You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ιωνικός - Ο.Φ.Η.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 04:43 #91490

• jim
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που ήταν νίκαια...ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ....η ομάδα δεν έπαιξε και τόση καλή μπάλα αλλά πιστέυω ότι με την ενίσχυση πού θα γίνει θα στρώσουν τα πράγματα...Θέλω να σταθώ σε ένα θέμα πού δεν μου άρεσε καθολού...Οι λίγοι φασίστες που υπάρχουν στον ΟΦΗ μας έκανα πάλι την δουλεία τους...Έχουν γεμίσει την κερκίδα με ελληνικές σημαίες,έχουν βγάλει μπλουζάκια και κασκόλ με φασιστικά σήματα δίπλα από το σήμα του ΟΦΗ μας....Σήμερα πήγαν να κρεμάσουν τον κέλτικο και ευτυχώς ξεσηκωθήκαμε μερικόι και τον κατέβασαν αμέσως....Πρέπει να γίνει κάτι γρήγορα γιατί θα υπάρξει μεγάλο πρόβλημα στο μέλλον αν συνεχίσουν έτσι..ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ,ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΝΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ...we are fans not racists....GATE-4....
μονο οφη ρε....
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 04:59 #91492

• andreas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Kεφαλούκο, το ********************** - Δεν θα κατέβεις Ηράκλειο? Θα τα πούμε καλά ************ , που τα βάζεις μ'αυτούς που σε κάναν μάγκα -Δεν σε παίρνει ρε ******, καταλαβαίνεις? Σόρρυ Αντμιν....

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 05:35 #91495

• TEO4 ZOGRAFOU
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 11:08 #91496

• AIDS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
οχι ρε ΤΕΟ εγω δεν συμφωνω.. πες με αμπαλο πες με οτι 8ες..τι να το κανω οτι εχουμε την κατοχη της μπαλας οταν 7 στις 10 επι8εσεις που κανουμε χανουμε την μπαλα στο κεντρο τις 2 τις χανουμε στην περιοχη και 1 γινετε ψιλοευκαιρια.. ο ιωνικοι κανανε 2 ευκαιριες και κανανε 1 γκολ..και στο κατω κατω της γραφης δεν με νοιαζει αν παιζουμε καλη μπαλα και εχουμε κατοχη ...ετσι μια ζωη στην β θα μεινουμε το τι κανουνε οι αλλες ομαδες ποσος με ενδιαφερει εμενα με νοιαζει ο ΟΦΗ..
Υ.Γ αραγε θα βγει ανακοινωση απο την πλευρα του ΟΦΗ για οτι εγινε στο γηπεδο??? ή εμεις ειμαστε οι μαλακες και οι κακοι παλι..και να δειτε που εμεις θα πληρωσουμε προστημο παλι τοσο μαλακες ειμαστε

παρτε και 2 βιντεακια

ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 12:11 #91499

• AIDS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
AIDS έγραψε:
οχι ρε ΤΕΟ εγω δεν συμφωνω.. πες με αμπαλο πες με οτι 8ες..τι να το κανω οτι εχουμε την κατοχη της μπαλας οταν 7 στις 10 επι8εσεις που κανουμε χανουμε την μπαλα στο κεντρο τις 2 τις χανουμε στην περιοχη και 1 γινετε ψιλοευκαιρια.. ο ιωνικοι κανανε 2 ευκαιριες και κανανε 1 γκολ..και στο κατω κατω της γραφης δεν με νοιαζει αν παιζουμε καλη μπαλα και εχουμε κατοχη ...ετσι μια ζωη στην β θα μεινουμε το τι κανουνε οι αλλες ομαδες ποσος με ενδιαφερει εμενα με νοιαζει ο ΟΦΗ..
Υ.Γ αραγε θα βγει ανακοινωση απο την πλευρα του ΟΦΗ για οτι εγινε στο γηπεδο??? ή εμεις ειμαστε οι μαλακες και οι κακοι παλι..και να δειτε που εμεις θα πληρωσουμε προστημο παλι τοσο μαλακες ειμαστε

παρτε και 2 βιντεακια

και μην ξεχναμε ενα μεγαλο μπραβο σε αυτον τον μεγαλο ομιλητη παπα μας....μακαρι ολοι οι ιερεις να ηταν σαν και αυτον με πιστευω και ηθος
www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pi...21&id=1260369005
ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 12:59 #91501

