You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 22:10 #94002

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ας ξεκαθαρισουμε κατι.
Ευτυχως ή δυστυχως οταν λεμε "Ηροδοτοι" εννουμε γενιτσαροι που τρεφουν μισος για τον ΟΦΗ και κυριως τον κοσμο του.

edit: Ετεοκρη, μπορεις να αναφερεις εστω μια μεγαλη ελληνικη ομαδα που να πληρει τις προυποθεσεις που μολις ανεφερες?
Win or lose we get on the booze
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 22:16 #94003

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δυστυχώς μερικοί κάφροι κατάφεραν πάλι να μας ξενερώσουν … να μην χαρούμε ποτέ εμείς; Τι κατάρα είναι αυτή ρε εσείς; Ακόμα και στην μεγάλη αυτή νίκη πάλι κάποιοι βρέθηκαν να μας ξενερώσουν για μια ακόμα φορά… πρέπει κάτι να γίνει δεν πάει άλλο οι σύνδεσμοι ας βγάλουν μια ανακοίνωση κάτι δεν μπορεί κάθε φορά να μας κάνουν ρεζίλι οι ίδιοι και οι ίδιοι τέλος…

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 22:30 #94007

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Να κόψετε εδω την συζήτηση.......
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 22:46 #94010

• ετεοκρής
Duhan έγραψε:
Ας ξεκαθαρισουμε κατι.
Ευτυχως ή δυστυχως οταν λεμε "Ηροδοτοι" εννουμε γενιτσαροι που τρεφουν μισος για τον ΟΦΗ και κυριως τον κοσμο του.

edit: Ετεοκρη, μπορεις να αναφερεις εστω μια μεγαλη ελληνικη ομαδα που να πληρει τις προυποθεσεις που μολις ανεφερες?

Πες μου πρώτα ποιές θεωρείς μεγάλες ομάδες.
Αυτές που μεταφέρουν (κόκκινους πράσινους κίτρινους μαύρους κλπ)
στρατούς αφιονισμένους σε κάθε γωνιά της Ελλάδας
μόνο και μόνο για να δείξουν τη φασιστική τους
νοοτροπία, οτι όποιος δεν είναι σαν εμάς τιμωρείται και υποτάσεται.
Αν αυτές θεωρείς μεγάλες ομάδες και πρώτυπά τότε συγνώμη αλλά εγώ
είμαι Κρητικός και Ο.Φ.Η.
Και η μεγάλη ομάδα για μένα είναι η Δόξα και κάθε Δόξα
που ΞΕΡΕΙ να δημιουργεί φιλίες και όχι να επιβάλει.

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 22:49 #94011

• ετεοκρής
συγνώμη johnp
δεν είδα το μνμα σου πιό νωρίς
σταματάω εδώ

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 23:05 #94013

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ετεοκρη σου εκανα την ερωτηση για να σου δειξω οτι ειναι ουτοπικο αυτο που εναφερες προηγουμενως.
Αλλα ας ειμαστε ρεαλιστες.

Μεγαλες ομαδες θεωρω αυτες που συνδυαζουν ιστορια και κοσμο. Το ποιον δεν με απασχολει καθολου. Δεν παιζει ρολο στο μεγεθος.

Για παραδειγμα: "Ο Γαυρος ειναι ισως η μεγαλυτερη ομαδα της Ελλαδος με τους χειροτερους οπαδους."
Δεν νομιζω πως αναιρει το ενα το αλλο.

Τωρα, αν μιλαμε με συναισθημα και ρομαντισμο (που μαλλον προς τα κει το πας) θα γυρισω και θα σου πω : "Ο ΟΦΗ ειναι η μεγαλυτερη ομαδα του κοσμου και ο κοσμος της ο καλυτερος."
Win or lose we get on the booze

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 18/01/2010 23:40 #94018

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ούτε συναίσθημα,ούτε ρομαντισμός Γιώργο.Μιλάμε απόλυτα αντικειμενικά και ρεαλιστικά.Και σου λέω.

