You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο

Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 00:42 #103530

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η
Νίκη και φύγαμε.......
Τετάρτη 09/06/2010
20:00
Connex Tv
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 00:49 #103532

• giorgosofi4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 00:50 #103533

• trentos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Ας σταματησουμε τις ανυπαρκτες κοντρες με τους βολιωτες που σε τιποτα δεν βγαζουν και ας συγκεντρωθουμε να κανουμε την μεγαλυτερη φετινη εκδρομη της β εθνικης.
Και αν πανε ολα καλα και παρουμε την κατηγορια να βαλουμε μυαλο στους δικους να σταματησουν να φυλανε κατουρημενες ποδιες.Και αν και καλα πρεπει ας μαθουν να επιλεγουν να φιλανε τις ΣΩΣΤΕΣ.

Ολοι Σερρες!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:00 #103540

• tsok4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
ΜΕ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΠΕΡΟΥΚΑΣ?
ΔΥΝΑΤΟΣ ΟΦΗ = ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΟΦΗ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:13 #103544

• kk-4
Η συσκεψη για τα μετρα ειναι αυριο το πρωι στις 10 στις σερρες, τοτε θα μαθουμε με βεβαιοτητα τι θα γινει για τα εισιτηρια

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:16 #103546

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά με τα εισιτήρια αλλά θεωρώ δύσκολο να έχουμε θύρα γιατί όπως και να το κάνουμε είναι τελικός και πιθανότατα θα γεμίσουν το γήπεδό τους. (όχι όπως οι Εθνικοί, κανονικά εννοώ..) Όπως γράφετε σε άλλο ποστ είναι πραγματικά κρίμα που τα έφερε έτσι να το παίζουμε κόντρα ο ένας στον άλλο αλλά.. έτσι είναι αυτά.. Μακάρι τελικά μέσω του Ηρακλή να ανεβούμε και οι δύο..

Edit: Ωραία.. Θα μας πει αύριο ο κκ..
...One step closer to knowing...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:43 #103561

• stavra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Όλοι είμαστε τρελαμένοι και περιμένουμε να τρελαθούμε κι άλλο με το διπλό στις Σέρρες ... Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να πάω αφού είχα πάει στο Αιγάλεω με τον Εθνικό και υπάρχει και η εξεταστική ... Άντε να επιστρέψουμε εκεί που ανήκουμε και να φύγουμε από τη βρωμιά της Β' Εθνικής ... Ποιες απουσίες θα έχουμε ρε παιδιά ; ξέρει κανείς ;
ΟΦΗ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:45 #103564

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
stavrosf4 έγραψε:
Δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά με τα εισιτήρια αλλά θεωρώ δύσκολο να έχουμε θύρα γιατί όπως και να το κάνουμε είναι τελικός και πιθανότατα θα γεμίσουν το γήπεδό τους. (όχι όπως οι Εθνικοί, κανονικά εννοώ..) Όπως γράφετε σε άλλο ποστ είναι πραγματικά κρίμα που τα έφερε έτσι να το παίζουμε κόντρα ο ένας στον άλλο αλλά.. έτσι είναι αυτά.. Μακάρι τελικά μέσω του Ηρακλή να ανεβούμε και οι δύο..

Edit: Ωραία.. Θα μας πει αύριο ο κκ..

Μακαρι να ανεβει η ΟΜΙΛΑΡΑ και να μεινει ο Ηρακλης....Ομαδες με τοσο κοσμο δεν αξιζει να πεφτουν!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:47 #103566

• Navaman
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Να κερδίσουμε και στα @@ μου ο Ηρακλής...
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ ΠΑΕ Ο.Φ.Η.
ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΒΑΤΣΙΝΑΣ

Διοικητικό Συμβούλιο - Διορισμένοι
Απόστολος Αδαμίδης, Παναγιώτης Πανταλάκης, Μιχάλης Παπαδογιαννάκης , Ανδρέας Γιαννόπουλος, Νίκος Γραμματικάκης, Τρυπάκης Δημήτρης, Μανόλης Βατσινάς