• darivianos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
Χθές το Βράδυ μετά τον αγώνα ,περίμενα με αλλους τρεις φίλους μου ομιλίτες στην στάση για να γυρίσουμε Ζωγράφου καθώς είμαστε φοιτητές. Χωρις διακριτικά χωρίς τπτ. Απο το πουθενά μας επιτέθηκαν Ιωνικοί με ρόπαλα και πέτρες χωρίς καμιά προειδοποίηση. Πριν καλα καλα καταλάβω τι έχει γίνει έιχα φάει με ενα ρόπαλο μια στο κεφάλι και έτρεχε αιμα. Ένα άλλο παιδί καθως προσπάθησε να φύγει τον ρίξαν κάτω και τον χτυπούσαν στο κεφάλι παλι με ρόπαλο. Όπως ειναι φυσικό πήγαμε νοσοκομείο και μου έκαναν αρκετά ραματα στο κεφάλι μαζι με ακτινογραφίες για τυχόν αιμάτωμα. Το αναφέρω απλώς γιατι κάποια στιγμή κάποιες ομάδες πρεπει να αρχίσουν να συγκρατούν τους φιλάθλους τους καθώς όλοι ειδαμε τι εγινε μέσα στο γήπεδο και ποιοι ήταν αυτοι που ουσιαστικά όξυναν το κλίμα.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 13:16 #91502

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
jim έγραψε:
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που ήταν νίκαια...ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ....η ομάδα δεν έπαιξε και τόση καλή μπάλα αλλά πιστέυω ότι με την ενίσχυση πού θα γίνει θα στρώσουν τα πράγματα...Θέλω να σταθώ σε ένα θέμα πού δεν μου άρεσε καθολού...Οι λίγοι φασίστες που υπάρχουν στον ΟΦΗ μας έκανα πάλι την δουλεία τους...Έχουν γεμίσει την κερκίδα με ελληνικές σημαίες,έχουν βγάλει μπλουζάκια και κασκόλ με φασιστικά σήματα δίπλα από το σήμα του ΟΦΗ μας....Σήμερα πήγαν να κρεμάσουν τον κέλτικο και ευτυχώς ξεσηκωθήκαμε μερικόι και τον κατέβασαν αμέσως....Πρέπει να γίνει κάτι γρήγορα γιατί θα υπάρξει μεγάλο πρόβλημα στο μέλλον αν συνεχίσουν έτσι..ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ,ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΝΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ...we are fans not racists....GATE-4....

Πέστα ρε φίλε , 6 πανό είχαμε περιθώριο να βάλουμε τα 2 ήταν Γαλανόλευκες!

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 17:26 #91512

• ΜΟΙΡΕΣ_4
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
[quote]ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΠΛΑΝΙΕΤΑΙ?Κ ΜΕΤΑ ΑΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΚΛΑΙΓΟΜΑΣΤΕ.ΛΟΙΠΟΝ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ Κ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΟΣΟ ΘΕΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΜΕ.ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ.ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΣΤΜΜΕΤΟΧΗ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΕΙΑ.ΟΙ ΝΙΚΑΙΩΤΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΚΥΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΚΑΙ ΜΑΤΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ Χ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΟ ΜΗΝ ΑΠΟΡΙΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ.ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 17:29 #91514

• ΜΟΙΡΕΣ_4
εγω σας τα λεγα αφηστε τα διπλα για την ωρα δεν ειμαστε ακομα η υπερομαδα.αργοτερα βλεπουμε.τοθλαχιστον να μην χανουμε εκτος και ας περνουμε τα εντος.η πολυ αισιοδοξια βλαπτει γιατι μετα προσγειονομαστε αποτομα.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 22:19 #91559

