You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 12/06/2010 13:38 #104407

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ολη τη χρονια και σε κοντρα με πολλους ομιλιτες ελεγα πως κανεις οπαδος δεν ειναι εχθρος μας καμμια πολη για να τη βριζουμε
εχθρος μας ηταν ειναι και θα ειναι το παρασκηνιο η βρωμια η σαπιλα που ξεκινα απο την ΕΠΟ και φτανει στους παραγοντισκους η αρχιπαραγοντες και προεδρους ομαδων
Απο τους Βαρδινογιαννηδες εως το Μπεο και το Θεοδωριδη με τα πληρωμενα τους τσιρακια τους διαιτητες
ενα κολπο καλα στημενο απο λαμογια
Οι οπαδοι των ομαδων θυματα και συνενοχοι πολλες φορες ειναι απλα θεατες δυσμοιροι της ολης τραγωδιας
Δεν καταφεραμε σαν οπαδοι και αυτο δεν ειναι προς τιμην μας σημερα μετα τη σφαγη των Σερρων ναχουμε μαζι μας μια μεγαλη μεριδα οπαδων που ειδε τι εγινε αλλα δεν συνταχτηκε μαζι μας
και μιλω για τους οπαδους και τους συνδεσμους των υπολοιπων ομαδων της β Εθνικης
και αυτο ειναι αδικο για το Ομιλιτικο κινημα
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 12/06/2010 17:19 #104414

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!!ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ 6 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΦΙΛΟΥΣ.ΣΤΑ ΓΑΜΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 12/06/2010 19:46 #104423

• ναυαρχος4
τι εγραφε το πανο αυτο ρε παιδια;;; οποιος ξερει ας απαντησει γιατι γυρισα τωρα απο ταξιδι και δεν εχω ενημερωθει για τιποτα. τα ποστ που πρεπει να διαβασω ειναι τουλαχιστον 1000
και δεν γινεται...

ευχαριστωB)

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 12/06/2010 22:35 #104435

• Alex4Athens
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
ναυαρχος4 έγραψε:
τι εγραφε το πανο αυτο ρε παιδια;;;

Έγραφε "Σας γαμ.. τις μάνες μεστό Γεντί Κουλέ" κάπως έτσι..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 02:30 #104457

• manolismmg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Basilis έγραψε:
ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!!ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ 6 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΦΙΛΟΥΣ.ΣΤΑ ΓΑΜΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ..

Αμα εχεις τετοιους φιλους,τι τους θελεις τους εχθρους...
Επισης ο λαος λεει "Τους εχθρους μου τους ξερω,τους φιλους μου φοβαμαι".

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 04:06 #104461

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Επισης ο Γιαννης λεει να κοψετε τις μαλακιες για τους ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ......

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 04:26 #104463

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Giannis4 έγραψε:

ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟς ΕΧΘΡΟΣ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ ΟΚ??

ΚΑΙ ΑΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΒΓΑΖΑΝ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΧΤΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΤΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΝΗΣΙ... ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΑΛΙΑ ΟΚ???

ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΟΣΩΝ ΠΗΓΑΝ(ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ) ΜΑΣ ΕΒΡΙΖΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ... ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΟΠΑΔΩΝ ΓΙΑ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΘΡΟΣ ΤΟΥΣ...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 04:33 #104465

• manolismmg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Giannis4 έγραψε:

Ok,ολοι οι Σερραιοι ειναι ζωα εκτος απο 30 ατομα απο τους Τσε Γκεβαρα.
Την επομενη φορα που θα παιξουμε στο Ηρακλειο να κρατανε απο ενα κοκκινο τριανταφυλλο για να τους γνωρισουμε.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 17:18 #104499

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Giannis4 έγραψε:

Και γω λεω να βγαλεις το σκασμο πια .ΑΠο τα 10 που λες οι 9 ειναι παπαριες.Αντε να μη σου πω κανα επιθετο,μου χεις και αποψη για ολα.Αμε να διαβασεις τα μαθηματα σου.

