You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs)

ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 01:10 #101679

• ΓΡΥΠΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΟΦΗ-Πανσερραϊκός
Τετάρτη 26/5/2010 20:00

Άντε να βρεθούμε ένα βήμα πιο μακριά από αυτή την κ@λοκατηγορία.

Υ.Γ: Όσοι έρθουν μόνο για να μιζεριάζουν και δεν πιστεύουν στην ομάδα, καλλιά να κάτσουν σπίτι τους, να μην μας τα σπάνε κιόλας.
Φρόνιμοι και νοικοκυροί
δε ζουν στο Ψηλορείτη,
μα οι Κουζουλοί την κανανε
ΑΘΑΝΑΤΗ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 01:15 #101681

• oFi 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ.!!
ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ..
Αν επαιζες στον ουρανο θα πεθαινα για να σε δω. ΟΦΗ θυρα 4

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 01:21 #101686

• MrNik4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ετσι ειναι οπως τα λεει ο Γρυπας!!
Φωνη και παθος να φωναξουμε για την Ομιλαρα μας!
Παμε να το παρουμε και παμε μετα αποβαση στον εθνικο
να τελειονουμε με την ανοδο!! Οφαρα μου τρελανε μας.
Δεν ειναι και τοσο κακο το αποτελεσμα σημερα αν και αξιζαμε
την νικη δεν πειραζει παμε για την νικη την τεταρτη γερα και με πιο πολυ
παθος οι παικτες μας ρε γαμωτο!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 01:31 #101691

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
δε μπορω να διαβαζω αλλες γκρινιες ΟΦΗ ειμαστε γαμωτο μου

δε ξενερωνουμε στηριζουμε και τραγουδουμε

Τη Τεταρτη καρφιτσα να μη πεφτει...

ξερουμε εμεις να δινουμε δυναμη και παθος ξερουμε πως ειναι να τα βαζεις με το κατεστημενο
οι Σερρες σημερα πηραν το ματς απο τυχη δεν το αξιζαν ας μην τους φοβηθουμε και ας ειναι κωλοφαρδοι
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 02:42 #101704

• Μανώλης
ΠΟΠΗ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.
ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΜΑΣ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ. ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ.ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ATHLETIC ΓΙΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΑ.
ΜΟΝΟ ΝΙΚΗ.
Η ΟΜΑΔΑ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΑΠΟΨΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΗΣ
ΌΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ....
ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ- ΓΕΡΑ.
ΟΙ ΣΕΡΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..
ΔΥΝΑΤΑ..........
[/b]

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 03:35 #101711

• Alex Fragk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
H μαλακια ειναι οτι οι παικτες νομιζουν οτι η ανοδος θα ρθει απο τον κοσμο, χωρις να παιξουν μπαλα αυτοι.
Αυτο μου εδειξε η χαλαροτητα που δειξανε στα τελευταια 10 λεπτα που αρκεστηκανε στην ισοπαλια

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 03:47 #101713

• GAKO-4
Ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο. Μην τα εισοπεδώνουμε όλα. Ο ΟΦΗ μας αν κάνει 3 νίκες στην έδρα μας (που θα τις κάνει πιστεύω) και πάρει έστω 3 ισοπαλίες εκτός έδρας τότε βγήκαμε εμείς χωρίς να μας ενδιαφέρουν τι θα κάνουν οι άλλοι. Άρα τον πρωτο στόχο των πετύχαμε. Πάμε για άλλα τώρα.

Στήριξη και μόνο στήριξη. Ας σταματήσουμε την γκρίνια.

ΟΦΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Υ.Γ. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου την συγκεκριμένη στιγμή να παίξει μπάλα η ομάδα μας. Ας κερδίζει και να παίρνει τα ποντουλάκια και ας είμαστε η χειρότεροι ομάδα και η πιο κολόφαρδη. Γιατί στο τέλος μένουν οι βαθμοί και όχι οι εντυπώσεις.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 05:34 #101717

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Πω πω γκρίνια... Η ομάδα ήταν άτυχη σήμερα. Με 3 νίκες τνός και 3 ισοπαλίες εκτός η σεμνή τελετή λαμβάνει τέλος.. Αφήστε που το ματς στο Ελληνικό με τον Εθνικό θα το πάρουμε!!! ΣΤΗΡΙΞΗ.. Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 11:08 #101722

• ANTONIS R.
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Απο σήμερα τρέχουμε όλοι για εισητήριο με τις Σέρρες. Κανένα εισητήριο αδιάθετο. Την Τετάρτη το ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ στα καλύτερα του. ΚΑΤΑΜΕΣΤΟ. Και μόνο η ανάσα 10.000 ομιλητών να πνίξει κάθε ελπίδα των Σερρέων οτι μπορεί και να γλυτώσουν. 10.000 κόσμου μια φωνή.
Ξεσηκώνουμε την 8 και τις άλλες θύρες πιο σύχνα για συνθήματα. Όταν πρόκειται για "όλοι χέρια" με φωνές και τύμπανα (τα σφυρίγματα ακούγονται σαν αποδοκιμασίες).
Ας δώσει και κάποιος τους στοίχους απο το νέο σύνθημα για τον Παράσχο ωστε να είμαστε όλοι έτοιμοι όταν έρθει η ώρα να το φωνάξουμε.
Την Κυριακή θα γίνει οργανωμένη εκδρομή? Υπάρχουν πολλοί που ρωτάνε. Μην το αφήσουμε απο Πέμπτη.
ΜΟΝΟ ΟΦΗ - ΠΑΝΤΑ ΟΦΗ - ΠΑΝΤΟΥ ΟΦΗ

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 11:18 #101723

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Την Τετάρτη θα έχει το γήπεδο 10000 κόσμο , καλό θα ήταν να γίνουν πυρήνες οργανωμένων σε όλες τις θύρες , 8 - 6 - 1 παντού .

Πάμε πιο δυνατά και το παιχνίδι θα το κερδίσουμε με την βοήθεια του κόσμου.

Την Τετάρτη το παιχνίδι είναι ΤΕΛΙΚΟΣ, ο κόσμος πρέπει να τα δώσει όλα να ανεβάσει την ομάδα ψυχολογικά και τα γκολ θα έρθουν , αλλά και η ομάδα πρέπει να κάνει την υπέρβαση και να ξεσκιστούν μέσα στο γήπεδο και να κερδίσουν.

ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 11:27 #101724

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Όλοι εκεί θα είμαστε.Και ας ξενερώσαμε με το 0-0,και ας γκρινιάξαμε.Κόλαση θα είναι το Γεντί την Τετάρτη!!!Τρελαμένοι εμείς στην κερκίδα,και οι παίκτες να γυαλίζει το μάτι τους για την Νίκη!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 11:33 #101725

• mez
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πότε θα βγούνε τα εισιτήρια και τι ακριβώς θα παιχτεί με οσους έχουμε διαρκείας;
Haile Selassie say ah one respect for every man
No care dey race, no care dey colour nor di religion

Καθηλωμένοι είμαστε στη φυλακή του χρήματος, στη φυλακή της ανασφάλειας και της ασφάλειας, τεσσάρων τοίχων και τεσσάρων τροχών, μυαλά ρηχών, θέλουν να μας κάνουνε καρμπόν.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 12:07 #101726

• boss-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Λαβα πρεπει να γινουμε και να καψουμε με την ανασα μας και την φωνη οποιων νομιζει οτι θα περασει απο το το κλουβι,νομιζω οτι και οι παικτες το πιστευουν γι αυτο τρελαθητε και παμε την τεταρτη να τους φαμε ζωντανους,δεν υπαρχει τιποτα αλλο την τεταρτη μονο το γεντι,οποιος δεν ειναι εκει δεν εχει το δικαιομα να λεγετε οφητζης τελος ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ:angry:

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 12:51 #101727

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
headbone έγραψε:
Πω πω γκρίνια... Η ομάδα ήταν άτυχη σήμερα. Με 3 νίκες τνός και 3 ισοπαλίες εκτός η σεμνή τελετή λαμβάνει τέλος.. Αφήστε που το ματς στο Ελληνικό με τον Εθνικό θα το πάρουμε!!! ΣΤΗΡΙΞΗ.. Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ!!!

