You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs)

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 03:39 #102481

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Ναι θα ειχε φοβερά αποτελέσματα αυτο....και μετά του κλάνεις και μια μάντρα αρχίδια........ με το συμπάθιο.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 03:45 #102482

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
ΟΜΙΛΙΤΙΣΣΑ έγραψε:
ΠΑΣ ΜΕ ΜΠΡΑΒΟΥΣ?

ΑΛΗΘΕΙΑ?

ΣΑΝ ΤΟΥ ΒΑΤΣΙΝΑ ΤΟΥΣ ΜΠΡΑΒΟΥΣ

ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΑΜΕ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΑ

ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΤΕ

Οκ συμφωνω απολυτα αρκει αν το πιστευεις αυτο που λες να πεις οτι δεν ενδιαφερομαστε για καμια ανοδο , θελουμε ακομα και να πεσουμε πιο χαμηλα η να βγαλουμε φανελακια οφη και να παιζουμε τιμια στις αλανες γιατι ειμαστε οφη και δεν θελουμε καμια τετοια διακριση...

Δεν με χαλαει καθολου.. Αλλα ξεκαθαριστε τι θελετε..Ειλικρινια καθαροτητα και ανοδος δεν γινετε ειναι αντιθετα ακομα να το πιστεψετε...? Εμενα δεν με χαλαει κανενα απο τα 2.. Ειλικρινα..

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 03:48 #102483

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μάλιστα. Το έζησα και αυτό.

Οκ, είναι η Ελλάδα ένα ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ, έχουν ανακαλύψει τρόπους να τρώνε μίζες, να τα τρώνε κάτω από το τραπέζι, έχουν ανακαλύψει τρόπους για ξέπλημα μαύρου χρήματος, έχουν ανακαλύψει τρόπους να τη βγάζουν καθαρή, έχουν ανακαλύψει τρόπους να μας κορϊδεύουν στη γαμωχώρα αυτή, άλλοι να τρώνε με χρυσά κουτάλια και άλλοι να ψοφάνε από την πείνα, έχουν ανακαλύψει τρόπους ότι και να κάνουμε να μην τους γλυτώνουμε... ένα πράμα αναρωτιέμαι:

Ο Δαλούκας και ο Καλόπουλος σε τι σχολή πήγαν για να ξέρουν, για να μπορούν να στήνουν έτσι τα ματς; Γιατί, αυτό που κάνανε, το κάνανε με τρόπο που τρομάζει!
Ποιό πανεπιστήμιο βγάλανε, τι εκπαίδευση είχαν για να τα καταφέρουν έτσι;

ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΙ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 03:56 #102484

• _alexis_4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Συνεχιζω το συλλογισμο σου λεγοντας ενα πραγμα.....φαντασου τι κομαντο ειναι ο Καλοπουλος που ενω του εχουν καψει το μαγαζι μια φορα.....αυτος συνεχιζει τις "επιχειρησεις αυτοκτονιας"!!!!!!!

Για τα σημερινα δεν εχω κουραγιο να πω τιποτα.....

Ενα μονο θελω να πω......Στην πρωτη μας ΓΣ σαν νεοι μετοχοι να παμε να ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ....να ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ....και να ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ....την ομαδα ΜΑΣ!!!!!!
Με νοιαζει μονο πως ο Ο.Φ.Η θα βγει οσο γινεται πιο αλωβητος,οικονομικα κατα βαση, απο αυτη την αποτυχια ανοδου!!!!!
Αν φτιαξουμε ενα 100% υγιες σωματειο.....κανενας πουστης Δαλουκας.....δεν μπορει να σου κανει μακροπροθεσμη ζημια!!!!!
Τα μυαλα και τα αλεξιπτωτα δουλεουν καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 03:59 #102485

