You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs)

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 11:49 #101954

• belis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Αδέρφια καλημέρα .... η ομάδα μας χθες ήταν κατώτερη των περιστάσεων. Αυτό που παρατήρησα ήταν περισσότερο άγχος να έχει ο κόσμος από ότι οι παίκτες. Διαβάζω από το site των Σερρών ότι ήρθαν εδώ και πέτυχαν κάτι ανέλπιστο, χωρίς να έχουν ομάδα... αυτό λένε … στο ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος … και χθες ο Παράσχος πιάστηκε αδιάβαστος …

"Η αναμέτρηση ήταν καθοριστικής σημασίας και αυτό το ήξεραν όλοι. Σε τέτοιες όμως αναμετρήσεις δεν κερδίζει απαραίτητα ο καλύτερος ή το φαβορί αλλά ο... εξυπνότερος. Και σε αυτό το σημείο νικητής κατά κράτος ήταν ο Κοκότοβιτς. Ο Σέρβος ήταν πολύ καλά διαβασμένος και ήξερε τι έπρεπε να κάνει για να πάρει την ¨ταυτότητα¨ του Παράσχου. Χωρίς να παίξει καταστροφικό ποδόσφαιρο, έστησε τον Πανσερραϊκό έτσι ώστε να εγκλωβίσει τον ΟΦΗ. Οι Κρητικοί προσπαθούσαν να διασπάσουν την άμυνα των λιονταριών αλλά όσο συναντούσαν δυσκολίες τόσο το άγχος μεγάλωνε και οι υποψιασμένοι έβλεπαν πως μπορούσε να γίνει η έκπληξη. Μάλιστα η πίεση του κόσμου, από ένα σημείο και μετά, έπαιζε αρνητικό ρόλο στους γηπεδούχους καθώς μεγάλωνε ακόμα περισσότερο το άγχος των παικτών. Τελικά επειδή η τύχη ευνοεί τους τολμηρούς και ο σκληρός νόμος του ποδοσφαίρου επιτάσσει μεγάλες ανατροπές στα φαβορί που δεν εκμεταλλεύονται τις ευκαιρίες που τους δίνονται, η μπάλα τιμώρησε τον ΟΦΗ και μάλιστα με τον χειρότερο τρόπο, με ένα αυτογκολ."
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 12:20 #101957

• OFARAS ATHENS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
ADELFIA IMASTE OLOI ME TA NEVRA MAS STIN TSITA KAI ETSI PREPI NA EIMASTE META TA XTHESINA(SERRES,KALOPOYLOS)OMOS THA ELEGA SE OSOYS EXETE AKOMA KOYRAGIO KAI THELETE ELATE STIN athina MAZI ME EMAS APO EDO TOYS OMILITES TIS athinas NA FONAXOME STO GIPEDO TOY EGALEO GIA TON OFI MAS KAI TIN ISTORIA TOY KAI GIA KANENAN ALLON POYSTI(PAIXTES).
OSOI PISTI PROSELTHETE.
KAI MIN KSEXNATE EINAI TIMH NA EISAI OFI SE OPOIA ETHNIKH KA NA PAIZEI !!!!!!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 13:06 #101959

• Rasta18
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Και εγω συμφωνω με τον φιλο απο πανω.Θα ηταν καλο και για την ομαδα να ερθει κανενα τσουρμο απο Κρητη(οσοι βεβαια μπορουν και εχουν το κουραγιο και τη τσεπη).Πιστευω οτι θα μπορεσουμε να δειξουμε στους παικτες οτι τους δινουμε μια τελευταια ευκαιρια, και αν δουν κοσμο να τους στηριζει θα παρουν λιγο τα πανω τους.Τωρα, αν η εξελιξη του ματς ειναι σα τη χθεσινη που φοβοντουσαν να παιξουν μπαλα, τοτε οντως θα πρεπει να ξεσπασουμε, αφου η παρτιδα με ισοπαλια ή ηττα απο τον Εθνικο δε σωζεται με τιποτα.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 13:11 #101961

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μια κουβέντα θα πρέπει να τους πούμε,και να το βάλουνε καλά στο μυαλό τους..ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΟΝ εθνικό ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΤΕ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.Καλύτερα να μείνετε στην Αθήνα και να ψάξετε άλλη ομάδα να ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΤΕ απο δω και μπρός.ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 13:16 #101963

