You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος

Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 02/05/2010 22:19 #100776

• master
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Κυριακή 09-05-2010
Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος
Γεντί Κουλέ
17:00
Snakes Heraklion Club
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 02/05/2010 22:47 #100778

• GAKO-4
Μερικά βιντεάκια για να μην ξεχνάμε πως πρέπει να τους ανταποδώσουμε την φιλοξενεία τους στον πρώτο γύρο τόσο του προέδρου με τους γιούς του όσο και του προπονητή τους καθώς και τον κεράτα τον παίκτη του εθνικού βόθρου που πήγε και έσπρωξε τον επόπτη όταν πήγε να πεί στον διαιτητή πως λάθος καταλόγησε το υποτιθέμενο πέναλτυ. Ειδικά αυτός ο παίκτης που έσπρωξε τον επόπτη επείδη είπε το δίκαιο θέλει πολύ κράξιμο.Και να μην ξεχνάμε και τον τραυματισμό του Κοκκινάκη.
Κερατάδες με τον ΟΦΗ μας πείγατε να τα βάλατε.
Βέβαια προς θεού δεν εννοώ να κάνουμε τα ίδια, μην γίνουμε και εμείς μακάκες. Αλλά τουλάχιστων με κάποια εύστοχα συνθήματα ή και πανώ να τους δείξουμε με ποιους πήγαν να τα βάλουνε οι κερατάδες.

Τέλος σας υπενθιμίζω πως για τον τραυματισμό του Κοκκινάκη τιμωρήθηκαν με 4000€ πρόστιμο και εμείς για υβριστικά συνθήματα 6000€ πρόστιμο.

Τα είχα πάρει πάρα πολύ με το συγκεκριμένο ματς όπως και πολλοί άλλωστε και το περίμενα πως και πως.

ΚΑΙ ΞΑΝΑΤΟΝΙΖΩ ΜΗΝ ΠΑΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΜΠΙΝΑ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΚΡΩΤΗΤΕΣ. ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΜΩΤΗΘΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

ΟΦΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 02/05/2010 23:01 #100781

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Όλοι θυμόμαστε τι είχε γίνει σε αυτό το παιχνίδι , η διοίκηση μας τα θυμάται άραγε ??

Την τιμωρία που έφαγε ο Βόθρος την θυμούνται??? Εμάς ξέρουν να μας γ.......νε και να μη μιλάει κανείς ...

Ξυπνήστε γιατί θα σας κάνουν τα ίδια και μέσα στο Γεντί Κουλέ...

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 03/05/2010 01:36 #100788

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ποιος ειναι αυτος που τολμησε και τα βαλλε μαζι μας
ειναι τρελος? ή πεθυμα να δει τη δυναμη μας:angry:
αντε δυο εντος εμειναν να τα παρουμε μπας και μπουμε με
πλεονεκτημα,αλλα το σημαντικοτερο ειναι να παιξουν μπαλα
στα πλει οφ
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 03/05/2010 01:50 #100789

• FE4R poros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
και ξαναλεω οπως και αναφερθηκε καποιος ποιο πανω.....

οτιδιποτε κ αν κανουμε μην ξεχναμε πως εμεις θα την πληρωσουμε......οποτε η απαντηση μασ να παραμινει ΜΕΣΑ στην θυρα...οπως ετσι πρπ και σε καθε παιχνιδι!!!!!!!!!!!!!!
ακομα εχουμε την πινη για τα καπνογονα και τα λοιπα???????

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 03/05/2010 05:49 #100803

• ouga
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
Θα πάρουμε το ματς ,ήσυχα και ωραία .
Ενα πρόβλημα που δεν είχα κατα νου ,δεν μπορούμε να κλείσουμε παίχτες ακόμα ,γιατί δεν είμαστε στην Αλφα με τη βούλα.
Τωρα που το ξανασκέφτομαι ,ας μη πάρουμε το ματς,σημασία έχουν τα μπαράζ.(καταραμένοι ιδρυματικοί ,έχουμε κάνει συζητήσεις για τσαρτερ στις σέρρες ,μη παίρνω άδειες τσάμπα)

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 02:31 #100858

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πάντως θάχει ενδιαφέρον να δούμε αν θα υπάρξουν κάποιες αλλαγές και στην ενδεκάδα.
Υποθέτω θα επανέλθουν Ζορμπάς, Κατσικογιάννης. Νομίζω ότι ο Κατσικογιάννης και χρειάζεται και πρέπει να ξαναβρεί αγωνιστικό ρυθμό τάχιστα, λόγω και των μπαράζ.
Από την άλλη ο Αγρίτης φαίνεται κουρασμένος σωματικά και πνευματικά. Θα δούμε αν βρεθεί και κάποιος να τον ξεκουράσει. Ίσως ο Ζορμπάς παίξει τη θέση του.

