You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 22:01 #95009

• skliropirinikos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εγω αυτο που ελεγα ηταν προσγειωση.ορισμενοι το κανατε απογειωση κ αλλοι γειωση.αλλα ειμαι μιζερος ειπαμε.

Εισαι ************ κρυφοβαζελος ξεφτιλισμενε αντρα..admin τι περιμενουμε για να τον πεταξουμε εξω? Να τον δουμε να παραδινει ανθοδεσμη του βαζελονοπλια μεσα στο Γεντι για την προσφορα του???Εχουμε την πικρα μας, εχουμε κ το ******* να μας ρειχνει το δηλητηριο του.

admin: Μην μου ξαναζητήσει κανένας σας να πετάξω καποιον εξω.ΤΕΛΟΣ
OFI REEEEEEEE
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:06 #95011

• Alex Fragk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΚΥΡΙΟΙ ηρεμείστε.
Χάσαμε.
Εδώ και τις άλλες φορές που πηγαίναμε στον Αγροτικό Αστέρα για το Κύπελλο παραλίγο να τον πίναμε, που ήμασταν και Α'Εθνική.
Δεν πειράζει.
Ολοι κανουνε γκελες.Ο Βολος πηγε στον Αγροτικο Αστερα και εχασε με 3-0.Ο Εθνικος εδώ και 2 αγωνιστικές χάνει απο τους τελευταιους του πρωταθληματος.
Ο Εθνικος Αστέρας μας περναει εναν βαθμο αλλα χέστηκε η γρια στα αλώνια διοτι εμεις τον εχουμε κερδισει στην εδρα του και μαλιστα με 9 παικτες και τον εχουμε στο Ηρακλειο στο 2ο γυρο.
Υπαρχουν 3αδες παιχνιδιων που μπορουμε να κερδισουμε και να ρεφαρουμε.
Καλαματα-Σερρες-Ροδος
και τις τελευταιες αγωνιστικες που εχουμε
Καρδιτσα-Αιγαλεω-Εθνικο Αστερα-Δοξα Δραμας.
Μην ξενερωνετε και μην τσατιζεστε χωρις λογο...Η χρονια ειναι δικιά μας.
Δεν γινεται να μην ανεβουμε..
Και ποιος θα ανεβει;
O αναπειρος Παναιτωλικος που χανει στην εδρα του απο Πιερικους,Δραμες και εχει να κερδισει εδω και κατι αγωνιστικες?
Ο Εθνικος που χανει απο τους ουραγους του πρωταθληματος?
Ο Εθνικος Αστερας??Εδω ας γελασουμε
Η Δραμα, που οι παικτες της κανουνε απεργια???
ΕΛΕΟΣ..

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:13 #95012

• SeNor
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Λοιπόν εχουμε και λεμε...

Ενω μερικοι απο εμας ειχαμε αγορασει εισητηρια να μπουμε μεσα , ερχετε ενας τυπος και λεει στους αστυνομικους: περιμενετε παιδια, να ρωτησω τον προεδρο.... ως γνωστον μαθαμε ποια ηταν η απαντηση του καριολη...

Μεσα στο γηπεδο κυκλοφορουσαν τουλαχιστον 4-5 μπραβοι που καμια σχεση δεν εχουν με το ποδοσφαιρο...Μαλιστα επιτεθηκαν στο μαχλα οταν διαμαρτυρηθηκε σε παραγοντες του Αγροτικου Αστερα, επειδη ειδε τους φιλαθλους του ΟΦΗ στιβαγμενους πανω σε ενα ταρατσακι εξω απο το γηπεδο...

Στα αγωνιστικα:

Ομαδα χωρις αρχη και τελος. Τα μπακ συνεχεια με μεγαλες μπαλιες προσπαθουσαν να περασουν την μπαλα στην επιθεση.Σταυρα και Πιτσος γερασαν.... Δευτερη πασα δεν αλλαξαμε. Χωρις παθος,ανοστοι τελειως...Ουτε μια μονομαχια κερδισμενη.

Φιλοτιμη προσπαθεια απο τον Χαραλαμπακη.Και λιγο ο Νατσουρας.

Η μαλακια ειναι οτι πριν το 2-0 , χανει ευκαιρια για γκολ ο βλονταρτσικ μεσα απο την μικρη περιοχη και με τον τερματοφυλακα εξουδετερωμενο...

Προσθετα, οταν το σκορ ηταν 0-0 σταματιεται ο ογκουνσοτο με ανυπαρκτο οφσαιντ, ενω ειχε περασει τον τερματοφυλακα,ΧΩΡΙΣ αυτο να δικαιολογει κατι για την εικονα της ομαδας.

Αυτα τα λιγα , και ευχομαι η ομαδα να ανακαμψει οσο το δυνατον γρηγοροτερα......

