You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs)

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 03:06 #102109

• dea 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
www.sportnet.gr/report.php?id=225179

εμεις τους δωσαμε το δικαιωμα!!! καλα μας κανουν λοιπον κ μας πηραν την ανοδο!! πουσταραδες παικτες του κατα τα αλλα μεγαλου ΟΦΗ ΜΑΣ οτι κανατε κανατε!! η τιμωρια θα ερθει και θα εχει τη μορφη και την συνθεση ΓΥΨΟΥ..!! ελατε χωρις το διπλο την κυριακη...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 05:23 #102115

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Duhan έγραψε:
Navaman έγραψε:
andreas έγραψε:
μεγιστη καφριλα να επιτεθουμε στα αποδυτηρια των παικτων μας...Απαραδεκτο...

όντως. Τι φταίνε τα αποδυτήρια; Στα πουτανόπαιδα κατ'ευθείαν έπρεπε... αλλά μας χώριζαν τα αποδυτήρια.
Παραλογίζομαι.

Άμα δεν μπορείτε να βγάλετε τα στρινγκάκια ορισμένοι, τουλάχιστον βγάλτε το σκασμό.

Duhan φίλε μου δεν ξέρω γιατί ντρέπεσαι, εγώ αν ήμουν Πανσερραϊκός θα ντρεπόμουν για τη συμπεριφορά των παιχτών της ομάδας μου. Μην τρελλαθούμε και τελείως, δεν ξέρω αν ήσουν γήπεδο (μάλλον όχι απ'ότι κατάλαβα) για να δεις τι έγινε και πόση ώρα έκαναν σσσσσσσοοοοοουτ με το δάχτυλο κάτι καγκούρια για να προκαλέσουν τον κόσμο... Και μαγκιά μας που δε βρίσαμε τις Σέρρες, γιατί πολύ απλά σεβαστήκαμε τους όσους φιλάθλους του Πανσερραϊκού. Αυτά.

Φιλε Ναβα, χθες ειμουν μεσα. Περισσοτερη εντυπωση μου εκαναν οι καφριλες μας παρά οι προβλεπομενες καθυστερησεις των παιχτων των Σερρων. Εκτος και αν πιστευεις οτι η ομαδα που υποστηριζουμε δεν θα εκανε ποτε τετοιες κινησεις σκοπιμοτητας.
Ακομα περισσοτερο εντυπωση μου εκαναν οι συνδεσμιτες, προεδροι και μη, που κρεμοντουσαν σαν τα σταφυλια απο την 8 και το επαιζαν Τσουκαλαδες.
Αληθεια, τους εποπτες γιατι τους φτυνανε πριν καν αρχισει το παιχνιδι?
Ετσι μαλλον θα γραφει ο τσελεμεντες του καλου οπαδου.

Αν ειχες περπατησει στους δρομους των Σερρων, με τους Σερραιους να κρατανε το πανι ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΟΦΗ, τοτε θα ντρεποσουνα να πας να τους ξαναδεις.

Τους παγουραδες θυμαστε γιατι τους σακαταψαμε στην Ροδο? Γιατι εκαναν στους παικτες μας οτι καναμε και εμεις χθες, στους αντιστοιχους των Σερρων.

Ενηγουεη, δικα μου τα συναισθηματα και γουσταρω να ντρεπομαι.

Γιωργο εισαι λαθος.20 λεπτα μπαλα στο α και 10 λεπτα στο β.Χωρια που ηταν εμφανες οτι ηταν μιλημενοι οτι παιζουν με αβαντα.Καπου αλλου εχω κανει αναλυτικη περιγραφη για αυτο,μη λεμε τα ιδια...
Δικαιολογεισαι ισως λογω της πορειας στας Σερρας.

Κι ενα βιντεακι απο 4
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 06:59 #102120

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
duhan εγραψε :
Νιωθουμε αδικημενοι γιατι εχουμε την μυγα και μυγιασαμε. Και επαναλαμβανω, η διαιτησια σε καθε περιπτωση ήταν κακιστη αλλα δεν ειναι υπευθυνη για το αποτελεσμα.