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
sAviO έγραψε:
Πέρα απο την γκρίνια,την ξενέρα ,την πίκρα και την αηδία που έχουν έρθει σαν επακόλουθο τις τελευταίες 5 μέρες , με διακατέχει και ένα ακόμα συναίσθημα . Νιώθω μάγκας που είμαι ΟΦΗ. Γιατί δεν μας θέλουνε,γιατί μας φοβούνται,γιατί είμαστε καθαροί. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ το χαίρομαι. Χαίρομαι που το σάπιο σύστημα δεν θέλει τον ΟΦΗ μας. Τον ανεξάρτητο καθαρό δικό μας ΟΦΗ.
Επειδή είμαι ρομαντικός και στα τελευταία λεπτά πίστεψα στην νίκη με τις απανωτές αντεπιθέσεις μας ( και θα ήταν πολύ μάγκες οι φλωράτζες μας σήμερα αμα νικούσανε ,αλλά απότι φαίνετε δεν είναι και τόσο ,παρολίγον μάγκες και αυτοί δηλαδή ) ,πιστεύω ακόμα στην άνοδο . Οπως είχε πει και ο Καζαντζάκης " Οτι δεν συνέβη ποτέ , είναι οτι δεν ποθήσαμε αρκετά " , οπότε μέχρι να τελιώσει κάθε μαθηματική πιθανότητα ζω στο όνειρο...
Αλλά ακόμα και να μην ανέβουμε , παλί εκεί θα είμαστε , σε όποια και αν παίζει Εθνική για τον δικό μας ΟΦΗ , ενάντια σε όλους .
και ομως παρα τη τοση μεγαλη πικρα ,ακομα κατι μπορει να γινει.νικαμε εθνικο πιερικο και παει ο κουρακης σα διοικηση στον εθνικο τους δινει ενα ποσο να χτυπησουν το ματς με τις σερρες πραγμα καθ ολα νομιμοτατο και μετα παιζουμε την ανοδο μεσα στις σερρες.
ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 03:59 #102486

• OMILOTHRISKIA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Alex4Athens έγραψε:
OMILOTHRISKIA έγραψε:
Τι θα κανουνε τωρα οι μαλακες που αφησανε την ομαδα απροστατευτοι????? με ποιο τροπο θα αντιδρασουνε ????? η μηπως ειναι και αυτοι στο κολπο ??????

Όλα τ'άλλα καλά τα έγραψες αλλά εδώ κάνεις μεγάλο λάθος. Και επειδή περίμενα και άκουσα τους Μαχλά και Λεβεντάκη μετά το τέλος του αγώνα, κατάλαβα ακριβώς περί τίνος παρασκηνίου πρόκειτε. Πληρωμένο match στην Κατερίνη σήμερα, εσκεμμένες κίτρινες για τειμωρίες, πέναλτι-εφευρέσεις και άλλα τόσα με έκαναν να αηδιάσω. Αλλά να αηδιάσω σε τέτοιο σημείο που να μην θέλω να ξαναδώ ποδόσφαιρο στην ζωή μου.

Πέραν αυτών όμως νιώθω και λίγη χαρά γιατί ξέρω ότι κάποιο μας τρέμουν. Τρέμουν τον ανεξάρτητο ΟΦΗ και κάνουν ότι περνάει απο το χέρι τους για να τον σταματήσουν. Εδώ φάγαμε τον γάιδαρο (Τζίγγερ).. στην ουρά θα κολλήσουμε; Και ας το πάρουν χαμπάρι μερικοί. Ο ανεξάρτητος ΟΦΗ θα έχει άλλη αντιμετώπιση από όλους. Όσο πιο γρήγορα το αποδεχτείτε τόσο το καλύτερο για όλους μας.

Φιλε Alex απο δηλωσεις μπορω να σου κανω και εγω οσες δεν μπορεις να φανταστης!!!!
Σημασια ομως εχουν τα εργα και οχι τα λογια. Ξερανε ολοι τους οτι μας κηνυγανε τα καργιολια της παραγκας και ομως ηταν ολοι τους ψυχραιμοι !!!!! μεχρι βαθμου βλακειας.
Ξερανε ολοι τους για τον στημενο Δαλουκα !!!!!!
Δεν μπορει να ξεραμε και να ακουσαμε μονο εμεις τις δηλωσεις του του κωλομαφιοζου του Θεοδωριδη και αυτοι να μην γνωριζαν τιποτα !!!!!!! εφ'οσον ειχαν ντοκουμεντα στα χερια τους.(σχετικο link) απ'της πουτανας το γιο.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:02 #102487

• wiper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
OMILOTHRISKIA έγραψε:

Αναρτηση του πανο να γιορτασουμε τον ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ Ο.Φ.Η ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΡΗΤΗ !!!!!!!! να παρουνε το μηνυμα βαθια στο κολο τους οτι ζηταμε και την ΚΡΗΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ]

Μην μπερδεύουμε τις βούρτσες!