• stratzo4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Πικρα, απογοητευση, στενοχωρια, θλιψη και γιατι οχι και οργη!! Ολα εντονα και δικαιολογημενα συναισθηματα για καθε ομιλητη αυτη τη στιγμη!! Μια ομαδα που τα τελευταια χρονια δεν μας εχει προσφερει πολλα θετικα. Ωστοσο, εμεις σταθηκαμε διπλα της και οπως πολλοι εχουν αναφερει κατορθωσαμε να την απεγκλωβισουμε, και σαν απο θαυμα, με μιας ολα τα αρνητικα σβηστηκαν και τη θεση τους πηρε μια τεραστια ΧΑΡΑ. Χαρα η οποια λεγαμε οτι δεν ανταλασσεται με τιποτα, χαρα η οποια οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα λεγαμε στην αρχη του καλοκαιριου δεν ξεπερνιεται ουτε και απο την απευθειας ανοδο!! Σημερα τι εχεουμε να πουμε; Οτι ειναι κωλοπαιδο ο Μαχλας, οτι ο Κουρακης εβγαλε λεφτα εις βαρος του ΟΦΗ μας, οτι ο Παρασχος εδωσε το παιχνιδι οτι...!!!! Ελεος πια! Που ειναι ολα εκεινα τα ωραια και ''σοφα'' λογια;; Τοσο ευκολα ξεχναμε;

Η ομαδα μας, παρα την απειρια της διοικησης, καταφερε να τερματισει τριτη σε ενα πρωταθλημα που ομολογουμενως δεν υπαρχει αντιστοιχο σε ολη την Ευρωπη. Αυτη τη στιγμη βρισκεται λιγο πριν τον γκρεμο (εννοω για την ανοδο και οχι για τη βιωσημοτητα του) και δε θα ειμαι εγω ενας απο αυτους που θα τον σπρωξουν. Αντιθετα θα τρεξω και με ολες μου τις δυναμεις θα προσπαθησω να τον σωσω. Αν στο τελος δεν το καταφερω, θα ανασυνταχθω και του χρονου παλι εκει θα ειμαι για να τον στηριξω.

Γνωριζω οτι η φετινη συσπειρωση δυσκολα θα υπαρξει στην αρχη της επομενης χρονιας εαν συμβει το διαφαινομενο. Ε τινα κανουμε ας ειμαστε εκει αυτοι που πραγματικα την αγαπαμε, και ειμαι σιγουρος οτι οταν με το καλο και παλι η ομαδα αρχισει να ''τσουλαει'' ως εκ θαυματος θα βρεθουν εκει ολοι εκεινοι που εχουν μαθει να βρισκονται διπλα μας στα ευκολα!!

Η αγαπη μου για την ομαδα μου μού επιτασσει να βρεθω κοντα της και να την αγκαλιασω τη στιγμη που ειναι ετοιμη να καταρρευσει!!

ΟΜΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΛΑ!!!!
ΟΦΗ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 13:26 #101964

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Έχετε μπλέξει τα μπούτια σας μου φαίνεται..Ποιός είπε μωρέ οτι δεν είναι ΟΦΗ και οτι δεν τον στηρίζει?Αλλά θέλω να βλέπω παίκτες με ΨΥΧΗ και ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.Να γουστάρουνε να ανεβάσουνε τον ΟΦΗ ξανά στην Α εθνική.Και οχι να βαριούνται να κυνηγήσουνε μια φάση και ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΓΡΟΘΟ απο το 1 ως το 90.Συγχωροχάρτι δεν δίνω σε κανέναν που παίζει με την ψυχή μου,με την καρδιά και με τα λεφτά μου στην τελική.
ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΟ εθνικάκι την Κυριακή ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΤΕ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ μικρόψυχα και δειλά παικτάκια.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 14:20 #101966

• dea 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Basilis έγραψε:
Έχετε μπλέξει τα μπούτια σας μου φαίνεται..Ποιός είπε μωρέ οτι δεν είναι ΟΦΗ και οτι δεν τον στηρίζει?Αλλά θέλω να βλέπω παίκτες με ΨΥΧΗ και ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.Να γουστάρουνε να ανεβάσουνε τον ΟΦΗ ξανά στην Α εθνική.Και οχι να βαριούνται να κυνηγήσουνε μια φάση και ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΓΡΟΘΟ απο το 1 ως το 90.Συγχωροχάρτι δεν δίνω σε κανέναν που παίζει με την ψυχή μου,με την καρδιά και με τα λεφτά μου στην τελική.
ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΟ εθνικάκι την Κυριακή ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΤΕ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ μικρόψυχα και δειλά παικτάκια.

ετσι ακριβως αισθανομαι κι εγο ρε φιλε βασιλη!! αλλα και να χασουν θα κατεβουν ανετα και ωραιοι εδο γιατι κανεις δεν θα τους κυνηγισει!!! καταλαβες? ετσι απλα!! γιατι εχθες το πρωι ο ζαπροπουλος ειπε σε μελος της διοικησης "μην κατεβειτε στο γηπεδο γιατι θα χασετε" ????????????????? τα παικτακια μας ειναι ασημαντοι και δεν ειναι αυτα τα μουνοπανα οφη!! εμεις που δεινουμε τα λεφτα μας (που δεν εχουμε κιολας)και τα ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝΤΑΙ ΑΔΡΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!!!!!!!!!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 14:27 #101967

• dea 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
www.athleticradio.gr/index.php/application/article_view/1/21412

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!! τι γελιοι που ειμαστε????