Ανακαλώ.
Win or lose we get on the booze

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 07:07 #102122

• KLINA4
θελω να δω τα στιγμιοτυπα και δεν τα βρισκω πουθενα ας βοηθησει καποιος
επισης κ βιντεακια απ'την 4 που παρολο την γενικη ξενερα η 4 ηταν πολυ καβλα προχθες

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 11:39 #102126

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Φίλε Duhan αμα ντρέπεσαι για τον κόσμο του ΟΦΗ και για την αγανάκτηση του δικαίωμα σου.Όμως δεν είσαι Θεός να κρίνεις τον καθένα.Μπορεί προσωπικά να μην συμετείχα σε τίποτα απο οτι έγινε,και παρακαλάω ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝΕ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.Γιατί αν δωθεί η αφορμή δεν θα είμαι μόνο εγω..θα είμαστε όλοι.ίσως εσυ να μην είσαι και ξαναλέω..δικαίωμα σου.Αλλά μην κρίνεις γιατί σου ξαναλέω δεν είσαι και ο Θεός.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 14:55 #102137

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και σας ρωτάω εγώ. Εάν ο Αγρίτης έπεφτε 4 φορές ψεύτικα σε κάθε ματς και έπαιρνε 2 πέναλτυ, θα πηγαίνατε στην προπόνηση να τον μαλώνατε ή θα πανηγυρίζατε;; Καλώς ή κακώς αυτό που εννοώ είναι ότι και κλειστές άμυνες θα αντιμετωπίζαμε, και θέατρα και καθυστερήσεις. Δουλειά του διαιτητή είναι να κάνει κουμάντο και να δώσει κίτρινη και στο 5' αν χρειαστεί και όχι δική μας. Εμάς είναι η φωνή. Δεν το έκανε και το εκμεταλλεύτηκαν. Μαγκιά τους. Αν κερδίζουμε στις Σέρρες 0-1 και ανεβαίνουμε έτσι τελευταία αγωνιστική απαιτείστε εσείς που τους βρίζετε τώρα να βγαίνουμε στην επίθεση και να μην κάνουμε καθυστερήσεις.
Δεν γίνεται να προκαλούμαστε μόνο εμείς πλέον σ' αυτό το κόσμο. Για σκεφτείτε πόσες φορές συζητάμε μετά από ματς για γεγονότα μικρά ή μεγάλα. Αντιδράμε υπερβολικά και πρέπει να βρούμε άλλους τρόπους να το κάνουμε. Τα επεισόδια δεν είναι λύση. Αν ίσχυαν οι καινούριοι νόμοι τώρα ο ΟΦΗ θα είχε αφαίρεση βαθμών και θα ήταν εκτός παιχνιδιού ανόδου και με πρόστιμο 200 χιλιάδων. Αυτό σημαίνει "γειά σας". Και τώρα μπορεί να μην ισχύουν αλλά και του χρόνου θα υπάρχουν Καλόπουλοι σε όποια κατηγορία και να παίζουμε.
Και γι' αυτό το λόγο φίλε Βασίλη πρέπει να κρίνουμε. Γιατί του χρόνου τέτοια αντίδραση σε προκλήσεις σημαίνει μείον μια δόση Βατσινά και μείον τρεις βαθμοί.
...One step closer to knowing...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 14:59 #102139

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Duhan συμφωνώ με το ότι έγιναν καφρίλες αλλά στάσου ρε μάγκα όλα αυτά από κάπου ξεκίνησαν, ο διαιτητής σου τρώει τουλάχιστον 25 λεπτά από το ματς , οι παίκτες του Πανσεραϊκού αλλά 30 λεπτά με της βουτιές που έκαναν έχεις και τα καραγκιοζιλίκια του λεοζίνιο (που έπρεπε να πάρει κόκκινη) όπως επίσης και τους θεατρινισμούς του Τερματοφύλακα τους τι περίμενες δηλαδή να τους χειροκροτήσουμε κιόλας στο τέλος για την μπαλάρα που έπαιξαν;.....

Εκείνη την στιγμή δεν σκέπτεσαι και απόλυτος λογικά νιώθεις το δίκιο να σε πνίγει και ξεσπάς κατά δικαίων και αδίκων....δεν επικροτώ της πράξεις αυτές αλλά δεν θέλω να τους κατακρίνω κιόλας (για την συγκεκριμένη περίπτωση μιλάω μόνο).
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 15:01 #102140

