You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs)

ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 00:47 #102395

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Αδέρφια να πα να γαμηθεί και ο Δαλούκας και ο κάθε Δαλούκας! Τσατσόνια όλοι τους.... Αυτή η χρονιά ξεκίνησε με πολλά όνειρα και στόχους! Ανασυγκροτήθηκε το οπαδικό κίνημα του Ο.Φ.Η. και απέδειξε γιατί ο Ο.Φ.Η. πρέπει να συγκαταλέγεται στις μεγάλες δυνάμεις του ελληνικού ποδοσφαίρου....
Ίσως χάσαμε το τρένο της ανόδου, αλλά η ομάδα μας είναι πλέον δική μας! Είναι ανεξάρτητη.... Πετύχαμε το βασικό στόχο!!!!
ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΥΟ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ.... ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΡΤΥ ΣΤΙΣ ΕΞΕΔΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ Ο.Φ.Η.!!!! ΤΟΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ Ο.Φ.Η.!!!! Να κάνουμε όνειρα για το μέλλον της ομάδας μας όπως την φανταζόμαστε εμείς χωρίς να εξυπηρετούμε συμφέροντα άλλων.... Οι άλλοι ας κάνουν κωλοτούμπες και ας χαίρονται που τα πρωταθλήματά τους είναι πρωκαθορισμένα....

ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ, ΟΜΙΛΑ, ΟΜΑΛΑΡΑΑΑΑ Σ΄ΑΓΑΠΑΩ....
ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ Σ΄ ΟΠΟΙΑ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΘΝΙΚΗ....

Ο.Φ.Η. = ΚΡΗΤΗ = ΠΕΡΙΦΑΝΕΙΑ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 00:52 #102398

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Ο.Φ.Η. - Εθνικός
02/06/2010 Τετάρτη
20:00 (Connex Tv)

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 00:56 #102399

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πάμε για δεύτερη θέση και ότι κάτσει αδέλφια…
www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Iraklis/275377.html

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:16 #102404

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
εεεεε και; Ο ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ ΜΕΝΕΙ ΕΧΕΙ ΙΔΕΙ ΕΝΕΡΓΗΣΕΙ ΣΤΟ CAS ΠΟΥ ΑΜΦΗΒΑΛΩ ΑΝ ΞΕΡΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΜΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CAS???? ΑΣ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΛΑΠΙΠΕΣ???/

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:18 #102406

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΚΙΑΣΟ ΑΝΤΕ ΓΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ...ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΕΙΔΕΣ ΑΚΟΜΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣΟΥ ΤΣΑΤΣΟ Ε ΤΣΑΤΣΟ

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:22 #102409

• zaxos4snakes
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
αν αφησουν το λεβαδειακο νομιζω οτι ειναι παρανομο...
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:25 #102411

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΛΑΘΟΣ ΖΑΧΟ ΘΑ ΠΡΩΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟΝ ΝΟΜΟ,ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΠΕΣ: ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ?????????????????

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:29 #102413

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΤΗΛΕΜΑΧΕ εσυ κανεις λαθος...ασε τι λενε απο τον λεβαδειακο, αλλα ας περιμενουμε μεχρι αυριο που θα βγει η αποφαση και μετα βλεπουμε,σε καθε περιπτωση δεν πρεπει να πεταξουμε λευκη πετσετα...

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:32 #102416

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Την Τρίτη αναμένεται να ανακοινωθεί η απόφαση της αρμόδιας Επιτροπής της ΕΠΟ για την αδειοδότηση της ΠΑΕ Ηρακλής για το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκας 2010/11. Οι Θεσσαλονικείς είχαν πάρει διορία για να προσκομίσουν κάποια έγγραφα μέχρι χθες και πράγματι προσκόμισαν μεγάλο αριθμό δικαιολογητικών.

Επειδή, όμως, απαιτείται χρόνος για να εξεταστούν λεπτομερώς τα καινούργια στοιχεία που προσκόμισαν, οι αποφάσεις θα έχουν ληφθεί μέχρι την Τρίτη. Η επιτροπή στο μεσοδιάστημα θα εξετάσει τα στοιχεία και αναλόγως θα αποφασίσει.