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
darivianos4 έγραψε:
Χθές το Βράδυ μετά τον αγώνα ,περίμενα με αλλους τρεις φίλους μου ομιλίτες στην στάση για να γυρίσουμε Ζωγράφου καθώς είμαστε φοιτητές. Χωρις διακριτικά χωρίς τπτ. Απο το πουθενά μας επιτέθηκαν Ιωνικοί με ρόπαλα και πέτρες χωρίς καμιά προειδοποίηση. Πριν καλα καλα καταλάβω τι έχει γίνει έιχα φάει με ενα ρόπαλο μια στο κεφάλι και έτρεχε αιμα. Ένα άλλο παιδί καθως προσπάθησε να φύγει τον ρίξαν κάτω και τον χτυπούσαν στο κεφάλι παλι με ρόπαλο. Όπως ειναι φυσικό πήγαμε νοσοκομείο και μου έκαναν αρκετά ραματα στο κεφάλι μαζι με ακτινογραφίες για τυχόν αιμάτωμα. Το αναφέρω απλώς γιατι κάποια στιγμή κάποιες ομάδες πρεπει να αρχίσουν να συγκρατούν τους φιλάθλους τους καθώς όλοι ειδαμε τι εγινε μέσα στο γήπεδο και ποιοι ήταν αυτοι που ουσιαστικά όξυναν το κλίμα.

E,τα μουν****α!Η μαγκια τους εξαλλου φανηκε απο την αρχη.Πετρουλες απο μακρια και μονο αν ειναι δεκα με εναν μπαινουν.Τεςπα,Ηρακλειο εξαλλου δε θα ερθουν ποτε,οποτε ισως ξανασυναντηθουμε του χρονου σε ματς με το...γαυρο!Κριμα Γιωργη και περαστικα!...

Οσο γι'αυτο που λεει ο jim,διαφωνω καθετα!οφειλουμε να δειχνουμε απο ποια χωρα ειμαστε σε καθε παιχνιδι!Μη νομιζουν οι Ιωνικοι(και καθε ιωνικοι)οτι ο ΟΦΗ ειναι απο την Αγγλια ή τη Γιουκοσλαβια!Ως εκ τουτου,προτεινω την αλλη φορα να εχουμε περισσοτερες ελληνικες σημαιες κι αν ειναι ευκολο,μεγαλυτερες,ωστε να διακρινονται ευκολοτερα.Γιατι να μη φτιαξουμε και μια μεγαλη που να πιανει ολη την κερκιδα σαν το πανο των Κρητων?Σκεφτειτε το.Α!Και μην ξανακουσω κατι για κελτικους κτλ.ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ!το πολιτικο φρονημα!Ακουσε κει σε ομιλιτικη κερκιδα "πανω απ'ολα ο ΟΦΗ"!!!

Υ.Γ.Μπραβο σε ολα τα παιδια,Ηρακλειωτες και "Αθηναιους",για το χθεσινο φοβερο κερκιδακι.Πραγματικα Γεντι η Νικαια...!

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 22:27 #91560

• Farce
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 08/12/2009 23:33 #91570

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
ποια Αγγλία? Μεγάλη Βρετανία λέμε.

ΥΓ Ζήτω η Βασίλισσα. Ζήτω.

ΥΓ2 κοπέλια όλη τη βδομάδα λέγαμε προσοχή κ προσοχή. Περαστικά εδά!
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 09/12/2009 14:56 #91604

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4, μήπως πρέπει να αλλάξεις εικόνα;

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 09/12/2009 19:48 #91626

• ναυαρχος4
αντε να πω και εγω ο χουλιγκαν που υποθαλπτω τα επεισοδεια τα δικα μου.

τα ελεγα για την κωλογειτονια αυτη και καποιοι μου λεγατε οτι τρομοκρατω τον κοσμο. δυστυχως το γηπεδο δεν ειναι ταβερνα να παμε και να φαμε , να πιουμε και να φυγουμε. οπαδικη νοοτροπια 0000000. λεμε να προσεχουμε , να οργανωθουμε, να εχουμε το νου μας. μονος μου τα λεω, μονος μου τα ακουω, και στο τελος βρισκω τον μπελα μου επειδη και καλα ειμαι υπερ των επεισοδειων. μας ψυρισαν στην νηαρ ηστ, μας την πεσαν προχτες. προσωπικα το λεω και δεν ντρεπομαι, χεστηκα μεχρι να φτασω στο αμαξι μ, περπατωντας στα σκοταδια ζωσμενος με το πανο. και ρε φιλε, αν περιμενεις εξω απ το γηπεδο το λεοφορειο, απεναντι απο την πλατεια αγ.γεωργιου και κοντα στην κρινης, ναι ρε φιλε θα φας πεσιμο. της γαμιολας γινεται καθημερινα.

και κατι ακομα, αν μερικοι δεν αλλαξουν μυαλα συντομα θα βρισκονται στο in memorial.
λυπαμαι για το θεαμα που αντικρυσα.