Ο σκοπος ειναι να παμε να παιξουμε στις Σερρες την τελευταια αγωνιστικη,αδιαφοροι.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 13:30 #101728

• Xainis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
1)Αν έρθουν παιδιά από Σέρρες, ΠΡΕΠΕΙ να βρεθεί χώρος για αυτούς στην εξέδρα. Θέλουμε κι εμείς να πάμε Σέρρες την τελευταία αγωνιστική.Αν έρθουν Σερραίοι πρέπει να τους εξασφαλίσουμε την καλύτερη δυνατή φιλοξενία. ΔΕ ΞΕΧΝΩ ΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ. Αυτό είναι πάνω και πέρα από κάθε περιστασιακή γηπεδική αντιπαλότητα.
2)ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ. Ειδικά ένα παρεάκι στη γωνία αμπονέ-τέσσερα (αυτοί που πέταγαν μπουκάλια στο Τζωρμπατζάκη τις προάλλες) είναι λίαν επικίνδυνο. Μέγιστη επαγρύπνηση.

Πάμε. Πήρε φωτιά η άνοδος. Γουστάρουμε, τρελαινόμαστε, ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ.

υ.γ. Τηλέμαχε ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Ντροπή. Μετά τις 9/6 πες ό,τι θες.
Άθρωπος μπλιο δε με ρωτά ποιός είμαι κι από που 'μαι
και θα ντακάρω μα το θιό κι εγώ να μη θυμούμαι...
www.ecocrete.gr

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 13:36 #101729

• andreas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Νικη εντος και ισοπαλια εκτος με Πανσερραικο και τελείωσε το παραμύθι...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 14:42 #101731

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
βγάλετε ΕΞΩ τον Λεβεντακη ..

κανείς ΑΛΛΟΣ από την διοίκηση δεν μιλά????…Ο ένας βγαίνει πριν τα μπαράζ και αφήνει ΑΦΗΝΕΙ ΠΥΛΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΗ ΤΟΝ τον Σεπτέμβριο και το ποδόσφαιρο δεν είναι όλα για την ζωη του και τέτοιες παρλαπίπες… ΠΟΤΕ ΜΩΡΕ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ ΑΓΩΝΑ;…

Ο άλλος κρατά την κομπολόγα και <απειλή αλήθεια πόσες φορές έχει απειλήσεις ΕΦΕΤΟΣ ότι θα παραιτηθεί;> ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ….

Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ….

Η ΠΕ-ΝΑ-ΛΤΑ-ΡΑ ΚΑΘΑΡΗ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΕΡΤΙΝ ,Ο ΚΑΡΑΚΑΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΛΙΝΓΚ ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΕΙΣΗΜΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ;;…… ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΜΕΙΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΟΥΑΡΦΙΦ

Η ομάδα που έπρεπε τωρα να συζητα για μεταγραφες και οχι να παιχειτην άνοδο της ΜΠΑΡΑΖ ,ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑΙ Η ΟΧΙ;ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ,ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΩΡΕ ΤΩΡΑΑΑΑ?/

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΜΠΕΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ; ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ; ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝΟΥΝΕ; ΠΟΙΟΣ ,,,ΠΟΙΟΣ ,,,ΓΑΙ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ,,ΜΗΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ; …

ΝΑΙ....ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΟΥ ΟΦΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ …ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΗΣ….

Η ΝΟΜΙΖΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΟΦΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΑΒΑΣΑΝΙΣΤΑ…;;;

ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΒΓΗΚΑΝΕ; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΗΣ; ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑΙ ΕΧΟΜΕ ΜΑΤΣ.

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ …

< ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΛΘΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ > ΚΟΙΤΑΤΕ ΡΕ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΟΦΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ????