-Ο Ο.Φ.Η. είναι η μεγαλύτερη ομάδα του Σύμπαντος κόσμου.Ο Θεός είναι άρρωστος οπαδός του Ο.Φ.Η.Όλες οι υπόλοιπες ομάδες,Μπαρτσελόνα,Ηρακλής Καρδιτσομαγούλας,Ολυμπιακός,Χαραυγιακός,Ασί Γωνιά κλπ υπάρχουν μόνο και μόνο για να έχει αντίπαλο ο Ο.Φ.Η.,για να μπορεί να ενταχθεί ο Ο.Φ.Η. σε ένα πρωτάθλημα και σε ένα ποδοσφαιρικό σύστημα.Η μοναδική μεγάλη ομάδα του Σύμπαντος,η μόναδική ομάδα του Σύμπαντος είναι ο Ο.Φ.Η. και το Γεντί Κουλέ είναι το κέντρο της Δημιουργίας.

*Όλα τα παραπάνω αφορούν το δικό μου Σύμπαν.

ΥΓ.Οι γεννίτσαροι είναι γεννίτσαροι από DNA.Τα σκουλίκια είναι δύσκολο να τα πείσεις να σου αδειάσουν τη γωνιά.Τα πατάς στο κεφάλι και καθάρισες.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 00:00 #94022

• ετεοκρής
TALOS έγραψε:
Ούτε συναίσθημα,ούτε ρομαντισμός Γιώργο.Μιλάμε απόλυτα αντικειμενικά και ρεαλιστικά.Και σου λέω.

-Ο Ο.Φ.Η. είναι η μεγαλύτερη ομάδα του Σύμπαντος κόσμου.Ο Θεός είναι άρρωστος οπαδός του Ο.Φ.Η.Όλες οι υπόλοιπες ομάδες,Μπαρτσελόνα,Ηρακλής Καρδιτσομαγούλας,Ολυμπιακός,Χαραυγιακός,Ασί Γωνιά κλπ υπάρχουν μόνο και μόνο για να έχει αντίπαλο ο Ο.Φ.Η.,για να μπορεί να ενταχθεί ο Ο.Φ.Η. σε ένα πρωτάθλημα και σε ένα ποδοσφαιρικό σύστημα.Η μοναδική μεγάλη ομάδα του Σύμπαντος,η μόναδική ομάδα του Σύμπαντος είναι ο Ο.Φ.Η. και το Γεντί Κουλέ είναι το κέντρο της Δημιουργίας.

*Όλα τα παραπάνω αφορούν το δικό μου Σύμπαν.

ΥΓ.Οι γεννίτσαροι είναι γεννίτσαροι από DNA.Τα σκουλίκια είναι δύσκολο να τα πείσεις να σου αδειάσουν τη γωνιά.Τα πατάς στο κεφάλι και καθάρισες.

Αγαπητέ Γιάννη
(το αγαπητέ δεν είναι σχήμα λόγου)
Ο Ο.Φ.Η. είναι πράγματι τεράστια ομάδα μέσα μου
θέλω όμως να είναι τεράστια ομάδα και έξω μου
Μορεί να γίνει;
Εγώ λέω ναι.
Ρομαντικά ρεαλιστής ή ρεαλιστικά ρομαντικός αυτό προσπαθώ με πάθος
μέσα στον μικρόκοσμό μου.
Με πληγώνει να ακούω ότι αδικώ (η Ομάδα μου)
ενώ όταν νικώ έχοντας υποστεί και την αδικία (οπαδικά ή αγωνιστικά)
τότε νιώθω την απόλυτη οπαδική ηδονή. (κάτι σαν του Στειακού)

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 00:13 #94025

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κατά Κύριο λόγο με καλύπτει ο Ζερκαλο στην προηγούμενη σελίδα! Βέβαια όλοι πρέπει να έχουμε στο νου μας αυτό που είπε και ο Ντουχάν! Όταν μιλάμε για Αλικαρνασιώτες το μίσος τους για τον ΟΦΗ είναι δεδομένο! Τουλάχιστον για τους περισσότερους........

Όσο για τα επεισόδια, και είναι οτι περισσότερο μπορεί να ειπωθεί σε ένα φόρουμ....
Ότι έγινε δεν ήταν παρόρμηση της στιγμής! Λίγες μέρες πριν είχαν συμβεί διάφορα μεταξύ μας, εκαττέρωθεν απειλές κλπ.... Μπορεί να ήταν μια λάθος κίνηση, πολύ λάθος κίνηση, αλλά δεν παύουν να είναι "δικοί μας"....