Δηλ. Βεζυρίδης/Σταυρακάκης, Πίτσος, Νατσούρας, Μπερτίν/Πόποβιτς, Κάλαι, Κιάσσος,Ζορμπάς/ Όγκου, Βλόνταρτσικ (ή Αγρίτης).

Το ματς πρέπει να το πάρουμε και συγχρόνως ο Παράσχος να ωριμάσει σκέψεις και εικόνες εντός του.
Παρακαλώ σημειώστε ότι άν και δεν φαίνονται τα κουμπιά προσθήκης emoticon και φατσούλες μπορείτε πάντα να τα χρησιμοποιείτε

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 03:05 #100861

• FUTRE
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Διαιτητης Μπαλωμενος εχει 4 μηνες να σφυριξη ματς!
Αυτη η ειδηση ακουστηκε σημερα και ολοι μας λενε να εχουμε τα ματια μας 14,να προφυλαξουμε την ομαδα και να προσεξουμε τα αυτονοητα!
Και ρωταω...πρεπει να ερθει ο Μπαλωμενος για να εχουμε το νου μας και την ευθηνη να προστατευσουμε την ομαδα?
Πρεπει να ειμαστε τσιτωμενοι ολοι επειδη ερχετε καποιος που εχει να σφυριξη 4 μηνες?
Και γιατι ντε κ καλα πρεπει να ειναι απο την αλλη μερια,κ οχι απο τη μερια μας!
θα περιμενω να ερθει η ωρα που θα δω κ θα κρινω με τα ματια μου!Παντοσ ας μη τρελενομαστε τουλαχιστο γ αυτο!αν ειναι να μας στησουν το κανουν κ με διαιτητη SL!
Και ορισμενοι θα πουν καλα ποτε ειχαμε ευνοια για να το κανουμε τωρα?Ελπιδα να γινει απο εδω κ περα!
ΥΓ1!Θελω την ΟΜΑΔΑ απο εδω κ περα να γαμαει και να δερνει!
ΥΓ2!Θελω τη ΔΙΟΙΚΗΣΗ να μη μασαει το μπουτσο τις και να αφησει το σταυρο απ το χερι,καλα τον κρατουσαμε τοσο καιρο!
ΠΟΥ ΠΑΜΕ?
ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ?
ΠΡΟΣ ΤΙ ΟΛΗ ΤΟΥΤΗ Η ΜΑΧΗ?
ΣΩΠΑ!!!
ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΡΩΤΟΥΝΕ!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 07:11 #100872

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
FUTRE έγραψε:
Αυτη η ειδηση ακουστηκε σημερα και ολοι μας λενε να εχουμε τα ματια μας 14,να προφυλαξουμε την ομαδα και να προσεξουμε τα αυτονοητα!
Και ρωταω...πρεπει να ερθει ο Μπαλωμενος για να εχουμε το νου μας και την ευθηνη να προστατευσουμε την ομαδα?
Πρεπει να ειμαστε τσιτωμενοι ολοι επειδη ερχετε καποιος που εχει να σφυριξη 4 μηνες?
θα περιμενω να ερθει η ωρα που θα δω κ θα κρινω με τα ματια μου!Παντοσ ας μη τρελενομαστε τουλαχιστο γ αυτο!αν ειναι να μας στησουν το κανουν κ με διαιτητη SL!
Και ορισμενοι θα πουν καλα ποτε ειχαμε ευνοια για να το κανουμε τωρα?Ελπιδα να γινει απο εδω κ περα!
ΥΓ2!Θελω τη ΔΙΟΙΚΗΣΗ να μη μασαει το μπουτσο τις και να αφησει το σταυρο απ το χερι,καλα τον κρατουσαμε τοσο καιρο!

