλειο υπάρχει,στα χαρτιά τουλάχιστον, ένας σύνδεσμος,ότι και να είναι τέλος πάντων.Δεν υπάρχουν άλλοι.Για την ώρα δεν έχω ακούσει να μιλάει για πώληση ή αλλαγή ιδιοκτησιακού.Ειδικά αμέσως μετά και την δημόσια ομολογία του Γκάντσεφ ότι ήρθε μέσω πρασινοπουτάνας.Επίσης δεν ακούστηκε ποτέ,έστω και για τα μάτια του κόσμου,να φέρει μια κάποια αντίρρηση στην πολλές φορές "διακήρυξη" του βατσινά ότι είναι "ιδιοκτήτης και πρόεδρος".Ειδικά χθες στην γενική συνέλευση,το μόνο που ζήτησαν ήταν να "σηκωθούν ψηλά τα κεφάλια" και "να μην υπάρχει απαισιοδοξία" για τα χάλια της ομάδας.Όλα θα πάνε καλά με "ιδιοκτήτη και πρόεδρο" βατσινά.Α ξέχασα,θα κατεβάσουν και τον κόσμο στο δρόμο αν χρειαστεί για το ιδιόκτητο γήπεδο.Όπως τον φέραν και στο γήπεδο μάλλον.
Άρα,αν θέλετε πίεση εδώ και τώρα για πώληση της τσατσοπαε πηγαίνετε να βρείτε τον μοναδικό εναπομείναντα για την ώρα σύνδεσμο,ότι είναι τέλος πάντων,και ζητήστε του να "ξηγηθεί" όμορφα και λεβέντικα.

Ολοι μαζι πρεπει να κανουμε οτι κανουμε,ειτε οργανωμενοι ειτε ανοργανωτοι.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:00 #44489

• NeMeSiS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΕΡΕ ΕΝΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:01 #44490

• antonis
Δεν ειναι για χαβαλε το θεμα...απο δω και περα δε ζηταμε ουτε συζηταμε αλλα ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ...

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:07 #44492

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αντώνη,ότι συλλαλητήριο έγινε μέχρι τώρα είχε μια οργάνωση.Άρα αν θέλουμε και τώρα να απαιτήσουμε τα αυτονόητα πρέπει κάποιοι να αναλάβουν να το οργανώσουν.Για την ώρα δεν υπάρχουν οι Snakes να μπουν μπροστά.Οι μόνοι που υπάρχουν είναι οι Κρήτες.Ας ξεκινήσουν λοιπόν αυτοί και μεις όλοι οι υπόλοιποι μαζί τους από την πρώτη τη στιγμή σε ότι χρειαστεί.Αλλά θέλουν;
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:08 #44493

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Άντε να κάμει επιτέλους ξαστεριά.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:12 #44494

• MESABELIES-4-
ΑΥΤΟ ΑΠΑΤΟΥΜΕ ΤΩΡΑ,ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΚΡΗΤΕΣ Κ ΝΑ ΟΡΓΑΝΟΣΟΥΝ ΚΑΤΙ Κ ΛΑΟΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ...ΕΞΑΛΟΥ ΤΑ ΣΥΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!!

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:14 #44495

• antonis
Ναι ομως η διαφορα ειναι πως τωρα δεν ειναι καποιο φημολογουμενο ενδιαφερον,αλλα καπως επισημο απ'οτι καταλαβα απο αυτα που ειπε ο Χρονακης...αρα ο κοσμος θα εχει ενα παραπανω λογο και πολυ πιο σημαντικο για να κατεβει στο συλλαλητηριο...μιληστε και εσεις με τους Κρητες..σε αυτη τη φαση θα πρεπει να ειμαστε ολοι ενωμενοι....να μας φοβηθει και ο ιδιος Ο Θεος...τι διαολο ανικανη ειμαστε...δε μπορουμε να απαιτησουμε κατι και να γινει(βλ. παοκια)

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:16 #44496

• MINOAS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ολα αυτα μου προκαλουν ενθουσιασμο, εκτος απο το timing της εμφανισης του κεραυνου εν αιθρια :wink:
Τι να πω ; μακαρι να υπαρξει, οπωτεδηποτε , ενα αληθινο ενδιαφερον για μια πραγματικη αλλαγη ιδιοκτησιακου στην πολυπαθη ομαδα ....