Ο ΟΦΗ δεν είναι και δεν θα γίνει το εργαλείο για να περνάτε ότι πολιτικές ιδεολογίες έχετε.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:14 #102488

• Navaman
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Xainis έγραψε:
Αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι ότι πέρασε απαρατήρητη η φάση της κόκκινης του Συλιγαρδάκη. Είναι ΚΑΘΑΡΟ πέναλντι. Και βγάζει κάρτα και στο Μπούρμπο!!
Επίσης η κάρτα στο Βλόνταρτσικ στη φάση του έμμεσου... ο τύπος του Εθνικού που είναι στο τείχος πέφτει σα πυροβολημένος!! Και ο Βλόντα δεν έχει κουνήσει!! Και του βγάζει κάρτα!!!
Δυο μικρές παρατηρήσεις...

Η πρώτη φάση είναι καθαρό πέναλτι, αλλά μοιράζει από μία κάρτα για να μην το δώσει (όπως στις αψιμαχίες πριν από κόρνερ και όχι σαν την περίπτωση Μπελεβώνη στο παιχνίδι με τον Εργοτέλη πριν 3 χρόνια). Απαράδεκτη απόφαση, είναι πέναλτι και κίτρινη/κόκκινη στο Συλιγαρδάκη.
Στη δεύτερη φάση που γράφεις ο Δαλούκας δεν έχει καμία δικαιολογία, γιατί έγινε μπροστά του. Θα έπρεπε να τιμωρήσει και τους 2 παίχτες του Εθνικού, τον πρώτο για το σπρώξιμο και το δεύτερο για θέατρο και φυσικά σε καμία περίπτωση τον Βλόνταρτσικ.

Επίσης στο δεύτερο "πέναλτι" που έδωσε ο πουτάνας γιος, παρατηρώ στο βίντεο των φάσεων του αγώνα ότι ο επόπτης που είναι ΜΠΡΟΣΤΑ στη φάση δεν έχει δώσει τίποτα και ο πουτάνας γιος χωρίς να έχει την οπτική γωνία του βοηθού του και χωρίς να το σκεφτεί, δίνει αμέσως το πέναλτι. Μάλιστα δεν μπαίνει καν στον κόπο να πάρει τη γνώμη του βοηθού και δίνει την κόκκινη στον Μπερτέν. Και ρωτάω σε αυτό το σημείο τους παίχτες του ΟΦΗ: ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙΑ σε τέτοιο σφύριγμα δε σκέφτεστε ότι πρέπει να περικυκλώσετε ΑΜΕΣΑ το διαιτητή ώστε να τον φέρετε στη δυσάρεστη θέση να πάρει τη γνώμη του βοηθού;;;

Κοιτούσα προσεκτικά τις φάσεις και αν μπορούσε να ακυρώσει κάποιο γκολ. Και είμαι σίγουρος ότι αν ο αμυντικός του Εθνικού στο δεύτερο γκολ μας διαμαρτυρόταν, θα το ακύρωνε το γκολ ο πουτάνας γιος.

ΕΠΙΣΗΣ ΒΑΣΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΑΣ: εντάξει, οι στατιστικές σας καλύπτουν απόλυτα και ξέρω ότι εσείς που ξαφνικά θυσαυρίσατε κλοτσώντας το τόπι δε χρειάστηκε να βάλετε το νιονιό σας να δουλέψει ιδιαίτερα. Αλλά ρε τραγικοί, είναι δυνατόν να μην κάνετε τα βασικά που υπαγορεύει το άθλημα; Είναι δυνατόν σε 3 περιπτώσεις μετά από φάουλ υπέρ μας να μπαίνουν παίχτες του Εθνικού μπροστά στην μπάλλα για να κερδίσουν χρόνο και να γυρίσουν οι αμυντικοί/οργανωθεί η άμυνα και εσείς να μην κλοτσάτε την μπάλλα πάνω τους ώστε να πάρουν κάρτα; Μάλιστα στη 1 φάση μπήκε μπροστά ο Σύρος, ο οποίος έφαγε κάρτα στο 80κάτι, αν λέει κάτι!
ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΗ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα έμμεσα μέσα από την περιοχή δεν τα κάνεις με πάσα 3 μέτρων, γιατί δίνεις τον χρόνο στον αμυντικό να κερδίσει χώρο και να σε κόψει ερχόμενος προς εσένα. ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.