Υπενθυμίζεται ότι το πρόβλημα του «Γηραιού» έχει να κάνει κυρίως με χρέη σε ποδοσφαιριστές. Κι απ' ό,τι φαίνεται οι διοικούντες την «κυανόλευκη» ΠΑΕ τρέχουν να προλάβουν το… τρένο της συμμετοχής στο επόμενο πρωτάθλημα.

Όσον αφορά την υπόθεση του Μαρίνο Μπλίσκοφ, ο παίκτης δήλωσε: «Δεν νομίζω ότι η FIFA ή το CAS μπορούν να βλάψουν τον Ηρακλή, από τη στιγμή που από τη δική μου πλευρά όλα έχουν τελειώσει. Δεν κατανοώ πως γίνεται να εμπλέκομαι σε αυτή την ιστορία χωρίς τη θέλησή μου. Ποτέ δεν θέλησαν κάνω κακό στον Ηρακλή. Ελπίζω όλα να πάνε καλά στην ομάδα και εύχομαι το καλύτερο για τη νέα χρονιά».

ΤΑ ΒΡΕΙΣΚΟΥΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΚΑΙ Ο ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ???

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 01:35 #102420

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΕ εσυ κανεις λαθος...ασε τι λενε απο τον λεβαδειακο, αλλα ας περιμενουμε μεχρι αυριο που θα βγει η αποφαση και μετα βλεπουμε,σε καθε περιπτωση δεν πρεπει να πεταξουμε λευκη πετσετα...
-----------------------------------------------------------------------------------

ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ:Την Τρίτη αναμένεται να ανακοινωθεί η απόφαση της αρμόδιας Επιτροπής της ΕΠΟ για την αδειοδότηση της ΠΑΕ Ηρακλής για το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκας 2010/11.

Όσον αφορά την υπόθεση του Μαρίνο Μπλίσκοφ, ο παίκτης δήλωσε: «Δεν νομίζω ότι η FIFA ή το CAS μπορούν να βλάψουν τον Ηρακλή, από τη στιγμή που από τη δική μου πλευρά όλα έχουν τελειώσει. Δεν κατανοώ πως γίνεται να εμπλέκομαι σε αυτή την ιστορία χωρίς τη θέλησή μου. Ποτέ δεν θέλησαν κάνω κακό στον Ηρακλή. Ελπίζω όλα να πάνε καλά στην ομάδα και εύχομαι το καλύτερο για τη νέα χρονιά

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 03:32 #102478

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μια ελάχιστη αντίδραση στο επόμενο εντός με Εθνικό. Κάποια πανό που αφενός υποδηλώνουν την αντίδρασή μας και αφετέρου ενοποιούν το ζήτημα παρακμής ποδοσφαίρου/Ελλάδας. Επίσης μας θέτουν στην απέναντι όχθη με τους καταστροφείς ποδοσφαίρου/Ελλάδας. Κι αυτά μπροστά στον τηλεοπτικό φακό.

Το ότι είμαστε ΟΦΗ, το ξέρουν. Οπότε, προτείνω κανένα πανό του ΟΦΗ, αλλά πανό σε όλες τις θύρες, όπως (απλά ρίχνω μερικές ιδέες)

'ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΔΕ ΒΡΙΣΚΟΜΕΝ. ΟΛΟ ΔΟΛΟ ΚΙ ΑΠΑΤΗ'
Μακρυγιάννης 1830-Ελλάδα 2010

ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΕ, ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΕ,ΕΙΜΑΙ ΛΕΥΤΕΡΟΣ

ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ, ΚΑΝΑΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 'ΕΡΗΜΗ ΧΩΡΑ'

ΜΠΕΟ, ΕΠΟ, ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1
προς το παρόν...

ΜΠΕΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ
ΠΙΛΑΒΙΟΣ ΓΙΑ ΠΙΛΑΤΟΣ

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 06:21 #102501

• Gomez4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 06:57 #102503

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αυτό που νομίζω ισχύει είναι ότι αν αφαιρέσουν βαθμούς του Ηρακλή τότε τερματίζει χαμηλότερα από τον Λεβαδειακό άρα μένει ο Κομπότης (νόμιμα).
Αν ο Ηρακλής δεν πάρει άδεια συμμετοχής στο επόμενο πρωτάθλημα τότε κανονικά ανεβαίνει μια επιπλέον ομάδα από τη Β εθνική..
Το τι θα γίνει επειδή ζούμε στην Ελλάδα το ξέρουμε.. Ή ο Ηρακλής θα μείνει ή ο Κομπότης.. απλά και ωραία.. Και ξαναλέω.. το CAS μπορεί να μας δικαιώσει αλλά έχει ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΌ ΧΑΡΑΚΤΉΡΑ.. Αυτό σημαίνει ότι τον τελικό λόγο τον έχει η ΣουπερΛιγκ.. Σε παλαιότερη περίπτωση το CAS είχε δικαιώσει τον Άρη και τιμωρούσε τον Πανιώνιο σε -6 βαθμούς αλλά η ΕΠΟ δεν έκανε δεκτή την απόφαση και έπεσε ο Άρης.. Δύσκολο να χάσει ο Κομπότης του Ολυμπιακού.. Αυτός θα μείνει και θα βγει και πρόεδρος της Λίγκας ή ο Ηρακλής θα καταφέρει να πάρει το χαρτί.. Όσο για το ματς με τον Εθνικό τώρα.. τι να συζητάμε.. Λέω και εδώ την πρόβλεψή μου. Ή Χ με κάθε τίμημα ώστε να ανεβεί ο Πανσερραϊκός ή αν κερδίσουμε διπλό στο Αιγάλεω οι Σέρρες την άλλη.. Σε κάθε περίπτωση να πάρουμε τη δεύτερη θέση αφού συμμετέχουμε στο πανηγύρι..
...One step closer to knowing...

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 10:57 #102508

• bionikos-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Το είπαν και κάποιοι άλλοι ίσως στο άλλο θέμα αλλά τους αποπήρατε...

Το προβλημα είναι αυτή τη στιγμή, ότι ό,τι και να γίνεται, δεν ακούγεται παραέξω από τους κλειστούς χώρους της Β' Εθνικής. Εγώ πιστεύω ότι οι λύσεις είναι δύο, ακραίες αλλά προς τη σωστή κατεύθυνση.

1) Να πιέσουμε τη διοίκηση να μην κατέβει η ομάδα στους επόμενους αγώνες και να βγει μια ανακοίνωση εξηγώντας τους λόγους. Θα τιμωρηθούμε -10 βαθμούς πχ για του χρόνου αλλά τουλάχιστον θ'ακουστεί.

2) Την Τετάρτη ή/και την Κυριακή, να μπούμε στο γήπεδο πριν αρχίσει ο αγώνας ΕΙΡΗΝΙΚΑ, να απλώσουμε ένα πανό αντίστοιχο και να μην αφήσουμε να διεξαχθεί ο αγώνας, ή έστω να καθυστερήσει. ΑΛΛΑ ΕΠΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΙΡΗΝΙΚΑ. Μιλώντας ακόμα και με τους παίχτες του Εθνικού.

Νομίζω ότι έτσι θα περάσουμε το μήνυμα που θέλουμε, καλύτερα απ'το να βγαίνουν ανακοινώσεις.

Πείτε την άποψη σας και αν συμφωνεί αρκετός κόσμος μπορούμε να το προχωρήσουμε...
Φοβάμαι όλ'αυτά που θα γίνουν για μένα χωρίς εμένα...

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 11:37 #102511

• switzero
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • MES QUE UN CLUB
Κυρίες και Κύριοι καλημέρα σας!
Απορώ με ορισμένους που μετά από τόσες σφαλιάρες ονειρεύονται ανόδους, μεγάλες νίκες , κύπελλα και άλλα @@ καλαβρέζικα, (και δεν αναφέρομαι μόνο στην τρέχουσα περίοδο) Καλά είναι τα μεταξωτά βρακιά αλλά θέλουν και επιδέξιους κώλους.

