You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 07:17 #101720

• manolismmg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
[b]Panos-4 έγραψε:φιλε Μανωλη δεν θα σου γραψω τιποτα αλλο για το θεμα στο φορουμ αν θελεις ανταλλασουμε π.μ. αλλα να ξερεις οτι, οταν δεν μας αρεσει κατι σε καποιο οργανισμο οπως ειναι ενας συνδεσμος ,που ειναι ανοιχτος σε αλλους ,συμμετεχουμε στα κοινα του και αλλαζουμε οτι δεν μας αρεσει .

Υ.Γ. ο συνδεσμος δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει για ολα απαντησεις και να λυνει τα προβληματα μας τηλεφωνικα.
Υ.Γ.2 20 Οφακια που απλα εχουν μια σχετικη τακτικη επαφη με τον συνδεσμο και τα μελη του, καταφεραν να συννενοηθουν και να δουνε ολοι μαζι το ματς. Γιατι ο συνδεσμος ειναι τα ατομα που τον αποτελουν και οχι γραφειο πληροφοριων οποτε χρειαζομαστε κατι να ρωταμε και μονο αυτο. θα χαρω να συνεχισω τη κουβεντα αλλα οχι εδω.[/quote]

Φιλε Πανο θα σου απαντησω απο εδω και θα το ληξω κι ολας γιατι δε θελω μετα απο αυτες τις συμπεριφορες να μπω στη διαδικασια ουτε να συμμετεχω σε οποιαδηποτε κοινα ουτε να αλλαξω οτι δεν μου αρεσει.
Δεν εχω την απαιτηση να μου λυσει ο συνδεσμος τα προβληματα μου τηλεφωνικα ουτε να τον χρησιμοποιησω σαν γραφειο πληροφοριων.Ειχα απλα την αισθηση πως τη στιγμη που βρισκομουν στο cafe που βλεπαμε μεχρι τωρα τον ΟΦΗ και ηταν κλειστο θα μπορουσα καλωντας το τηλ του συνδεσμου να εισπραξω κατι καλυτερο απο το "χεστηκα" στην ερωτηση που εκανα σχετικα με το μερος που θα μπορουσα να δω τον αγωνα.
Απο τη μερια σας ειναι καθαρα δικαιωμα σας να θεωρειτε πως οποιος δεν συμμετεχει στον συνδεσμο δεν εχει το δικαιωμα τετοιων ερωτησεων.Απο εδω και περα λοιπον θα το εχω υποψην μου και δεν θα ενοχλω το συνδεσμο απο τη στιγμη που δεν συμμετεχω στα κοινα του,κατι που ειναι σιγουρο οτι θα εξακολουθησει να γινεται καθως εχω και εναν παραπανω λογο.
Καλη επιτυχια στον ΟΦΗ μας και καλη καρδια.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 07:30 #101721