• andreas_4_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
stavrosf4 έγραψε:
Και σας ρωτάω εγώ. Εάν ο Αγρίτης έπεφτε 4 φορές ψεύτικα σε κάθε ματς και έπαιρνε 2 πέναλτυ, θα πηγαίνατε στην προπόνηση να τον μαλώνατε ή θα πανηγυρίζατε;; Καλώς ή κακώς αυτό που εννοώ είναι ότι και κλειστές άμυνες θα αντιμετωπίζαμε, και θέατρα και καθυστερήσεις. Δουλειά του διαιτητή είναι να κάνει κουμάντο και να δώσει κίτρινη και στο 5' αν χρειαστεί και όχι δική μας. Εμάς είναι η φωνή. Δεν το έκανε και το εκμεταλλεύτηκαν. Μαγκιά τους. Αν κερδίζουμε στις Σέρρες 0-1 και ανεβαίνουμε έτσι τελευταία αγωνιστική απαιτείστε εσείς που τους βρίζετε τώρα να βγαίνουμε στην επίθεση και να μην κάνουμε καθυστερήσεις.
Δεν γίνεται να προκαλούμαστε μόνο εμείς πλέον σ' αυτό το κόσμο. Για σκεφτείτε πόσες φορές συζητάμε μετά από ματς για γεγονότα μικρά ή μεγάλα. Αντιδράμε υπερβολικά και πρέπει να βρούμε άλλους τρόπους να το κάνουμε. Τα επεισόδια δεν είναι λύση. Αν ίσχυαν οι καινούριοι νόμοι τώρα ο ΟΦΗ θα είχε αφαίρεση βαθμών και θα ήταν εκτός παιχνιδιού ανόδου και με πρόστιμο 200 χιλιάδων. Αυτό σημαίνει "γειά σας". Και τώρα μπορεί να μην ισχύουν αλλά και του χρόνου θα υπάρχουν Καλόπουλοι σε όποια κατηγορία και να παίζουμε.
Και γι' αυτό το λόγο φίλε Βασίλη πρέπει να κρίνουμε. Γιατί του χρόνου τέτοια αντίδραση σε προκλήσεις σημαίνει μείον μια δόση Βατσινά και μείον τρεις βαθμοί.
ΣΩΣΤΟΟΟΟΣ....

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 15:02 #102141

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
παντως ο duhan εχει δικιο στο οτι πιο πολλες καθυστερησεις
εγιναν εξ αιτιας μας απο τις κερκιδες,παραδοξως απο τις
υπολοιπες και οχι απο μας απο την 4,παρα απο τους παικτες
του Πανσερραικου.και ο διαιτητης δεν ηταν και καραμπινατος
εναντιον μας.γνωμη μου.ηταν απλα εκνευριστικος.απλα πριν το
ματς ειχα γραψει οτι εμεις επηρρεαζουμε τον αγωνα και οχι ο
αγωνας εμας.εμεις καταφεραμε το δευτερο και μεταφεραμε το αγχος
στους παικτες μας.και το χειροτερο αναγκαζαμε και το διαιτητη
να διακοπτει το ματς,αλλο που δεν ηθελε κι αυτος.και το ακομα
χειροτερο μαλλον θα τιμωρηθουμε και απο πανω.
υγ 4: οι οπαδοι των σερρων δεν φταινε για τον περουκα(προεδρο τους)
οπως δεν φταιγαμε και μεις για το βατσινα.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 15:20 #102142

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Kοπελια,ο διαιτητης εκτελουσε αποστολη.Ολοφανερο.Επαγγελματικη αποστολη εκτος εδρας ,που δεν ρισκαρεις να δωσεις κανα πεναλτυ,να αφησεις ενα ολοφανερο οφσαιντ κλπ,αλλα να σφαζεις με το μπαμπακι.Φρου και φρου,οφσαιντακια ανυπαρκτα,αναποδα φαουλ,η μπαλα στον αντιπαλο κλπ... Το χουμε στο Ελλαντα απειρες φορες.Ακομη και η αποβολη του Λεβεντακη ειχε το σκοπο της,που δεν ηταν αλλος απο τον εκνευρισμο του κοσμου...

www.hersonisos.com

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 15:26 #102143

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
zaxos4snakes έγραψε:

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου αρκει να ξηγηθουν κι εκεινοι οπως εμεις με τον βατσινα.. να τον βρισουν και να τον κραξουν και να παμε κι εμεις μαζι τους σε αναλογη πορεια οπως ειχαν κανει κι εκεινοι....

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 15:26 #102144

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ας έβαζε ο Πόποβιτς γκολ σε κενό τέρμα και ο Ογκουνσότο από τη μικρή περιοχή και τώρα θα γελούσαμε με εκφράσεις του στυλ "ρε το μαλάκα το Καλόπουλο..". Δεν διαφωνώ ότι ο Καλόπουλος έπαιξε ρόλο αλλά όχι τον καθοριστικό.. Είχαμε φάσεις να κερδίσουμε 2 και 3-0 και δεν μας τις έκοψε ο Καλόπουλος. Ας κοιτάξουμε τα λάθη της ομάδας καλύτερα πρώτα.. Όσο για το Ελλάντα έτσι είναι. Όταν όμως κέρδισες στην Καισαριανή με την χειρότερη (όχι μόνο για μας) διαιτησία έδειξες αρχίδια ενώ τώρα.. και μέσα στην έδρα μας...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 16:38 #102152

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
perifanos έγραψε:
zaxos4snakes έγραψε:

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου αρκει να ξηγηθουν κι εκεινοι οπως εμεις με τον βατσινα.. να τον βρισουν και να τον κραξουν και να παμε κι εμεις μαζι τους σε αναλογη πορεια οπως ειχαν κανει κι εκεινοι....