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 14:30 #101968

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πιστεύω οτι θα πρέπει να βγεί και μια ανακοίνωση-τουλάχιστον-απο τους συνδέσμους μας,που να λέει τα πράγματα με το όνομα τους.Και για την ομάδα και για το φευγιό του Γκουλή και για όσους θέλουν να λέγονται διοίκηση.Η κατάσταση πιστεύω πρέπει να έρθει και λίγο πρός τα χέρια μας.Και οι παίκτες θα πρέπει να λογοδοτούν σε εμάς.Γιατί εμείς τους πληρώνουμε και χάρη σε εμάς είναι ΟΛΟΙ τους στον ΟΦΗ σήμερα.Και επιμένω..σε περίπτωση ήττας θα πρέπει να δούνε τον Χριστό φαντάρο.ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 15:14 #101970

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Kapetan_Polixigis έγραψε:

Αν έπιανα εχθες το βράδυ το παράσχο στα χέρια μου,
θα ήταν απλά ΝΕΚΡΟΣ ... πάει τελείωσε ...
Και επειδή δεν τον έχω για τόσο πολύ μαλάκα,
μου βρωμάει κι όλας ....

οι θεωρίες συνομωσίας δεν μου αρέσουν αλλά αυτά που έκανε ο Παράσχος χτες ήταν τουλάχιστο τραγικά ..
Τι να πρώτο πει κανείς ;αυτός ο ποποβιτς έλεος πια τι του βρίσκει πείτε μου σας παρακαλώ; Εκτός ο Ζορμπάς,βλονταρτσικ και κατσικογιαννης και μέσα ο ποποβιτς πιτσος και το παλικάρι ο σταυρακακης που δεν μπορεί πια 37 χρονών και τον βάζει στο κέντρο ; ποτέ ξαναέπαιξε στο κέντρο; Τι να πω σε ένα τόσο κρίσιμο σημείο τόσα λάθη από τον Παράσχο;
Όσο για τους παίχτες έχω την εντύπωση ότι την πληρώνουν λάθος άτομα τα βάζετε με τον κιασο που το παλικάρι είναι από τους καλύτερους παίχτες μας , εχτές και αυτός δεν έπαιξε τίποτα αλλά οκ μην τα ισοπεδώνουμε όλα..

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 15:27 #101972

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
αυτο που εχω να πω ειναι οτι πρεπει να σεβονται τους κοπους μας.αλλα αυτοι νομιζουν οτι ολοι ζουν τη ζωουλα τους,οτι και να γινει εχουν λεφτα.ομωας πρεπι να σκεφτουν και τους οπαδους,οι οποιοι μπορει να μην εχουν λεφτα αλλα πληρωνουν για να δουν την ομαδα που αγαπανε,ακομα και εμενα που ειμαι 1 μαθητης και προσπαθησα να αλλαξω την ωρα των μαθημαρων μου για να δω τους μαλακες αυτους ναμε καροιδευουν.οσο για την διοικηση,και αυτη να σεβαστει τα λεφτα των φιλαθλων του οφη (που δεν ειναι πολλα,γιατι ειναι 1 λαικη ομαδα)και να κανουν κατι,γιατι χθες πηραν το λιγοτερο 100 χιλιαρικα που ειναι πολλα λεφτα για αυτην την εποχη.να πανε στην επαε να τους δειξουν τι σημαινει οφη.και μετα στα παικτρονια μας για να τους κοπσουνε τον κωλο.ακομα και προστιμο σε 1 παρομια εμφανηση

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 15:42 #101973

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αναθεμαμε και αν ξερουμε τι μας γινεται
Κριμα που ειμαι γυναικα και δεν εχω τεστοστερονη οπως μουπε ενας προηγουμενα για να σπαω το γηπεδο μας να πετω καπνογονα και μπουκαλια να βριζω το Λεβεντακη να σπαω τα κεφαλια των ποδοσφαιριστων μας
Κριμα???
Κριμα που ολοι εσεις που τα σπατε απο υπερβολικη τεστοστερονη και αγανακτηση θρηνειτε σημερα μαζι με μενα που τη δικη μου την οργη τη κανω κομπο και πονο
και απλα ελπιζω......
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 15:51 #101974

• ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GATE 4
Μήπως ήρθε η ώρα να ασχοληθούμε με το ματς στο Αιγάλεω??

Ότι έγινε έγινε και δεν αλλάζει. Σταματήστε λοιπόν τη μουρμούρα και ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ. Κοιτάξτε μήπως ανεβείτε στην Αθήνα να υποστηρίξουμε τον ΟΦΗ μας όλοι μαζί γιατί το ματς με τον Εθνικό είναι πονηρό και δύσκολο.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 16:52 #101988

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Οσα post και αν μου σβησετε εγω θα το λεω συχενεια.(Ναι ειμαι βλακας)Για ολα φταιει η διοικηση.70% η διοικηση 20% οι παιχτες και 10%εμεις.