Και απορία: το γαμημένο το σταμάτημα του εκτελεστή πέναλτι δεν τιμωρείται με κίτρινη κάρτα βάση των νέων κανονισμών;
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ ΠΑΕ Ο.Φ.Η.
ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΒΑΤΣΙΝΑΣ

Διοικητικό Συμβούλιο - Διορισμένοι
Απόστολος Αδαμίδης, Παναγιώτης Πανταλάκης, Μιχάλης Παπαδογιαννάκης , Ανδρέας Γιαννόπουλος, Νίκος Γραμματικάκης, Τρυπάκης Δημήτρης, Μανόλης Βατσινάς

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:15 #102489

• captain
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
το θέαμα σήμερα ήταν εξοργιστικό...εγώ θα πω μπράβο στους παίχτες του ΟΦΗ για 2 λόγους...για την προσπάθειά τους αλλά και για την υπομονή τους...γιατί ήθελε τεράστια υπομονή σήμερα να μην πλακώσεις το δαλούκα στα μπουκέτα...

ότι και να λέμε,το συμπέρασμα είναι ότι φέτος δεν υπήρχε περίπτωση ν'ανεβούμε...δεν μας αφήνουν!δεν το βλέπετε;αφήστε τη γκρίνια και στηρίξτε την ομάδα...ελπίζω του χρόνου να μην παίζουμε σε γεντί κουλέ των 500 ατόμων...θα είμαστε μεγάλοι ξευτίλες...μεγαλύτεροι κι απο βατσινάδες κι απο δαλούκες...
C:\\\\\\\\Documents and Settings\\\\\\\\Nikos\\\\\\\\My Documents\\\\\\\\Οι εικόνες μου\\\\\\\\ΑΘΛΗΤΙΚΑ\\\\\\\\ΟΦΗ\\\\\\\\ofi-xylouris

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:19 #102490

• sAviO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και απορία: το γαμημένο το σταμάτημα του εκτελεστή πέναλτι δεν τιμωρείται με κίτρινη κάρτα βάση των νέων κανονισμών;

Στην Ελλάδα απότι φαίνεται οχι....
=-=

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:19 #102491

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
AXXAXAXAXAXAAXAX
XAXAXAXAXAXAXAAXXAXA
XAXAXAXAXAXAXAAXXAAXXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Ρε μάγκες μας κάνουν πλάκα ρε!!!! ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ!!!!

Τι έγινε λέει??? Διαιτητές επιπέδου σουπερ λίγκ!!! Οι καλύτεροι στη χώρα??? Ο Καλόπουλος δε μας έπρηξε τα αρχίδια με τις Σέρρες με τη σχολαστικότητά του???

Πώς??? ΈΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ???

Στο 4:43 του αποψινού βίντεο:

Είναι 2 οπαδοί του Εθνικού ΜΕ ΚΑΣΚΟΛ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ μέσα στο γήπεδο ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΧΤΙΑ ΤΟΥ ΤΕΡΜΑΤΟΣ και άλλοι 2 και αυτοί μέσα στο γήπεδο παραπέρα!!! Και ο διαιτητής επιτρέπει την εκτέλεση πέναλτυ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:28 #102493

• andreas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πιερικός- Πανσερραικος 1-4... Τι έκπληξη!!! Μα, δεν το περίμενε κανείς!!!!
Serres5 γράψε εξαίρεση για σένα και τα παιδια του cheguevara αλλά,ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ Η ΚΩΛΟΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥ....ΑΣ ΓΙΟ ΤΟΝ ΠΕΡΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥ...ΠΑΙΔΑ ΤΟΥΣ "ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ" ΣΑΣ - ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΟΔΟ! ΜΠΡΑΒΟ,ΑΞΙΟΙ!
θελω να πιστευω οτι θα βγαλετε κάποια ανακοινωση...για την φαρσοκωμωδία που βιωνουμε ολον αυτον τον καιρο...εκτός και αν σας έχει τυφλώσει η όλη "επιτυχία" σας....
Υ.Γ. Ελπίζω να μην έκανε κανείς τη μαλακία να παει αεροδρόμιο για να γιουχάρει....