Προσωπικά ξεπέρασα το στάδιο της ξενέρας στο αλησμόνητο εκείνο παιχνίδι κυπέλλου του κου Κάκου. Έκλαψα σαν μικρό παιδί στο παιχνίδι με την Ξάνθη πέρυσι και η οργή μου εξαντλήθηκε στο πρώτο κιόλας παιχνίδι εντός φέτος με τον εθνικό βόθρο.

Τώρα στο μυαλό μου τριγυρίζουν μόνο ιδέες και τρόποι αντίδρασης για να κρατηθεί η ιδέα ζωντανή.

Είμαι ΟΦΗ και θα είμαι. Τέλος.

Θέλω να παραμείνω υπερήφανος Ομιλήτης. Τέλος

Θα είμαι εκεί την Τετάρτη, την Κυριακή και όσες ακολουθήσουν και με έχει ο Θεός καλά, όχι για τα πανηγύρια αλλά γιατί είμαι ΟΦΗ και εμείς οι Ομιλήτες είμαστε αλλιώς. Τέλος

Βλέπετε ορισμένα πράγματα στη ζωή είναι αδιαπραγμάτευτα.
MES QUE UN CLUB

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 11:43 #102512

• koutsoupias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
bionikos-4- έγραψε:
Το είπαν και κάποιοι άλλοι ίσως στο άλλο θέμα αλλά τους αποπήρατε...

Το προβλημα είναι αυτή τη στιγμή, ότι ό,τι και να γίνεται, δεν ακούγεται παραέξω από τους κλειστούς χώρους της Β' Εθνικής. Εγώ πιστεύω ότι οι λύσεις είναι δύο, ακραίες αλλά προς τη σωστή κατεύθυνση.

1) Να πιέσουμε τη διοίκηση να μην κατέβει η ομάδα στους επόμενους αγώνες και να βγει μια ανακοίνωση εξηγώντας τους λόγους. Θα τιμωρηθούμε -10 βαθμούς πχ για του χρόνου αλλά τουλάχιστον θ'ακουστεί.

2) Την Τετάρτη ή/και την Κυριακή, να μπούμε στο γήπεδο πριν αρχίσει ο αγώνας ΕΙΡΗΝΙΚΑ, να απλώσουμε ένα πανό αντίστοιχο και να μην αφήσουμε να διεξαχθεί ο αγώνας, ή έστω να καθυστερήσει. ΑΛΛΑ ΕΠΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΙΡΗΝΙΚΑ. Μιλώντας ακόμα και με τους παίχτες του Εθνικού.

Νομίζω ότι έτσι θα περάσουμε το μύνημα που θέλουμε, καλύτερα απ'το να βγαίνουν ανακοινώσεις.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!!

Πείτε την άποψη σας και αν συμφωνεί αρκετός κόσμος μπορούμε να το προχωρήσουμε...

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 12:25 #102513

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΠΡΙΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΟΤΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΜΠΟΧΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕ -10 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΑ....

ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ....
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΠΙΖΗΤΟΥΝ.....
ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΩΝ ΕΝΟΧΩΝ

ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΣΟΝ
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 12:43 #102516

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Την Τεταρτη ολοι εκει για την ιδεα ΟΦΗ.
Εφοσον ουσιαστικα ολα εχουν τελειωσει.
Και εγω διαφωνω καθετα με τη διακοπη του αγωνα.Με αφαιρεση βαθμων κλπ θα ειναι εξισου καταστροφικη,για του χρονου.
Σημαινει πως,οτι και να κανουμε αγωνιστικα του χρονου,θα ξαναυποστουμε τη βρωμια της βοθρο Β-θνικης.
Πρεπει να υπαρχει η σωστη αντιδραση αλλα αυτοι ψαχνουν τροπο να μας αποτελειωσουν.
Και ξαναλεω,το παρασκηνιο ασελγησε πανω μας μαζι με τους λοιπου υπευθυνους,παικτες που εφεραν στα μπαραζ,που δεν ματωσαν τη φανελα συν την ατολμια της διοικησης να χτυπησει δυνατα το χερι στο τραπεζι.
Εφοσον εσωσαν τον ΟΦΗ περισυ απο το περιφερειακο,θα επρεπε να προστατεψουν με καθε τροπο την επενδυση τους.
ΟΦΑΡΑ θα ειμαι εκει,σε οποια κι αν παιζεις εθνικη!