Οταν η διοικηση στηνει ματς δεν φταινε οι παιχτες!Οταν η διοικηση δεν βαζει τις φωνες στους παιχτες τοτε αυτοι φταινε!Οταν τους κανει ολα τα χατιρια (βλ απολυση Γκουλη,)τοτε ειναι επομενο.Και οπως εργαψα και στο ποστ που μου εσβησαν συμφωνα με την δοιηκηση στοχος της ομαδας ειναι η 2 θεση στα play off.Αυτο μας ειπε χθες ο παπακαλιατης...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 17:02 #101989

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Duhan έγραψε:
Serres5 έγραψε:
Κανείς από μας δεν αμφισβήτησε την ιστορία και το λαό του ΟΦΗ, ίσα ίσα προσωπικά τα γουστάρω και τα δύο.
Εσύ όμως δυστυχώς δε συγκρίνεις, αλλά απαξιώνεις.

(Συγνώμη από τους υπόλοιπους Ομιλήτες που μέσα στη ζοχάδα τους, διαβάζουν άσχετα με τον αγώνα posts).

Το μονο που μπορω να σου πω φιλε μου ειναι ενα μεγαλο ΣΥΓΓΝΩΜΗ για την αντιμετωπιση που ετυχε η ομαδα σου. Αν ειναι να το κανω Ριζουπολη για να ανεβω, να παει να γαμηθει. Καλυτερα να κατσω 2-3 χρονια στην Β, να στρωσουν μερικοι χαρακτηρα.
Εγω ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να ερθω στις Σερρες παλι σαν φιλος. Πραγματικα, ντρεπομαι.

Η ομαδα σου επαιξε ωραια μπαλα και οι αντεπιθεσεις της φωτια. Με δυο μπαλιες τριγωνο εβγαιναν στην αντεπιθεση για πλακα. Παλι καλα που ηταν ο μπερτιν σε καλη μερα (αμυντικα) και μειναμε στην "υποψια" ευκαιριων του Πανσερραικου. Πολυ ωραια ομαδα, και με αρκετα ελληνακια στην ομαδα. Οχι ντιβες ονοματα σουπακλικας ντεμεκ.
Συγχαρητηρια και η νικη σας περα για περα δικαιη.

Μην ακους για καλοπουλους και μλκς. Αφου 1.καλλιεργουσαν κλιμα ολο τον χρονο μιλωντας συνεχως για σχεδιασμενα εγκληματα εις βαρος του λαου της ομας του Οφεος, και 2.νομιζουν πως με την "κρητικη μαγκια" θα ανεβουμε, τοτε λογικο ηταν να φαμε μονοι μας τα μουτρα μας.

Για τριτη φορα φετος το ξαναλεω.
Μονοι μας τον ξαναηπιαμε.
Αμετε τωρα ολοι οι γαμιαδες να παρετε το πλοιο και να καψετε την βουλη, την ακροπολη το λυκαβητο και να δειρετε ολους τους γαυρους και βαζελους της Αθηνας.
Την Επο και την Επαε μην ξεχασετε να καψετε.
..και αφηστε τα μαλακισμενα στο Βακ να παιζουν το πουλακι τους.

Συμφωνώ σε όλα.. Ίσως ότι πιο σωστό έχω διαβάσει εδώ μέσα.. Και από αυτά που έχω μάθει έως τώρα δύσκολο να πάω στο Πανσερραϊκός-ΟΦΗ. Θα συνεχίσω να πηγαίνω σα ματς του Πανσερραϊκού όπως πάω που και που και νομίζω οι καλές σχέσεις με τα παιδιά εδώ θα παραμείνουν.. Αλλά στο δικό μας ματς είναι όπως τα λες Duhan.. Ντρέπομαι να πάω σαν φίλος..
...One step closer to knowing...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 17:03 #101990

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Duhan έγραψε:
Serres5 έγραψε:
Κανείς από μας δεν αμφισβήτησε την ιστορία και το λαό του ΟΦΗ, ίσα ίσα προσωπικά τα γουστάρω και τα δύο.
Εσύ όμως δυστυχώς δε συγκρίνεις, αλλά απαξιώνεις.

(Συγνώμη από τους υπόλοιπους Ομιλήτες που μέσα στη ζοχάδα τους, διαβάζουν άσχετα με τον αγώνα posts).

Το μονο που μπορω να σου πω φιλε μου ειναι ενα μεγαλο ΣΥΓΓΝΩΜΗ για την αντιμετωπιση που ετυχε η ομαδα σου. Αν ειναι να το κανω Ριζουπολη για να ανεβω, να παει να γαμηθει. Καλυτερα να κατσω 2-3 χρονια στην Β, να στρωσουν μερικοι χαρακτηρα.
Εγω ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να ερθω στις Σερρες παλι σαν φιλος. Πραγματικα, ντρεπομαι.

