You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 18:53 #94977

• tzanis-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
υστερα και απο τα σημερινα αποτελεσματα

ολυμπιακος βολου- παναιτωλικος 3-1
καλαματα- εθνικος αστερας 1-3
θρασυβουλος - εθνικος πειραιως 2-1
πιερικος -ηλιουπολη 0-0
αγροτικος αστερας- ΟΦΗ 2-0
πανσερραικος-αιγαλεω 0-1

αρα η βαθμολογια εχει ως εξης

1. κερκυρα 41(με παιχνιδι λιγοτερο)
2.ολυμπιακος βολου 36
3.εθνικος αστερας 31
4.ΟΦΗ 30
5.εθνικος πειραιως 29
6.διαγορας 27(με παιχνιδι λιγοτερο)
7.δοξα δραμας 27(με παιχνιδι λιγοτερο)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:00 #94978

• mez
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εμφανιση για κλαματα.για να δουμε τωρα αν θα εμφανιστουν εκεινοι που ειχαν σπευσει κ ειχαν ανεβασει ηδη την ομαδα στη σουπερ λιγκ πριν 2 αγωνιστηκες.κατα τα αλλα εφταιγε ο κακος μοιρες-4.........................

Δεν είμαι από αυτούς που λέγανε ότι η ομάδα θα ανέβει τρένο μετά τους δέκα αγώνες χωρίς ήττα άλλα δεν θα τα μηδενίσω κι όλα με δύο ήττες όπως κάνεις εσύ. Δε καταλαβαίνω για πιο λόγο δυναμιτίζεις την κατάσταση με αυτά που γράφεις παραπάνω. Θεωρείς ότι είναι η κατάλληλη στιγμή να πουλάς ειρωνεία; Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι εισαι ο μόνος που σκέφτεσαι λογικά; Θέλεις να βγούμε τώρα όλοι και να σου λέμε μπράβο;Ασε μας λοιπόν στη πίκρα μας.
Haile Selassie say ah one respect for every man
No care dey race, no care dey colour nor di religion

Καθηλωμένοι είμαστε στη φυλακή του χρήματος, στη φυλακή της ανασφάλειας και της ασφάλειας, τεσσάρων τοίχων και τεσσάρων τροχών, μυαλά ρηχών, θέλουν να μας κάνουνε καρμπόν.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:03 #94979

• unknown soldier
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εμφανιση για κλαματα.για να δουμε τωρα αν θα εμφανιστουν εκεινοι που ειχαν σπευσει κ ειχαν ανεβασει ηδη την ομαδα στη σουπερ λιγκ πριν 2 αγωνιστηκες.κατα τα αλλα εφταιγε ο κακος μοιρες-4.........................

*************************************************************************************************************************************************************************

admin: Για κόφτε το λίγο......
Πότε θα κάνει ξαστεριά, παντέρμε Ψηλορίτη
να φύγουνε τα νέφαλα και να φανεί η Κρήτη.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:04 #94980

• manolismmg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Περα απο αισιοδοξιες και απαισιοδοξιες η αληθεια ειναι οτι απο 20 παιχνιδια φετος μολις στα 4 καταφεραμε να κρατησουμε το 0 πισω,και σε αυτα συμπεριλαμβανονται και τα παιχνιδια που εχουμε κεδισει οπως αυτα με δοξα και εθνικο αστερα που αναπτερωθηκαν οι ελπιδες μας για απευθειας ανοδο.Με τετοια αμυντικη συμπεριφορα σε ενα πρωταθλημα που τον πρωτο λογο εχουν οι αμυνες υπαρχουν αρκετοι καλοι λογοι για καποιον που θελει να ειναι απαισιοδοξος...

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:08 #94982

• bionikos-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:

Ρε κακομοίρη, δε βαρέθηκες να είσαι το κακό σπυρί στον κώλο! Τόσο καιρό δε σου έχω πει τίποτα, αλλά δεν παλεύεσαι άλλο! ΤΟ μόνο καλο με σένα είναι ότι με τη μιζέρια σου δε θα ζήσεις πολύ!

Γιατί ρε το κάνεις αυτό ********* έχουμε όλοι τη ζοχάδα μας, έχουμε και την κωλόφατσα του Νιόπλια να μας πρήζει ********** ****************! Μοίρες-4 ή μάλλον Γάζι-13...