Ο ΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ— ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΟΥΤΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ….................ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ…

ΣΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΜΕ ΚΡΕΜΑΣΟΥΝΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΣΤΙ.. ΟΦΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ?!@$#%^&%$#@$%^

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 14:51 #101732

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
XAINISυ.γ. Τηλέμαχε ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Ντροπή. Μετά τις 9/6 πες ό,τι θες.

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 9/6 ...ΚΑΙ ΤΟΤΕΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΒΑΝΤΖΩ ΡΩΝ ΔΥΟ ΒΑΘΜΟΝ ΕΧΘΕΣ????

XAINIS ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΛΟΠΡΩΕΤΕΡΑ

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 16:01 #101733

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τηλέμαχε θυμάσαι τι λέγαμε χθες στον σύνδεσμο εεεεε ...
Να τα λοιπόν που όλα βγαίνουν ... προσοχή την Τετάρτη από όλες τις μεριές και από τον κόσμο και από την διοίκηση και κυρίως από τους παιχταράδες μας γιατί ο Πανσερραικος δεν θα κατέβει για χαβαλέ εδώ.

Ξέρω ότι τα νεύρα όλων μας είναι τεντωμένα αυτές τις μέρες αλλά δικαιολογημένα πιστεύω για το σημείο που έχει φτάσει πλέον η ΟΜΙΛΑΡΑ μας , υπομονή μάγκες απ όλους μην χάσουμε και εμείς την μπάλα στο τέλος .

Τέτοια αγωνία ούτε στις πανελλήνιες δεν είχα οοουυυυυφ

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 16:01 #101734

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
λοιπον,που μπορουμε να βρουμε εισητηρια πριν τον αγωνα?γιατι καθε φορα αγοραζω πριν το ματς αλλα τωρα δεν πιστευω να βρω.οσο για τη συζητηση μρ τα διοικητικα προεχει η ανοδος,αυτα τα βλεπουμε μετα.γιατι αμα δεν ανεβει η ομαδα τοτε να δεις ποσο απροστατευτη θα ειναι

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 16:14 #101735

• k0st4s
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
εγώ πάντως με κάτι φιλαράκια μου θα πάμε στην 6 , που είναι πάνω από τον πάγκο τον φιλοξενουμενων , για να φωνάζουμε μέσα στα αφτιά τους , καλο θα είναι σε κάθε αγώνα να υπάρχουν φίλαθλοι μας και στην 6 και να φωνάζουν , διότι έτσι αγχώνεις "κάπως" τους αντιπαλους ! , ΠΡΟΣΟΧΉ : μην γίνει το παραμικρό στο γήπεδο πάλι και μας ξενερώσετε , δεν πάω στο γήπεδο ούτε για να βρίσω , ούτε για να μαλώσω , ούτε για να το σπάσω !! πάω στο γήπεδο για να στηρίξω την αγαπημένη μου ομάδα! έτσι είναι τα πράγματα παιδιά και ορισμένοι πρέπει να το βάλουν καλά στο μυαλό τους , διότι έχουν δει πολλά τα ματάκια μου ! αυτά από μένα ! καλή επιτυχία στην ΟΜΙΛAΡΑ ΜΑΣ !

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 16:19 #101736

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Καταρχήν συγνώμη για τα ορθογραφικά μου λάθει.

{Ναι είμαι θυμωμένος ακόμα και εχθές μου πουλούσε ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣΜΟ κάποιος ακόμα και μέσα στον σύνδεσμο των snakes 4, στο τέλος του ματς …μου τον είπανε ότι είναι χαζός,,, χαζός ξεχαζός εγώ δεν έβλεπα τότες ..γιατί έβλεπα τα αποτελέσματα και Τρελαινόμουνα , δεν του βαιβεβα καλές λεξούλες πάντως}
<< διασταυρώστε το>>….