Η ομαδα σου επαιξε ωραια μπαλα και οι αντεπιθεσεις της φωτια. Με δυο μπαλιες τριγωνο εβγαιναν στην αντεπιθεση για πλακα. Παλι καλα που ηταν ο μπερτιν σε καλη μερα (αμυντικα) και μειναμε στην "υποψια" ευκαιριων του Πανσερραικου. Πολυ ωραια ομαδα, και με αρκετα ελληνακια στην ομαδα. Οχι ντιβες ονοματα σουπακλικας ντεμεκ.
Συγχαρητηρια και η νικη σας περα για περα δικαιη.

Μην ακους για καλοπουλους και μλκς. Αφου 1.καλλιεργουσαν κλιμα ολο τον χρονο μιλωντας συνεχως για σχεδιασμενα εγκληματα εις βαρος του λαου της ομας του Οφεος, και 2.νομιζουν πως με την "κρητικη μαγκια" θα ανεβουμε, τοτε λογικο ηταν να φαμε μονοι μας τα μουτρα μας.

Για τριτη φορα φετος το ξαναλεω.
Μονοι μας τον ξαναηπιαμε.
Αμετε τωρα ολοι οι γαμιαδες να παρετε το πλοιο και να καψετε την βουλη, την ακροπολη το λυκαβητο και να δειρετε ολους τους γαυρους και βαζελους της Αθηνας.
Την Επο και την Επαε μην ξεχασετε να καψετε.
..και αφηστε τα μαλακισμενα στο Βακ να παιζουν το πουλακι τους.

Συμφωνώ σε όλα.. Ίσως ότι πιο σωστό έχω διαβάσει εδώ μέσα.. Και από αυτά που έχω μάθει έως τώρα δύσκολο να πάω στο Πανσερραϊκός-ΟΦΗ. Θα συνεχίσω να πηγαίνω σα ματς του Πανσερραϊκού όπως πάω που και που και νομίζω οι καλές σχέσεις με τα παιδιά εδώ θα παραμείνουν.. Αλλά στο δικό μας ματς σαν φίλο είναι όπως τα λες Duhan.. Ντρέπομαι να πάω σαν φίλος..
...One step closer to knowing...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 17:33 #101995

• andreas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τι λετε ρε παιδιά? Εντάξει η ομάδα δεν τράβηξε χθες αλλά είχαμε πραγματικά μπροστά μας έναν προκλητικότατο διαιτητή και μία ομάδα που απ'το πρώτο λεπτό έκανε θεατρινισμούς και καθυστερήσεις -Αυτό που έχω να πω για χθες είναι ΝΤΡΟΠΗ!
Ντροπή για το έγκλημα που δείχνει να ολοκληρώνεται ,δηλαδή τη μη άνοδο του ΟΦΗ με το έτσι θέλω κάποιων μπέου καλογιαννη θεοδωριδη πηρουνια κ.τ.λ.
Ντροπή για το ελληνικο ποδοσφαιρο που γινονται ολη τη χρονια μαγειρεματα και στημενα παιχνιδια και που ποτε δεν θα τιμωρηθει κανεις γι'αυτο
Και τελος φιλε σερρες5 ντροπη για την ομαδα σου (τον περουκα δηλαδη) που σαν παλια πουτανα στο κουρμπετι τα κανονισε ολα οπως ηθελε, αλλα και για τους παικτες που προκαλεσαν με τα καραγκιοζιλικια τους τον κοσμο.Να τη χαιρεστε τετοια ανοδο.
Ειναι τυχεροι που φυγανε σωοι χθες απ'το γηπεδο κι αυτοι και ο διατητης που διεκοπτε συνεχεια το παιχνιδι για 2 λεπτα χωρις λογο.Δεν φταιει μετα ο κοσμος που αντιδρα ετσι οταν φανερα παιζουν μαζι του 15-20 νοματαιοι
Επισης, μεγιστη καφριλα να επιτεθουμε στα αποδυτηρια των παικτων μας...Απαραδεκτο...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 17:44 #101996

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ετσι οπως τα ειπε ο ανδρεας ειναι τα τα πραγματα.μπραβο ρε φιλε.θα τρελαθουμε τελεινς.ακουω κατι για παλικαρισια 2πλα και τρελενομαι,ειναι ποτε δυνατον??που επεφταν σαν τα προβατα και ειχαν και συμμαχο τον πουστι καλοπουλο.τετοιο 2πλο...τι να πω μπραβω στην ομαδα των σερρων δεν μ βγαινει.και αν ο οφη επαιρνε τετοιο 2πλο δεν θα το χερομουν και πολυ.μην πω οτι θα ντρεπομουν κιολας

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 17:46 #101997

• manos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • www.balothia.blogspot.com
Δεν ξερω για κατι εχω την υποψια οτι στο χθεσινο μαζι με τον διαιτητη εμπλεκονται και παιχτες μας..Την ημερα του αγωνα πινανε καφε το μεσημερακι αγριτης-ποποβιτς και αλλος ενας δεν θυμαμαι ποιος..Ο Ποποβιτς ενω ξερουμε ποσο καλος ειναι εκανε τα παντα για να χασει τις ευκαιριες για γκολ που ειχε..Ειδικα αυτη με αδειο τερμα..Ο Αγιρτης ψοφιος σε ολες του τις προσπαθειες..Ο Στααυρακακης το χωσε το αυτογκολ..Ελπιζω να ειναι η ιδεα μου..