Admin: Για ηρεμίστε λίγο....
Φοβάμαι όλ'αυτά που θα γίνουν για μένα χωρίς εμένα...

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:22 #94983

• eagle_one
Χωρίς να θέλω να κρίνω την τεχνική ηγεσία, ο Ακότο και απροπόνητος να είναι σίγουρα θα είναι καλύτερος από ορισμένους που χρησιμοποιή τώρα. Ηδη χάσαμε δύο συναιχόμενα παιχνίδια με αμυντικά δώρα. Τί περιμένει;

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:26 #94984

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Βρωμάει πολύ η ομάδα,βρωμάει.Από όλες τις μπάντες.Δεν είναι φυσιολογικά αυτά που συμβαίνουν τις 2-3 τελευταίες βδομάδες.Αγωνιστικά και εξω-αγωνιστικά.Μακάρι να χαλιέμαι τσάμπα.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:35 #94985

• ΜΟΙΡΕΣ_4
εγω αυτο που ελεγα ηταν προσγειωση.ορισμενοι το κανατε απογειωση κ αλλοι γειωση.αλλα ειμαι μιζερος ειπαμε.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:37 #94986

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κριμα για την ομαδα και για τους κοπους τους.Η ομαδα ειναι ντεφορμε και καπου εδω ειναι που πρεπει να μιλησει η ερδα.Το επομενο ματς πρεπει να το παρει η εδρα μονη της.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:37 #94987

• unknown soldier
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εγω αυτο που ελεγα ηταν προσγειωση.ορισμενοι το κανατε απογειωση κ αλλοι γειωση.αλλα ειμαι μιζερος ειπαμε.

ΣΚΑΣΕ ΡΕ ******.ΜΗ ΜΙΛΑΣ.ΑΠΛΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ.ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ *****.ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ.ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ.

[color=#FF0000]color=#FF0000]Admin: Για ηρεμίστε λίγο....[/color][/color]
Πότε θα κάνει ξαστεριά, παντέρμε Ψηλορίτη
να φύγουνε τα νέφαλα και να φανεί η Κρήτη.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:44 #94988

• nikoskaryio82
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Μόλις γύρισα απο γήπεδο- η ομάδα ήταν απογοητευτική και είχαμε μόλις μια ευκαιρία στα 90 λεπτά. Επίσης για μια ακόμα φορα κατάλαβα πως κάποιοι παίκτες μας πρέπει να σταματήσουν τελείως το ποδοσφαιρο όπως ο Σταυρακάκης (τον οποίο εκτιμώ και ως ανθρωπο και ως ποδοσφαιριστή) γιατι όχι μόνο εκθέτουν την ομάδα αλλά και τον ίδιο τους τον εαυτό.
Έξω οι τσάτσοι!! ΟΦΗ Θρησκεία Ανεξαρτησία!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:49 #94989

• Alex Fragk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Eτσι οπως ακουσα την κατασταση απο τον Σαρρη ηταν μαλλον αδυνατον να παρουμε θετικο αποτελεσμα σε αυτο το γηπεδο.
Δεν πειραζει συνεχιζουμε.Εχουμε Καλαματα,Σερρες,Ροδο παιχνιδια = 9 βαθμοι.
Ξεκιναμε την Κυριακη με την Καλαματα

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 19:56 #94990

• giannisf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Κοπελια μην απογοητευομαστε...Ξενερωσαμε πολυ με αυτο το παιχνιδι αλλα στα αρχιδια μας!Εμεις θελουμε την ανοδο ειτε σαν δευτεροι ειτε μεσω μπαραζ.Εχουμε περασει πολυ πιο δυσκολες περιοδους.Τα επομενα 3 ματς που ακολουθουν μπορουμε ανετα το 3 στα 3. Αισιοδοξια πανω απο ολα!ΟΜΙΛΑΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:03 #94991

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Ναι ρε κοπελια πρεπει να σκεφτομαστε τα καλα κ οχι τα μοιζερα... καναμε κ 2 ητες... τι εγινε..? Οποιος κ αν ειναι ο λογος αν θελουμε να κανουμε κατι χρησιμο για την ομαδα αν εχουμε εμπιστοσυνη στον Γκουλη πρεπει να τους στηριξουμε.. Ετσι δεν εγινε κ στον πρωτο γυρο που αν δεν τους χειροκροταγαμε τωρα θα ειχαμε ενα αδειο γυπεδο διχασμενο κοσμο κ σκατα γενικοτερα..? Ετσι τουλαχιστον το σκεφτομαι εγω...