Υ.Γ. Δεν ειμαι μηδενιστης , ουτε ηττοπαθης!
ΟΦΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝΑΠΝΟΗ ΜΟΥ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:14 #95013

• chrisb
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
μαλλον δυσκολα θα πιασουμε δευτερη θεση.για μπαραζ μας βλεπω απλα αν ειμαστε τριτοι οσο πιο μεγαλη βαθμολογικη διαφορα θα εχουμε με τους απο κατω τοσο πιο ευκολα θα παρουμε την ανοδο.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:18 #95014

• vagelis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για μένα αν βγάλεις εκτός τον Βόλο με την Κέρκυρα, οι ομάδες που θα αντέξουν ως το τέλος και θα παλέψουν για την 3η θέση είμαστε εμείς ο Διαγόρας ίσως και η Δόξα λόγω του οτι λύθηκε το διοικητικό της όπως λένε.

Το θέμα ειναι να πάρουμε το ματσάκι με την καλαμάτα όχι απλώς με 1-0 αλλα παραπάνω σκορ για να ανέβει η ψυχολογία, αυτό λείπει αυτήν την στιγμή. Δεν ξέρω μετά το γκολ του Τριανταφύλλου εδώ κάτι έπαθε η ομάδα δεν κάνει φάσεις. Είναι και τα 2 μονάχα παιχνίδια με τον Γκουλή στον πάγκο που η ομάδα δεν εβαλε γκολ.

ΥΓ δεν ξενερώνουμε ποτέ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:23 #95015

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΛΕΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΛΑΛΑΚΙΕΣ ΣΥΝΑΙΧΙΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ..Και Ψυχραιμία ψυχραιμία όπως και πέρυσι που λεγαμε <<<έχομε ακόμα καιρό>>> και πεσαμε. Η εχετε στχοχο να ΜΕΙΝΟΜΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ Β! ή και στην Γ! ακομα . ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ …

ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΔΕΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ..
ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ.
20 02/07 16:45 OFI-Kalamata AO

21 Panserraikos -OFI

22 OFI -Rodos

23 Ethnikos Piraeus-OFI

24 OFI-Kerkyra

25 Panetolikos-OFI

26 Ilioupoli-OFI

27 OFI-Pierikos

28 Olympiakos Volou-OFI

29 OFI-Ionikos

30 Thrasivoulos-OFI

31 OFI-Anagennisi Karditsa

32 Egaleo Athens-OFI

33 OFI-Ethnikos Asteras

34 OFI-Doxa Dramas

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:29 #95016

• _alexis_4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΓΑΜΩ!!!!!!!!!!!!

Ορισμενοι ειναι τελειως ΟΦΗολεδες ρε πουστη μου!!!!!!
Δεν ξερετε να χανετε μηπως???Επειδη επι βατσινα ειχατε καλομαθει να κερδιζετε συνεχεια ε????????
Την ειδατε μια κοπανια Μπαρτσελονα.....και πρεπει να κερδιζουμε καθε Κυριακη???
Η ΑΝΕΞΑΡΗΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Ο.Φ.Η χτιστηκε μεσα σε λιγες μερες με τα καλα της και τα στραβα της!Παρολα αυτα η ομαδα θα ανεβει!!!!!!!!!

Οσο γι αυτο που διαβαζω οτι να παρακαλαμε να μπουμε στα play off.....τι να πω......ξερω κι εγω μερικα καλα με τον Τοτο!!!!!!!!!

Ψυχραιμια χρειαζεται....στηριξη...σαν κι αυτη που τους δωσαμε στο τελος του αγωνα με το Διαγορα!!!!!!

Αι σιχτιρ...σε καθε ηττα ξεφυτρωνει η κακομοιρια οσαν τους αμανιτους!!!!!!!!!!!
Τα μυαλα και τα αλεξιπτωτα δουλεουν καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα!!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 31/01/2010 23:44 #95018

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Θα το πω κι ας μου την πέσουν.Εικόνα ντροπής είναι αυτή που έχει το forum.Γράφω πολλά χρόνια εδώ,τέτοια κατάντια δε την ξαναθυμάμαι..Να βρίζουν μάνες,σπίτια,σόγια και τα μπινελίκια να είναι τόσες ώρες άθικτα.Να υπάρχει ένας τύπος που αποτελεί κόκκινο πανί και να εξακολουθεί να γράφει και να προκαλεί.
Τελικά τι είναι σημαντικότερο,η ποσότητα ή η ποιότητα?Αναρωτήθηκε κανείς γιατί σταμάτησαν να γράφουν παιδιά που γράφουν από το ξεκίνημα λειρουργίας του forum?

Φιλικά όλα τα παραπάνω και κυρίως επειδή εκτιμώ πολύ τα παιδιά που τρέχουν το σύνδεσμο και αναγνωρίζω τον κόπο τους.Κριτική καλόπιστη και με επιχειρήματα θέλω να πιστεύω.