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:38 #102494

• SeNor
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ

Για άλλη μια φορά βρισκόμαστε στη δυσάρεστη θέση να βγάλουμε μια ανακοίνωση για την οποία όπως και η αντίστοιχη της Π.Α.Ε. Ο.Φ.Η. είμαστε βέβαιοι πως δέν θα έχει κανένα αντίκρισμα.
Σήμερα διαπιστώσαμε ακόμη μια φορά γιατί η ΄Β Εθνική έχει τον τίτλο του πιο ¨Βρώμικου¨ πρωταθλήματος στην Ευρώπη.Όλοι μας παρακολουθήσαμε το ¨θέατρο του παραλόγου¨ που στήθηκε στο Σ.Μαυροθαλασσιτης.
Απόλυτος ¨Σκηνοθέτης¨ αυτου ¨θεάτρου¨ ο διαιτητής της αναμέτρησης Ο ¨ΚΥΡΙΟΣ¨ Δαλούκας που με τα χειρουργικά του σφυρίγματα και τις αποφάσεις του σε συνεργασία με τους κυρίους Καλοπουλο και Τσινιάρη το πιθανότερο ειναι να στερήσει στην ομάδα μας την άνοδο. Με το ‘’κάλπικο’’ πέναλτι και τα ανύπαρκτα μικροσφυρίγματα του κατά της ομάδας μας, που μόνο στόχο ειχαν να εκνευρίσουν τους παίκτες μας, προσπάθησε να μηδενίσει τις ελπίδες μας για άνοδο.
Άλλος ένας συμπρωταγωνιστής στο έργο του κυρίου Δαλούκα ήταν ¨Ο ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ¨ του Δράματος που δεν ήταν αλλος απο τον κύριο Πηρούνια όπου εκτός απο το όλο ¨παρασκήνιο¨εξέδωσε μια ανηπώστατη ανακοίνωση οπου υποστήριζε την εξάντληση των εισιτηρίων του αγώνα με απότερο σκοπό να αποτρέψει το φίλαθλο κοσμο του Ο.Φ.Η. να ταξιδέψει και να παρευρεθει σε ένα ουσιαστικά μισοάδειο γήπεδο για να υποστηρίξει την ομάδα του.
Σε ρόλο ¨κομπάρσου¨ βρέθηκαν οι παίκτες στου Εθνικού Πειραιώς που με την απλόχερη βοήθεια του ¨Σκηνοθέτη¨ κατάφεραν να πάρουν μια ανέλπιστη ισοπαλία, αφού η νίκη με τέτοια βοήθεια ήταν τουλάχιστον σίγουρη.
Να λοιπον ¨ΚΥΡΙΟΙ¨ ποιοι δημιουργούν τη Βία στα γήπεδα.Εμεις απο την μερία μας εχουμε να πουμε οτι είτε φέτος είτε του χρόνου θα επιστρέψουμε στην Ά Εθνικη καθώς οπως είπε και ο Mahatma Gandhi << πρώτα σε αγνοούν , μετά σε γελοιοποιούν , μετά σε πολεμούν και στο τελος ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ >> . Για αυτό να Φοβαστε.

Υ.Γ. Συγχαρητήρια στους παίκτες του Ο.Φ.Η. για το ήθος και την επιμονή που έδειξαν στο παιχνίδι.

Σ.Φ. ΟΦΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
SALONICA CLUB
ΟΦΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝΑΠΝΟΗ ΜΟΥ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 04:52 #102495

• wiper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Το αποτέλεσμα που τους βόλευε σήμερα ήταν το Χ και αυτό σφύριξε...

Όχι μόνο αυτό αλλά αποδεκάτισε και τις 2 ομάδες που είχαν έστω και την παραμικρή ελπίδα για άνοδο.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 05:10 #102496

• ναυαρχος4
περιεργεια... ποσο θα τιμωρηθουν οι εθνικοι για τα πολλα καπνογονα που πεταξαν στο γηπεδο;;; τι να πω... τζαμπα μας εκοψε την εκδρομη το σολντ αουτ των εθνικων των 500 ατομων, που στο δευτερο ημιχρονο γινανε 600 με καποιους παρατρεχαμενους που δεν πανηγυρισαν το γκολ του εθνικου και δν φωναζαν συνθηματα του εθνικου, παρα μονο εβριζαν κρητη και ΟΦΗ...