• TEO4 ZOGRAFOU
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Να σταματήσετε όλοι εσείς να γκρινιάζετε η ομάδα έκανε για φέτος την καλύτερη της εμφάνιση εκτός έδρας μαζί με της Καισαριανής.Κλείστε την τηλεόραση,κλείστε τα ραδιόφωνα,κλείστε τα κομπιούτερ,σταματήστε να το παίζεται όλοι προφέσορες,προπονητές, και χούλιγκαν του πληκτρολογίου,βοηθήστε την ομάδα σταματήστε την γκρίνια και την αυτοκαταστροφή εγώ δεν βρίζω ποτέ αλλά σας βαρέθηκα όλο γκρίνια,γκρίνια,γκρίνια,γκρίνια,και γρουσουζιά το γαμημένο.Η ομάδα έπαιξε πάλεψε αν πηγαίνατε στο Αιγάλεω πριν δυο Κυριακές και βλέπατε την διαφορά της απόδοσής μας προς το καλύτερο δεν θα μιλούσατε.Όλοι θέλαμε να κερδίσουμε δεν έμπαινε η γαμημένη,την μια διπλό δοκάρι,την άλλη πάνω στην γραμμή,αλλά τρία τέσσερα σούτ ξυστά άουτ,σας ερωτώ πότε φέτος ο ΟΦΗ εκτός δημιούργησε τόσες κλασικές ευκαιρίες πλην της Καλαμάτας που ήταν απροπόνητη και με πολλές έλλειψής στην αρχή της περιόδου.Σαφώς ναι, περιμένω από μια ομάδα έμπειρη και ποιοτική σαν και εμάς που είναι το πρώτο φαβορί των play off,να μετουσιώνει αυτές τις κλασικές ευκαιρίες σε γκόλ,ε λοιπόν δεν μπήκαν τι θα κάνουμε μην ξεχνάτε ότι όλοι περιμέναμε τον Πιερικό πολύ καλύτερο και ήταν νεκρός είχε από τις καλύτερες έδρες στην Β΄εθνική,νομίζω μόνο εμείς και ο Βόλος περάσαμε νικηφόρα από εκεί,οι μισοί μουρμουρίζατε για τυχόν αρνητικό αποτέλεσμα εκεί,λόγω της ασταθούς αποδόσεις μας.Η ομάδα κατέβηκε με αρχικό σκοπό να μην χάσει να κρατήσει έστω την πρωτιά και την τετάρτη με νίκη να είμαστε καβάλα στο άλογο,είχαμε τρεις αντιπάλους τον ένα τον καθαρίσαμε,μας μένει ο Πανσερραικός μεθαύριο,και ο Εθνικός την Κυριακή προχωράμε το γαμημένο,η ομάδα χρειαζόταν βοήθεια σήμερα είναι ντροπή να πηγαίνουμε 15 άτομα από Αθήνα,10 άτομα από Κρήτη,και άλλοι 30 και ούτε από την Βόρεια Ελλάδα,η ομάδα στο Γεντί έχει δεδομένη την βοήθεια από τον κόσμο η ομάδα χρειάζεται βοήθεια στα εκτός φώναζα όλη την εβδομάδα ότι είναι πολύ σημαντικό το σημερινό μάτς ότι είναι θέμα ψυχολογίας η ομάδα είχε πρόβλημα ψυχολογίας ειδικά στα εκτός το ξέρει ο Παράσχος το γνωρίζεται και εσείς αφη΄στε το INERNET,70 άτομα το κάναμε Γεντί Κουλέ,ονειρευόμουν όμως να είμασταν χιλιάδες που ήταν ο κόσμος μας σε αυτό το κρίσιμο μάτς πιο πολύ αυτό με προβλημάτισε από άλλα μάτς,στο Γεντί μεθαύριο,θα πάει και η κουτσή ΜΑΡΙΆ...,όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι ήρωες τραβάνε το λούκι από κάτω δηλαδή ο Μεταξάς το παλικάρι ο Μπίν Λάντεν και η παρέα του οι ίδιοι και οι ίδιοι τι να πω;Ο πόλεμος δε χάθηκε ψηλά το κεφάλι όλοι πάμε με Εθνικό στο Αιγάλεω,και καπάκι κάνουμε Γεντί Κουλέ τις Σέρρες,και εγώ έχω δουλειά,και εγώ έχω οικογένεια,και εγώ έχω οικονομικά προβλήματα και εγώ έχω γυναίκα τα παρατήσαμε όμως όλα μαζί με τα άλλα παλληκάρια και είμασταν δίπλα στην ομάδα.Τέλος για πρώτη φορά σε επιτυχές αποτέλεσμα εκτός άκουσα φωνές και τραγούδια από τους παίκτες μας οι φωνές τους διαπερνούσαν την μεταλλική πόρτα των αποδυτηρίων αυτό μου έδωσε τρομερή χαρά που ήθελα να κολλήσω τα αυτιά μου στην πόρτα δάκρυσα να δάκρυσα δεν ήμουν συνηθισμένος τόσα χρόνια σε αυτή την συμπεριφορά με τους πρώην δημόσιους υπαλλήλους που είχαμε και με γέμισε ελπίδα και κουράγιο η αναπάντεχη εμφατική συμπεριφορά τους.Βοηθήστε την ομάδα έμπρακτος με έργα αδέλφια σας εκλιπαρώ.ΤΕΟ4 ZOGRAFOU FANS..................

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 13:52 #101730

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Oπως δεν αλλαξε η ομαδα εχθες στον Πιερικο ετσι δεν αλλαζουμε κι εμεις.
Ψυχραιμια παιδες!