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 17:48 #101998

• Navaman
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
andreas έγραψε:
μεγιστη καφριλα να επιτεθουμε στα αποδυτηρια των παικτων μας...Απαραδεκτο...

όντως. Τι φταίνε τα αποδυτήρια; Στα πουτανόπαιδα κατ'ευθείαν έπρεπε... αλλά μας χώριζαν τα αποδυτήρια.
Παραλογίζομαι.

Άμα δεν μπορείτε να βγάλετε τα στρινγκάκια ορισμένοι, τουλάχιστον βγάλτε το σκασμό.

Duhan φίλε μου δεν ξέρω γιατί ντρέπεσαι, εγώ αν ήμουν Πανσερραϊκός θα ντρεπόμουν για τη συμπεριφορά των παιχτών της ομάδας μου. Μην τρελλαθούμε και τελείως, δεν ξέρω αν ήσουν γήπεδο (μάλλον όχι απ'ότι κατάλαβα) για να δεις τι έγινε και πόση ώρα έκαναν σσσσσσσοοοοοουτ με το δάχτυλο κάτι καγκούρια για να προκαλέσουν τον κόσμο... Και μαγκιά μας που δε βρίσαμε τις Σέρρες, γιατί πολύ απλά σεβαστήκαμε τους όσους φιλάθλους του Πανσερραϊκού. Αυτά.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ ΠΑΕ Ο.Φ.Η.
ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΒΑΤΣΙΝΑΣ

Διοικητικό Συμβούλιο - Διορισμένοι
Απόστολος Αδαμίδης, Παναγιώτης Πανταλάκης, Μιχάλης Παπαδογιαννάκης , Ανδρέας Γιαννόπουλος, Νίκος Γραμματικάκης, Τρυπάκης Δημήτρης, Μανόλης Βατσινάς

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 18:28 #102011

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ενα τραγουδακι για την διοικηση

και ενα για την ομαδα
(οπου αγαπη βαλτε πρωταθλημα και ακουστε ποσο ωραιο βγαινει...)

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 18:30 #102013

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
manos4 έγραψε:
Δεν ξερω για κατι εχω την υποψια οτι στο χθεσινο μαζι με τον διαιτητη εμπλεκονται και παιχτες μας..Την ημερα του αγωνα πινανε καφε το μεσημερακι αγριτης-ποποβιτς και αλλος ενας δεν θυμαμαι ποιος..Ο Ποποβιτς ενω ξερουμε ποσο καλος ειναι εκανε τα παντα για να χασει τις ευκαιριες για γκολ που ειχε..Ειδικα αυτη με αδειο τερμα..Ο Αγιρτης ψοφιος σε ολες του τις προσπαθειες..Ο Στααυρακακης το χωσε το αυτογκολ..Ελπιζω να ειναι η ιδεα μου..

Όρε τι θα διαβάσουμε πάλι......... άσχετα πράγματα τελείως.... αν θυμάμαι καλά ο Κωνσταντινίδης το έβαλε το αυτογκόλ όχι ο Σταυρακάκης.....

ΥΓ για να σοβαρευτούμε ορισμένοι και πριν ποστάρουμε να σκαφτόμαστε και λίγο, είχα να μπω 20 μέρες στο φόρουμ λόγο τεχνικών προβλημάτων στην σύνδεση μου στο ιντερνέτ και τώρα που μπήκα βλέπω αρκετά ποστ γραμμένα με μεγάλη δόση βλακείας (φαντάζομαι και ότι οι συνδιαχειριστές θα έχουν σβήσει ήδη αρκετά ποστς), για να σοβαρευτούμε μια ολιά.......
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 18:41 #102014

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ειμαστε αρρωστοι ρε.ολοκουζουλοι τελειως.γιαυτο μας γουσταρω
και μας λατρευω ταυτοχρονως και συγρονως μαζι:cheer:
ενταξει χθες ημουνα να πεθανω απο στεναχωρια.τωρα αρχιζω και
σκεφτομαι.δε γαμιουνται ολα.ΟΦΗ ειμαι...
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 19:07 #102017

• che4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
totoni έγραψε:
Giannis4 έγραψε:
Λυπαμαι που το λεω σημερα επρεπε να γινουν επεισοδια.........Πολλα, επρεπε να μπουμε μεσα και $^%$%^$%^$%^$%^$%^$%^...λυπαμαι μονο που δεν ημουν ενας απο αυτους που πεταξαν τα καπνογονα μεσα..