καθιστε τωρα να τρωγεστε με τον νιοπλια και τις ελληνικες σημαιες

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 09/12/2009 20:17 #91630

• stayros-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
έχεις δίκιο ναυαρχος και γω μια από τα ίδια είδα προχθες και στη νηαρ ηστ...πρέπει να οργανωθούμε είδικά όσοι είναι αθήνα που πάμε ξέμπαρκοι στο γήπεδο

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 09/12/2009 23:14 #91641

• giannisf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
τι εγινε με την νηαρ ιστ?

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 09/12/2009 23:28 #91642

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μάγκες η Αθήνα δεν είναι Ηράκλειο,που "παίζουμε" στην έδρα μας.Θέλει "και στον κώλο μάτια"..Θυμάμαι τις δεκαετίες 80 και 90 που ανέβαινα συχνά πυκνά με τον ΟΦΗ.Και απο μαχαίρια είχαμε γλυτώσει,και απο ενέδρα βάζελων στην Νίκαια στο Rock Victoria για όσους θυμούνται,και πολλά άλλα..Οπότε καλά τα λες Ναύαρχε..Τον νού σας οσοι ανεβαίνεται και τα μάτια σας 14.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 00:19 #91648

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Προτιμώ να με στείλουν στο νοσοκομείο παρά να σιχαίνομαι τον ευατό μου πηγαίνοντας στο γήπεδο να υποστηρίξω την ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΤΗΝ ΟΦΑΡΑ ΜΟΥ τη στιγμή που κάποιοι εκεί μέσα θέλουν να με βαφτίσουν ΦΑΣΙΣΤΑ!!!! Τώρα ο καθένας μπορεί να σκεφτεί τι προτιμάει για τον ευατό του, υποτελεία και καπέλωμα ή να φάει ξύλο από 10 γαύρους και δεν ξέρω γω τι!

Ξεκάθαρα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΧΘΡΟΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΦΗ ΠΑΡΑ ΜΕΣΑ!

Υ.Γ. Η τακτική που προσπαθούν να εφαρμόσουν κάποιοι θα αρχίσει με τον καιρό να διώχνει κόσμο από το γήπεδο!

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 00:45 #91649

• ναυαρχος4
Giannis4 έγραψε:
Προτιμώ να με στείλουν στο νοσοκομείο παρά να σιχαίνομαι τον ευατό μου πηγαίνοντας στο γήπεδο να υποστηρίξω την ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΤΗΝ ΟΦΑΡΑ ΜΟΥ τη στιγμή που κάποιοι εκεί μέσα θέλουν να με βαφτίσουν ΦΑΣΙΣΤΑ!!!! Τώρα ο καθένας μπορεί να σκεφτεί τι προτιμάει για τον ευατό του, υποτελεία και καπέλωμα ή να φάει ξύλο από 10 γαύρους και δεν ξέρω γω τι!

Υ.Γ. Η τακτική που προσπαθούν να εφαρμόσουν κάποιοι θα αρχίσει με τον καιρό να διώχνει κόσμο από το γήπεδο!

δεν καταλαβες τι θελω να πω αλλα δεν πειραζει.
αν εσυ βαζεις τα κωλοκομματα πανω απ την ανθρωπινη ζωη, τοτε πεσε στην πρεζα και κατσε και να σε σκοτωσουν στο ξυλο. εγω βαζω πανω απ ολα την ανθρωπινη ζωη, κι δεν θελω ουτε να σε βαφτισω φασιστα ουτε τιποτα.
δεν εισουν στο γηπεδο να δεις. οσοι ηταν ισως να καταλαβαν.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 03:26 #91658

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
omilitis4 έγραψε:
darivianos4 έγραψε:

E,τα μουν****α!Η μαγκια τους εξαλλου φανηκε απο την αρχη.Πετρουλες απο μακρια και μονο αν ειναι δεκα με εναν μπαινουν.Τεςπα,Ηρακλειο εξαλλου δε θα ερθουν ποτε,οποτε ισως ξανασυναντηθουμε του χρονου σε ματς με το...γαυρο!Κριμα Γιωργη και περαστικα!...