ειδατε ομως ρε μουνακια;;; με απαγορευση και προπαγανδα ειμασταν παλι 250 ατομα στο νερο... μας φοβαστε ρε γαμιολια... μπαβο στην διαιτησια... μας ειπε εμμεσως πλην σαφως οτι: κοιταξτε τι θα παθετε αν ανεβετε...

τελος, μαλακια τελικα που επιστρεψαμε τις σημαιες των εθνικων (και δυστυχως ημουν υπερ). η αχαριστια δεν ειναι καλο πραμα.

απαγορευμενο παιχνιδι για καρδιακους

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 05:15 #102497

• ναυαρχος4
Alex Fragk έγραψε:
Η ομαδα πρεπει να αποσυρθει απο τη διαδικασια των πλει-οφ

οχι πριν απο αυτο...

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 05:23 #102498

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ναυαρχε δεν καταλαβαίνω γιατί νευριάζεις με τους οπαδούς του Εθνικού... Εμένα δεν υπέπεσε κάτι στην αντίληψη μου.. Μόνο οι Αιγαλαιώτες που μας χαλάσανε την Κερκίδα και μας ξενερώσανε και 10 μαλάκες στο 2ο ημίχρονο , που βρίζαν ΟΦΗ και Κρήτη αλλά τελικά όπως λέγεται ήταν ιωνικοί...

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 05:30 #102499

• PARANOIA-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΝΑΥΑΡΧΕ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΜΙΛΗΣΩ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΚΟΣ!!!!

[size=5]αν δεν εισαι ΟΦΗ αντε και γαμησου!!!![/size]

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 06:01 #102500

• Cobras-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • BLACK B❹YS IRAKLIO
troktiko.blogspot.com/2010/05/os-o4-4.html

μπραβο σε αυτον που το εστειλε.

Χαιρετισματα λοιπον στην σουπερ λιγκα εγω αναβω τον πυρσο μου κι ονειρευομαι, σπαω και πεταω το καθισμα μου σας αγαπαω μα δεν παλευομαι....
ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Snakes 4 Heraklion Ultras

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 06:33 #102502

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πριν λίγο είδα τα στιγμιότυπα.. Ήθελα να ηρεμήσω πρώτα λίγο αν και γενικά ήμουν χαλαρός παρά τα όσα έγιναν.. το πρώτο πέναλτυ αν και αργεί να πέσει ο επιθετικός είναι.. Και το τελευταίο σωστό πράγμα του Δαλούκα. Πέναλτυ πάνω στο Μπούρμπο, καμία σχέση το πέναλτυ του Εθνικού το δεύτερο και νομίζω ήταν και πέναλτυ η πρώτη φάση που ζητάει ο Βλόντα. Σήμερα πήγαιναν πάλι για το Χ το ματς αλλά για να έρθει αναγκάστηκε να εκτεθεί ο Δαλούκας. Ένας τρόπος προστασίας της ομάδας για τον φίλο που ρωτάει είναι να έχεις έναν άνθρωπο στην ομάδα που να μετράει.. Εξηγώ: Ο Δαλούκας σε οποιοδήποτε άλλο πρωτάθλημα θα του κόβουν τον κώλο.. Εδώ θα τον καλύψουν οι "κουμπάροι".. Ε αυτό που κάνεις εσύ είναι να έχεις έναν άνθρωπο που να μπορεί να απαιτήσει και να κερδίσει την τιμωρία. Έτσι ο κάθε Δαλούκας θα το σκεφτεί δύο φορές.. Αυτός είναι ένας από τους τρόπους που υπάρχουν.. Προσωπικά δεν τον θέλω ούτε αυτόν ούτε κανέναν.. Θέλω μια ομάδα να κερδίζει τα πάντα και να πω την αλήθεια μου πίστευα μέχρι σήμερα ότι όπου και να αδικηθήκαμε έως τώρα μπορούσαμε αν ήμασταν αυτοί που έπρεπε να κερδίσουμε και τον διαιτητή. Σήμερα πιστεύω δεν γινόταν.. Χ θα ερχόταν ότι και να γίνει.. Και να προβλέψω ότι ή το ματς με τον Εθνικό την Τετάρτη θα έρθει πάλι Χ ή οι Σέρρες θα περάσουν από Αιγάλεψω.. Δεν πρόκειται να ρισκάρουν να χρειάζονται κάτι με μας.. Από κει και πέρα η αντίδραση μας πρέπει να είναι ανάλογη αυτού που μας στερούν και δεν πρέπει να μείνει σε μια απλή ανακοίνωση. Δεν ξέρω ποια είναι η λύση αλλά καλό είναι πριν γίνει κάτι πολύ ακραίο να συζητηθεί καλά με όλους.. Πάντως χρειάζεται να γίνει κάτι που θα ακουστεί και θα δείξει ότι ότι και να κάνουν στο τέλος εμείς από πάνω τους θα είμαστε..
...One step closer to knowing...