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:52 #103569

• Aoritis
Το ιδεωδες ειναι να νικησουμε στις Σερρες για να ανεβουμε πρωτοι και με την αξια μας και να ανεβει ο συμπαθης Πανσερραικος δευτερος ,αν τελικα πεσει ο Ηρακλης.Σημερα ο Εθνικος επαιξε για την ιστορια του και του αξιζουν χιλια μπραβο,παρολο που κι εμεις παιζοντας καποτε για την ιστορια του ΟΦΗ,καναμε προτελευταια αγωνιστικη διπλο στη Ριζουπολη στελνοντας προσωρινα τον Απολλωνα στη Β`αντι του Εθνικου και στο τελευταιο παιχνιδι κερδισαμε 4-2 στο Καραισκακη τον Εθνικο και τον ριξαμε.Συγχαρητηρια και παλι στους φιλαθλους του Εθνικου που προετρεψαν τους παικτες τους κοντρα στα προγνωστικα να παιξουν για να τιμησουν το ονομα αυτης της ομαδας,ασχετως τι θα κανουμε στις Σερρες.Ο ΤΑΛΩΣ που ξερει παιδια εθνικους και ειχε παει στο Αιγαλεω σημερα να τους πει οτι ειναι μαγκες και απο σημερα ειναι ψηλα στην εκτιμηση μας.Για τους οπαδους μιλαω παντα γιατι για τους ποδοσφαιριστες δεν γνωριζω αν χαλασε καποια συμφωνια.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 01:53 #103573

• markas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
αντε ρε παιδια να ανεβουμε στισ σερρες . μην παει το salonica club αμοναχο του . πρεπει παντως να γινουν γρηγορες κινησεις γιατι ο χρονος ειναι ελαχιστος. στην τελικη ο καθενας οπως μπορει . αντε να ξεμπλεξουμε απο αυτο το βουρκο γαμωτη μου.
ΟΛΟΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΟΥΖΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ'ΜΑΙ, ΝΑ ΣΤΡΩΝΩ ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΣΙ ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 02:22 #103592

• dargomanolis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τό έγραψα στο δικό μας φόρουμ, αλλά θα το παραθέσω κι εδώ για να το δούν όσοι περισσότεροι γίνεται:

Δεν ξέρω για πούλμαν, αλλά το κόβω δύσκολο, χωρίς να το αποκλείω κιόλας.
Έριξα μιά ματιά στα δρομολόγια του ΟΣΕ και είναι μιά χαρά.
Φεύγει Ιντερσίτι Εξπρές (μόνο 3 στάσεις) στις 7:53 και φτάνει Θεσσαλονίκη 12:20.
Μετά φεύγει από Θεσσαλονίκη 12:21, αμέσως δηλαδή και φτάνει Σέρρες στις 14:00.
Υπάρχει και η δυνατότητα να πάμε για καφέ στη Θεσσαλονίκη, και να φύγουμε 14:17 με άφιξη στις Σέρρες 16:10.
Για την επιστροφή, φεύγει τραίνο από Σέρρες 23:53, φτάνει Θεσσαλονίκη 1:30.
Από Θεσσαλονίκη φεύγει 1:41 και φτάνει Αθήνα 6:46.
Το κόστος, το υπολογίζω γύρω στα 40 έουρα.
Όσοι πιστοί προσέλθετε.
Οι υπόλοιποι αρχίστε να αραδιάζετε δικαιολογίες για άλλη μια φορά...