Αγωνιστικά έχουμε πολύ δύσκολο πρόγραμμα.θα πάμε στα μπαράζ με 0 πλεονέκτιμα και εκεί όλα είναι ανοιχτά.Αν μας επιτρέψει ο Βαρδής Βαρδινογιάννης,ο γιός του και η μαφία τους θα διεκδικήσουμε το 25% που μας αναλογεί,ενωμένοι και δυνατοί.

Τεράστιο πρόβλημα στα άκρα της άμυνας και τεραστιότερη η τρύπα στη μεσαία γραμμή,στον άξονα.

Μανώλη λάθος κάνεις για την βρώμα.Ίσως είμαστε η μόνη ομάδα της κατηγορίας που αγωνιστικά μοσχοβολάει.Γι αυτό δεν έχουμε και μεγάλη τύχη.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 00:00 #95021

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
snakakis έγραψε:
Βρωμάει πολύ η ομάδα,βρωμάει.Από όλες τις μπάντες.Δεν είναι φυσιολογικά αυτά που συμβαίνουν τις 2-3 τελευταίες βδομάδες.Αγωνιστικά και εξω-αγωνιστικά.Μακάρι να χαλιέμαι τσάμπα.

Ελα ρε Μάνο καναμε δυο ήττες σερί και τώρα μας βρομάνε όλα, ενώ πριν ημασταν τρένο. Μην ακούω μ@λακ*@ς....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 00:04 #95022

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Εγω βλεπω οτι ο Βολος ειναι σταθερος,παρα τις γκελες του.Πιστευω οτι μπορουμε την τριτη θεση,οι αλλοι δεν ειναι τοσο καλυτεροι.Σιγουρα οι τελευταιες 4 αγωνιστικες στο πρωταθλημα θα παιξουν βασικο ρολο.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 00:19 #95023

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
_alexis_4 έγραψε:
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΓΑΜΩ!!!!!!!!!!!!

Ορισμενοι ειναι τελειως ΟΦΗολεδες ρε πουστη μου!!!!!!
Δεν ξερετε να χανετε μηπως???Επειδη επι βατσινα ειχατε καλομαθει να κερδιζετε συνεχεια ε????????
Την ειδατε μια κοπανια Μπαρτσελονα.....και πρεπει να κερδιζουμε καθε Κυριακη???
Η ΑΝΕΞΑΡΗΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Ο.Φ.Η χτιστηκε μεσα σε λιγες μερες με τα καλα της και τα στραβα της!Παρολα αυτα η ομαδα θα ανεβει!!!!!!!!!

Οσο γι αυτο που διαβαζω οτι να παρακαλαμε να μπουμε στα play off.....τι να πω......ξερω κι εγω μερικα καλα με τον Τοτο!!!!!!!!!

Ψυχραιμια χρειαζεται....στηριξη...σαν κι αυτη που τους δωσαμε στο τελος του αγωνα με το Διαγορα!!!!!!

Αι σιχτιρ...σε καθε ηττα ξεφυτρωνει η κακομοιρια οσαν τους αμανιτους!!!!!!!!!!!

Συμφωνό απόλυτα.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 00:33 #95026

• Xainis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ έγραψε:

Εγώ δεν παρακαλάω τίποτα και κανένα. Άμα μπούμε, μπήκαμε. Άμα δε μπούμε, δε μπήκαμε. Τέλος.
Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω. Κι ας παίζουμε στη Β, κι ας χάσαμε απτον Αγροτικό, κι ας μη βγούμε απευθείας, κι ας μη βγούμε φέτος... Τουλάχιστον θα είναι αποτυχίες του Ομίλου Φιλάθλων Ηρακλείου και όχι κανενός τσικό.
Η ομάδα ξεμαγαρίζει και θα πάει μπροστά. Οι συγκυριακές αποτυχίες και δυσκολίες είναι στο πρόγραμμα. Σιγά μη παρακαλάμε να μπούμε στα μπαράζ. Εδώ δε παρακαλέσαμε για άλλα κι άλλα. Και ό,τι κερδίσαμε μόνοι μας το κερδίσαμε. ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΣΥΓΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΑΙΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ, ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΑΣ, ΚΑΡΠΟΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΔΡΩΤΑ ΜΑΣ.
Όλοι οι κακομοίρες-4 και οι μιζεροΛουδοβίκοι των Ανωγείων θα βγουν πάλι να μοιρολογάνε.
Οι Ζάρες και οι Σκλόπες πιάσανε πάλι τα κλαδιά.
Με συγχωρείτε δε θα συμμετέχω στη συναυλία.
Όποιοι θένε νίκες και τρένα και πρωταθλήματα και γκλαμουριά και μπαλίτσα και αήττητα σερί και φραπεδάκι και τρέντυ καταστάσεις και ατσαλάκωτες ανόδους και φαντεζί επιτυχίες άκοπα λάθος ομάδα διαλέξανε.
Άθρωπος μπλιο δε με ρωτά ποιός είμαι κι από που 'μαι
και θα ντακάρω μα το θιό κι εγώ να μη θυμούμαι...
www.ecocrete.gr