Μην γινομαστε σαν κατι κακομοιρηδες δημοσιογραφους που κραζουμε οι οποιοι με την πρωτη στραβη ξεσηκονουν τον κοσμο για να πουλησουν κ δημιουργουν συγχηση στην ομαδα και προκαλουν ακομα κ αλαγες προπονητων για το τιποτα.. Ολα πανε γαματα κ ετσι θα συνεχισουν να πηγαινουν μεχρι να βγουμε σουπερ λιγκα του χρονου...

Υ.Γ. Βλεπω οτι ειμαστε πολυ επιρεπεις στο να πεσουμε παλι στην κακομοιρια που ειχαμε μεχρι προσφατα.... Αν σας φαινετε πολυ καλο ολο αυτο που ζουμε για να ειναι αληθινο ξεκολατε.. πιστεψτε το ειμαστε ελευθεροι.. χασαμε 2 παιχνιδια κατι δεν πηγε καλα, θα το δουν αυτοι που πρεπει κ θα το διορθοσουν... αυτη ειναι η δουλεια τους κ πιστευω οτι ξερουν να την κανουν καλα.. η δουλεια μας ειναι στηριξη στην ομαδα μεχρι το τελος τησ χρονιας κ εκει μετα που θα γινει η σουμα θα κραξουμε αν χρειαστει...

Υ.Γ. 2 Μοιρες 4 το πουλο.... δεν σε γουσταρουμε εδω μεσα σπασε...!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:05 #94992

• ΚΡΗΤΗ-ΟΦΗ
Ψηλά το κεφάλι...Στα δύσκολα είναι η μαγκιά...Η ομάδα δεν τραβάει και ας έκανε κάποια απανωτά καλά αποτελέσματα...Στήριξη τώρα σε όλα τα μέτωπα και βλέπουμε.Στο τέλος θα κάνουμε ταμείο και βλέπουμε...

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΝΕΡΩΣΟΥΜΕ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΦΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:07 #94993

• Alex Fragk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν βλεπομασταν σε ολο το 1ο γυρο και καναμε υπομονη.
Τωρα που καναμε τα 2 συνεχομενα διπλα και ηρθαν 2 γκελες φυσιολογικες ξεκινησε το κλαψομουνιασμα..
Ελεος.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:08 #94994

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
γιατι μας πληγωνεις?
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:09 #94995

• kostas82
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Ρε ********* ποιος σας ειπε οτι το σαιτ ειναι δικο σας;;Μπας κ θαρρειτε ******** οτι ολα σας ανηκουν,μηπως κ ο ΟΦΗ ρε ειναι δικος σας;;Επειδη δωσατε 100 ψωροευρω;;

Ξεμαγαρισαμε απο τη τσατσοδιοικηση ωρα να ξεμαγαρισουμε κ απο τσατσο οπαδους.Αει στο διαολο μια κοπανια που γινατε ταγματαρχες και διαταζεται ποιος θα ειναι ΟΦΗ ποιος θα μιλαει και τι θα λεει και να βριζεται οικογενειες και μανες ,*********
.
Για αυτο ******** ειμαστε μονοι μας και ολοι εναντιον μας ακομα και στην πολη μας,γιατι μερικοι αχρηστοι (οπως με τον αγροτικο 1η αγωνιστικη) το παιζουν ΟΦΗ

ΕΣΕΙΣ ********* και αφηστε εμας τους υπολοιπους και στη Γ' και στη Δ' ρε.
Οποτε κερδαμε ειμαστε μι χαρα,οποτε χανουμε βγαινουν τ κομπλεξ του καθενος και επειδη εχει τοσα σβαχια οσα ενα κανις αντις να χτυπαει τη κεφαλη του στο τοιχο ξεσπαει στον πρωτο που εχει αντιθετη αποψη με αυτον.α ρε καφριλα και μετα θετε και παγκρητια συσπειρωση για τον ΟΦΗ και γεματο γηπεδο αλλα οσο υπαρχουν τετοιες νοοτροπιες οσο πηγαινει θα ειμαστε και πιο λιγοι,ΑΛΛΑΞΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ και αν δεν μπορειτε ΑΛΛΑΞΤΕ ΟΜΑΔΑ...