στον αγωνα του πρωταθληματος στις Σερρες αυτο ακριβως εγινε.
οπως τα περιγραφεις.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 16:46 #102153

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
stavrosf4 έγραψε:
Ας έβαζε ο Πόποβιτς γκολ σε κενό τέρμα και ο Ογκουνσότο από τη μικρή περιοχή και τώρα θα γελούσαμε με εκφράσεις του στυλ "ρε το μαλάκα το Καλόπουλο..". Δεν διαφωνώ ότι ο Καλόπουλος έπαιξε ρόλο αλλά όχι τον καθοριστικό.. Είχαμε φάσεις να κερδίσουμε 2 και 3-0 και δεν μας τις έκοψε ο Καλόπουλος. Ας κοιτάξουμε τα λάθη της ομάδας καλύτερα πρώτα.. Όσο για το Ελλάντα έτσι είναι. Όταν όμως κέρδισες στην Καισαριανή με την χειρότερη (όχι μόνο για μας) διαιτησία έδειξες αρχίδια ενώ τώρα.. και μέσα στην έδρα μας...

+400000000000000000000000

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 17:35 #102158

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Mitsos4 έγραψε:
stavrosf4 έγραψε:

Ρε παιδια αν ειδατε τον αγωνα μεχρι την φαση του ποποβιτς θα καταλαβετε πως ισως δεν το πιστεψε και ο ιδιος οτι ο βοηθος δεν σηκωσε την σημαια....!! Δεν το λεω για να τους δικαιολογησω αλλα ας ειμαστε οσο γινεται αντικειμενικοι..Οι παιχτες φταινε για την σημερινη κατασταση οχι ομως για το κυριακατικο αποτελεσμα...

Οσοι απο εσας εχουν παιξει καποια στιγμη μπαλα στην ζωη τους (οποιοδηποτε αθλημα) καταλαβαινουν πως με μια τετοια διαιτησια το σημαντικοτερο δεν ειναι οι φασεις που κοβει ο διαιτητης αλλα το οτι βγαζει απο το μυαλο των παιχτων την συγκεντρωση με αποτελεσμα στις οποιες ενεργειες ακολουθησουν οι παιχτες να πηγαινουν στην μπαλα με νευρα και οχι με στρατηγικη για το πως θα μπει η μπαλα στο πλεχτο...

Αυτο ειναι το νοημα που χανουμε αναλυοντας καθε φορα φασεις προσπαθοντας να καταλαβουμε αν αδικιθηκαν κ οι 2 το ιδιο η μονο ο ενας.. Εξαλου ειναι απλη λογικη οταν ενας διαιτητης θελει να δωσει ενα αγωνα θα αδικισει και τους 2 για να κληθει και απο τις 2 παε σε απολογια και να κριθει απλα ως ανικανος και οχι ως βαλτος(ειχε ακουστει παλιοτερα και για τακτικη του μπεου η συγκεκριμενη).. Οσο κι αν λετε οτι μας εσφαξε με το μπαμπακι για μενα ειναι ακραδαντο στοιχειο το οτι εκοψε αδικα και ορισμενες ακυρες φασεις του πανσερραικου (χωρις προϋποθεσεις γκολ) για το οτι ηταν 100% πουλημενο....!!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 18:35 #102162

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα..Γιατί βλέπω οτι αρχίζουμε και χωριζόμαστε σε στρατόπεδα και δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ.Όλοι μας θέλουμε την άνοδο.Οπότε ας επικεντρωθούμε εκεί.Ας πάνε λοιπόν οι παίκτες μας να κάνουν το 4χ4 να σταματήσουν και οι γκρίνιες και οι απειλές.ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ..Αυτοί το έχουν κάνει πολύπλοκο.Ας κάνουν αρχή απο την Κυριακή λοιπόν να τελειώνουν ολα.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 21:23 #102176