+10000000000000

κοψτε την πρωινη
το χετε χασει και οι δυο...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 19:14 #102018

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
che4 έγραψε:
totoni έγραψε:
Giannis4 έγραψε:
Λυπαμαι που το λεω σημερα επρεπε να γινουν επεισοδια.........Πολλα, επρεπε να μπουμε μεσα και $^%$%^$%^$%^$%^$%^$%^...λυπαμαι μονο που δεν ημουν ενας απο αυτους που πεταξαν τα καπνογονα μεσα..

+10000000000000

κοψτε την πρωινη
το χετε χασει και οι δυο...

Οκ φιλε, μαλακια μου, μολις ειχα γυρισει απο το γηπεδο........ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ...ισως να ειμαι και γω σαυτους που πιστευουν οτι κατι παιζεται στις πλατες μας απο τον αγαπητο ΚΟΥΡΑΚΗ και καποια πουτανοπαιδα μεσα στο γηπεδο...

ΟΣΟ για τις πιπες που λετε, για δηθεν παικτες - ντιβες που ηθελαν ν'αλλαξουν προπονητη και τους εκαναν και το χατηρι τι να πω..Σας λενε κατι και αμεσως πιανεστε απο τα @@ του..Ελεος....

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 20:02 #102023

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ένας φίλος έγραψε παραπάνω για ένα μπάτσο:

Με το δικιο του τα πηρε ο αλλος,δεν ειναι τροπος αυτος κυριοι να μιλατε,υποτιθετε εκπροσοπειτε το κρατος!

"κύριοι"? Τι υποτίθεται πως κάνουν; Να με πλαντάξεις θες;

ο Χαϊνης έγραψε πιο πάνω:

Σε αυτή τη χώρα πρέπει κάποια στιγμή ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

Όταν φίλε μου μάθουν να σέβονται τον κόσμο θα αλλάξουν πολλά πράγματα στη ζωή μας. Αλλά μην περιμένεις. Γι'αυτό λέγονται "αφεντικά", "γενικοί αρχηγοί", "πρόεδροι", "υπουργοί", "πρωθυπουργοί", "διευθυντές"... γιατί είναι εξουσιαστές και οι εξουσιαστές πάνω από όλα δε σέβονται, εκμεταλεύονται.
Έχει μαλιάσει η γλώσσα μου να λέω πως το ποδόσφαιρο, η κερκίδα, οι παράγοντες, όλα είναι τεράστιο κομάτι της κοινωνίας. Και πρέπει να έχουμε κοινωνικό λόγο στην κερκίδα μας.

ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΚΑΛΟΠΟΥΛΟΙ, ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣ, ΜΠΕΟΙ, ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΟΦΗ, ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΔΕΣ, ΠΑΠΑΝΔΡΕΗΔΕΣ, ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΔΕΣ, ΠΑΠΑΔΑΡΙΟ, ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣ, ΚΟΚΚΑΛΗΔΕΣ, ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΛΑΜΟΓΙΑ, ΚΟΜΜΑΤΑΡΧΕΣ, ΤΟΠΑΡΧΕΣ, ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ, ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ, ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ, ΤΣΙΛΙΑΔΩΡΟΙ, ΤΣΑΤΣΟΙ, ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟΙ, ΑΡΓΟΜΙΣΘΟΙ.

Αστο διάολο όλοι. Σκατά την κάναμε τη χώρα. Και το ποδόσφαιρό της. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ. Και θα ξεσπάσει.
Απόψε δεν έγινε τίποτα.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 20:05 #102025

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εξέδωσε ανακοίνωση η ΠΑΕ ΟΦΗ..Κάπως αργά ρε παιδιά..κάπως αργά..Το τραίνο για την Α εθνική πέρασε..και μείς το χάσαμε..ΚΑΙ ΦΤΑΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..

www.sportnet.gr/report.php?id=225215

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 21:54 #102059

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Xainis έγραψε:
Σήμερα πείστηκα ότι υπάρχει Θεός!!
Και δεν ανέστησε μόνο το Λάζαρο, αλλά και το ...Λεοζίνιο!!!

Ουστ ρε καραγκιόζηδες. ΟΛΟΙ. Και οι 25 που ήταν σήμερα στο γήπεδο.

Σε αυτή τη χώρα πρέπει κάποια στιγμή ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
Κανείς δεν έχει δικαίωμα να παίζει με τα συναισθήματα του κόσμου, με τα χρήματα του κόσμου, με τη ΖΩΗ του κόσμου.