Και γω τις ιδιες σκεψεις εκανα FUTRE.
Ειμαστε θυματα των ΜΜΕ. Πεταξε την μπηχτη του ο Σαρρης, και να σου ο πανικος.
Κατσετε να δουμε ιντα θα γενει την Κυριακη, και το συζηταμε τοτεσας.

Υ.Γ. ...ακομα δυο ποστ μεινανε

\m/
Win or lose we get on the booze

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 10:25 #100873

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
FUTRE έγραψε:

+44444 Και γω αυτά θέλω φίλε ...τόσο καιρό.

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 16:56 #100875

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

--------------------------------------------------------------------------
Ο διαιτητή όντως είναι πάντα ένα πρόβλημα αν θέλει να κάνει ΚΑΚΟ σε μια ομάδα.. πως τον αντιμετωπίζεις στον αγωνιστικό χώρο αν είσαι ΕΞΥΠΝΟΣ ποδοσφαιριστής !! μόλις σφυρίξει κάτι που σε οδική σκυφτής και δαγκώνεις τα χείλια σου δυνατά και πας στην θέση σου..
Δεν έχουνε καταλάβει ακόμα μερικοί επαγγελματίες ποδοσφαιριστές ΟΤΙ σφύριξε δεν θα το πάρει πίσω, αν αρχίσεις να διαμαρτύρεσαι κινδυνεύεις να τιμωρηθείς και να εκνευρίσεις και τους συμπαίχτες σου.. Σιχαίνομαι τους ποδοσφαιριστές που είναι συνέχεια διαμαρτυρόμενοι δεν τους έχει πει κανείς πόσο κακό κάνουνε στης ομάδες τους;

Οι Φίλαθλοι μπορούνε στο γήπεδο να φωνάξουνε ,αλλά όχι να πετάξουνε οι να προπηλακίσουνε ΚΑΝΕΝΑΝ στο αγωνιστικό χώρο, δεν ξέρουνε πόσο κακό μπορούνε να κάνουνε στην ομάδα τους, οι διαιτητές είναι άνθρωποι και αν δεν έχουνε ακόμα παρη <ΕΝΤΟΛΗ> τα σποράκια θα τα δώσουνε στην άλλη ομάδα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ.

αλλα αν ακομα έχουνε ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΣΦΑΞΟΥΝΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ψάχνουνε τέτοιες ενέργειες από τους φιλάθλους ώστε να ΣΦΑΞΟΥΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..

Μην τους δώσουμε τέτοια δικαιώματα ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ,ώστε να μην παίξομε τα μπαράζ στην έδρα μας..

Πως αντιμετωπίζονται διαιτητές με ΕΝΤΟΛΗ;
ΕΥΚΟΛΑ αφού αν τους τρώει πράγματι ο κώλος τους αρκεί να ξέρεις να χειρίστης το θέμα και να ασχοληθείς μαζί τους πάντα καλόπιστα βέβαια και εκτός ΓΗΠΕΔΟΥ.

Π.Χ.. κάνετε μια καλή πράξει βρεε ΑΝΘΡΩΠΟΙ ας πάει κάποιος να του πει ευγενικά ..του χτυπάς την πόρτα του σπιτιου του , και του λές ειστε ο κύριος ΧΧΧΧ , κύριε ΧΧΧ πέρασα εχθές τυχαία από το σχολείο που πάει η κόρη σας και είδα κάτι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ με κάτι αυτοκίνητα να τρέχουνε σαν τρελοί ,είδα και ένα παιδάκι να γλιτώνει από του χάρου τα δόντια , το σχολίασα με έναν γνωστό μου ,και μου είπε τυχαία ότι εκεί πάει και η κόρη σας έτσι το έμαθα. ΠΕΙΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΕΛΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΗ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..
ΑΑΑ την Κυριακή νομίζω ότι παίζετε την ομάδα μου τον --την ΨΨΨΨΨΨ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ του πας και μια τούρτα..