Περηφανε,στο καραισκακη να παμε εκδρομη τοσο εμετο και μπινελικι δεν θα ακουσουμε.Αυτοι αντι να πανυγηριζουνε -για την καλπικη νικη-βριζανε την Κρητη.Κι εχεις και το μαλακιστιρι να λεει τα δικα του...
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 17:31 #104500

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
matador έγραψε:
Giannis4 έγραψε:

Και γω λεω να βγαλεις το σκασμο πια .ΑΠο τα 10 που λες οι 9 ειναι παπαριες.Αντε να μη σου πω κανα επιθετο,μου χεις και αποψη για ολα.Αμε να διαβασεις τα μαθηματα σου.

Περηφανε,στο καραισκακη να παμε εκδρομη τοσο εμετο και μπινελικι δεν θα ακουσουμε.Αυτοι αντι να πανυγηριζουνε -για την καλπικη νικη-βριζανε την Κρητη.Κι εχεις και το μαλακιστιρι να λεει τα δικα του...

Εσυ λες παπαριες φιλε...ΠΟυ μου βγηκες και θιγμενος επειδη μας εβρισαν τις μανες???Εμεις δεν τους βρισαμε εδω μεσα ρε? Παλι μονο οι αλλοι φταινε? ΠΑΛΙ??

Βγαλε και τη σημαια που λες να σε παρουν στο ψηλο και σενα και οποιον αλλο να τελειωνουμε...Νομιζετε οτι θα νοιαστουν αμα μιλησουν 10 μαλακες για ανεξαρτητη κρητη...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 17:42 #104503

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μανες δεν τους βρισαμε παντως.ουτε τις σερρες.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 17:53 #104509

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μικρε Giannis4 οτι και να λεει ο matador το λεει επειδη ηταν εκει... οκ..? αυτο κανει αυτοματως την γνωμη του πιο αξιοπιστη απο οτι την δικια σου.. ερχεσε στον συνδεσμο ? δινεις χρηματα ? ερχεσε στην 4 ? κατεβαινεις στα συλλαλητηρια ? εχεις παρατησει τις υποχρεωσεις σου για να τρεχεις με τον οφη σε ολη την ελλαδα..?

Τι σκατα μηπως κανεις cyber-sex με τους che-σερραιους και εχεις τετοια καψα μην τους κανουμε νταντα????

Εγω δεν τα κανω ολα τα παραπανω αλλα κανω οσο περισσοτερα μπορω και παλι οταν αναφερομαι σε ατομα που τα κανουν ολα και με το παραπανω τουλαχιστον μιλαω με σεβασμο.. Οταν κι εσυ κοψεις το γροθαλακι , κλεισεις το laptop , κατεβεις στον δρομο-συνδεσμους και δεις στην πραξη τι κανουν καποιοι παλαιοτεροι για τον ΟΦΗ τοτε θα δικαιουσε να μιλας και να εχεις την απαιτηση να σε παρουν στα σοβαρα... Μεχρι τοτε να ξερεις οτι οσοι σε ακουνε θα λενε οτι μιλισε παλι το μαλακισμενο...

Αν παλι δεν το εχεις σκοπο , λεγε απλα μια γνωμη και τιποτα παραπανω γιατι πιο πολυ κακο κανεις παρα καλο...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:00 #104510

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Παιδάκια μπορείτε να τελειώνετε με αυτό το θέμα; Από εδώ και πέρα τι γίνετε...πάει πέρασε το γαμημένο ματς, από εδω και πέρα τι κάνουμε;

Υγ μην συνεχίσετε αυτή την ηλίθια και ανούσια κόντρα....ο κάθε ένας έχει τις απόψεις του και είναι υπεύθυνος για αυτές, δεν χρειάζεται να βριζόμαστε μεταξύ μας η να ειρωνευόμαστε...
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:05 #104511

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
Παιδάκια μπορέιτε να τελειώνετε με αυτό το θέμα; Απο εδώ και πέρα τι γίνετε...παει πέρασε το γαμημένο ματς, απο εδω και πέρα τι κάνουμε;

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΦΗ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!!