Οσο για το οτι αυτη τη στιγμη υπαρχουν μονο 2 ενεργης συνδεσμοι /...Ο πανελληνιος και οι Κρητες, αυτο δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν πολλες χιλιαδες ομιλιτες σε ολο τον κοσμο, που δεν εχουν κοινα ονειρα και ανυσηχιες και ενδιαφερον για την ομαδα χωρις να ειναι μελη σε καποιο κλαμπ...Και μπορει ο καθενας να εχει διαφορετικο τροπο προσεγγισης και δρασης, αλλα ολοι εχουμε μια κοινη αγαπη, τον ΟΜΙΛΟ.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:19 #44497

• antonis
Εσεις ρε Μινωα στην αθηνα ειστε τοσες χιλιαδες Κρητικοι...μπορειτε να κανετε κανα συλλαλητηριο..εχετε και την εφημεριδα και την εκπομπη για καλεσμα σε ολους τους Κρητικους της αθηνας..

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:27 #44498

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Φίλε μου Μίνωα,βαρέθηκα τα ενωτικά καλέσματα και τα όλοι ΟΦΗ είμαστε.Οι διαφορετικές απόψεις ή τα όποια λάθη του καθενός μας και οι επισημάνσεις τους από όλους όσους ενδιαφερόμαστε για την ομάδα δεν καταργούν φιλίες ή γνωριμίες,έτσι;Κάποτε θα πρέπει να αναλάβουν όλοι τις ευθύνες τους,καθαρά και ξάστερα.Μάλλον αυτή τη φορά το ενδιαφέρον για αγορά της ΠΑΕ δεν είναι μούφα.Ξαναλέω μου έκανε εντύπωση η κουβέντα του τστασοβατσινά χθες.Αν δεν γίνει και τώρα τίποτα να πάμε όλοι να γαμηθούμε,να κλείσουμε όλα τα sites και να το βουλώσουμε.Μια για πάντα.

Υ.Γ. Φυσικά δεν ξέχασα τον Πανελλήνιο Σύνδεσμο.Απλά κατά την ταπεινή μου γνώμη, αν γίνει κάτι θα ξεκινήσει από το Ηράκλειο.Γι' αυτό αναφέρω για ένα σύνδεσμο στο Ηράκλειο.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:34 #44500

• mclaren
Επειδή ο φίλος μου ο Μανώλης έχει μάθει να λέει τα πάντα μισά όταν πρόκειται να μιλήσει για πρόεδρο του ΟΦΗ και δεν το λέω για να σε προσβάλω Μάνο μου.

Θα συνεχίσω εγω την χθεσινή δήλωση Βατσινα δεν πουλώ αλλά άμα βρεθεί κάποιος από τους μεγάλους του τόπου μας και μπορεί να πάει τον ΟΦΗ ποιο ψηλά δεν θα σταθώ εγω και ο αδελφός μου εμπόδιο!

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:35 #44501

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Τώρα είναι ευκαιρία. Αν τη χάσουμε θα περιμένουμε καμιά 10αετία να δείξει ενδιαφέρον κάποιος σοβαρός επιχειρηματίας με στόχους.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:40 #44503

• MINOAS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Διαφωνω μαζι σου, αλλα θα αγωνιστω μεχρι τελους για να μπορεις να το λες... αυτο ισχυει και για το φιλο μου τον mc laren που εγραφε προχθες οτι μας βαρεθηκε και θα τα παρατησει ....
Σεβομαι την αντιθετη αποψη, και ειδικα οταν εκφραζεται αντρικια και στα ισα, και υπερασπιζομαι με παθος την γνωμη μου και το δικιο μου, με οποιοδηποτε κοστος....
Τελος μην υποτιμας καθολου την δυναμη του Παννεληνιου...θα σε διαψευσουμε συντομα :wink:

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:41 #44506

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Λάθος Νικόλα.Είπε στο περίπου ότι αν βρεθεί οικονομική δύναμη που μπορεί να πάει τον ΟΦΗ πολύ ψηλότερα από ότι μπορούν
αυτοί τότε θα τον πουλήσουν.Αν δεν είναι έτσι να με διαψεύσεις.Επίσης ο "πρόεδρος" της τσατσοπαε δεν χρειάζεται δικηγόρους και υποστηρικτές από το όποιο οργανωμένο κομμάτι των οπαδών.Πληρώνει δημοσιογράφους γι' αυτή τη δουλειά.Οπότε τσάμπα κόπο κάνεις.