Για το ματς:
Τα γνωστα προβληματα που βλεπαμε ολη τη χρονια. Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ επισης σε ολο της το μεγαλειο.
Αν ειχαν μπει ομως τα γκολ που ΔΕΝ ΧΑΝΟΝΤΑΙ τωρα αλλα θα λεγαμε.
Παθος ομως υπηρχε. Αδικια και στεναχωρια σε μας που δεν νικησαμε το τσιρκο.
Ο Παρασχος σε καποια στιγμη πελαγοδρόμησε με τις αλλαγες. Δεν ξερω τι ειχε στο μυαλο του
Φυσικη κατασταση άστα...

Για την ομαδα:
Αδικια τα πλευ-οφ, αλλα ας μην γινοταν τα λαθη και να ανέβαιναν κατ ευθείαν.
Τι να κανουμε τωρα? Τωρα παλευεις με τους "στρατιωτες" που εχεις μεχρι το τελος.
Δεν τα καταφερες? Ε παλι τι να κανουμε? Η ζωη συνεχιζεται. Αμα μεινεις παλι στη Β
και του χρονου τι θα γινει δηλαδη? Θα αλλαξετε ομαδα?

Τα χαπια σας στο χερι λοιπον και την Τεταρτη ολοι στο γηπεδο!
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 17:17 #101743

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Από τα καλύτερα παιχνίδια εκτός έδρας του ΟΦΗ που έχω δει.
Από καθαρή ατυχία στερηθήκαμε της νίκης (που... μπάλα)
Η ανατροπή του Μπερτέν καθαρότατο πεναλτυ μπροστά στα ματια του διαιτητή.
Με λίγη τύχη μπορούμε να κάνουμε 4 σερί νίκες και να πάμε στις Σέρρες αδιάφοροι.
Κάτι τέτοιο, μπορεί όμως και να μη συμβεί. Και πάλι όμως, δε θα χαθεί τίποτα.
Και πιό άσχημα να είναι τα αποτελέσματα, στη χειρότερη η άνοδος θα παιχτεί
στις Σέρρες. Και εκεί... ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΣΟΥΜΕ.

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 17:31 #101745

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
σε 10 μερες ρε ρουφιανοι οταν θα χουμε πια ανεβει
το Ηρακλειο θα καει γιατι ειμαστε ολοι τρελοι:woohoo:
ΚΟΥΖΟΥΛΟΙ 4
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 19:04 #101752

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
TI ΕΣΩΣΕ ΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΟΥΓΟΥΜΑΓΙΑ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΓΑΜΩ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!

Μάγκες. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνουμε, αλλά την Τετάρτη ο διαιτητής πρέπει να καταλάβει πως δε δικαιούται ούτε ένα λάθος σφύριγμα κατά του ΟΦΗ.

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 21:14 #101757

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Η κλήρωση επιστημονικά φτιαγμένη υπέρ του Πανσερραϊκού. Η τύχη στην 1η αγωνιστική επίσης. Εμείς βάσει απόδοσης έπρεπε να είχαμε πάρει το διπλό, εκείνοι το Χ.

Ας είναι. Θέλουμε όλο νίκες εδώ, τις Σέρρες με διαφορά. Με Εθνικό ας είναι και Χ εκτός και στις Σέρρες ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ. Αρκεί να μην πάμε θέλοντας οπωσδήποτε τη νίκη.

Στον Πιερικό καλά παίξαμε, αλλά για να χωρέσουν Πίτσος και Κων/δης, έστειλε δεξια τον Πόποβιτς για να κόψει μέσα και να σουτάρει και αριστερά τον Αγρίτη. Αριστερά ο Αγρίτης ΔΕΝ μπορούσε με τίποτα, από αριστερά ΔΕΝ υπάρχει, βγήκε τελείως εκτός παιχνιδιού. Το όποιο όφελος του Πόπο από δεξιά, δηλ. κόβω αριστερά και σουτάρω δεν υπήρξε. Αποτέλεσμα -2 παίχτες στη ροή ποδοσφαίρου της ομάδας μας. Αποσπασματικότητα στις προσπάθειες και ανορθοδοξία, αρρυθμία. Παρόλα αυτά το διπλό θα ήταν το δίκαιο.

Τώρα με Σέρρες. Πάμε για τριάρα. Μπορούμε και θα το κάνουμε. Θα το δείτε, αυτοί θα τρέμουν. Αρκεί να μην επαναπαυτούμε με το 1ο γκολ.