Και δε θα ησυχάσουμε.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:13 #104514

• VENDETTA-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
Παιδάκια μπορείτε να τελειώνετε με αυτό το θέμα; Από εδώ και πέρα τι γίνετε...πάει πέρασε το γαμημένο ματς, από εδω και πέρα τι κάνουμε;

Υγ μην συνεχίσετε αυτή την ηλίθια και ανούσια κόντρα....ο κάθε ένας έχει τις απόψεις του και είναι υπεύθυνος για αυτές, δεν χρειάζεται να βριζόμαστε μεταξύ μας η να ειρωνευόμαστε...

Συμφωνώ απόλυτα.... Από δω και πέρα πρέπει να κάνουμε τα κουμάντα μας....

Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ....

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:15 #104515

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
perifanos έγραψε:
Μικρε Giannis4 οτι και να λεει ο matador το λεει επειδη ηταν εκει... οκ..? αυτο κανει αυτοματως την γνωμη του πιο αξιοπιστη απο οτι την δικια σου.. ερχεσε στον συνδεσμο ? δινεις χρηματα ? ερχεσε στην 4 ? κατεβαινεις στα συλλαλητηρια ? εχεις παρατησει τις υποχρεωσεις σου για να τρεχεις με τον οφη σε ολη την ελλαδα..?

Τι σκατα μηπως κανεις cyber-sex με τους che-σερραιους και εχεις τετοια καψα μην τους κανουμε νταντα????

Εγω δεν τα κανω ολα τα παραπανω αλλα κανω οσο περισσοτερα μπορω και παλι οταν αναφερομαι σε ατομα που τα κανουν ολα και με το παραπανω τουλαχιστον μιλαω με σεβασμο.. Οταν κι εσυ κοψεις το γροθαλακι , κλεισεις το laptop , κατεβεις στον δρομο-συνδεσμους και δεις στην πραξη τι κανουν καποιοι παλαιοτεροι για τον ΟΦΗ τοτε θα δικαιουσε να μιλας και να εχεις την απαιτηση να σε παρουν στα σοβαρα... Μεχρι τοτε να ξερεις οτι οσοι σε ακουνε θα λενε οτι μιλισε παλι το μαλακισμενο...

Αν παλι δεν το εχεις σκοπο , λεγε απλα μια γνωμη και τιποτα παραπανω γιατι πιο πολυ κακο κανεις παρα καλο...

Κανω οσα περισσοτερα μπορω σαν "μικρος" Γιαννης οπως λες...Το οτι πληρωσα μονος μου το διαρκειας μου, δεν εχασα αγωνα μεσα στην4 ,φωναζω περισσοτερο απο τους περισσοτερους εκει μεσα και εχω κατεβει σε ολα τα συλλαλητηρια ειναι οτι μπορω...

Για οποιον ηταν εκει αξιζει ενα μπραβο αλλα αν ηθελε και αυτος και ολοι σας να γαμησει τοσο τους Σερραιους οσο δειχνετε εδω μεσα ας πηγαινε οταν ηταν πανω..
Αλλα ετσι ειμαστε, παντα ετσι ημασταν, πρωτα χειροκροταμε για να δειξουμε οτι ειμαστε ανωτεροι και μετα λυσσαμε.. Ωραια ανωτερωτητα!
Μια ζωη δημιουργουμε φαντασματα, σκιες που μας κυνηγανε..Αδικηθηκαμε ΠΟΛΥ και κοιταξαμε οπως ηταν φυσικο πανω στο μπουρδελοσυστημα τους...Αλλα μαζι μαυτους πηρε η μπαλα και τους Σερραιους τους οποιους και ΠΡΩΤΟΙ ΒΡΙΣΑΜΕ και συνεχιζουν καποιοι ακομη και τωρα, ακομα και μετα απο την πορεια που τραγουδουσαν συνθηματα του ΟΦΗ, πηρε η μπαλα την "δαρμενη" οριτζιναλ ηρακλειου που μας στηριξε απεναντι σε ολους τους αλλους που οχι μονο δεν ασχοληθηκαν αλλα μας εθαψαν κιολλας..