{Ο Παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του ΟΦΗ Γιώργος Βλαστός είπε:στην ΚΡΗΤΗ TV, Τον ΟΦΗ δεν τον θέλουνε ΟΛΟΙ ΣΥΣΣΩΜΟΙ στην σούπερ λίνγκ και ή ΝΕΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ…1.. Γιατί όταν ο ΟΦΗ ΑΝΕΒΕΙ στην σούπερ λινγκ δεν θα είναι δύσκολο να τον ρίξουνε δεύτερη φορά εύκολα ..Γιατί ο πολύς ΦΙΛΑΘΛΟΣ-ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΟΦΗ είναι ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΟΣ …Έτσι το αθηναϊκό καθεστώς θέλει ομάδες <ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΛΕΩ ΕΓΩ> ώστε να περνάνε από της έδρες τους χωρίς να αιμορραγούνε βαθμούς.}

Αυτά είπε ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ…

Στα αγωνίστηκα όπως έγραψε και ο ΤΕΟ 4 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ,ή ομάδα έπαιξε εχθές<καλή> μπάλα,, ήτανε μέρα με την ΝΥΧΤΑ από ότι την έχω δει προσωπικά μέχρι τώρα..

Στα έξω αγωνίστηκα: συνεχίζομε να παίρνομαι μηδέν ..Έχω δει την φάση του ΠΕΝΑΛΤΙ 1000 φορές, ΕΕΕΕ 1000 φορές είναι ο ορισμός του ΠΕΝΑΛΤΙ.. Το να τα λέμε αυτά μόνο στην Κρήτη και μεταξύ μας δεν φτάνει , αυτά πρέπει να ακούγονται ΔΥΝΑΤΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ… ..{και αυτά είναι θέματα που πρέπει να τα διαχειρίζεται η εκάστοτε διοίκηση}… Εμείς προς ΘΕΟΥ ΟΧΙ επεισόδια γιατί θα μας τελειώσουνε … και ιδικά στο ματς με τον Πανσερραϊκό {ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ} το έχω γράψει εγώ και κάποια αλλά παιδιά σε παρελθόντα χρόνο στο τόπινγκ για την κλήρωση στα πλεϊ οφ .Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΓΟΣ…

Όσοι αισθάνονται ΟΦΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ .. Είναι το ματς που ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΜΕ ΩΣΤΕ να χτίσομε την άνοδο μας…

ΟΦΑΡΑ ΓΕΡΑ Ο ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ….. ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΥΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ..

Και όταν με το καλό βγούμε: Ας μεΚρεμάσετε με ανάποδα για τα μυαλά που κουβαλάω.
Και με αυτά σας αποχαιρετώ εδώ ,μέχρι το τέλος τον μπαράζ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ 9/6…..

Για σας και σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ που με ανεχτήκατε.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 16:22 #101737

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
OΦΗ ΕΙΣΑΙ
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 16:30 #101738

• OMILOTHRISKIA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρεεεε !! κουλαρετε !!!!!!! τι κγρινια αιναι αυτη ????
Εμεις την Τεταρτη θα κανουμε το καθηκον μας (γεματο το Γεντι) και η ομαδα το τριποντο.
Τι εγινε τωρα ? κερδισανε οι Σερρες το μπουρδελο με τους 300 του Πειραια και προβληματιζομαστε ????
Και ο Πιερικος την Τεταρτη δεν θα φυγει απραγος απο το κολολιμανο,οπως επισης και οι Σερρες, τα ονειρα τους τελειωνουν την Τεταρτη το απογευμα και..... καπου εκει κλεινουν ολα για ολους !!!!!!!!
Ουτε κγρινια ουτε μιζερια, εχουμε την πιτα εχουμε και το μαχαιρι !!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 17:11 #101742