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Συμφωνώ 100% Βασίλη.. ΑΥΤΟΙ το έκαναν πολύπλοκο γιατί σπατάλησαν βαθμούς εκεί που δεν έπρεπε, έπαιζαν επιλεκτικά στα ματς που ήθελα αυτοί και είχαν την ελευθερία να διώχνουν προπονητές και να κάνουν ότι γουστάρουν.. ΦΙΛΟΤΙΜΟ μηδέν έδειξαν οι περισσότεροι (μην ισοπεδώνουμε κάποιους-Βεζυρίδης,Βλόντα,Ζορμπά,Μπερτίν κατά τη γνώμη μου) και τώρα είναι ώρα να δείξουν τον καλό τους εαυτό σε δύσκολα ματς.. Όχι με πεσμένους μόνο.. Αν και εγώ τους έχω ικανούς να κάνουν δύο νίκες με Εθνικό και μετά να τα πετάξουν όλα και να χάσουν από τον Σούλη.. Αυτό που λες με τα στρατόπεδα πάντως πρέπει να το προσέξουμε.. Εγώ νομίζω φταίνε οι παίχτες άλλοι νομίζουν φταίει ο διαιτητής αλλά ΟΛΟΙ μας θέλουμε να κερδίσει ο ΟΦΗ. Τα υπόλοιπα στην άκρη και θα κάνουμε έτσι κ αλλιώς συζητήσεις όταν τελειώσει η χρονιά..

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 21:37 #102177

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
1 χρονο φυγαμε απο την SL και ξεχασαμε πολλα.Ο διαιτητης απλα μας εσφαξε!Τι παραπανω ειχε κανει ο κακος δηλαδη στο μας με τον ατρομητο;Ολοι αυτοι οι διαιτητες παιζουν SL μονο και μονο γιατι ξερουν να στηνουν πιο προσεκτικα τα ματς απο αυτος τους Β.Αν πχ ημουν εγω ο ποποβιτς και μεχρι το 30 οποτε επιανα την μπαλα με εβγαζες οφσαιτ χωρις να ειμαι θα ειχα μετα ψυχολογια 0.Ακριβος το ιδιο και ο ογκουσοτο που ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα παιχτη ψυχολογιας.Αν ειναι στα καλα του σου βαζει 10 γκολ αν οχι βαζει μεχρι και αυτογκολ.

Αυτο που ηθελε να κανει το κολοπαιδο το εκανε!Σας εριξε σταχτη στα ματια.Με το να μην δεινεις 1-2 κιτρινες αμεσος αμεσος κανεις και καλα το παιχνιδι 50-50.... Μπουρδες!Αλλωστε σε τετοια ματς οτι και να γινει πριν απο το 20 σχεδον κανεις διαιτητης δεν βγαζει καρτα.

Εγω ειμαι της αποψης οτι μεσα στο γηπεδο ουτε κερμα δεν πρεπει να πεταμε.Εξω ομως...πρεπει να γινει της πουτανας.Ηταν λαθος που αυτο το καθικι εφυγε ορθιο.4 επρεπε να τον πανε...Καλος η κακος ζουμε στην ελλαδα,και αν δεν δειρεις 4-5 ατομα δεν σε υπολογιζει ανθρωπος.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 22:01 #102179

• Serpente
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΟΣΟ για τις πιπες που λετε, για δηθεν παικτες - ντιβες που ηθελαν ν'αλλαξουν προπονητη και τους εκαναν και το χατηρι τι να πω..Σας λενε κατι και αμεσως πιανεστε απο τα @@ του..Ελεος....

Γιατι ειναι πιπες αυτα για τους παικτες ρε αδερφε?Ολη τη χρονια αυτα δε λενε οι "κακες" γλωσσες?Αυτα δε λενε οι ιδιοι οι παικτες σε "πηγαδακια" μεταξυ τους και σε ορισμενους που πιανουν και τους ρωτουν?Αλλα ξεχασα...μεχρι να τους φανε τα λενε απο πισω...οταν πια εχουν φυγει οι "φταιχτες" βγαινουν και πετανε τις σποντες τους σε συνεντευξεις...να δω τι εχουμε να ακουσουμε ακομα απο δαυτους...

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 22:14 #102182

• Rasta18
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Αφηστε το ματς με τις Σερρες πισω και κοιταξτε να δουμε τι θα γινει τη Κυριακη.Οτι εγινε εγινε δεν αλλαζει τιποτα και η ανοδος δεν εχει χαθει.Οτι μα οτι και να λετε ειναι ουσιαστικα ανουσιο τωρα πια.Φταιει και ο Καλοπουλος φταινε κι αλλοι.
ΥΓ.Συμφωνω απολυτως με την αποψη του Βασιλη.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 22:23 #102184

• Serpente
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Σωστα...τα "δικαστηρια" στο τελος...οποιο και αν ειναι αυτο...
Στην τελικη ο,τι και να γινει παλι ΟΦΗ θα μαστε!