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 07:44 #102504

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Φοβερή η ανακοίνωση του σαλόνικα κλαμπ αλλά μακάρι να γινόταν κάτι...

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 09:55 #102505

• comfuzios4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
Πρεπει την τεταρτη να ειμαστε ολοι εκει..
Πρεπει την τεταρτη να απαγαγουμε τον διαιτητή και ως λύτρα να ζητησουμε την ανοδο του ΟΦΗ..
Αδερφια εγω ελπιζω στην ανοδο θα γινει το θαυμα.. Θετική ενέργεια ολοι μας.. Και να ειστε σιγουροι οτι του χρονου θα ειμαστε πιο παθιασμενη με αυτα που μας κανουν φετος οτι και να γινει..

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 10:40 #102506

• koutsoupias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ!!!!!το μονο που με νοιαζει και θελω να αγωνιστω ειναι να διωξω αυτο το βουρκο απο το αθλημα που τοσο καιρο παρακολουθω,εχω μεγαλωσει με το να παιζω και να βλεπω μπαλα οσο ζω!!!!!!!!δεν δεχομαι 1 2 100 δεν με νοιαζει ποσα, λαμογια να μας ξεφτιλιζουν ετσι το αθλημα!επισης δεν δεχομαι σαν ανθρωπος την εξουσια αυτων των ανθρωπων,αν μπορουμε να τους αποκαλεσουμε ετσι,που ειναι ο λογος που παμε κατα διαολου σαν κρατος και ανθρωποτοτητα....πρεπει πιστευω ολοι μας να κατσουμε και να σκεφτουμε.τι τελικα θελουμε και ποιες ειναι οι προτεραιοτητες μας???τον οφη στη Α???ενα καθαρο οφη????ενα καθαρο ποδοσφαιρο????μια καλητερη και δικαιη κοινωνια????????????
αν θελουμε τον οφη στην Α ειναι απλο παιδια!παμε να ζητησουμε συγνωμη απο τον "κυριο" βαρδινογιαννη(λερωσα και το στομα μου πρωι πρωι),να του χαρισουμε και τις μετοχες και να παρακαλεσουμε να μας βοηθησει να ανεβουμε!!!!αλλη λυση δεν μου φαινεται να υπαρχει!!!
μια θεωρητικη ερωτηση,αν τωρα ειχαμε κλασεις ανωτερη ομαδα απο ολες αυτες πιστευει κανεις μας οτι θα καταφερναμε να ανεβουμε με τον τσαμπουκα μας!!!??μιλαμε για το πιο βρωμικο πρωταθλημα της ευρωπης!!!!!!!!!!!

ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΑΣ!!!ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΧΩΡΑ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟ ΟΛΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΤΡΕΜΕΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ!!!!!!!!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 10:40 #102507

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
Xainis έγραψε:
Αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι ότι πέρασε απαρατήρητη η φάση της κόκκινης του Συλιγαρδάκη. Είναι ΚΑΘΑΡΟ πέναλντι. Και βγάζει κάρτα και στο Μπούρμπο!!
Επίσης η κάρτα στο Βλόνταρτσικ στη φάση του έμμεσου... ο τύπος του Εθνικού που είναι στο τείχος πέφτει σα πυροβολημένος!! Και ο Βλόντα δεν έχει κουνήσει!! Και του βγάζει κάρτα!!!
Δυο μικρές παρατηρήσεις...