Και τωρα ερχεται ο Ματαντορ και κατι τυποι σαν αυτον - ΘΥΜΑΤΑ να νομιζουν οτι αν βγαλουν το θεμα της ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ, οι αποπανω θα κλασουν με τους ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΓΑΜΙΑΔΕΣ...Ολα αυτα ειναι παπαριες για να χετε κατι να ασχολειστε και να νομιζετε οτι και οι αλλοι νοιαζονται την στιγμη που κανεις δεν ασχολειται και δεν προκειται να ασχοληθει μαζι μας!! Ξεπεραστε την εγωπαθεια σας και προσπαθηστε να κανετε κατι ουσιαστικο..

ταδε εφη το μαλακισμενο περηφανε..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:15 #104516

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
VENDETTA-4 έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα.... Από δω και πέρα πρέπει να κάνουμε τα κουμάντα μας....

Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ....

+44444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:18 #104517

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Giannis4 έγραψε:

Κανω οσα περισσοτερα μπορω σαν "μικρος" Γιαννης οπως λες...Το οτι πληρωσα μονος μου το διαρκειας μου, δεν εχασα αγωνα μεσα στην4 ,φωναζω περισσοτερο απο τους περισσοτερους εκει μεσα και εχω κατεβει σε ολα τα συλλαλητηρια ειναι οτι μπορω...

Για οποιον ηταν εκει αξιζει ενα μπραβο αλλα αν ηθελε και αυτος και ολοι σας να γαμησει τοσο τους Σερραιους οσο δειχνετε εδω μεσα ας πηγαινε οταν ηταν πανω..
Αλλα ετσι ειμαστε, παντα ετσι ημασταν, πρωτα χειροκροταμε για να δειξουμε οτι ειμαστε ανωτεροι και μετα λυσσαμε.. Ωραια ανωτερωτητα!
Μια ζωη δημιουργουμε φαντασματα, σκιες που μας κυνηγανε..Αδικηθηκαμε ΠΟΛΥ και κοιταξαμε οπως ηταν φυσικο πανω στο μπουρδελοσυστημα τους...Αλλα μαζι μαυτους πηρε η μπαλα και τους Σερραιους τους οποιους και ΠΡΩΤΟΙ ΒΡΙΣΑΜΕ και συνεχιζουν καποιοι ακομη και τωρα, ακομα και μετα απο την πορεια που τραγουδουσαν συνθηματα του ΟΦΗ, πηρε η μπαλα την "δαρμενη" οριτζιναλ ηρακλειου που μας στηριξε απεναντι σε ολους τους αλλους που οχι μονο δεν ασχοληθηκαν αλλα μας εθαψαν κιολλας..

Και τωρα ερχεται ο Ματαντορ και κατι τυποι σαν αυτον - ΘΥΜΑΤΑ να νομιζουν οτι αν βγαλουν το θεμα της ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ, οι αποπανω θα κλασουν με τους ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΓΑΜΙΑΔΕΣ...Ολα αυτα ειναι παπαριες για να χετε κατι να ασχολειστε και να νομιζετε οτι και οι αλλοι νοιαζονται την στιγμη που κανεις δεν ασχολειται και δεν προκειται να ασχοληθει μαζι μας!! Ξεπεραστε την εγωπαθεια σας και προσπαθηστε να κανετε κατι ουσιαστικο..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:23 #104518