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 00:45 #95028

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κατα κανονα φετος την ομαδα στα πολλα στραβα της τη στηριξαμε και δεν κυριαρχησαν οι κακομοιρηδες απλα αυτοι προβαλονται απο τα ΜΜΕ για να κανουν ακροαματικοτητα

Ομως παρα τις δυσκολιες που ηταν μεγαλυτερες για μας απο την αρχη του πρωταθληματος εχω απαιτηση απο τους παικτες οποιοι και αν ειναι να τα δινουν ολα στον αγωνιστικο χωρο να προσπαθουν και σημερα δεν το εκαναν
Τους χειροκροτω στα καλα θα τους κρινω και στα αρνητικα
Δε θα τους θαψω ομως οπως με ευκολια κανουν καποιοι κακοβουλα
Το πρωταθλημα εχει δρομο ακομη και ειναι πονηρο θα δουμε πολλα ακομη

Σημαντικοτατο για ολο το κλιμα να ληξει αμεσα η υποθεση με το ΦΑΒΑ
με την υπογραφη στο χερι αλλαζει το κλιμα αλλα και με τις δυο οπωσδηποτε μεταγραφες
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 01:10 #95030

• kostas82
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
admin,snakaki και λοιποι συν-αρρωστοι(αφου ΟΦΗ=αρρωστια )
το ποστ μου πηγαινε στον αγνωστο στρατιωτη που θελω να πιστευω πανω στα νευρα του ειπε ΠΟΛΛΑ παραπανω απο οσα επρεπε..

Σαν ΟΦΗ ολοι μας (και κρητικοι) εχουμε καποιες αξιες σαν ανθρωποι για αυτο αλλωστε υποστηριζουμε και αυτη την ομαδα διαφορετικα θα ειχαμε αλλαξοπιστησει προ πολλου καθοτι χαρα με αυτη την ομαδα εχω να δω απο τη φερεντσβαρος(αν εξαιρεσουμε την ηδονη του 4-1 με τον πουτ@νας γιο) και δεν μπορω να βλεπω ομιλιτη να βριζει ομιλιτη με τετοιους χαρακτηρισμους που ουτε σε λαγο δεν θα τα ελεγα εγω προσωπικα.

Απο τη μερια μου να ζητησω συγνωμη που εγινα ακραιος,δεν συνηθιζω να γραφω εδω αν και διαβαζω το σαιτ αλλα σημερα παραφερθηκα..

Οσο για τον μοιρες-4- γνωμη μου ειναι οτι κοσμει το φορουμ με τη παρουσια του,αλλωστε χρειαζετε ενας ανθρωπος να μας σφαλιαρωνει που και που για να μην ειμαστε στο ονειρο μας οπου ο ΟΦΗ ειναι μεγαλος και τρανος οπως αλλοτε..Θα γινει και αυτο αλλα ο δρομος ειναι μακρυς και δυσκολος,τωρα θα φανουν οι αγνοι ομιλητες,τωρα που τα πραγματα ζοριζουν(βλεπε και φαβα)

Οπως λεει και ο χαινης απο πανω εγω σαν ΟΦΗ δεν παρακαλαω κανεναν φουστη και για τιποτα,αν ειμαι αξιος να ανεβω σουπερ κλικα καλως,αν οχι τρικαλως,ο ΟΦΗ και στη Α' και στη Β' ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΦΗ

Χρειαζετε ηρεμια απο ολους μας και υποστηριξη στην ομαδα και πανω απο ολα ενοτητα αναμεταξυ μας..καλο ξημερωμα

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 01:42 #95035

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για μένα, οι στόχοι είναι ξεκάθαροι από πριν την έναρξη του πρωταθλήματος (τους έχω γράψει πολλάκις) και παραμένουν ίδιοι.

κατά σειρά ιεράρχησης

1. Εδραίωση και εμβάθυνση της νέας εποχής του ΟΦΗ. οριστικοποίηση της ιδιοκτησιακής αλλαγής με εμπλοκή αξιόλογων προσώπων και άνοιγμα των πραγματικών δυνατοτήτων και προοπτικών του εγχειρήματος. Προυποθέτει έμπνευση, άνοιγμα στην κοινωνία και σύνδεση μ' αυτή, αύξηση της συμμετοχής μας έργω και χρήμα.
2. Αποφυγή υποβιβασμού(δεν ξεχνώ ότι η ομάδα ήταν ουσιαστικά για Δ' εθνική και αυτό που άλλαξε ήταν οι προοπτικές της και όχι η πραγματικότητα)
3. Αν είναι δυνατόν διεκδίκηση ανόδου.
4. Δεν με πειράζει τι κάνει αγωνιστικά η ομάδα, αρκεί να αγωνίζεται στα όριά της.