Υ.Γ. Τις μέρες που ακολουθούν προσέχετε μια ολιά παραπάνω, και ειδικά στο σύνδεσμο ΤΗΣ ΘΕΡΙΣΣΟΥ !!!!

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 01:33 #94041

• Vales
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Καλως σας βρηκα αδερφια ομιλητες...εγραφα στο παλιο σιτε που και που..μετα την απελευθερωση ειναι το πρωτο μου ποστ..Στη δραμα ηταν ολα ιδανικα,δεν θελω να επεκταθω πολυ αλλα η εκδρομη ηταν super,ειναι η πιο καλη εκδρομη απο τα εκτος που εχω παει τοσα χρονια...Το παιχνιδι παιδια το πηρε το παθος που εδειξαν οι παιχτες στο β μερος...σ'αυτο φταιει βεβαια ο κοσμος που εσπρωξε την ομαδα...

Υ.Γ ευχαριστουμε τους δραμινους
Υ.Γ μπραβο στον λαχανα
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΦΗ

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 02:24 #94051

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Nα πάρω και γω μια θέση... Η νίκη έγινε στη Δράμα. Το τι έγινε στην Αλικαρνασσό είναι άλλου παπά εβαγγέλιο. Μην τα μπλέκουμε όλα μεταξύ τους.

Παρ'όλα αυτά ξαναρήξτε μια ματιά σε αυτό το κείμενο...

www.snakes4.com/index.php?option=com_kun...id=93578&catid=3

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 03:21 #94054

• Anti-Tsatsos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Για τους ξενιτεμένους και τους περίεργους βίντεο από τα χθεσινά επεισόδια στην Αλικαρνασσό εδώ: http://sofoscrete.blogspot.com/2010/01/blog-post_19.html

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 05:33 #94058

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Μην το συνεχίζεται παιδιά αυτό, τα επεισόδια δεν είχαν καμία σχέση με τον ΟΦΗ, Να μπεί ένα τέλος εδω σε αυτή την συζήτηση.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 15:47 #94067

• Omilaras4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
...και κάτι άσχετο με το θέμα... απλα μου ήρ8ε στο μυαλό ετσι τυχαία...
πριν κανα δίμηνο δεχτηκε αναίτια επίθεση σε κεντρικό δρομο της αλικαρνασσού ο παίκτης του μπάσκετ του ΟΦΗ Νίκος Δελατόλας, επειδή γύριζε απο προπόνηση και φορούσε τη φόρμα της ομάδας...
τα νομίσματα έχουν πάντα δύο όψεις...

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 16:29 #94075

• MALIAS4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • ΑΘΗΝΑ Κ@ΡΓΙΟΛ@ Ο ΟΦΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ !
ρε ξεκοληστε με τους κουκουλοφορους κ τις μαλ@κιες,τι δουλεια εχουν αυτοι με τον ΟΦΗ ΜΑΣ.. κ οι δημοσιογραφοι ομως αστερια, οι κουκουλοφοροι λεει ηταν ανηλικοι.. πως το καταλαβαν δηλαδη αφου δεν ειδαν προσωπα λογω οτι φορουσαν κουκουλες. μηπως κρατουσαν μπιμπερο !!! η ουσια ειναι οτι πηραμε τους 3 βαθμους κ τωρα αρχιζει κ κανει κρυο κοντα στην κορυφη!! ΟΦΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ
ΟΦΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ...

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 17:04 #94081

• giannisf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Απο τα ρεπορταζ που ειδα δεν νομιζω τα επεισοδια να ειχαν καμια σχεση με τον ΟΦΗ.Θα συμφωνησω με τον Johnp.

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 19/01/2010 23:25 #94110

• OFITZIS 86
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
κι αλλο ενα βιντεακι απο το αεροδρομιο..
ισως το καλυτερο

μεγαλη μαγκια τα τοσα πιτσιρικια.....

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 00:21 #94117

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και όμως, αυτό το βίντεο ενόχλησε!!