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 12:47 #102518

• Antwnis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
OFI 1925 έγραψε:
Την Τεταρτη ολοι εκει για την ιδεα ΟΦΗ.
Εφοσον ουσιαστικα ολα εχουν τελειωσει.
Και εγω διαφωνω καθετα με τη διακοπη του αγωνα.Με αφαιρεση βαθμων κλπ θα ειναι εξισου καταστροφικη,για του χρονου.
Σημαινει πως,οτι και να κανουμε αγωνιστικα του χρονου,θα ξαναυποστουμε τη βρωμια της βοθρο Β-θνικης.
Πρεπει να υπαρχει η σωστη αντιδραση αλλα αυτοι ψαχνουν τροπο να μας αποτελειωσουν.
Και ξαναλεω,το παρασκηνιο ασελγησε πανω μας μαζι με τους λοιπου υπευθυνους,παικτες που εφεραν στα μπαραζ,που δεν ματωσαν τη φανελα συν την ατολμια της διοικησης να χτυπησει δυνατα το χερι στο τραπεζι.
Εφοσον εσωσαν τον ΟΦΗ περισυ απο το περιφερειακο,θα επρεπε να προστατεψουν με καθε τροπο την επενδυση τους.
ΟΦΑΡΑ θα ειμαι εκει,σε οποια κι αν παιζεις εθνικη!

ολοι αυτοι δεν θελουν να ανεβουμε και εμεις θα τους βοηθησουμε ?
Ολοι εκει ρε,μπαλα ειναι,μπορει να γινει το θαυμα,δεν πρεπει να τους κανουμε την χαρη.Αφηστε τα πολλα πολλα,και την τεταρτη ολοι στο γηπεδο να υποστηριξουμε τον ΟΦΗ.

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 13:15 #102520

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
δyστyχως φετος πληρωσαμε την κακη αρχη.επισης,εφταιγε και η απειρη διοικηση,επρεπε να ειχαν βγαλει 1 ανακοινωση απο τον 1ο γυρο που μας εσφαζαν,απο το παιχνιδι με τον εθνικο βοθρο,οχι στο παιχνιδι με τον πανσεραικο.γιατι τωρα μας εγρψααν στα αρχιδια τους.ειναι παντως κριμα,γιατι σε αυτο το παιχνιδι τα εδωσαν ολα.και ο πολυχρονης επνιξε 1 γκολακι αλλα δεν πειραζει.οσο μετα αποαυτες τις 3 δαιτησιες αν δεν κανουμε κατι αμεσα θα μας περασουν για μαλακες και θα συνεχισουν να μας γ@@@νε.

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 14:17 #102526

• OMILOTHRISKIA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Οχι ρε παιδια! δεν νομιζω οτι βγαινει πουθενα το να μπουμε στο γηπεδο. Το αποτελεσμα θα ειναι να πλακοθουμε με τα ΜΑΤ θα ξεφυγει ο ελεγχος θα τα κανουμε ολα πουτανα με αποτελεσμα να τριβουν τα χερια τους οι καλοθελητες της παραγκας (με τα οσα ενδικα θα ακολουθησουν) και για του χρονου. Αυτο λοιπον θα ειναι βουτηρο στο ψωμι τους και δεν νομιζω οτι θα βγει πουθενα.
Γεματο το Γεντι την Τεταρτη γιατι εμεις θα ημαστε και παλι εκει σε οποια και αν παιζεις εθνικη.
ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΛΑ !!!!!!!!!
Τ Ο Κ Α Τ Α Μ Ε Σ Τ Ο Γ Ε Ν Τ Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 14:38 #102528

• VENDETTA-4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Αυτοί νομίζουν ότι αν χαθεί η άνοδος θα αφήσουμε τον Ο.Φ.Η. μας.... Στ @@ μας η κατηγορία.... Ο.Φ.Η. ΠΑΝΤΟΥ.... ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΘΝΙΚΗ λέει το σύνθημα.... Άντε να δούμε πόσοι το εννοούν πραγματικά....