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ρε γιαννη αν πηγαιναμε με αυτο που λες να νοιαστει καποιος, δεν
θα επρεπε να κανουμε τιποτα απολυτως.ουτε το περασμενο καλοκαιρι.
αν το λες αυτο, ελα μωρε και ποιος θα νοιαστει, στο τελος δεν κανεις
τιποτα.ουτε και γω συμφωνω με την ανεξαρτησια της Κρητης,αλλα
σαν μεσο μπορει να χρησιμοποιηθει εστω και να μην πετυχει.εσυ
διαφωνεις με αυτο,δε χρειαζεται και να προσβαλλεις ομως.να λες βαλτε
το μοχλο κτλ γιατι κανεις δεν σε προσβαλλει.λεγε την αποψη σου
και ασε τους γκαβλεντιασμους...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:28 #104519

• cobra-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Giannis4 έγραψε:
perifanos έγραψε:

απο ενδειξη σεβασμου και μονο δε θα επρεπε να μιλας για το matador και για ολους οσους τοσα χρονια εχουν υποστει την αδικια στο πετσι τους.
πραγματα που δεν καταλαβαινεις να μην τα σχολιαζεις λοιπον.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:28 #104520

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Συμφωνω μαζι στο οτι δεν ειναι καταληλη η επανασταση με σημαια την ανεξαρτησια αλλα οταν βλεπω να το λενε ολο κ περισσοτεροι προβλιματιζομαι αλλα αν παρθει μια τετοια αποφαση απο τους πολλους θα ειμαι μαζι τους... Απαντησεις του στυλ βαλτε τη σημαια εκει που ξερονται απαγορευονται απο ατομα οπως εσενα που εισαι στην ζωη οσα χρονια ειναι ο βασιλης ΟΦΗΤΖΗΣ οκ? τελεια και παυλα...!!!!!!!

Ενα πραγμα που δεν εχετε μαθει εσεις οι πιτσιρικαδες ειναι ο σεβασμος.. Αν θελεις να κανεις κατι και υποχρεωτικα αυτο πρεπει να ειναι το κραξιμο κραξε τα μαλακισμενα συνομιλικα σου που ερχονται στην 4 για να πουλησουν μουρη στις γκομενες και τρωνε σπορακια η παιζουν κηνυγητο ενω ατομα που εχουν φαει την ζωη τους μεσα στα γηπεδα και ειναι πανω απο 30-40-50 φωναζουν 90 λεπτα ...!!!

Υπαρχει στα παντα μια ιεραρχια και πρεπει να την σεβομαστε ολοι...

Κι εγω διαφωνω αρκετες φορες με ορισμενες κινησεις αλλα δεν θα παω ποτε να την πω στον προεδρο ενος συνδεσμου απο σεβασμο και μονο...!!! Οταν και αν μου δωθει η ευκαιρια θα πω απλα την γνωμη μου...

Υ.Γ. Δεν συνεχιζω αλλο την αντιπαραθεση γιατι ειναι ανουσια.. Απλα σκεψου λιγο πως αντιδρας με αυτα που λες και σε ποιους τα λες...Αν δεν ξερεις ποιος ειναι ο καθενας απλα μην μιλας ετσι..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:31 #104521

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ζαχο, η ανεξαρτησια της ΚΡΗΤΗΣ δεν προκειται να ειναι ουτε μοχλος ουτε τιποτα...
Ειναι ηλιθιο, δεν το καταλαβενετε? Βγειτε λιγο παραεξω να μιλησετε για ανεξαρτησια...Θα σας παρουν οι ντοματες...Το ξερουν εκει πανω..Το ξερουν οτι εδω περα οι ΚΡΗΤΙΚΟΙ δεν γουσταρουν την ανεξαρτησια..Και αντε και πες οτι κεντριζεις το ενδιαφερον του κοσμου με την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΡΗΤΗ μεσα στο γηπεδο του ΟΦΗ και τους κερδιζεις..Και αντε πες οτι κερδιζεις ολους τους ΟΦΗΤΖΗΔΕΣ??? Ολη οι υπολοιπη ΚΡΗΤΗ τι θα πει? ΝΑΙ? Δεν υπαρχει περιπτωση...Και θα καταντησουμε στο τελος να βαλουμε τις σημαιες και τις ιδεες την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ στον κωλο μας και καλα θα κανουμε...Υπαρχουν πολυ καλυτεροι τροποι απο αυτον να μετριασουμε τις δυναμεις μας με τους αποπανω....Κλεισιμο αεροδρομιου και λιμανιου ειναι 2 ηχηρες κινησεις..ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΑΜΕΣΕΣ!!!!

Υ.Γ. Κομπρα, μπραβο σε οσους εχουν κατι ακομη και το ελαχιστο για τον ΟΦΗ ποσο μαλλον για καποιους που ξερω οτι εχουν κανει πολλα, αλλα πραγματικα αυτο δεν θα με αποτρεψει να πω τη γνωμη μου, ποσο μαλλον για πραγματα που θεωρω πιπες..

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:40 #104522

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ρε τι τραβαμε μεσημεριατικο!ρε γιαννη λεγε απλα την αποψη σου
και σταματα να κρινεις την αποψη του αλλου και μαλιστα με επιθετα
οπως ηλιθιο.και αυτο που σου λεει ο περηφανος με το βασιλη εχει
δικιο.και μπορει να σου ριχνει και νταμπλ σκορ της ζωης σου:)
εδω ειναι φλορουμ και απλα συζηταμε.δεν χρειαζεται να δινεις τοσες
μαχες καθε φορα.στην πραγματικοτητα συμβαινουν αλλα πραγματα απο οτι
εδω.αλλιμονο να πηγαιναμε με βαση το καθε φορουμ.αν θεωρεις οτι εχεις
τροπους σιγουρης επιτυχιας,περνα απο την καταληψη και κατεθεσε τους.
και οσοι λενε γιαυτο το μεσο πιεσης δεν το λενε για να γινουμε οντως
ανεξαρτητοι.απλα σαν επικοινωνιακο πιο πολυ.στην επικοινωνια δεν ειναι
αναγκη να κερδιζεις παντα.απλα να φαινεσαι...
υγ: κοψε επιτελους τις υπερβολες και εκφρασεις στυλ πιπες και τους
λοιπους καβλεντιασμους.δεν καταφερνεις τιποτα,απλα μας τα σπας σε μια
περιοδο που δεν στεκουμε καλα με τα μυαλα μας.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:42 #104523

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και ποιός είσαι ρε φίλε γιάννη? εσυ που θα μας πεις τι να λέμε,τι να γράφουμε,και πως να σκεφτόμαστε?Και να μας βρίζεις?Ποιός είσαι?Ο γιός του "γαμάω"?Δεν συμφωνώ με το σκεπτικό σου,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΖΩ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 18:48 #104525

• VENDETTA-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρε κοπέλια τι νόημα έχει να μαλώνουμε μεταξύ μας????
Κάθε άποψη συνοδευόμενη από λογικά επιχειρήματα είναι αποδεκτή....
Όπως επίσης και κάθε καλοπροέραιτη κριτικη....

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ....

Ας διαλέξουμε 10 μοχλούς πίεσης αποδεκτούς από το σύνολο των συνδέσμων και να τους εφαρμόσουμε.... ΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΕΕΕΕΣΣΣΣΑΑΑΑ.... ΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΞΥΠΝΗΣΤΕ.... ΟΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ....

ΔΙΑΙΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕ ΓΑΜΩ ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 19:06 #104531

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για το θεμα της ανεξαρτησιας Κρητης κλπ για να μην γινοντε παρερμηνειες 2 πραματακια...