Φίλοι Ομιλίτες αν είσασταν μέσα θα καταλαβαίνατε τη σι μένει σφάξιμο... με μπαμπάκι..
και μετά μιλάμε για άνοδο κάποιοι δεν θέλουν να ανεβούμε με τίποτα συν τα δακρυγόνα που μας κέρασαν στο τέλος....στην υγειά μας... πάντως το χρέος μας το πράξαμε και φωνάξαμε με την ψυχή μας....

Α ΡΕ ΟΜΙΛΑΡΑ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 11:01 #102509

• jeeper creeper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κατά τη γνώμη μου καμία φάση δεν ήταν καραμπινάτο πέναλτι. Ούτε αυτά που πήρε ο εθνικός, ούτε αυτά που δεν πήρε ο ΟΦΗ. Και αυτό δείχνει ακόμα καλύτερα την πρόθεση του διαιτητή εναντίον της ομάδας μας. Είναι φανερό πως σφυρίζει με δυο μέτρα και δυο σταθμά. Όλα τα αμφισβητούμενα υπέρ του Εθνικού!

Κάποιος βέβαια θα πρέπει να πει και στον Μπερτίν πως άλλο ποδόσφαιρο και άλλο μπάσκετ. Συνέχεια τα χέρια πάνω στον αντίπαλο έχει, άσχετα αν σπρώχνει ή όχι. Αν πέσει ο άλλος άντε τρέχα γύρευε μετά.....

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 12:28 #102514

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Cobras-4 έγραψε:
troktiko.blogspot.com/2010/05/os-o4-4.html

μπραβο σε αυτον που το εστειλε.

Να σαι καλα... Στειλτε και οι υπολοιποι. Εχει βγαλει αρκετα για τον θεμα απο εχθες το βραδυ...!!!Εκει θα το δουν ολοι(δημοσιογραφοι-πολιτικοι-κλπ)...!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 12:38 #102515

• Antwnis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Την τεταρτη ολοι στο γηπεδο,και αφηστε τις μαλακιες(μην κατεβει η ομαδα κτλπ).Εστω και λιγες,υπαρχουν ακομα ελπιδες,μην τις διαγραψουμε και αυτες...Τουλαχιστον και να μην ανεβουμε,να προσπαθησουν..Γαμιστε τον δαλουκα και τον καθε δαλουκα,Αμα η Δοιηκηση της ομαδας,και συγκεκριμενα ο προεδρος με την ιδιοτητα που εχει,και ειχε στο παρελθον,ειναι ανικανος να παρει θεση....Μπραβο στους παικτες μας που παιξαν μπαλα..
Την τεταρτη ολοι στο γεντι κουλε..

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 12:44 #102517

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ενωμενοι μονο μπορουμε να απαντησουμε
Ενωμενοι εστω και στο τελος διωξαμε τους τσατσους
Ενωμενοι σαν μια γροθια οπαδοι και διοικηση θα πολεμησουμε ξανα

Ναι εχουμε ξανα πολεμο!!!!!!!!!!!!
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 13:01 #102519

• tzimios-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
Ωραιο το αρθρο στο τροκτικο,μπραβο στο παιδι. Εγω που ακουγα τον αγωνα στον athletic,τα ειπε ολα καθαρα.Ειναι εγκλιμα αυτο που γινεται εδω και να χαρουν τιν ΕΠΟ τους και οτι αλλο μπορουσε να πει το ειπε.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η (playoffs) 31/05/2010 13:43 #102522

• OMILOTHRISKIA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
wiper έγραψε:
OMILOTHRISKIA έγραψε:

Αναρτηση του πανο να γιορτασουμε τον ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ Ο.Φ.Η ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΡΗΤΗ !!!!!!!! να παρουνε το μηνυμα βαθια στο κολο τους οτι ζηταμε και την ΚΡΗΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ]

Μην μπερδεύουμε τις βούρτσες!

Ο ΟΦΗ δεν είναι και δεν θα γίνει το εργαλείο για να περνάτε ότι πολιτικές ιδεολογίες έχετε.

Δεν ειναι ρε παιδια πολιτικες ιδεολογιες. Να πανε να γαμηθουνε η πολιτικη !!!!! και οι πολιτικοι !!!!!!!
ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ !!!!!!!!!!!
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.36 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.