Οσο γι'αυτο που λεει ο jim,διαφωνω καθετα!οφειλουμε να δειχνουμε απο ποια χωρα ειμαστε σε καθε παιχνιδι!Μη νομιζουν οι Ιωνικοι(και καθε ιωνικοι)οτι ο ΟΦΗ ειναι απο την Αγγλια ή τη Γιουκοσλαβια!Ως εκ τουτου,προτεινω την αλλη φορα να εχουμε περισσοτερες ελληνικες σημαιες κι αν ειναι ευκολο,μεγαλυτερες,ωστε να διακρινονται ευκολοτερα.Γιατι να μη φτιαξουμε και μια μεγαλη που να πιανει ολη την κερκιδα σαν το πανο των Κρητων?Σκεφτειτε το.Α!Και μην ξανακουσω κατι για κελτικους κτλ.ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ!το πολιτικο φρονημα!Ακουσε κει σε ομιλιτικη κερκιδα "πανω απ'ολα ο ΟΦΗ"!!!

Υ.Γ.Μπραβο σε ολα τα παιδια,Ηρακλειωτες και "Αθηναιους",για το χθεσινο φοβερο κερκιδακι.Πραγματικα Γεντι η Νικαια...!
παντως και βρετανικες σημαιες καποιοι εβαλαν και αμερικανικες,ισως τελικα να τους μπερδεψαμε ,σχετικα με τη καταγωγη μας παντα.α ειδα και ενα πανο με ενα πενταφιλο, αυτο κολαει πουθενα¨?

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 05:17 #91662

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
α ειδα και ενα πανο με ενα πενταφιλο, αυτο κολαει πουθενα¨?

Ναι!!!Στο οτι η καταγωγη μας ειναι απο τον μυλοποταμο......

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 07:11 #91669

• MPOYGATSAS-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ!! ΟΦΗ ΓΕΡΑ GATE -4-
Μουρμουρα για το ενα μουρμουρα για το αλλο!!!

Τελικα τιποτα δν γουσταρετε ε????

Ρε γκομενες λιγο σεβασμο στα παιδια που τρεχουν τοσες μερες πριν το ματσακι και συνεχιζουν ακομα και ωρες μετα για να λεμε οτι το γεντι κουλε ειναι κολαση και να πηγαινουμε εμεις ενα 30 λεπτο πριν το παιχνιδι και να λεμε ποοοοοο παλι τη καναμε και τη κερκιδαρα εχουμε!!!!

Με το θρασο πρεπει να γινετε πανικος!!

Θα μας βλεπει ολοι η Ελλαδα λογο μερας και ωρας!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ!!

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 12:21 #91678

• ΜΟΙΡΕΣ_4
οχι εικονα δεν αλλαζω.αρχηγος ηταν κ θα παραμεινει για παντα στις καρδιες μας!νικο αμαρτησες αλλα οι ομιλητες ξερουμε κ να συγχωρουμε..........

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 14:55 #91681

• unknown soldier
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
οχι εικονα δεν αλλαζω.αρχηγος ηταν κ θα παραμεινει για παντα στις καρδιες μας!νικο αμαρτησες αλλα οι ομιλητες ξερουμε κ να συγχωρουμε..........

Άμε να θέσεις ανεμπούμπουρα,χαμένο:angry:
Πότε θα κάνει ξαστεριά, παντέρμε Ψηλορίτη
να φύγουνε τα νέφαλα και να φανεί η Κρήτη.

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 15:32 #91684

• steve4
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:

Να μιλάς για τον εαυτό σου και όχι για όλους τους ομιλήτες!

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 16:51 #91693

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ναυαρχος4 έγραψε:
Giannis4 έγραψε:

δεν καταλαβες τι θελω να πω αλλα δεν πειραζει.
αν εσυ βαζεις τα κωλοκομματα πανω απ την ανθρωπινη ζωη, τοτε πεσε στην πρεζα και κατσε και να σε σκοτωσουν στο ξυλο. εγω βαζω πανω απ ολα την ανθρωπινη ζωη, κι δεν θελω ουτε να σε βαφτισω φασιστα ουτε τιποτα.
δεν εισουν στο γηπεδο να δεις. οσοι ηταν ισως να καταλαβαν.

Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες! Πουθενά δεν μίλησα για κόμματα! ΟΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ωστόσο σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να ανεχτώ να κρεμάσει ο άλλος ένα πανί και να χαρακτηρίσει την 4 άρα και 'μένα μαζί φασίστα! Αλήθεια, πως το λέγαμε κάποτε : Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή παρά 40 χρόνια σκλαβιά και φυλακή????