ΚΑΙ κάτι ακόμη.
Πέρασα από το Αιγάλεω μετά τον αγώνα, να δώσω τα μπλοκάκια από τα εισιτήρια που μας είχαν δώσει την περασμένη Κυριακή.
Έξω από το γήπεδο ήταν παίχτες του Εθνικού και πήγα να τους ρωτήσω πού θα βρώ κάποιον από τη διοίκηση τους.
Φύσικα πρίν τους ρωτήσω, τους έδωσα συγχαρτήρια για το σημερινό παιχνίδι.
Ξέρετε τι μου απάντησαν?
Εσείς στην Κρήτη, μου είπαν, δε μας φερθήκατε καθόλου καλά. Μας γαμήσατε στις ροχάλες, στους καφέδες και στα μπινελίκια.
Τους ζήτησα συγνώμη και τους ευχήθηκα καλή συνέχεια στην καριέρα τους.
Ντράπηκα που μερικοί κάφροι ξεφτιλίζουν την Κρήτη και όλους εμάς.
Οι χτικιασμένοι γρόθοι που τους περισσεύει το σάλιο, ας το ξοδέψουν στη μάνα τους, στον πατέρα τους, στα κοπέλια τους, ή ακόμη καλύτερα στα μούτρα τους.
Οι αντίπαλοι ποδοσφαριστές, δε φταίνε σε τίποτα.
Θέλω επίσης να πώ, ότι όπως πολέμησα τους τσάτσους και τα αφεντικά τους, θα πολεμήσω και τους γρόθους της κερκίδας.
Όπως θέλουμε και δικαιούμαστε εμείς να πηγαίνουμε σε ματς εκτός έδρας, έτσι δικαιούνται και οι οπαδοί των άλλων ομάδων να έρχονται στο γήπεδο μας.
Αυτά.
s4.bitefight.gr/c.php?uid=17072
ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 02:28 #103593

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Θέλω επίσης να πώ, ότι όπως πολέμησα τους τσάτσους και τα αφεντικά τους, θα πολεμήσω και τους γρόθους της κερκίδας.
Όπως θέλουμε και δικαιούμαστε εμείς να πηγαίνουμε σε ματς εκτός έδρας, έτσι δικαιούνται και οι οπαδοί των άλλων ομάδων να έρχονται στο γήπεδο μας.
Αυτά.

Μανωλη γεια στο στομα σου για μια ακομα φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αναρωτιεμαι πως στο διαολο διαφωνισαμε καποτε
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 02:35 #103594

• dargomanolis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΟΜΙΛΙΤΙΣΣΑ έγραψε:

Παρεξήγηση Πόπη, παρεξήγηση...
s4.bitefight.gr/c.php?uid=17072
ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 02:37 #103596

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
ΟΜΙΛΙΤΙΣΣΑ έγραψε:
Αυτά.

Oχι μόνο διαφωνούσατε αλλά βριζόσαστε κιόλας, πάντως ο δραγο είναι ο ίδιος εσύ έχεις αλλάξει τα γραφόμενα σου και της απόψεις σου 180 μοίρες και για αυτό τα βρίσκετε τώρα...

Drago είσαι 100% σωστός.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 02:40 #103597

• stiakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Eτσι μπράβο, αγαπηθείτε ρε παιδιά εδώ. Σε διπλανή ενότητα πλακώνονται.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 02:44 #103598

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
ΟΜΙΛΙΤΙΣΣΑ έγραψε:
Αυτά.

Oχι μόνο διαφωνούσατε αλλά βριζόσαστε κιόλας, πάντως ο δραγο είναι ο ίδιος εσύ έχεις αλλάξει τα γραφόμενα σου και της απόψεις σου 180 μοίρες και για αυτό τα βρίσκετε τώρα...

Drago είσαι 100% σωστός.

ποτε δεν αλλαξα εσυ καταλαβες λαθος εγω εχω πει εδω και χρονια πως πολιτισμος
ισον Κρητη και βγαζω τα ματια μου με τους καφρους που τετοιους εχουμε και μεις και οχι αναγκαστικα στην 4
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 03:15 #103602

• KLINA4
λοιπον νομιζω οτι ειναι υποχρεωμενος ο ΔΗΜΑΡΧΟς να στησει γιγαντοοθονη στην πλατεια ελευθεριας η εξω απ'το γεντι κουλε (υπαρχει χορος στην πλατεια της αγιας βαρβαρας). θα καει το Ηρακλειο αν νικησουμε αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