Δεν θέλω να γράψω αλλά γιατί θα θεωρηθώ κακόβουλος από μερικούς που διαβάζουνε εδώ μέσα!!!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 17:08 #100876

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
και αν θες του παιζεις και καμια δυο ψηλες απο το αεροδρομιο
χωρις διακριτικα βεβαιως βεβαιως και το κανονιζεις με την χψω
ομαδα σου να βγαλει και ανακοινωση οτι καποιοι αλητες επιτεθηκαν
στον κυριο χψω διαιτητη αδικα και εμεις σαν διοικηση καταδικαζουμε
αυτη την πραξη και καθε τετοια πραξη;)

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 17:50 #100877

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Εγω παλι λεω να σταματησετε οι μεγαλυτεροι να γραφετε σκουπιδια εδω μεσα γιατι υπαρχουν και μικρα παιδια που διαβαζουν και δεν θελει πολυ να γινει κανενα κακο!!! Και σε τελικη αναλυση ρε Τηλεμαχε γιατι δεν πηγες να κανεις το ιδιο και εσυ με την υποθεση Μονιακη...αλλωστε ονοματα και καταστασεις τις γνωριζες!!

Οι διαχειριστες του site λαβετε μετρα..Δεν γινεται ο καθενας να λεει τη παπαρια του και να προωθει τακτικες τρομοκρατιας που τοσο καιρο εμεις οι ιδιοι πολεμησαμε!!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 18:06 #100878

• FUTRE
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
2-3 μπατσοι ομιλιτες χρειαζοντε απ αυτους που ειναι στο Γεντι κουλε,να αγαπανε τη Κρητη και τον ΟΦΗ..
Ενα καλο τουλαχιστον μπωρουνε να το κανουν για μας!
Με μερικες κουβεντες λιγο πριν την εναρξη οπως....λαισμαν το νου σου τωρα που θα βγεις να σφυριξης, μη κανεις καμια μαλακια κ τους εξαγριωσης γιατι θα καει ο τοπος και δυσκολα θα σε προστατευσουμε!
Εκει νομιζω οτι θα στανιερνη ο καθε εντεταλμενος!
sorry για το off topik αλλα το εφερε η κουβεντα!
ΠΟΥ ΠΑΜΕ?
ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ?
ΣΩΠΑ!!!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 21:45 #100882

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Εγω παλι λεω να σταματησετε οι μεγαλυτεροι να γραφετε σκουπιδια εδω μεσα γιατι υπαρχουν και μικρα παιδια που διαβαζουν και δεν θελει πολυ να γινει κανενα κακο!!! Και σε τελικη αναλυση ρε Τηλεμαχε γιατι δεν πηγες να κανεις το ιδιο και εσυ με την υποθεση Μονιακη...αλλωστε ονοματα και καταστασεις τις γνωριζες!!

Οι διαχειριστες του site λαβετε μετρα..Δεν γινεται ο καθενας να λεει τη παπαρια του και να προωθει τακτικες τρομοκρατιας που τοσο καιρο εμεις οι ιδιοι πολεμησαμε!!
----------------------------------------------------------------------------------
ΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤ.....και μαθε να διαβαζεις ,της πρακτικές του πρίγκιπα της Ηλιούπολης γράφω…βλέπεις να γράφω για ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ Η ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ???? ΑΝ ΝΑΙ, ΔΕΙΞΕ ΠΟΥ;;;;;

ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ Ε-Σ-Υ; ΑΝΟΜΗΜΑ… για τον Μονιάκη;;; ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ <ΜΑΛΩΣΕΙ > ???? ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ;

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 23:09 #100886

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ έγραψε:

----------------------------------------------------------------------------------
ΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤ.....και μαθε να διαβαζεις ,της πρακτικές του πρίγκιπα της Ηλιούπολης γράφω…βλέπεις να γράφω για ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ Η ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ???? ΑΝ ΝΑΙ, ΔΕΙΞΕ ΠΟΥ;;;;;

ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ Ε-Σ-Υ; ΑΝΟΜΗΜΑ… για τον Μονιάκη;;; ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ <ΜΑΛΩΣΕΙ > ???? ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ;

Κατ'αρχας Τηλεμαχε τα "ΣΣΣΣΤΤΤΤΤ" εκει που οι ιδεες σου θα βρουν αντικτυπο και υποστηρικτες της ιδιας τρομοκρατικης νοοτροπιας! ΟΧΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ που δοξα το Θεο και να διαβαζω ξερω και να γραφω αλλα πανω απ'ολα να ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

Απο τα λεγομενα σου μας παρουσιαζεις τις τακτικες του πριγκηπα της Ηλιουπολης ως παραδειγμα προς μιμηση και ιδανικο τροπο αντιμετωπισης διαιτητων που λειτουργουν κατοπιν εντολης! Ντροπη να προαγεις τετοιες ιδεες και μαλιστα μεσα σε εναν ιστοτοπο που επισκεπτεται νεος κοσμος που ακομα διαμορφωνει χαρακτηρα!