Και για το σημερινο παιχνιδι-παρωδια στα απαυτα μου που χασαμε..ΟΦΗ ΗΜΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Admin:Tί είναι αυτά που λες;;;;;;;;........

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:11 #94996

• eagle_one
Εμείς ΟΦΗ είμαστε, ο θίασος που μπαίνει στο γήπεδο δεν είναι ΟΦΗ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:15 #94997

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κώστα82,έχω την εντύπωση ότι έχασες τη μπάλα.Φιλικότατα,έτσι;
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:15 #94998

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
πολυ καλα τα λες μαγκα

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:16 #94999

• kostas82
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
SNAKAKIS>

τη μπαλα φιλε μου την εχουν χασει αλλοι..αυτοι που βριζουν μανες κ οικογενειες επειδη εχουν διαφορετικη αποψη!!

κ εγω εχω αντιθετη αποψη με πολλους εδω μεσα αλλα δεν βριζω κανεναν,απλα δεν ασχολουμαι ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:18 #95000

• balalas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αντί να γράφουν πίπες μερικοί μερικοί δεν πάτε να δείτε το «τέλος του κόσμου» στα σινεμά.
Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ είναι χάνεις, κερδίζεις και φέρνεις και ισοπαλίες.
Είσαι στην αρχή του 2ου γύρου και έχει μπροστά σου ΟΛΕΣ τις δυνατότητες ανοιχτές
Ακόμη και το να πέσεις …
Ξυπνήστε και σταματήστε τα ακραία σχόλια. Ούτε ομαδάρα είμαστε ούτε, επειδή χάσαμε 2 αγώνες είμαστε (το πολύ) για μπαράζ …

Το σημαντικότερο (για όσους δεν το κατάλαβαν) είναι ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΨΥΧΟΠΑΘΗ.
Δεν λέω καρναβάλι έχουμε αλλά με τα σχόλια μας δεν χρειάζεται να γινόμαστε καρνάβαλοι…
ΥΓ. Απορώ πως μερικοί, μερικοί δηλώνουν ομιλίτες … ρε μπας και το αποφασίσατε το καλοκαίρι; Γερή καρδιά θέλει αυτή η ομάδα για τους λιγόψυχους υπάρχουν άλλες ομάδες να βολευτούν.
ΥΓ2. Όχι παλικάρια ΑΥΤΟ που κάνετε ΔΕΝ είναι κριτική ... μιζέρια είναι και παραμύρια της χιονάτης (καθρέφτη καθρεφτάκι μου ποιός τα είχε πει; ) . ΣΤΑΜΑΤΙΣΤΕ !

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:18 #95001

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Άστο Κώστα82.Σήμερα είμαστε χάλια όλοι.Όταν είναι ώρα θα κάνουμε ταμείο.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:26 #95002

• kostas82
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Εγω δηλαδη ειμαι καλυτερα;;Ναι μωρε απο τη πολυ χαρα μου εσπασα το στερεο οταν φαγαμε το 2ο γκολ..

ομως εγω δεν παιρνω σβαρνα παναγιες κ χριστους,μανες και οικογενειες αδελφων ΟΜΙΛΙΤΩΝ απλα και επειδη εχουν αλλη αποψη..Στην τελικη αν ηθελα μονο νικες και χαρες δεν θα ημουν ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ,οπως ολοι μας οι ΟΜΙΛΙΤΕΣ..