ΟΦΗ ΔΙΠΛΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ πανσερραικο!!!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 03:20 #103603

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
KLINA4 έγραψε:
λοιπον νομιζω οτι ειναι υποχρεωμενος ο ΔΗΜΑΡΧΟς να στησει γιγαντοοθονη στην πλατεια ελευθεριας η εξω απ'το γεντι κουλε (υπαρχει χορος στην πλατεια της αγιας βαρβαρας). θα καει το Ηρακλειο αν νικησουμε αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

τι οθονες και μαλακειες ρε,ΟΛΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟΝ.
Η ΤΩΡΑ Η ΠΟΤΕ.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 03:32 #103604

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΟΦΗ ΔΙΠΛΟ, ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟ
Μπράβο στον Εθνικό
Ντροπή στους μαλάκες που μας ξεφτιλίζουν με τις ροχάλες και τα νερά
που πετάνε συνέχεια σε κάθε ματς.
Αυτό το κακό πρέπει να σταματήσει
Πρώτα όμως το ματς στις Σέρρες. Μετά τα άλλα
ΟΦΗ ΔΙΠΛΟ, ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 04:01 #103608

• nikos96703
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ρε παιδια υπαρχει κονεξ χερσονησσο η μαλια για τον αγωνα τις τεταρτης?επειγονννννννννννννν

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 04:04 #103609

• manolismmg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
KLINA4 έγραψε:

Συγγνωμη αμα θα ακουστει ασχημο αυτο και ουτε θεωρω τον εαυτο μου πιο πολυ ΟΦΗ απο οποιονδηποτε αλλον εδω μεσα,αλλα προσωπικα προτιμω να ανεβουμε πανω και να χασουμε παρα να πανηγυρισουμε την ανοδο απο γιγαντοοθονες,γιατι μαλλον δεν θα μας αξιζει η ανοδος αμα φτασουμε σε αυτο το σημειο,να παιζουμε τον πρωτο μας τελικο ανεξαρτητοι και να μιλαμε για γιγαντοοθονες,θλιβομαι πραγματικα

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 04:11 #103610

• wiper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
dargomanolis έγραψε:
Ντράπηκα που μερικοί κάφροι ξεφτιλίζουν την Κρήτη και όλους εμάς. Οι χτικιασμένοι γρόθοι που τους περισσεύει το σάλιο, ας το ξοδέψουν στη μάνα τους, στον πατέρα τους, στα κοπέλια τους, ή ακόμη καλύτερα στα μούτρα τους.
Οι αντίπαλοι ποδοσφαριστές, δε φταίνε σε τίποτα.
Αυτά.

+4

Plexiglass από του χρόνου στα αμπονέ και στην 8!!!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 04:18 #103612

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Συμφωνώ σ'αυτά με το γήπεδο και αυτούς που φέρονται έτσι. Μανώλη έχεις ένα δίκιο σε αυτό που λες αλλά σκέψου ότι εργάσιμη μέρα χωρίς να υπάρχει εξασφαλισμένη παρουσία δεν είναι εύκολο.. Από αυτά που ακούω θα μαζευτούμε τουλάχιστον 300-400 άτομα τα οποία δεν θα είναι εύκολο να βρουν καν εισιτήριο αφού λογικά φαντάζομαι και η ζήτηση εδώ θα είναι μεγάλη.. Αν είχαμε εξασφαλισμένη θύρα μπορούσαμε να ανεβάσουμε πολύ πολύ κόσμο. Ας μας πει και ο Serres5 όταν γυρίσει από Αθήνα που φαντάζομαι θα ήταν τη γνώμη του πως τα βλέπει..
...One step closer to knowing...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 04:18 #103613

• KLINA4
ναι ρε φιλε κι εγω μαζι σου αλλα και να πανε ποσοι θα πανε 1000 1500 2000??? και παλι ο δεκαπλασιος λαος θα ναι εδω κατω.