Υ.Γ. Ρε συ Μίνωα,ποιός υπαινίχθηκε αδυναμία, υποτίμηση ή οτιδήποτε άλλο;
A,μη το ξεχάσω .Να απαντάμε και σε κανένα τηλέφωνο πότε πότε,έτσι;
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:44 #44507

• antonis

Τελος μην υποτιμας καθολου την δυναμη του Παννεληνιου...θα σε διαψευσουμε συντομα :wink:

Μακαρι Μινοα...δε μπορω να πιστεψω πως τοσες χιλιαδες Κρητικοι στην αθηνα εχουν εντελως γραμμενο στα αρχιδια τους τον ΟΦΗ...Καντε κατι..ενα συλλαλητηριο..για τν πλακα πιστευω θα ερθουνε 2-3000 κοσμος

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:49 #44509

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Μα ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε. Δεν μπορεί να πουλήσει!!!! Για να πουλήσεις κάτι δεν αρκεί να έχεις την άδεια να το διαχειρίζεσαι αλλά να σου ανήκει. Ο συγκεκριμένος ενδιαφερόμενος ας πάει στη Μότορ Όϊλ. Και ακόμα κάτι. Αυτή τη στιγμή ρε αρχίδι δεν στέκεσαι εμπόδιο στην πρόοδο της ομάδα μας; και δεν αναφέρομαι στο αγωνιστικό κομμάτι!!!!
Εσύ και οι προηγούμενοι υπάλληλοι καταντήσατε το λαό του Ο.Φ.Η. έτσι.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:55 #44511

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Νεώτερα.Ο βατσινάς διαδίδει ότι δεν έφθασε ποτέ επίσημο χαρτί ή φαξ στα χέρια του με θέμα την πώληση της ΠΑΕ.Απόψε δείτε ειδήσεις στο Creta με τον εκπρόσωπο των υποψηφίων αγοραστών να το επιβεβαιώνει ζωντανά.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:57 #44513

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Ωραία. Με κάθε του κίνηση δηλώνει όλο και πιο έντονα ότι είναι τσάτσος. Μάλλον δεν πρόλαβε να μιλήσει με τον Τζίγκερ και έτσι το παιξε κότα.

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:58 #44514

• persival
Νομίζω θα ήταν ιδανικό να μαθαίναμε ποιός είναι ο άνθρωπος που ενδιαφέρεται και αν είναι δυνατόν να επικοινωνήσουμε μαζί του...
Να ξέρουμε δηλαδή κατά πόσον είναι σοβαρό το ενδιαφέρον, μην είναι κανένα λαμόγιο...
Και απο κοινού ίσως μπορέσουμε να οργανώσουμε και κάτι καλύτερο...

Λέω τώρα εγώ...

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 15:59 #44516

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και μεις τι κανουμε?ΟΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.ΣΝΕΗΚΣ ΚΡΗΤΕΣ ΚΑΙ Σ.Φ.Ο.Α. ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 16:01 #44517

• MESABELIES-4-
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ???ΜC LAREN OI KΡΗΤΕΣ ΘΑ ΟΡΓΑΝΟΣΟΥΝ ΤΟ ΣΥΛΑΛΗΤΗΡΙΟ????

Re: ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕ..... 20/12/2007 16:02 #44518

• antonis
Αυτοι που ενδιαφερονται ειναι γερμανοι και ρωσοι επενδυτες και εχουνε μπροσταρη ενα δικο μας παιδι Ηρακλειωτη μονιμο κατοικο Γερμανιας πιλοτο στη LUFTHANSA....Oποτε δε πιστευω ενας μεταναστης να βλεπει ως παιχνιδακι την ομαδα της πατριδας του...
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.34 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.