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 22:43 #102188

• messaritis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τι παθατε λατρεμενα παιδια του ΟΦΗ?
Δεν ξαναγραφετε στο forum?
Δεν ξαναπατατε τα ποδια σας στο γηπεδο?
Στ'αρχιδια μας ρε!
Ετσι εισασταν μια ζωη,η μεγαλυτερη μαζα δηλαδη.
Στα καλα μαζί,στις ασχημιες μονοι μας!
Και εδώ κολαει ο "υμνος" του ΤΑΛΟΣ μετα τις εξελιξεις
με κουκακη για τα κουβαδακια και τις παραλιες..!
Αν μπω στο κοπο και ψαξω παλαιοτερα ποστ θα γινει εδω της..κολοτουμπας!
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ δεν ειμαστε ρε?
ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ δεν ειναι ο ΟΦΗ ρε?
Ας ειναι καλα τα κειμενακια του ΔΑΡΓΟΜΑΝΩΛΗ που θυμηζει καταστασεις πριν και μετα,
γιατι εμεις οι οφητζηδες ξεχναμε ευκολα!
30 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ!!ΞΕΧΝΑΤΕ?
Και εσεις κλαψομουνιαζετε γιατι δεν ανεβαινουμε στη σουπα κλικα?

Προσωπικα ειμαι χαρουμενος,και τραγουδαω ακομα,και δεν μου πεφτει με τιποτα!
Αλλα προσεξτε,γιατι ο διαολος εχει πολλα χερια και ποδια,
μην παθετε τιποτα απο τα ξερατια απο τις κολοτουμπες στο τελος της χρονιας!
Πιστευω ακομα στην ανοδο και στην ασπιδα της ομαδας μου!

admin sorry για τα μπινελικια αλλα τα'χω παρει..

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 22:59 #102194

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
perifanos έγραψε:
Mitsos4 έγραψε:
stavrosf4 έγραψε:

Ρε παιδια αν ειδατε τον αγωνα μεχρι την φαση του ποποβιτς θα καταλαβετε πως ισως δεν το πιστεψε και ο ιδιος οτι ο βοηθος δεν σηκωσε την σημαια....!! Δεν το λεω για να τους δικαιολογησω αλλα ας ειμαστε οσο γινεται αντικειμενικοι..Οι παιχτες φταινε για την σημερινη κατασταση οχι ομως για το κυριακατικο αποτελεσμα...

Οσοι απο εσας εχουν παιξει καποια στιγμη μπαλα στην ζωη τους (οποιοδηποτε αθλημα) καταλαβαινουν πως με μια τετοια διαιτησια το σημαντικοτερο δεν ειναι οι φασεις που κοβει ο διαιτητης αλλα το οτι βγαζει απο το μυαλο των παιχτων την συγκεντρωση με αποτελεσμα στις οποιες ενεργειες ακολουθησουν οι παιχτες να πηγαινουν στην μπαλα με νευρα και οχι με στρατηγικη για το πως θα μπει η μπαλα στο πλεχτο...

Αυτο ειναι το νοημα που χανουμε αναλυοντας καθε φορα φασεις προσπαθοντας να καταλαβουμε αν αδικιθηκαν κ οι 2 το ιδιο η μονο ο ενας.. Εξαλου ειναι απλη λογικη οταν ενας διαιτητης θελει να δωσει ενα αγωνα θα αδικισει και τους 2 για να κληθει και απο τις 2 παε σε απολογια και να κριθει απλα ως ανικανος και οχι ως βαλτος(ειχε ακουστει παλιοτερα και για τακτικη του μπεου η συγκεκριμενη).. Οσο κι αν λετε οτι μας εσφαξε με το μπαμπακι για μενα ειναι ακραδαντο στοιχειο το οτι εκοψε αδικα και ορισμενες ακυρες φασεις του πανσερραικου (χωρις προϋποθεσεις γκολ) για το οτι ηταν 100% πουλημενο....!!

Επιτελους καποιος(+τον Γιαννη)αντιληφθηκαν τον παραγοντα ψυχολογια που ειναι κι ο σημαντικοτερος στον αθλητισμο...

www.hersonisos.com

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 23:29 #102198

• mkri
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Αν έβαζε το γκόλ ο πόποβιτς,....
Εαν δεν πηγενε δοκάρι του ογκουνσότο....