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:00 #102532

• UNITED -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
και ποιος θα ειναι διαιτητης την τεταρτη????? ΚΑΚΟΣ!!!! χαχαχαχα ειναι ολοι για γελια.....
ΟΦΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝΑΠΝΟΗ ΜΟΥ!!!
Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ!
ΜΑΝ UTD!!!

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:19 #102538

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Σάλια , σάλια , σάλια , σάλια...... Επειδή δεν πιστεύω οτι κανεις απο εδω μεσα ειναι σαλιαρης απλα ολοι μας παρασυρομαστε στο να σαλιαριζουμε , τα πραγματα ειναι απλα.. Για τι γινονται ολα ? Για τα φραγκα... Το μονο που θα τους ταρακουνησει ειναι να τους κοψουμε τα φραγκα...

Ουτε επεισοδια , ουτε -10 βαθμοι , ουτε φασαριες... Οσο περισσοτερα φραγκα καταφερουμε να τους κοψουμε τοσο το καλυτερo.. Κοβεις τα εσοδα απο την εδρα(αποχη) και αμεσως ιδρωνουν πολλα ατομα απο την διοικηση μεχρι παιχτες.. Αν συνεχιζουν να σε αγνοουν δηλωνεις οργανωμενα με λιστα πολλων ατομων οτι αρνεισε απο εδω και στο εξης να κανεις φορολογικη δηλωση και να καταβαλεις το οποιοδηποτε ποσο σε φορο..

Συνεχιζουν να σε αγνοουν? Δηλωνοντας οτι οργανωνεις κινημα με στοχο να μην ζηταει κανεις αποδειξεις σε ολες τις οικονομικες του συναλλαγες κανεις μια ολοκληρη χωρα να ψαχνει ΑΜΕΣΑ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ... Σφιγκουν πολυ περισσοτερων τα κολαρακια και κανεις αλλους να ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ για να λυθει το ζητημα... Πιστευει κανεις πως αν γινει κατι τετοιο δεν θα τρεξουν οι παντες πανικοβλητοι....???????????????? Πιστευει κανεις πως υπαρχει περιπτωση να μας αγνοησουν..?

Αναλογα με το μεγεθος της αποχης μπορει ακομα και να γινει πρωτο θεμα συζητησης απο τα διεφθαρμενα μμε και να ασπαστει και για αγωνες αλλων ανθρωπων σε ολοκληρη την ελλαδα που δεν εχουν τροπο να διεκδικησουν το δικιο τους... Τοσο απλα... Εχουμε τα @@ να το κανουμε χωρις να μας πεισουν 5-10 βαλτοι που θα ειναι αντιθετοι οπως γινετε συνηθως ??????

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:22 #102539

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
ΟΦΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ
Διαιτητης Κακκος!!!

Επιτηδες το κανουν?

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:23 #102540

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ο Κάκος διαιτητής την Τετάρτη????Μπορεί η διοίκηση να βγάλει μια ανακοίνωση οτι ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ είναι ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ εδω κάτω?ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ?

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:26 #102541

• _alexis_4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
100% επιτηδες........Για να μας εξωθησουν στα ακρα!!!!
Προτεινω καραουλι αυριο στο αεροδρομιο......λογικα μεσημερι θα φτασει....
Δεν μιλαω για την αποστολη του Εθνικου.....τα παιδια κανουν την δουλεια τους....
Μιλαω μονο για το κορακι.....
Μετα το ματς Κυπελλου με ατρομητο εδω μεσα....τον ειχα πετυχει στο Συνταγμα και τον αρχισα στις χριστοπαναγιες.....λεω να πραξω το ιδιο και αυριο!!!!
Αφου δεν μας σεβονται....ας μας φοβουνται τουλαχιστον!!!!
Τα μυαλα και τα αλεξιπτωτα δουλεουν καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα!!!