Η προηγούμενη τεχνική ηγεσία έφυγε γιατί η ομάδα δεν εξαντλούσε τις δυνατότητές της και γιατί το ποδόσφαιρο αποτελούσε περισσότερο άσκηση επί χάρτου σε νορμάλ δυτικοευρωπαϊκά περιβάλλοντα και αδυνατούσε να προσαρμοστεί στο αγχωτικό ζώ ή πεθαίνω της κάθε Κυριακής του ελληνικού ποδοσφαίρου και μάλιστα στην πιο βουρκώδη εκδοχή του, αυτή της Β'.
Φέραμε το Γκουλή, γνώστη και μπαρουτοκαπνισμένο της Β'. Το ΤΡΥΚ έπιασε. Το μάτι γυάλισε, δύσκολα χάναμε, δύσκολα κερδίζαμε, σ' άλλα ήμασταν άτυχοι, σ' άλλα βγάζαμε απ' τη μύγα ξίγγι. Αφήνω έξω τον παράγοντα διαιτησία και παράπλευρους και αόρατους εχθρούς, για όποιον θέλει νάναι λεύτερος.
Ήρθε ένα καλό σερί, το μυαλό χαλάρωσε, το σώμα έγινε πιο πλαδαρό ή παχύ, το μάτο σταμάτησε να γυαλίζει. Ψάχνουμε το νέο τρυκ (δεν εννοώ άλλον προπονητή) και επειδή χρήμα δεν υπάρχει, θα πρέπει να καταλάβουμε ότι θα πάμε με 'ανεγκοσακιές' ως το τέλος.
Με μόνο καύσιμο τον κόσμο και την πρόσκαιρη ψυχολογία που θα δημιουργείται.

Είναι εμφανές απ' την αρχή ότι για μια άλλη πορεία θα χρειαζόμασταν, εκτός των άλλων, και παίκτες. Εδώ και καιρό χάσκει το κενό κάποιου μπαλαδοράκου στο κέντρο. Και κάποιου μπακ, ας ήταν και αναπληρωματικός, που θα πρόσθετε φρεσκάδα, νιάτα και αγωνιστικότητα. Αντ' αυτού είμαστε έτοιμοι να αφήσουμε ελεύθερο και τον Πετρά!
Ουσιαστικά τα μόνα λεφτά που δόθηκαν ήταν για τον Ακότο. Κατά τ' άλλα η διοίκηση μιλά για μεταγραφές (σαν να υπάρχουν λεφτά) και μεταγραφές δε γίνονται (σα να μην υπάρχει σάλιο). Δεν ξέρω αν θα γίνει κάτι την ύστατη στιγμή, αλλά δεν είναι κακό να μας πουν πως δεν υπάρχουν λεφτά. Αυτή είναι η ομάδα ΜΑΣ και θα περάσουμε με ότι έχουμε. Κανένα πρόβλημα. Αν θέλει οικονομική ενίσχυση να μας το επικοινωνήσει. Εξάλλου, αν γίνονταν τρελές μεταγραφές, θα ήμουν ο πρώτος που θα ρωτούσα με τίνος τα χρήματα έγιναν (χωρίς παρεξήγηση).

Τώρα πιστεύω πως είναι ξανά η ώρα να πιέσουμε με το σωστό τρόπο τους παίκτες και την ομάδα μας. Όχι για να κάνουν το θαύμα, αλλά για ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ξανά κοντά ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ. Το καλύτερο που μπορούν, το καλύτερο που μπορούμε. ΠΙΕΣΗ, χωρίς βρισιές, και ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ συνεχή. Νομίζω από την Κυριακή, ότι θα δούμε ένα άλλο έργο. Νίκες στο γήπεδό μας, πολύ πιο δύσκολα εκτός.

Είναι πολύ θετικό, ότι η άνοδος μπορεί να διεκδικηθεί τελικά. Και θα το κάνουμε!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 02:03 #95036

• FUTRE
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΔΕ ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΟΜΙΛΑ-ΟΜΙΛΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΑΩ!
ξεκοληστε ρε ΑΔΕΡΦΙΑ ειμαστε και αγαπαμε ολοι και υποστηριζουμε την ιδια ιδεα!
Απλα ορισμενοι αντιδρουν και σκευτονται διαφορετικα καποια πραγματα!
Ενταξει 10 αητη 2 ητες καπακι εγινε ξαφνικα αχρηστη η ομαδα???
Ας χαλαρωσουμε και ας προστατεψουμε αυτο που αγαπαμε και να κοιταξουμε
τη συνεχεια,η μουρμουρα,η γκρινια,η αρνητικη σκεψη,δεν βοηθανε κανενα,παρα μονο κακο κανουν σ εμας και στην ομαδα!Α δινουν και χαρα στους εχθρους μας!
ΥΓ.ΟΦΗ ΟΛΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ!
ΠΟΥ ΠΑΜΕ?
ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ?
ΠΡΟΣ ΤΙ ΟΛΗ ΤΟΥΤΗ Η ΜΑΧΗ?
ΣΩΠΑ!!!
ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΡΩΤΟΥΝΕ!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 02:12 #95037