Οσον αφορα αυτο που ειπα για την υποθεση Μονιακη, γιατι δεν πηγες και εσυ να πιασεις τους υπευθυνους που θελησαν να κανουν επανεξεταση της υποθεσης και να ασκησεις εκει την τρομοκρατικη πρακτικη που υπερασπιζεσαι..?? Αλλωστε τους ηξερες ολους αυτους που κινηθηκαν υπογειως κατα του Μονιακη (οπως μας ελεγες)!!!

Δεν εχω κατι προσωπικο απεναντι σου απλα ας σκεφτομαστε μερικοι μερικοι τι γραφουμε εδω μεσα!!!!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 05/05/2010 23:23 #100888

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
λοιπον,εγω λεω να μην σκεφτομαστε απο τωρα οτι θα μας αδικησει ο διαιτητης,γιατι αν το σκεφτομαστε τοσο πολυ,θα γινει.ας περιμανουμε ν δουμε και μετα θα κρινουμε.αλλα και να μας αδικησει,δεν πρεπει ν δωσουμε εμεις απαντηση μεσα στο γηπεδο αλλα η διοικηση.αυτη πρεπει ν κανει 1 κινηση.ας μην ειμαστε επιπολαιοι,γιατι 1 τιμωρια στα μπαραζ θα μας στοιχησει και επειδη μας εχουνε στην μπουκα δεν θα μας χαριστουν

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 06/05/2010 02:13 #100893

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
λοιπον,εγω λεω να μην σκεφτομαστε απο τωρα οτι θα μας αδικησει ο διαιτητης,γιατι αν το σκεφτομαστε τοσο πολυ,θα γινει

Ελα μου????

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 06/05/2010 03:00 #100895

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Κατ'αρχας Τηλεμαχε τα "ΣΣΣΣΤΤΤΤΤ" εκει που οι ιδεες σου θα βρουν αντικτυπο και υποστηρικτες της ιδιας τρομοκρατικης νοοτροπιας! ΟΧΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ που δοξα το Θεο και να διαβαζω ξερω και να γραφω αλλα πανω απ'ολα να ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

Απο τα λεγομενα σου μας παρουσιαζεις τις τακτικες του πριγκηπα της Ηλιουπολης ως παραδειγμα προς μιμηση και ιδανικο τροπο αντιμετωπισης διαιτητων που λειτουργουν κατοπιν εντολης! Ντροπη να προαγεις τετοιες ιδεες και μαλιστα μεσα σε εναν ιστοτοπο που επισκεπτεται νεος κοσμος που ακομα διαμορφωνει χαρακτηρα!

Οσον αφορα αυτο που ειπα για την υποθεση Μονιακη, γιατι δεν πηγες και εσυ να πιασεις τους υπευθυνους που θελησαν να κανουν επανεξεταση της υποθεσης και να ασκησεις εκει την τρομοκρατικη πρακτικη που υπερασπιζεσαι..?? Αλλωστε τους ηξερες ολους αυτους που κινηθηκαν υπογειως κατα του Μονιακη (οπως μας ελεγες)!!!

Δεν εχω κατι προσωπικο απεναντι σου απλα ας σκεφτομαστε μερικοι μερικοι τι γραφουμε εδω μεσα!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Mitsos4: ούτε εγώ έχω τίποτα απέναντι σου, αλλά από όλο το κείμενο μου αυτό κατάλαβες;

Εκεί που έχεις δίκιο είναι στο ΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤ ,ΚΑΙ ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ … Όμως δεν είμαι τρομοκράτης και δεν ήθελα σήμερα να ασχοληθώ με το ποδόσφαιρο την στιγμή που ΕΛΛΑΔΑ ΘΡΗΝΕΙ τρεις νέους ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ συνανθρώπους μας ,που μπορεί να βρισκότανε στην εργασία τους <<από φόβο μήπως και τους απολύσουνε>> και δυστυχώς αυτά τα ΚΑΘΙΚΙΑ που το έκαναν αυτό και καταστρέψανε μια ΑΠΕΡΓΙΑ που έχω να την δω 25-30 χρόνια ,και βρήκανε τα κανάλια τροφή κάποιοι να ρίχνουνε κορκοδιλια δάκρυα … Δεν ξέρουνε τι ζημιά έκαναν σε αυτές της οικογένειες και στην χώρα ,,ναι είμαι γνωστός αντίεξουσιαστής αλλά όποιος πιστεύει σε τέτοια ιδεολογία, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗΣ ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΑΘΩΟΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ..