Υ.Γ. Η αγγλική πρέπει να ναι στο όνομα του άγγλου ΟΦΗΤΖΗ του Simon!

Όσο για τον Νίκο φίλε ΜΟΙΡΕΣ_4 ένας ένας μας τελειώνει, και δεν πάει όμορφα να τον συγχωρήσουμε 2η φορά! Την πρώτη είσαι "φιλεσπλαχνος" τη δεύτερη απλά μαλάκας!

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 17:06 #91695

• VENDETTA-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ναι κ μπορεί....
Καταρχάς ποιος είπε ότι ο Νιόπλιας θα μετανιώσει για την επιλογή του? Τ πολύ πολύ να τ πάει κάτι στραβά στ βάζελο κ να έρθει εδώ κλαίγοντας ε?
Ο τύπος μας κορόιδεψε κ έπαιξε μαζί μας.... Δεν υπολόγισε τίποτα όταν πήρε την απόφασή του, κοινώς μας έγραψε στ @@ τ αν κ δεν νομίζω να διαθέτει ο τίποτας....
ΑΝ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ Κ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ Τ ΒΟΥΛΑ........ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ Τ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦΙΑΝΕ....

Υ.Γ.: Θέλω όσο τίποτα να ανέβουμε κ να ξεφτιλίσουμε τ ομάδα του (λαγο)νιόπλια μες στο ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ....

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 17:49 #91698

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
χαλαρώστε. ο καθένας έχει τις απόψεις του και πάλι,
όσοι γουστάρουνε έναν ΟΦΗ λεύτερο και περήφανο είμαστε
επαέ μέσα αδέρφια.. Ο Νιόπλιας έδωσε στον ΟΦΗ και πήρε από κει
(από τον προπονητή, από τον κόσμο, από τις επιτυχίες)
αυτά δεν σβήνονται. Ούτε η αψυχολόγητη κίνησή του σβήνει (αν και το κατέχαμε πολύ καιρό ότι ήθελε να γίνει ..βοηθός του τενκατε! (...)
Αλλά μην τσακωνόμαστε κ μεταξύ μας! έλεος!

ΥΓ Επιμορφωτική τηλεόραση:
Σημαία Ηνωμένου Βασιλείου =

Σημαία Αγγλίας =
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 18:40 #91701

• Antwnis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ναυαρχος4 έγραψε:
αντε να πω και εγω ο χουλιγκαν που υποθαλπτω τα επεισοδεια τα δικα μου.

τα ελεγα για την κωλογειτονια αυτη και καποιοι μου λεγατε οτι τρομοκρατω τον κοσμο. δυστυχως το γηπεδο δεν ειναι ταβερνα να παμε και να φαμε , να πιουμε και να φυγουμε. οπαδικη νοοτροπια 0000000. λεμε να προσεχουμε , να οργανωθουμε, να εχουμε το νου μας. μονος μου τα λεω, μονος μου τα ακουω, και στο τελος βρισκω τον μπελα μου επειδη και καλα ειμαι υπερ των επεισοδειων. μας ψυρισαν στην νηαρ ηστ, μας την πεσαν προχτες. προσωπικα το λεω και δεν ντρεπομαι, χεστηκα μεχρι να φτασω στο αμαξι μ, περπατωντας στα σκοταδια ζωσμενος με το πανο. και ρε φιλε, αν περιμενεις εξω απ το γηπεδο το λεοφορειο, απεναντι απο την πλατεια αγ.γεωργιου και κοντα στην κρινης, ναι ρε φιλε θα φας πεσιμο. της γαμιολας γινεται καθημερινα.

και κατι ακομα, αν μερικοι δεν αλλαξουν μυαλα συντομα θα βρισκονται στο in memorial.
λυπαμαι για το θεαμα που αντικρυσα.

καθιστε τωρα να τρωγεστε με τον νιοπλια και τις ελληνικες σημαιες

και ολα αυτα χωρις να ασχολιουνται στα σοβαρα αυτοι απο την αθηνα με εμας..Φανταστειτε τι εχει να γινει στο μελλον..Γιαυτο ξυπνατε...

Απ:Ιωνικός - Ο.Φ.Η. 10/12/2009 22:23 #91719

• stayros-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
κάποιοι ντρέπονται για την ελληνική σημαία τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα!!!
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.70 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.