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Και εγω οπως και ολοι σας ειμαι ΟΦΗ αλλα δεν δεχομαι να βριζει ο ενας τον αλλο ετσι.Δεν καταλαβα δηλαδη δεν σας αρεσει η διαφορετικη αποψη;Αυτη ειναι η γνωμη του τι να κανουμε τωρα;Ειναι δυνατον να βγαινει ο καθενας και να βριζει μανες,σπιτια και δεν ξερω και εγω τι αλλο;

Αγωνιστηκα τωρα η ομαδα ειναι στο χειροτερο σημειο φετος και τωρα ειναι πραγματικα η ωρα που πρεπει να μιλησει η εδρα.Το ματς με την καλαματα πρεπει να το παρουμε εμεις.Τωρα ειναι που πρεπει να μιλησει η καρδια του ομιλητη!Ειδα 1-2 βιντεακια απο το ματς.
Παντα εκτος φασης ο σταυρακακης,
δεν επαιζε ο αγριτης και νομιζες πως παιζαμε με 9 παιχτες,
παιχτης με μεγαλα @@ ο Νατσουρας προσπαθησε αρκετα,
τωρα καταλαβα γιατι εφυγε ο καλαιτζις,
λιγος ο ογκουσοτο σημερα,
ευτυχος που εχουμε και τον βεζυρηδη,
τον βλονταρτσικ γιατι τον κρατανε ακομα;
καλη προσπαθια απο τον κιασσο

Οσο για το προγραμμα,ειναι παλουκι!Ολα τα δυσκολα ειναι εκτος ολα τα ευκολα εντος (κατα κυριο λογο).Τα 4 στο τελος ειναι ματς κλειδια.Εγω ομως 2-3 ματς σταμπαρα
Θρασυβουλος-ΟΦΗ
Εθνικος-ΟΦΗ
Σερρες-ΟΦΗ
αν παρουμε αυτα και ολα τα εντος ειμαστε οκ,αλλα δυσκολο

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 02:20 #95038

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Δεν ξενερώνουμε ποτέ, η ομάδα λογικό είναι να κάνει κοιλιά, ας την κάνει τώρα που είναι νωρίς. Στήριξη στην ομάδα και σταματήστε ποιά την καταστροφολογία, κάνει μια δυο νίκες και πάει η ομάδα τρένο, κάνει δυο ήττες και είναι άχρηστη, το έχετε ξεφτιλίσει ορισμένη.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 02:36 #95039

• GAKO-4
Σίγουρα η επιτυχία έχει περισότερους πατέρες από ότι η ήττα.
Σίγουρα όλοι πικραθήκαμε από τις 2 συνεχόμενες ήττες αλλά εμείς ωφείλουμε να είμαστε παντα εκεί δίπλα στην ομάδα και να δείξουμε σε όλους ότι δεν ξενερώνουμε ποτέ και θα είμαστε πάντα δίπλα στην ομάδα.
Θα ήθελα να προτείνω στους συνδέσμους να βγάλουν μια ανακοίνωση για στίρηξη στην ομάδα, σε αυτή την δύσκολη καμπή της, διότι αύριο πάλι τα κοράκια θα βγάλουν το άχτι τους. Επίσης σε αυτήν την ανακοίνωση καλό θα ήταν να γραφτει και ένα Υ.Γ. με αποδέκτη το Κύριο (που λέει ο λόγος) Ραβιόγλου πως δεν ξεχνάμε και καποια στιγμή στο μέλλων (κύπελο για να μην παρεξηγηθώ) θα ξανασυναντηθούν οι δρόμοι μας και τότε θα τα πούμε, που έκανε τον μάγκα με τους μπράβους τους και χειροδίκησε προς τον Μαχλά από ότι λένε τα ΜΜΕ.
Η ανακοίνωση πιστεύω πως θα κάνει καλό στην ομάδα και στους παίκτες διότι αύριο θα βγαίνουν πάλι οι <προπονητές> και θα λένε διάφορα.
Στίρηξη στην ΟΦΑΡΑ μας και όλα καλά. Ευελπιστούμε όλοι και πιστεύουμε πως αυτές οι αποτυχίες ήταν μια κακή παρένθεση.