Θα τα πούμε άλλη φορά για το ποδόσφαιρο, τώρα δεν έχω όρεξη να γράψω για ποδόσφαιρο γράφω τώρα αλλού εις μνήμη αυτών τον ανθρώπων, ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΡΑΣΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ <<<ΔΕΝ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ !!! ΑΠΕΡΓΙΑ!!! ΑΠΟΛΥΕΣΤΕ>>….ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ ΑΣ Σ ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ..

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 06/05/2010 15:35 #100906

• ouga
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
Υπάρχει πιθανότητα αναβολής της αγωνιστικής?

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 08/05/2010 02:48 #100935

• FUTRE
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μα που εχουν παει ολοι?
Πολυ ησυχια σ αυτο το topik!
Εχουμε αγωνα τη Κυριακη με Εθνικο ΒΟΘΡΟ και πρεπει να τους κανουμε καμια αποφραξη!
Αντε να ανεβαινουμε σιγα σιγα!
Εχουμε χρωστουμενα και θελω να τους τα ξεπληρωσουμε με ΜΠΑΛΛΑ,ΓΚΟΛ,ΚΑΙ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ τιποτα αλλο!
Αν οι παιχτες μας ειναι μαγκες κ εχουν εγωισμο,με αυτα που εγιναν στο πρωτο γυρο πρεπει να τους ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΤΩ!!!
ΠΟΥ ΠΑΜΕ?
ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ?
ΣΩΠΑ!!!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 08/05/2010 05:27 #100937

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
τα τοπικς που γραφονται λιγα μας εχουν παει πιο γουρικα:woohoo:

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 08/05/2010 17:38 #100946

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
απλα λεω γιαννις4 οτι δεν πρεπει ν ειμαστε προκατηλημενοι.συνεχεια λεμε οτι θα μας αδικησει ο διαιτητης και οτι ειναι υποπτος.δεν λεω μας εχουν αδικησει αρκετες φορες αλλα ας μην τ σκεφτομαστε

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 08/05/2010 19:14 #100947

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πιο πολλες αδικιες θυμαμαι στην Α' παρα φετος παντως...και προσωπικα ουτε λεω για διαιτητες και βοηθους και τα λοιπα...ουτε καν ασχολουμαι με δαυτους.... Αν μια ομαδα παιξει καλα εστω και με ενα γκολ θα μπορεσει να την παρει την νικη..

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 09/05/2010 16:19 #100990

• MICHAELB1987
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Οι γυναίκες μπαίνουν τζάμπα?

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 09/05/2010 16:22 #100991

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ 1

Αλλα οι Ομιλιτισσες πληρωνουν ΓΙΑ το δικο μας ελευθερο ΟΦΗ
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 09/05/2010 19:54 #100997

• www.omilitis.gr
Το www.omilitis.gr βγαίνει LIVE από το Γεντί Κουλε!

Σχόλια - Videos - Photos!!!

www.omilitis.gr

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 09/05/2010 21:41 #100999

• MICHAELB1987
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Συγχαριτήρια για τη νίκη, πλέον α βαθμολογία είναι:

3. ΟΦΗ 59

4. Πανσερραϊκός 51

5. Εθνικός 50

6. Πιερικός 49

Κάτι που σημαίνει πως η βαθμολογία στα μπαράζ είναι:

3. ΟΦΗ 3
4. Πανσερραϊκός 1
5. Εθνικός 0
6. Πιερικός 0

Ή κάνω λάθος?

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 09/05/2010 21:57 #101000

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Ναι,ετσι ειναι.
Αγιος Βεζυριδης!

Απ:Ο.Φ.Η - Εθνικός Βόθρος 09/05/2010 22:02 #101001

• MICHAELB1987
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Προσευχηθείτε να στραβοπατήσει ο Πανσεραικός με το Θρασύβουλα για να παίξουμε με +3!
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.36 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.