υ.γ. πληροφοριακά, το ματς το είδα στο Ρέθυμνο. Καφέ DEJAVU, στην παραλιακή πριν τη μαρίνα. Ήταν καμιά δεκαριά ομιλίτες, οι πιο πολλοί από Πάνορμο, μια και στο Πάνορμο δεν πιάνουν κόνεξ.

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 24/05/2010 23:16 #101766

• anexartitos-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ας σταματήσουνε την κατστροφολογία ορισαμένοι, εμείς έχουμε το πάνω χέρι ας μην το ξεχνάμε!!! Πάμε να κάνουμε το καθήκον μας την Τετάρτη και όλα τα υπόλοιπα θα φανούν στην πορεία!!!
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΟΝΟ ΟΦΗ! ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ΝΑΙ Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΣΚΕΨΗ ΠΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ!!!

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 00:08 #101768

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ρε τα πάντα εξαρτώνται από εμάς λέμε.. Για σκεφτείτε λίγο.. Κερδίζουμε την Τετάρτη και θα έχουμε 3 βαθμούς διαφορά από τον 2ο Πανσερραϊκό και 4 ματς να απομένουν εκ των οποίων 2 στην έδρα μας!! Δηλαδή η βαθμολογική μας διαφορά θα είναι καλύτερη από την στιγμή που ξεκίνησαν τα μπαράζ (είχαμε 2 βαθμούς διαφορά από τον 2ο) και επιπλέον θα απομένουν λιγότεροι αγώνες για να μας κάνουν την ζημιά!! Και θεωρώ δε ότι με ένα σκορ του τύπου 2-0 ή 3-0, πολύ δύσκολα θα χάσουμε την άνοδο..

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 00:19 #101769

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Χθες εγραψα:
Το ειχα γραψει και λιγο πριν τα play-off αλλα κανεις δεν εδωσε σημασια.Ειναι απλα ενα σεναριο,χωρις να εχω ακουσει τιποτα και χωρις να εχω διαβασει τιποτα.Απο το μυαλο μου το εβγαλα.

Λοιπον,ολη την χρονια ο στοχος του πανσερραικου ηταν η ανοδος.Π Ο Τ Ε ομως σε ολο το πρωταθλημα δεν εκανε πορια πρωταθλητησμου,και ποτε δεν κυνηγησε τις πρωτες θεσεις.Τυχαιο;Ισως...Τις πρωτες αγωνιστηκες αν θυμαστε,οταν ο πανσερραικος δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια του,επαιρνε τα πεναλντυ σαν καραμελες!Και παρα πολλες κοκκινες.Αλλοστε το ειχαμε πει πολλες φορες και εδω μεσα.Σε ολο το πρωταθλημα ειχε χαμηλο προφυλ,αλλα παντα ειχε στοχο το πρωταθλημα.Και ετσι φτανουμε στην κληρωση...Οτι πιο δυσκολο για τον ΟΦΗ,οτι πιο ευκολο για τις σερρες.Γνωμη μου ειναι οτι ηθελαν να παιξουμε 1 ματς με τον πιερικο,για να μας κοψει βαθμους.Αυτο ηθελαν και αυτο εγινε.Μετα ερχοντε στο ηρακλειο για το Χ υστερα μας αφηνουν να φαμε τα μουτρα μας στον εθνικο,οσο αυτοι γλεντανε τον πιερικο...Και τελευταια αγωνιστηκη κανουν φιεστα ανοδου με τον μεγαλυτερο αντιπαλο τους.

Ειναι απλα ενα σεναριο που το πιθανοτερο να μην υσχει,ειναι ομως πολλες οι συμπτωσεις...

Και επειδη εδω και καιρο δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου εψαξα λιγο παραπανω.Τι βρηκα;Οχι κατι που κανεις δεν ηξερε αλλα κατι που κανεις δεν προσεξε!Ο εθνικος πηγε στις σερρες χωρις 7 παιχτες,4 απο αυτους ηταν απο καρτες,και ο προπονητης τους ηθελε να εκτισουν την ποινη με τις σερρες,και οχι με τον πιερικο(που θα ηταν και πιο λογικο).Μετα ειδα και λιγο απο το ματς στης σερρες.Ο εθνικος μου φανικε οτι εκαστε να χασει(ισως να κανω και λαθος).Αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ηταν οι διαιτητες στο ματς με τις σερρες εδω μεσα.Οι 3 αν δεν κανω λαθος ειναι απο μακεδονια!!!!Ποσο τυχαιο μπορει να ειναι;

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 01:02 #101770

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder

Και επειδη εδω και καιρο δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου εψαξα λιγο παραπανω.Τι βρηκα;Οχι κατι που κανεις δεν ηξερε αλλα κατι που κανεις δεν προσεξε!