Το άν τελέιωσε, τώρα αρχίζει το ΘΑ.
Την κυριακή έχει αγώνα, και ΘΑ κερδίσουμε...

Ξαναλέω.. Εαν μια ομάδα μπορεί να κάνει το 4x4 αυτή είναι ο ΟΦΗ. Εγώ δεν πιστέυω στο 6x6 του Πανσεραικού..
Στο κάτω κάτω πάμε να κεδρδρίσουμε εμείς και ας κάνουν ολοι οι άλλοι οτι θέλουν.

Υ.Γ. Γνώμη μου είναι οτι ο Κουράκης θα κάνει μεγάλη "προσπάθεια" να μην πέσει η ομάδα, γιατι πλησιάζουν εκλογές και εανα αρνητικό κλιμα στο όνομά του θα τον επηρεάσει αρκετά...πλέον απέναντί του πολιτικά δεν θα έχει χάφτες, αλλα δυνατα ονοματα όπως Σχοιναράκη και Αρναουτάκη.
Freedom is a package deal - with it comes responsibilities and consequences.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 28/05/2010 23:37 #102199

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και ξαναρωτάω γιατί η ψυχολογία όντως παίζει ρόλο! Χάσαμε λοιπόν ευκαιρίες από παντού μέσα στο παιχνίδι από ψυχολογία..Οκ.. Αν διαβάσουμε όλα τα προηγούμενα ποστ από προηγούμενα ματς θα διαβάσουμε πάλι για αδικίες που όμως κερδίσαμε με χαρακτηριστικότερο το ματς της Καισαριανής όπου ξαναλέω έδειξαν @@ και επίσης θα δούμε άλλες 100 φορές μέσα στη χρονιά να λέμε πως χάθηκε αυτό, πως χάθηκε εκείνο και ότι έχουμε πρόβλημα στο γκολ. Ε δεν μπορεί να είναι μόνιμα ατυχία ή ψυχολογία..
Η για να το πω και αλλιώς, πήραμε παίχτες σουπερλιγκ φέτος και τι μάθαμε? Επηρεάζονται σε "καυτές" έδρες (Εθνικό , Βόλο, Κέρκυρα) και η ψυχολογία τους όταν ο διαιτητής δίνει 5 ανάποδα φάουλ τους απαγορεύει να βάλουν γκολ σε κενό τέρμα. Ε να πάνε να χεστούνε τότε γιατί δεν κάνουν για το άθλημα. Δηλαδή πέρυσι ο Πόποβιτς όταν μας έριχνε ο Ζωγράφος κατηγορία έτσι έπαιζε?
Και επειδή ρωτήθηκε ο Κάκος σκαρφίστηκε επανάληψη στο 94 και δεν έδωσε πέναλτι 2 φορές στην ίδια φάση υπέρ μας.. Δηλαδή καθόρισε 2 γκολ σε ένα ματς κυπέλλου.. Είπαμε ο Καλόπουλος ήταν κακός και έπαιξε ρόλο αλλά είδαμε και χειρότερα φέτος.. Μην ψάχνουμε για άλλες ευθύνες πριν δούμε αυτές της ομάδας μας πρώτα..

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 29/05/2010 00:03 #102206

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
το αθλετικ,ελεγε οτι ο ογουνσοτο,επαιζε τραυματιας απο το 30,αλλα δεν το ειπε γιατι ηθελε να βοιθησει την ομαδα

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 29/05/2010 03:35 #102230

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Duhan έγραψε:
Νιωθουμε αδικημενοι γιατι εχουμε την μυγα και μυγιασαμε.

www.athleticradio.gr/index.php/application/article_view/1/21485

Πάντως συνέβησαν τραγελαφικά γεγονότα με τους ανθρώπους του ΟΦΗ να πληροφορούνται για τον παρασκηνιακό τρόπο με τον οποίο κινούνται κάποιοι ώστε να μην δοθεί στην ομάδα η άδεια συμμετοχής στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκα. Βέβαια δεν τίθεται τέτοιο θέμα αφού ο φάκελος ήταν πλήρης και υπήρχαν μέσα όλα τα απαιτούμενα στοιχεία.

Οριστε πως μυγιαζουμε. Τρωμε τα δημοσιευματα στην μουρη, λες και εμεις μπορουμε να κανουμε κατι.
Το παραπανω το θεωρω ανυποστατο, γιατι πολυ απλα δεν αναφερει ποιοι ειναι οι τριτοι. Εχεις πληροφοριες φιλε? Δημοσιευσε τις αφου πρωτα διασταυρωθουν (εδω γελαμε) δινοντας και τα ονοματα των τριτων.
Αυτο του ειπαν, αυτο εγραψε.