ενω πολοι δεν θα μπορεσουν να φυγουνε εγω π.χ θα θελα πολυ να ειμουνα στις σερρες αλλα δινω εξετασεις στο σχολειο δεν μπορω να φυγω ενω θα παει ο θειος μου αν μας δωσουν εισητηρια.

γιατι μην ξεχνατε οτι παιζει κι αυτο να μην παρουμε εισητιρια οσο τελικος ειναι για εμας τοσο ειναι και για τις σερρες θα μαζεψουν πολυ κοσμο στο γηπεδο.

Φαντασου αυτο το ματς στο γεντι κουλε και να μας ζητουσαν οι σερρεοι 500-1000 εισητιρια θα τους τα δυναμε?? δεν νομιζω

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 04:41 #103617

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Παράκληση στον admin να σβήσει το post του Σερραίου και να τον διαγράψει από το forum.

Παράκληση στους Ομιλήτες να μην απαντήσουν στις προκλήσεις.Προφανώς είναι βαλτός για να δημιουργήσει κλίμα.

Με τον κόσμο του Πανσερραικού δεν είχαμε ποτέ και ούτε θα έχουμε πρόβλημα.

ΟΛΟΙ ΣΕΡΡΕΣ!
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 05:56 #103622

• stavra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Παρακλούνται οι φίλαθλοι μας να μην μπουν στον κόπο να βρεθούν σε αντιπαράθεση με τον φίλο Σερραίο που έγραψε με δόλο το παραπάνω ποστ. Όλοι γνωρίζουμε τις σχέσεις μεταξύ των "Λιονταριών" των Σερρών και των φιλάθλων του ΟΦΗ ... Το κλίμα που πάει να δημιουργήσει ο φίλος δεν είναι αυτό που αρμόζει στις δύο ομάδες... Συμφωνώ με τον Τάλο ...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 06:05 #103624

• stavra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Όσον αφορά το θέμα των γιγαντοοθονών εγώ είμαι υπέρ αυτού αφού πολύς κόσμος δε θα μπορέσει να πάει στις Σέρρες άλλοι λόγω εξεταστικής , άλλοι λόγω δουλειάς , άλλοι λόγω στενών οικονομικών και για πολλούς άλλους λόγους ... Εγώ μπόρεσα και πήγα μαζί με άλλους 100+ στο Αιγάλεω και λόγω εξεταστικής δε θα έχω τη δυνατότητα να ανέβω ΔΥΣΤΥΧΩΣ ... "Απαιτώ" από αυτούς που θα πάνε , όταν γυρίσουν Ηράκλειο να μην έχουν φωνή να μιλήσουν , να είναι βραχνιασμένοι και να μιλάνε ψιθυριστά ...
ΟΜΙΛΑΡΑ ΠΑΡΑΝΟΙΑ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 06:08 #103625

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Εγω λεω ο Κουρακης να γραψει αλλη μια επιστολη προς την ΕΠΟ Διαιτισια και σια να μας παιξουν στα ισια στο ματς με τον πανμαλακιακο την Τεταρτη. Καλλιο τωρα παρα μετα το ματς γιατι τοτε θανε αργα.

Υ.Γ. Συμφωνω εν μερη με την εγκαατασταση μιας γιγαντοθονης μονο και μονο επειδη μεγενθυνουμε ουσιαστικα το γεγονος και ετσι θα υπαρχει και μεγαλυτερος ζηλος απο τους παιχτες αλλα και θα ξερουν τα υπολοιπα δολια σκουλικια οτι τους βλεπει ολο το Ηρακλειο και να προσεχουν...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 07/06/2010 06:20 #103626

• stavra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Φίλε αν δεν μας παίξουν στα ίσια υπάρχει αδιάψευστος μάρτυρας , η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. Ελπίζω η διαιτησία να είναι αμερόληπτη και να αφήσουν να γίνει παιχνίδι. Εννοείται ότι δε ζητάμε εύνοια , άλλωστε ποτέ δεν είχαμε . 50-50 ζητάμε ... Και σούπερκλίκα ξανά ....

ΟΦΗ Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.42 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.