Το ειχε αναφερει ενα παιδι απο εδω μεσα!

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 02:49 #101773

• Μανώλης
Γιαννης έγραψε:
Χθες εγραψα:
Το ειχα γραψει και λιγο πριν τα play-off αλλα κανεις δεν εδωσε σημασια.Ειναι απλα ενα σεναριο,χωρις να εχω ακουσει τιποτα και χωρις να εχω διαβασει τιποτα.Απο το μυαλο μου το εβγαλα.

Λοιπον,ολη την χρονια ο στοχος του πανσερραικου ηταν η ανοδος.Π Ο Τ Ε ομως σε ολο το πρωταθλημα δεν εκανε πορια πρωταθλητησμου,και ποτε δεν κυνηγησε τις πρωτες θεσεις.Τυχαιο;Ισως...Τις πρωτες αγωνιστηκες αν θυμαστε,οταν ο πανσερραικος δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια του,επαιρνε τα πεναλντυ σαν καραμελες!Και παρα πολλες κοκκινες.Αλλοστε το ειχαμε πει πολλες φορες και εδω μεσα.Σε ολο το πρωταθλημα ειχε χαμηλο προφυλ,αλλα παντα ειχε στοχο το πρωταθλημα.Και ετσι φτανουμε στην κληρωση...Οτι πιο δυσκολο για τον ΟΦΗ,οτι πιο ευκολο για τις σερρες.Γνωμη μου ειναι οτι ηθελαν να παιξουμε 1 ματς με τον πιερικο,για να μας κοψει βαθμους.Αυτο ηθελαν και αυτο εγινε.Μετα ερχοντε στο ηρακλειο για το Χ υστερα μας αφηνουν να φαμε τα μουτρα μας στον εθνικο,οσο αυτοι γλεντανε τον πιερικο...Και τελευταια αγωνιστηκη κανουν φιεστα ανοδου με τον μεγαλυτερο αντιπαλο τους
Ειναι απλα ενα σεναριο που το πιθανοτερο να μην υσχει,ειναι ομως πολλες οι συμπτωσεις...

Και επειδη εδω και καιρο δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου εψαξα λιγο παραπανω.Τι βρηκα;Οχι κατι που κανεις δεν ηξερε αλλα κατι που κανεις δεν προσεξε!Ο εθνικος πηγε στις σερρες χωρις 7 παιχτες,4 απο αυτους ηταν απο καρτες,και ο προπονητης τους ηθελε να εκτισουν την ποινη με τις σερρες,και οχι με τον πιερικο(που θα ηταν και πιο λογικο).Μετα ειδα και λιγο απο το ματς στης σερρες.Ο εθνικος μου φανικε οτι εκαστε να χασει(ισως να κανω και λαθος).Αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ηταν οι διαιτητες στο ματς με τις σερρες εδω μεσα.Οι 3 αν δεν κανω λαθος ειναι απο μακεδονια!!!!Ποσο τυχαιο μπορει να ειναι;

ΜΑ ΕΣΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ΘΑΥΜΑ)

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 03:06 #101774

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
oυτε ο καζαμιας τετοιες προβλεψεις:laugh:
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 04:56 #101777

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρε παλικαρι,αν δεν ξερεις να διαβαζεις δεν φταιω εγω.Συγνωμη...
Μια σκεψη μου εγραψα,και μερικες "συμπτωσεις".Ο Γκουλης ειχε πει οτι μονο το 10% παιζετε μεσα στο γηπεδο και καποιοι πηγαν να του κλεισουν το στομα.Το μονο που ξερω ειναι οτι κανεις δεν μας γουσταρει και ειμαστε εντελος μονοι μας.Δεν ειπα ουτε οτι εχω "πηγες" ουτε οτι ακουσα τον ταδε να λεει στον ταδε κατι...