Και για να μην αρχισω τις παραθεσεις, σκεφτειτε τι γραφατε καποιοι πριν κατι μηνες για τον ξοφλημενο περουκα.

Που θελω να καταληξω. Αντι να χειραγωγησουμε εμεις τα μεσα, μας χειραγωγουν αυτα. Τοσα χρονια λογω τσατσιας τους γραφαμε στα @@ μας. Τωρα ομως μαλλον που τους παιρνουμε στα σοβαρα.

Δεν πρεπει να μας κανει ο αθλετικ κουμαντο. Εμεις πρεπει να κανουμε τσιρακι μας τον αθλετικ.
Win or lose we get on the booze

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 29/05/2010 13:36 #102245

• ναυαρχος4
slsnakes4 έγραψε:
[quote]Μπραβο στους "μαγκες" που πεταξαν τα καπνογονα και τα μπουκαλια .Να πανε να πληρωσουν αυτοι το προστιμο και τα εσοδα που θα ειχε η ομαδα απο τον επομενο εντος εδρας αγωνα (τιμωρημενη εδρα,100%,αφου μας εχουν αχτι) και που τοσο χρειαζετε....τα επεισοδια εξω απο το γηπεδο!!!(και οχι με τα ματ ρε παιδια...αυτοι μας φταινε τωρα παλι?)

και λιγα εγιναν, και πολλα περισσοτερα επρεπε να γινουν...
αν δεν τους γαμησεις τελικα, δεν σε υπολογιζουν... και αφου τελικα δεν ανεβαινουμε, ας ''θαψουμε'' μερικους να μας θυμουντε και να μας υπολογιζουν. ετσι ειναι αυτα... οσο εισαι καλος και πολιτισμενος τοσο σου πιανουν τον κωλο, για να φυγει ομως ενα κορακι με φορειο, να δουμε ξανακουνιουντε;;; ποσες φορες η δοιηκηση βγηκε μπροστα και εφερε αποτελεσμα;;; ΚΑΜΙΑ.

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 29/05/2010 13:45 #102246

• pirgou 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Φιλε duxan ειπε ο Σαρρης στην εκπομπη του οτι ειναι ο κομποτης..............

Απ:ΟΦΗ - Πανσερραϊκός ( Play Offs) 29/05/2010 13:58 #102247

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ναυαρχος4 έγραψε:
[quote]slsnakes4 έγραψε:
Μπραβο στους "μαγκες" που πεταξαν τα καπνογονα και τα μπουκαλια .Να πανε να πληρωσουν αυτοι το προστιμο και τα εσοδα που θα ειχε η ομαδα απο τον επομενο εντος εδρας αγωνα (τιμωρημενη εδρα,100%,αφου μας εχουν αχτι) και που τοσο χρειαζετε....τα επεισοδια εξω απο το γηπεδο!!!(και οχι με τα ματ ρε παιδια...αυτοι μας φταινε τωρα παλι?)

και λιγα εγιναν, και πολλα περισσοτερα επρεπε να γινουν...
αν δεν τους γαμησεις τελικα, δεν σε υπολογιζουν... και αφου τελικα δεν ανεβαινουμε, ας ''θαψουμε'' μερικους να μας θυμουντε και να μας υπολογιζουν. ετσι ειναι αυτα... οσο εισαι καλος και πολιτισμενος τοσο σου πιανουν τον κωλο, για να φυγει ομως ενα κορακι με φορειο, να δουμε ξανακουνιουντε;;; ποσες φορες η δοιηκηση βγηκε μπροστα και εφερε αποτελεσμα;;; ΚΑΜΙΑ.

+1000 φίλε μου , ας πέσουν μερικές σφαλιάρες να χεστούν μερικοί , την γλίτωσαν τόσα χρόνια στο Παγκρητιο τώρα θα δουν τι έχει να γίνει στο Γεντί Κουλέ και αν έχουν αρχ......α να ξαναπατήσουν στο γήπεδο όλοι τους , διαιτητές και παίχτες.

Τόσο καιρό κάνουμε τόσα για τον ΟΦΗ μας , τον ακολουθούμε παντού , φωνάζουμε ταξιδεύσουμε πληρώνουμε , τα δίνουμε όλα στο Γεντί Κουλέ για το σήμα και την ασπρόμαυρη φανέλα που λέγεται ΟΦΗ , τόσα και άλλα τόσα , και αυτοί τιιιιιιι????
Εεεεε τώρα θα μας δείτε και από την ανάποδη ... Κυριακή κοντή γιορτή.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.43 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.