Υ.Γ. MATADOR το τι σε περιμένει αύριο δεν λέγεται

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 03:32 #95041

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εμφανιση για κλαματα.για να δουμε τωρα αν θα εμφανιστουν εκεινοι που ειχαν σπευσει κ ειχαν ανεβασει ηδη την ομαδα στη σουπερ λιγκ πριν 2 αγωνιστηκες.κατα τα αλλα εφταιγε ο κακος μοιρες-4.........................
στο χω πει και στο ξαναλεω κρυφοβαζελακο κακομοιρη ,κανεις δεν νομιζει οτι η ομαδα ειναι η μπαρτσα, οι γνησιοι ομιλιτες πανω απο ολα θελουμε μια ομαδα ανεξαρτητη, καθαρη να μην ειναι πιονι του αφεντικου σου,και στα παπαρια μας και οι ηττες και οι ανοδοι και τα κυπελλα και οτι αλλο θες.καταλαβε το επιτελους ,δε μας ενδιαφερουν ουτε τακτικες ουτε συστηματα ουτε τιποτα,αυτη ειναι η διαφορα μας ανοητε .και αν θες εγω γραφω στ αρχιδια μου και ολες τις διακρισεις της ομαδας, ακομα και το κυπελλο,που εγιναν με το καθεστως των αφεντικων σου,και τα ανταλλαζω ολα με ετουτη τη χρονια που ειμαι β αλλα γουσταρω με τρελα γιατι ειμαι ανεξαρτητος και στα παπαρια μου και αν ανεβω.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 03:58 #95042

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
vog4 έγραψε:
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εμφανιση για κλαματα.για να δουμε τωρα αν θα εμφανιστουν εκεινοι που ειχαν σπευσει κ ειχαν ανεβασει ηδη την ομαδα στη σουπερ λιγκ πριν 2 αγωνιστηκες.κατα τα αλλα εφταιγε ο κακος μοιρες-4.........................
στο χω πει και στο ξαναλεω κρυφοβαζελακο κακομοιρη ,κανεις δεν νομιζει οτι η ομαδα ειναι η μπαρτσα, οι γνησιοι ομιλιτες πανω απο ολα θελουμε μια ομαδα ανεξαρτητη, καθαρη να μην ειναι πιονι του αφεντικου σου,και στα παπαρια μας και οι ηττες και οι ανοδοι και τα κυπελλα και οτι αλλο θες.καταλαβε το επιτελους ,δε μας ενδιαφερουν ουτε τακτικες ουτε συστηματα ουτε τιποτα,αυτη ειναι η διαφορα μας ανοητε .και αν θες εγω γραφω στ αρχιδια μου και ολες τις διακρισεις της ομαδας, ακομα και το κυπελλο,που εγιναν με το καθεστως των αφεντικων σου,και τα ανταλλαζω ολα με ετουτη τη χρονια που ειμαι β αλλα γουσταρω με τρελα γιατι ειμαι ανεξαρτητος και στα παπαρια μου και αν ανεβω.

Έλα τώρα, μην τρελαθούμε τελειως , ΠΟΣΟΙ και ΠΟΣΟΙ λέγανε ότι η ομάδα πάει τραίνο! Ή διάβαζε καλύτερα για να συγκρατείς αυτά που διαβάζεις η αν ήδη το κάνεις μην κρύβεσαι πίσω από το δακτυλο σου!
Στην ΑΡΧΗ είχαμε ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΙΝΟ αλλά δεν μας ένοιαζε η ΑΝΟΔΟΣ αφενός γιατί την είχαμε σίγουρη και αφαιτέρου γιατί είχαμε καθαρίσει!
Μετά είχαμε ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΙΝΟ αλλά μας ένοιαζε και λίγο η ΑΝΟΔΟΣ!
.
.
.Τώρα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΙΝΟ και μας νοιάζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΑΝΟΔΟΣ!

Κάνω λάθος!?

Υ.Γ.1 Σταματήστε να βρίζετε από εδώ και από εκεί επειδή κάποιος είναι αντίθετος με την δική σας άποψη { εκτός αν φασίζει }

Υ.Γ.4 Ρε Μοίρες , και συ ή ΤΟΥ ΥΨΟΥΣ ή ΤΟΥ ΒΑΘΟΥΣ είσαι! Χαλάρωσε λίγο και απόλαυσε αυτό που έχεις....

Αργοπορημένο Υ.Γ.44 ΒΓΑΛΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ, βάλε τον Μαχλά, με τον παλιοπούστη, στενοχωρήθηκε πάλι σήμερα με την ΙΣΟΠΑΛΙΑ με την ΕΝΩΣΗ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 04:05 #95044

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ρε παιδια αφηστε τον Μοιρες. Αυτος απο οτι φαινεται ειναι πολυ οφιτζης αλλα ειναι πολυ αυστηρος με τον εαυτο του και βγαζει την πικρια του ετσι. Κουλαρετε ολοι! δικος μας ειναι κ αυτος! αλλα μαλακια του που εκανε τετοιο σχολιο και ενω ολοι ηταν σκατα μετα την ηττα.Προχωραμε ενωμενοι......