Πριν 4-5 μηνες οι ιδιοι οι οπαδοι του πανσερραικου εγραφαν στο site μας οτι ουτε αυτοι γουσταρουν τον προεδρο του γιατι ειναι λαμογιο.Εμενα το προγραμμα,η συμπεριφορα του πανσερραικου σε ολο το πρωταθλημα,οι διαιτητες στο ηρακλειο,το ματς με τον εθνικο,η 11αδα που κατεβασε και τελος η συμπεριφορα του πιερικου την κυριακη με εχουν βαλει σε σκεψεις.Δεν μπορει ολα αυτα να ειναι τυχαια!

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 05:24 #101778

• Serres5
Φίλε Γιάννη, δεν τον γουστάρουμε για 1001 άλλους λόγους.
Η μπογιά του δεν νομίζω ότι πιάνει πια. Με τους εγωισμούς του, και να είχε συμμάχους τους έχασε σχεδόν όλους στην πορεία του χρόνου. Μόνο έχθρες δημιουργεί για τον Πανσερραϊκό, και στις αντίπαλες ομάδες, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΤΩΝ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ. Μόνος του είναι. Αυτή είναι η δικιά μου εντύπωση.
Η ουσιαστική απουσία του Εθνικού ήταν αυτός ο Ροντρίγκο. Με κάποια παιδιά του Εθνικού που μίλησα χτες, είπαν ότι καλά έκανε και τον άφησε εκτός αποστολής, αν και κρίσιμο ματς, γιατί είχε κάμποσα πειθαρχικά παραπτώματα και αν έμπαινε αποστολή μπορεί να κέρδιζε αυτόν αλλά να έχανε τους υπόλοιπους στα αποδυτήρια.
Όσο για τον Καλόπουλο, πρόπερσι είχε μια σφαγιαστική εναντίον μας διαιτησία στο παιχνίδι στη Φυλή. Ακόμα γελάμε/κλαίμε όταν τη θυμόμαστε.

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 08:10 #101779

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μια απορια ρε κοπελια,
οταν καποιοι μιλατε για στημενη κληρωση τι ακριβως εννοειτε? Βαλανε βαριδια στα μπαλακια της κληρωτιδας για να ξεγελασουνε τον Κουρακη με το επιτελειο του επειδη ηταν παροντες?
Δεν γινονται αυτα τα πραγματα. Οι πιθανοτητες ηταν 1/6 και δυστυχως τον ηπιαμε. Ετσι ειναι αυτα.
Αν ειχε ο Εθνικος το προγραμμα του Πανσερραικου τι θα λεγαμε? Οτι στηθηκε η κληρωση για τον Εθνικο θα λεγαμε, φυσικα.
Ενω αν ειχαμε εμεις την κληρωση του Πανσερραικου θα λεγαμε το κλασικο "σταθηκαμε τυχεροι".
Προτιμω να κοιταμε τα του οικου μας.
Δεν χτυπαει ομορφα να κλαιγομαστε συνεχως.
Win or lose we get on the booze

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 14:49 #101785

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Duhan έγραψε:
Μια απορια ρε κοπελια,
οταν καποιοι μιλατε για στημενη κληρωση τι ακριβως εννοειτε? Βαλανε βαριδια στα μπαλακια της κληρωτιδας για να ξεγελασουνε τον Κουρακη με το επιτελειο του επειδη ηταν παροντες?
.

O Kourakis toulaxiston proswpika emena den me exei peisei akoma gia thn timiothta kai egkurothta tou.

Mporei na einai kai autos baltos kai h dhthen pentamelhs apostolh pou phge apo th krhth sthn athina na einai gia ta matia tou kosmou kai mono...gia na leme emeis auto pou les kai esu parapanw....

Hdwmen....

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 16:26 #101790

• ouga
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
[κλισέ mod on]

Όποιος έχει στοιχεία να τα πάει στον εισαγγελέα για να μπει το μαχαίρι στο κόκκαλο και να τιμωρηθούν οι ένοχοι όσο ψηλά και αν βρίσκονται.

[κλισέ mod off]

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 17:32 #101792

• SeNor
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
TEO4 ZOGRAFOU έγραψε:
ειδικά στα εκτός το ξέρει ο Παράσχος το γνωρίζεται και εσείς αφη΄στε το INERNET,70 άτομα το κάναμε Γεντί Κουλέ,ονειρευόμουν όμως να είμασταν χιλιάδες που ήταν ο κόσμος μας σε αυτό το κρίσιμο μάτς πιο πολύ αυτό με προβλημάτισε από άλλα μάτς,στο Γεντί μεθαύριο,θα πάει και η κουτσή ΜΑΡΙΆ...,όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι ήρωες τραβάνε το λούκι από κάτω δηλαδή ο Μεταξάς το παλικάρι ο Μπίν Λάντεν και η παρέα του οι ίδιοι και οι ίδιοι τι να πω;.ΤΕΟ4 ZOGRAFOU FANS..................[/quote]

Ε το Μεταξα τον Ταλιμπαν που τρομοκρατησε τους Πιερρικους.