Μου αρκει και μου παρααρκει μια σωστα δομημενη αιρετη περιφερειακη αυτοδιοικηση.Τα χουμε πει χρονια,οταν το φορουμ πραγματικα ηταν πεδιο σκεψης και προβληματισμου.
Απο κει και περα ομως,ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΟ.Και θα χρησιμοποιησω καθε θεμιτο και αθεμιτο μεσο για να κερδισουμε.Κι αυτο ειναι ισως ενα...Οσο για τον νεανια,εδω δε σεβετε τον Σενορ που ετρεξε και ξαναεστησε τον συνδεσμο Βορειου Ελλαδος...Τι να πεις...Δυστυχως απο τοτε που περασε οτι το "δεν κανει καλο να κανεις νταντα τα κοπελακια"παμε κατα διαολου γενικοτερα...
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 19:35 #104532

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
matador έγραψε:
Για το θεμα της ανεξαρτησιας Κρητης κλπ για να μην γινοντε παρερμηνειες 2 πραματακια...

Μου αρκει και μου παρααρκει μια σωστα δομημενη αιρετη περιφερειακη αυτοδιοικηση.Τα χουμε πει χρονια,οταν το φορουμ πραγματικα ηταν πεδιο σκεψης και προβληματισμου.
Απο κει και περα ομως,ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΟ.Και θα χρησιμοποιησω καθε θεμιτο και αθεμιτο μεσο για να κερδισουμε.Κι αυτο ειναι ισως ενα...

Να δω αν το καταλάβει κανείς ρε Μύρων..Το λεω και το ξαναλέω..και νομίζουν οτι ηδη η Κρήτη..ανεξαρτητοποιήθηκε..Ήμαρτον..Οτι τους τσούζει,να το χρησιμοποιήσουμε εναντίον τους!..Άλλωστε στον στρατό μου λέγανε οτι στον πόλεμο,ολα επιτρέπονται.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 19:43 #104533

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Γιαννιό το έχεις γαμίση το θέμα και εσύ άλλα και οι υπόλοιποι, είπαμε οι απόψεις όλων είναι σεβαστές και δεν υπάρχει λόγος να ειρωνευόμαστε και να βρίζουμε....ανεξάρτητα αν συμφωνούμε η όχι, και εγώ διαφωνώ με διάφορες απόψεις ορισμένων παιδιών από εδω μέσα όπως επίσης και εκείνη διαφωνούν με τις δικές μου απόψεις, αλλοίμονο αν συμφωνούσαμε σε όλα, δεν θα είμαστε σκεπτόμενη άνθρωποι άλλα ρομποτάκια.

Για να κλείσω το θέμα όλες οι απόψεις σεβαστές, άλλωστε ο κάθε ένας που την εκφέρει φέρει και το βάρος της, αν δεν συμφωνείτε απλά εκφράστε το χωρίς να ειρωνεύεστε και να βρίζετε...

Πάντως αυτό με την ανεξαρτησία σαν μοχλός πίεσης θα μας γυρίσει μπούμερανγκ....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 19:56 #104534

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Γιάννη για να γίνω κατανοητός να πω οτι αυτό το περί ανεξαρτησίας ήταν μια ιδέα που είχα στο μυαλό..Την έγραψα με σκοπό να συζητηθεί(οχι απο εδω)για το αν είναι κάτι τέτοιο εφικτό η οχι.Ούτε την ΕΠΙΒΑΛΩ ούτε ΒΡΙΖΩ.
Αν θες κλείδωσε το θέμα,η οτι καταλαβαίνεις καλύτερο.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. Νίκη Mόνο 13/06/2010 20:07 #104535

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Basilis έγραψε:
Γιάννη για να γίνω κατανοητός να πω οτι αυτό το περί ανεξαρτησίας ήταν μια ιδέα που είχα στο μυαλό..Την έγραψα με σκοπό να συζητηθεί(οχι απο εδω)για το αν είναι κάτι τέτοιο εφικτό η οχι.Ούτε την ΕΠΙΒΑΛΩ ούτε ΒΡΙΖΩ.
Αν θες κλείδωσε το θέμα,η οτι καταλαβαίνεις καλύτερο.

Bασίλη το έχω καταλαβει το σκεπτικό σου, dont worry, απλά καλό ειναι να μην πλακονώμαστε μεταξύ μας....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.29 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.