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:30 #102542

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
_alexis_4 έγραψε:
100% επιτηδες........Για να μας εξωθησουν στα ακρα!!!!
Προτεινω καραουλι αυριο στο αεροδρομιο......λογικα μεσημερι θα φτασει....
Δεν μιλαω για την αποστολη του Εθνικου.....τα παιδια κανουν την δουλεια τους....
Μιλαω μονο για το κορακι.....
Μετα το ματς Κυπελλου με ατρομητο εδω μεσα....τον ειχα πετυχει στο Συνταγμα και τον αρχισα στις χριστοπαναγιες.....λεω να πραξω το ιδιο και αυριο!!!!
Αφου δεν μας σεβονται....ας μας φοβουνται τουλαχιστον!!!!

Ειναι και του συνδεσμου Κερκυρας!
Τον βαλανε γιατι ξερουν οτι ετσι θα εξωθηθει ο κοσμος σε ακραιες καταστασεις.

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:30 #102543

• zaxos4snakes
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
καποιοι τρελοι ψηφισαμε ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΟΦΗ στις καλπες.αν
χρειαστει ψηφιζουμε και ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΟΦΗ;)
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:ΟΦΗ - Εθνικός (Play Offs) 31/05/2010 15:33 #102545

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
OMILOTHRISKIA έγραψε:

Γεματο το Γεντι την Τεταρτη γιατι εμεις θα ημαστε και παλι εκει σε οποια και αν παιζεις εθνικη.
ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΛΑ !!!!!!!!!
Τ Ο Κ Α Τ Α Μ Ε Σ Τ Ο Γ Ε Ν Τ Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα τοσο πισω ειστε ορισμενοι...???? ΤΟ καταμεστο γεντι που θα τους δωσει 40.000 , 50.000 , 60.000 ευρω ΣΕ ΟΛΟΥΣ (διοικηση-κρατος-παιχτες) θα τους παιραξει...? Αν το πιστευεις αυτο ρε φιλε ελα και μεσα στο σπιτι μου αφου μου τα σκασεις να με βριζεις ολη μερα...Τι να σου πω..? θα με κανεις αχρηστο ε? Το πολυ πολυ να βαλω και τα κλαματα μπροστα στις καμερες και να περιμενω να φυγουν για να ξεκινησω το γλεντι..!!! Ισα ισα που επιδιωκουν ολο και πιο γεματο γεντι κουλε προκαλωντας μας με καθε τροπο ολοι τους....

Οταν βλεπεις μια αντιδραση να ειναι αμεση και μαζικη να υποψιαζεσαι μηπως ειναι υποκοινουμενη απο καποιους και πολυ προσεκτικα σχεδιασμενη... Για να το καταλαβεις σκεψου το παραπερα.. Τι θα γινει αν σε ενα καταμεστο γεντι κουλε μεθαυριο εχουμε εναν αντιστοιχο δαλουκα..? Λες αυτοι που θα τον βαλουν να μην ξερουν το αυτονοητο? Οτι θα γινει χαος και ταραχη..? Αρα η μαλακες θα ειναι η προμελετημενα για να μας ξεσηκωσουν..

Κι εγω ειμαι υπερ αυτης της αντιδρασης με οποιονδηποτε τροπο αλλα την συγκεκριμενη φαση που βρισκομαστε αν σκεφτεις αντικειμενικα ειναι προκλητικα υποκινουμενη μια αντιδραση του κοσμου μας.. Ουτε την εδρα μας δεν τιμωρησαν.. Μηπως μας σπρωχνουν ολοι μα ολοι σε ενα επεισοδιακο παιχνιδι την τεταρτη...????????

Οτι δεν εχει μετρισιμη επιπτωση σε μεγεθος ευρω δεν τους αγγιζει.... ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.27 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.