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Περιμενω να δω απο τους συνδεσμους "το σχεδιο της μεγαλης αναγκης"
ενα σχεδιο αντιστοιχο των αγωνων μας για τη Λευτερια
ενα σχεδιο δρασης μεσα και εξω απο το γηπεδο
με καλεσμα απο παντου με παρεμβασεις στα ΜΜΕ σε ραδιοφωνικες εκπομπες ισως αφισα φειγ βολαν οτι ειναι δυνατον
Βγειτε μπροστα και υψωστε τη φωνη σας υπερκεραστε και την ΠΑΕ (αφου δικος μας ειναι ο ΟΦΗ)
ανακοινωση συσπειρωσης απο ολους τους συνδεσμους
εχω την αισθηση οτι εχουμε "κατσει"λιγο οπαδικα
να γινει το Ηρακλειο τη Τεταρτη μονοδρομος για το Γεντι Κουλε
Το κρισιμοτερο ματς του ΟΦΗ μας ειναι τη Τεταρτη θελω το γηπεδο να κοχλαζει απο παθος και συνθηματα μονο για τον ΟΦΗ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 17:30 #101744

• boss-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Συμφωνω απολυτα με την ομηλητισσα.Για να ξυπναμε λιγο ολοι και εμεις και οι συνδεσμοι......το εχω ξαναπει πρεπει να ειμαστε λαβα καυτη που θα καψει οποιον βρει μπροστα της...αγωνιστηκα εννοω,τρελαμενοι απο το ζεσταμα πρεπει να ειμαστε γιαυτο ξυπναμε ολοι.....

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 17:35 #101746

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
στην 4 να μπω να το φουμαρω τον ομιλο να δω και να σαλταρω
και στο ψυχιατρο θα πα να λεω ΟΦΗ ολε ολε ολε ολεο
παιδια την τεταρτη θα το παρουμε το ματς.θα μιλησει η εδρα.
ολοι ΓΕΝΤΙΚΟΥΛΕ!!!!
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 17:35 #101747

• Aoritis
Παιδια μην αγχωνομαστε.Εχουμε την καλυτερη ομαδα,οι παικτες μας θελουν και μπορουν και πιστευω θα τα καταφερουμε.Την Τεταρτη,εαν μας βοηθησει λιγο η τυχη και σκοραρουμε σχετικα νωρις,βλεπω να μαζευουν οι Σερραιοι μπολικα τεμαχια.Τελικο σκορ 3-0 η 4-1.Οι ποδοσφαιριστες μας ειναι εμπειροι και θα τα καταφερουν.Ο Πιερικος δεν χανει στο Αιγαλεω(εκει θα παιξουμε κι εμεις νομιζω και διορθωστε με αν κανω λαθος)και θα πολεμησει στα ισια τις Σερρες την Κυριακη,που τις εχει στην Κατερινη.Ισως το μοναδικο δωρο της κληρωσης για εμας που παιζουν πρωτα Κατερινη γιατι ο Παπαδοπουλος θα το παλεψει σαν τελευταιο χαρτι.Με νικη θεωρητικα θα εχει ελπιδες.Ολα αυτα ομως ερχονται δευτερα.Εμεις πρεπει να νικησουμε και ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ.ΝΙΚΗ ΜΕ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΠΛΟ.Οι παικτες το πιστευουν.Δειξτε τους μεθαυριο στο καμινι οτι κι εσεις το πιστευετε και τους πιστευετε.Εμας στην Αθηνα την Κυριακη να ειστε σιγουροι οτι δεν θα μας χωραει να μπουμε.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΟΧΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 18:21 #101748

• vagelis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ξέρει κανείς αν έχουν κυκλοφορήσει τα εισιτήρια?

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 24/05/2010 18:39 #101749

• tsok4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Πηγα σημερα για εισητηριο και μου ειπαν αυριο μετα τις 11 το πρωι.

Μεχρι το βραδυ πρεπει να εχουν φυγει 4-5 χιλιαδες.

Δε μπορω να καταλαβω,δηλαδη χριαζετε προπαγανδα και εξτρα ενημερωση για να πισεις 8000 ομιλιτες να ερθουν στο ματσ της 10ετιας.Επρεπε αλλοι τοσοι να ειναι απ εξω!
Αν δε βγουμε παει το ονειρο,μετατρεπετε σε εφιαλτη,καταλαβετετο.
ΔΥΝΑΤΟΣ ΟΦΗ = ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΟΦΗ
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.29 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.