Στην τλικη τελικη ρε δεν με νοιαζει αν ανεβει ο ΟΦΗ στην Α ..Εγω ΟΦΗ θα ειμαι και αν παιζω και στα σοχωρα στις γειτονιες

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:31 #95003

• JIMMIS G4 HC
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Ρε αφήστε τις μουρμούρες και τα ποιος φταίει και τι βρωμάει και ολα τα άλλα...Η ομάδα δεν έπαιξε σήμερα και τελείωσε τώρα αυτο..Κοιτάμε το επόμενο μάτσ...Και αν δεν ανεβούμε τι έγεινε?Παλι ΟΦΗ θα μάστε...ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΟΦΑΡΑ ΠΟΣΟ ΣΑΓΑΠΩ...μη το χεχνάτε αυτο...Εχει 15 ματσ ακομα...ολα ειναι ανοιχτά...στο τελλος θα κανουμε ταμείο...Ενα μεγάλο μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια απο τον SALONICA που ενώ η ομάδα έχανε και αυτοι ειτανε έξω απο το γήπεδο φωνάζανε δυνατα και περήφανα ΟΦΗ ΟΛΕ...ΟΦΗ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ!!!

Υ.Γ. ~ ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΑΤΣΙΝΑ ~

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 20:43 #95004

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Όλα καλά και όλα ωραία αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.Χάσαμε δυο παιχνίδια στη σειρά.Συμφωνούμε όλοι ότι δε χάθηκε δα και ο κόσμος.Αλλά το ότι δε τρέχει και τίποτα εμένα δεν με αντιπροσωπεύει.Επειδή αν το περάσουμε αυτό και στους παίκτες πάμε για βρούβες.Δεν βλάπτει η καλόπιστη κριτική ούτε και το να τους έχουμε και στη τσίτα.Όπως είμαστε μέσα στα μπράβο και στα αεροδρόμια άλλο τόσο έχουμε το δικαίωμα να τους λέμε πότε πότε να παίξουν και όπως πρέπει και μπορούν.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 21:09 #95005

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ψυχραμία ρε παιδιά. Εντάξει ήταν μια ήττα γιατί απλά δεν παίξαμε μπάλα απότι άκουσα. Πρέπει να ανασυνταχθεί η ομάδα, να τους ξυπνήσει λίγο ο Γκουλής και με 3χ3 (Καλαμάτα, Σέρρες, Ρόδος) ξαναμπαίνουμε στο κόλπο. Καλιά να κάνουμε τώρα την κοιλιά (πράγμα απόλυτα φυσιολογικό), παρά αργότερα. Άλλωστε πιθανότητα και οι ανταγωνιστές μας θα κάνουνε κοιλιά, γιατί αυτό ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ. Δεν γίνεται να κερδίζουμε πάντα.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 21:37 #95007

• Dimitris Patatas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Έχουμε που έχουμε πρόβλημα με οργανωτή δεν είχαμε και τον Organista σήμερα. Έπειτα δεν είχαμε καν το πουλέν μας μπροστά δηλαδή τον Αγρίτη. Πως να απειλήσεις ακριβώς; Με γιόμες απο πίσω;

Όσο για τις απόψεις του καθένα καλό είναι να τις εκφράζει αλλά να μην ξεχνάμε ότι όλοι είμαστε στο ίδιο στρατόπεδο (θέλω να ελπίζω...). Ο ΟΦΗ έχει περάσει πολλά το ίδιο και οι φίλαθλοι και οι οπαδοί. Κάποιοι έχουν φάει περισσότερα σκατά και καλό είναι να τους σεβόμαστε. Όσοι παρακολουθούν τα τεκτενόμενα τους γνωρίζουν.

Σεβασμός στους αγώνες ορισμένων απο δω μέσα και προσοχή σε αυτά που λέμε και γράφουμε.

Αν άλλη ομάδα είχε φάει τα σκατά που έχει φάει ο ΟΦΗ αυτή τη στιγμή δεν θα υπήρχε.

ΟΦΗ και μόνο ΟΦΗ
"Beware of the man of one book" St. Thomas Aquinas

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 21:58 #95008

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
στο προηγούμενο ήμασταν άτυχοι και σήμερα παίξαμε χάλια.
συμβαίνει στο ποδόσφαιρο.
ψηλά το κεφάλι και πάμε για το επόμενο.

ναι, οι ανταγωνιστές μας για την 6αδα έχουν και αυτοί
ατυχίες και κακά αποτελέσματα, σήμερα πχ ο Εθνικός έχασε από το Θρασύβουλο.
ενώ νικούσε, και στο προηγούμενο έχασε τελευταίο λεπτό στην έδρα του από
τον Ιωνικό. Δεν ξενερώνουμε, θέλει πολύ ακόμα!
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.44 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.