Η βία από εκεί αρχίζει. Είμαι της άποψης να γίνονται μηνύσεις εναντίον οποιουδήποτε "φιλάθλου" καταδικάζει την ομάδα, αλλά σήμερα έγιναν ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ. Εγώ ήθελα πογκρόμ απόψε. Δε συγκρατήθηκα. ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΚΑΛΟΠΟΥΛΟΙ, ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣ, ΜΠΕΟΙ, ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΟΦΗ, ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΔΕΣ, ΠΑΠΑΝΔΡΕΗΔΕΣ, ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΔΕΣ, ΠΑΠΑΔΑΡΙΟ, ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣ, ΚΟΚΚΑΛΗΔΕΣ, ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΛΑΜΟΓΙΑ, ΚΟΜΜΑΤΑΡΧΕΣ, ΤΟΠΑΡΧΕΣ, ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ, ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ, ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ, ΤΣΙΛΙΑΔΩΡΟΙ, ΤΣΑΤΣΟΙ, ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟΙ, ΑΡΓΟΜΙΣΘΟΙ.

Αστο διάολο όλοι. Σκατά την κάναμε τη χώρα. Και το ποδόσφαιρό της. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ. Και θα ξεσπάσει.
Απόψε δεν έγινε τίποτα.

Όσο για το μέλλον, εγώ θα είμαι εκεί. Όσοι είναι μόνο για το ζήτω και το γιούχου λάθος ομάδα διαλέξανε, σόρι. Εδώ είναι τα ωραία: ΣΤΑ ΖΟΡΙΚΑ!

Λεοζίνιο ανέστη σήμερα. (Αυτός δεν ήταν που σφάδαζε και μετά δυο δευτερόλεπτα έτρεχε σαν αίγα;; ) Νεκρανάσταση! Θαύμα!Γι αυτό και τα καπνογόνα. Δεν είχαμε κεριά.
Υ.Γ: Αυτά συμβαίνουν στις ομάδες που στα αποδυτήρια κυβερνούν οι κλίκες και όχι οι προπονητές. Προς γνώση και συμμόρφωση. Υπομονή έχουμε. Και διάθεση να μάθουμε από τα λάθη ελπίζω!. Ενός έτους η ομάδα. Μικιό κοπέλι. Μεγαλώνει. Θα περπατήσει. Κάποια στιγμή.

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 27/05/2010 22:32 #102069

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Δείτε πρώτα εδώ troktiko.blogspot.com/2010/05/o_2947.html να πάρετε μία ιδέα και μετά δείτε εδώ theodoridisavas.blogspot.com/ τι θα πει παράγκα... Έχει να γίνει της πουτάνας...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 02:47 #102105

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Navaman έγραψε:
andreas έγραψε:
μεγιστη καφριλα να επιτεθουμε στα αποδυτηρια των παικτων μας...Απαραδεκτο...

όντως. Τι φταίνε τα αποδυτήρια; Στα πουτανόπαιδα κατ'ευθείαν έπρεπε... αλλά μας χώριζαν τα αποδυτήρια.
Παραλογίζομαι.

Άμα δεν μπορείτε να βγάλετε τα στρινγκάκια ορισμένοι, τουλάχιστον βγάλτε το σκασμό.

Duhan φίλε μου δεν ξέρω γιατί ντρέπεσαι, εγώ αν ήμουν Πανσερραϊκός θα ντρεπόμουν για τη συμπεριφορά των παιχτών της ομάδας μου. Μην τρελλαθούμε και τελείως, δεν ξέρω αν ήσουν γήπεδο (μάλλον όχι απ'ότι κατάλαβα) για να δεις τι έγινε και πόση ώρα έκαναν σσσσσσσοοοοοουτ με το δάχτυλο κάτι καγκούρια για να προκαλέσουν τον κόσμο... Και μαγκιά μας που δε βρίσαμε τις Σέρρες, γιατί πολύ απλά σεβαστήκαμε τους όσους φιλάθλους του Πανσερραϊκού. Αυτά.

Φιλε Ναβα, χθες ειμουν μεσα. Περισσοτερη εντυπωση μου εκαναν οι καφριλες μας παρά οι προβλεπομενες καθυστερησεις των παιχτων των Σερρων. Εκτος και αν πιστευεις οτι η ομαδα που υποστηριζουμε δεν θα εκανε ποτε τετοιες κινησεις σκοπιμοτητας.
Ακομα περισσοτερο εντυπωση μου εκαναν οι συνδεσμιτες, προεδροι και μη, που κρεμοντουσαν σαν τα σταφυλια απο την 8 και το επαιζαν Τσουκαλαδες.
Αληθεια, τους εποπτες γιατι τους φτυνανε πριν καν αρχισει το παιχνιδι?
Ετσι μαλλον θα γραφει ο τσελεμεντες του καλου οπαδου.

Αν ειχες περπατησει στους δρομους των Σερρων, με τους Σερραιους να κρατανε το πανι ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΟΦΗ, τοτε θα ντρεποσουνα να πας να τους ξαναδεις.

Τους παγουραδες θυμαστε γιατι τους σακαταψαμε στην Ροδο? Γιατι εκαναν στους παικτες μας οτι καναμε και εμεις χθες, στους αντιστοιχους των Σερρων.

Ενηγουεη, δικα μου τα συναισθηματα και γουσταρω να ντρεπομαι.
Win or lose we get on the booze
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.53 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.