Υ.Γ. Πολυ γυφταριο στο γηπεδο ρε παιδι μου.....
ΟΦΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝΑΠΝΟΗ ΜΟΥ

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 18:17 #101795

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
Ο Κουράκης δεν ήταν παρών στην κλήρωση λόγω Καλλικράτη.
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 20:06 #101797

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΜΑΡΙΟΣ έγραψε:

Πςςςς... φοβερος ο παιχτης!
Πολυ σημαντική πληροφορία
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 21:25 #101800

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
για να μην γράφονται ανακρίβειες το έγραψα, δεν μπήκα στον κόπο να
σκεφτώ αν είναι ή όχι πληροφορία άξια αναφοράς!

ΥΓ όχι στο φίμωμα!
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 25/05/2010 22:06 #101802

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ΜΑΡΙΟΣ έγραψε:

Ma auto pou egrapses den anairei oute epibebewnei auto pou egrapsa egw. Mia ashmanth plhroforia htan.

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 26/05/2010 00:28 #101808

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Μια ερωτηση προς εκεινους που βρεθηκαν στη Κατερινη.. Εγινε τιποτα με τους Παγουραδες?? Γιατι κατι ακουσα (απο παγουρα) και δεν ξερω αν ισχυει!

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 26/05/2010 00:59 #101810

• messaritis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Γιαννης έγραψε:
Χθες εγραψα:

Λοιπον,ολη την χρονια ο στοχος του πανσερραικου ηταν η ανοδος.Π Ο Τ Ε ομως σε ολο το πρωταθλημα δεν εκανε πορια πρωταθλητησμου,και ποτε δεν κυνηγησε τις πρωτες θεσεις.Τυχαιο;Ισως...Τις πρωτες αγωνιστηκες αν θυμαστε,οταν ο πανσερραικος δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια του,επαιρνε τα πεναλντυ σαν καραμελες!Και παρα πολλες κοκκινες.Αλλοστε το ειχαμε πει πολλες φορες και εδω μεσα.Σε ολο το πρωταθλημα ειχε χαμηλο προφυλ,αλλα παντα ειχε στοχο το πρωταθλημα.Και ετσι φτανουμε στην κληρωση...Οτι πιο δυσκολο για τον ΟΦΗ,οτι πιο ευκολο για τις σερρες.Γνωμη μου ειναι οτι ηθελαν να παιξουμε 1 ματς με τον πιερικο,για να μας κοψει βαθμους.Αυτο ηθελαν και αυτο εγινε.Μετα ερχοντε στο ηρακλειο για το Χ υστερα μας αφηνουν να φαμε τα μουτρα μας στον εθνικο,οσο αυτοι γλεντανε τον πιερικο...Και τελευταια αγωνιστηκη κανουν φιεστα ανοδου με τον μεγαλυτερο αντιπαλο τους.

κι όμως,ετσι ακριβώς είναι!

Απ:ΠΡΑΞΗ 1η, ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΦΗ, ΣΕΡΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 26/05/2010 01:04 #101811

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
troktiko.blogspot.com/2010/05/conex.html

Συμφωνω με αυτον που εγραψε το κειμενο.
Και εγω το πρωι εστειλα μηνυμα στην σατυρικη εκπομπη που κανει ο συγκεκριμενος δημοσιογραφος και του ειπα,να μην ξαναμπερδεψει τον Ποποβιτς με τον Πιτσο και οτι τον περιμενουμε πως και πως στο Γεντι Κουλε!
Ειπε οτι εκανε λαθος αλλα μου εκανε εντυπωση οτι ενω εγω το εγραψα για να τον πειραξω (μου αρεσει η εκπομπη στο ραδιοφωνο που εχουν με εναν αλλο),αυτος περασε γρηγορα στο επομενο μηνυμα και δεν σχολιασε καν το αλλο!
Αυτος θα περιγραψει και τον αυριανο αγωνα μας.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.29 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.