Σήμερα το πρωί άκουγα ράδιο, τον Άλφα Ράδιο Ηράκλειο (104,8 νομίζω) και η κ.Ελένη Γκοντέ, αφού ανέφερε τα επεισόδια στην Αλικαρνασσό, είπε και το εξής εξοργιστικό:

"Θα πω και το άλλο που μου έκανε κακή εντύπωση. Είδα στα πλάνα τοπικού καναλιού από την υποδοχή του ΟΦΗ στο αεροδρόμιο, να βρίσκονται και παιδιά ούτε 10 ετών.... Πώς βρέθηκαν εκεί αυτά τα παιδιά...? Με τους γονείς τους...? Φωνές, κραυγές... Δε μου άρεσε καθόλου αυτή η εικόνα..."

ΠΌΣΟ κόμπλεξ πρέπει να έχεις για να θυμώνεις με τη χαρά των άλλων??ΠΩΣ γίνεται να στραβώνεις με αυτές τις όμορφες εικόνες των πανηγυρισμών?

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 01:00 #94128

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μηπως ειναι αγαμητη η κυρια ελενιτσα και θελει καμια
ΟΦΗτζιδικη ψωλαρα να ξεμπουκωσει?
ας το παρουν ολοι χαμπαρι.αυτο ηταν μονο η αρχη.ο ΟΦΗ
ειναι ΙΔΕΑ.οσοι δεν το εχουν παρει,θα το παρουνB)
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 01:40 #94137

• stefanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Περα απο αυτα που αναφερετε πετυχα και εγω το Συλιγαρδο στο Creta να δειχνει τα στιγμηοτυπα απο το αεροδρομιο (οχι τα επεισοδια) και το πρωτο σχολιο που εκανε ηταν :
Αυτοι ειναι βεβαια που στην πρωτη ηττα θα γιουχαρουν τους παικτες και κανεις απο αυτους δεν δινει λεφτα στην ομαδα.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ ΣΥΛΙΓΑΡΔΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΟΥ??

Ευτυχως μιλουσε με τον Αλεξακη και ο τελευταιος μπαλωσε οτι μπορουσε.

Αληθεια γιατι τοσο μισος για τον ΟΦΗ και τους Ομιλιτες ρε?

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 01:43 #94138

• alexdoxa4
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥΣ ΤΟΥ ΟΦΗ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΔΟΞΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΔΟΞΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΛΛΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6979012043 ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΑΙ Α ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΕΞΗΣ ΞΑΝΘΗ

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 01:58 #94140

• skinspath
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
γαμιεται και η ελενιτσα,και ο gay-ρο σταθμος που δουλευει ,γαμω τ αφεντικο της το γεννιτσαρο,γαμω και το μουνακι το συλιγαρδο το βαζελοπουστα...αι στο διαολο πια τους σιχαθηκα...ξωγαμιδια!!!!!!!
ΑΟΠΛΗ ΚΑΙ ΑΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΚΙ ΑΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ Η ΚΡΗΤΗ,ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΘΑ ΤΟΥ ΖΗΛΕΨΟΥΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗ!!!

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 02:09 #94143

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
alex ωραίος ρε. Να κατέβεις στο δεύτερο γύρο να κεράσουμε ρακές.

Ζάχο, αυτοί θέλουνε το Ηράκλειο να είναι μισό πράσινο μισό κόκκινο. Ακόμα αυτά λένε αν και ούτε οι ίδιοι το πιστεύουνε. Μέχρι να γίνει η ολοκλήρωση της μεταβίβασης των μετοχών και η ομάδα να ανέβει στη σκατό σουπερ λίγκα θα προσπαθούν να ξενερώνουνε τον κόσμο.

Τελικά θα φτιαχτεί αυτή η λίστα με τους πρασινοκόκκινους και κομπλεξικούς δημοσιογράφους του Ηρακλείου;

Απ:Δόξα Δράμας-Ο.Φ.Η 20/01/2010 02:12 #94144

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
alexdoxa4 έγραψε:
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥΣ ΤΟΥ ΟΦΗ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΔΟΞΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΔΟΞΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΛΛΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6979012043 ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΑΙ Α ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΕΞΗΣ ΞΑΝΘΗ

φίλε alex, κοίταξε τα pm σου (τα προσωπικά σου μηνύματα). Βρίσκονται στην κορυφή της σελίδας. Εκεί που λέει ότι έχεις ένα μήνυμα. Πάτησε και άνοιξέ το.
Με εκτίμηση σε σένα και τους υπόλοιπους Δοξαίους.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.34 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.