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 06:11 #95046

• ouga
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
ΜΟΙΡΕΣ_4 έγραψε:
εγω αυτο που ελεγα ηταν προσγειωση.ορισμενοι το κανατε απογειωση κ αλλοι γειωση.αλλα ειμαι μιζερος ειπαμε.

Χάνεις το δίκιο σου και είναι κρίμα.
Ανθρωποι σαν εσένα είναι ευαίσθητοι.
Και αυτο ειναι καλό.
Βάλε λίγο το μυαλό σου,να πειθαρχήσει το συναίσθημα.
Στα γράφει κάποιος που είναι εντελώς απαράδεκτος.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 11:08 #95047

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Xainis έγραψε:
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ έγραψε:

Εγώ δεν παρακαλάω τίποτα και κανένα. Άμα μπούμε, μπήκαμε. Άμα δε μπούμε, δε μπήκαμε. Τέλος.
Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω. Κι ας παίζουμε στη Β, κι ας χάσαμε απτον Αγροτικό, κι ας μη βγούμε απευθείας, κι ας μη βγούμε φέτος... Τουλάχιστον θα είναι αποτυχίες του Ομίλου Φιλάθλων Ηρακλείου και όχι κανενός τσικό.
Η ομάδα ξεμαγαρίζει και θα πάει μπροστά. Οι συγκυριακές αποτυχίες και δυσκολίες είναι στο πρόγραμμα. Σιγά μη παρακαλάμε να μπούμε στα μπαράζ. Εδώ δε παρακαλέσαμε για άλλα κι άλλα. Και ό,τι κερδίσαμε μόνοι μας το κερδίσαμε. ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΣΥΓΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΑΙΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ, ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΑΣ, ΚΑΡΠΟΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΔΡΩΤΑ ΜΑΣ.
Όλοι οι κακομοίρες-4 και οι μιζεροΛουδοβίκοι των Ανωγείων θα βγουν πάλι να μοιρολογάνε.
Οι Ζάρες και οι Σκλόπες πιάσανε πάλι τα κλαδιά.
Με συγχωρείτε δε θα συμμετέχω στη συναυλία.
Όποιοι θένε νίκες και τρένα και πρωταθλήματα και γκλαμουριά και μπαλίτσα και αήττητα σερί και φραπεδάκι και τρέντυ καταστάσεις και ατσαλάκωτες ανόδους και φαντεζί επιτυχίες άκοπα λάθος ομάδα διαλέξανε.

Φιλάρα μου διαφωνώ κάθετα,οριζόντια και διαγωνίως.Μάλιστα, απ' ότι θυμάμαι στη 10ετή περίπου κοινή θητεία μας στο ξεμαγάρισμα,προσωπικά ποτέ δεν είχα βρει λάθος σχεδόν ολόκληρη μια τοποθέτηση σου.
Αυτό που υποστηρίζεις παραπάνω ΠΡΕΠΕΙ να είναι ευαγγέλιο του κάθε ΑΡΡΩΣΤΟΥ οπαδού του ΟΦΗ.Αλλά πολύ φοβάμαι ότι αν αυτό περάσει και στα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ τμήματα της ομάδας,είτε είναι το διοικητικό κομμάτι,είτε το αγωνιστικό,που είναι και το σπουδαιότερο,τότε θα έχουμε μια ομάδα αποτελούμενη από δημόσιους υπάλληλους και χαρωπούς φιλάθλους, αφού όραμα και στόχος ήταν το ξεμαγάρισμα και μόνο.Αν πέσουμε όλοι στη λούμπα, του αν αξίζει να βγούμε να βγούμε αλλιώς ας πέσουμε και στη Δ', είναι τεράστιο λάθος επειδή αυτός ο μηχανισμός που βάζει τα στάνταρ της ανόδου ή της καθόδου μιας ομάδας σε αυτό το ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη.Το λέω πολύ κομψά.Αν πάλι όνειρο μας πρέπει να είναι ότι ας είναι ΜΟΝΟ ο ΟΦΗ που πρέπει να αποπνέει υγεία,τιμιότητα,καθωσπρεπισμό και όλα τα συναφή σε ένα χώρο που βρωμεί και ζέχνει από μπέηδες,ψωμιάδηδες και καλογιάννηδες,τότε μη το παλεύουμε στις κατηγορίες τους αλλά να κατεβούμε να παίξουμε στο τοπικό μας,να μην τρέχουμε και σαν μαλάκες να "πουλάμε" πολιτισμό και ποδοσφαιρική υγεία.Παρθένες μέσα σε πουτάνες δε γίνεται.Θα μας ξεσκίσουνε κάθε τρύπα που έχουμε.Άρα,κατά την γνώμη μου πάντα.Προηγείται το οριστικό ξεμαγάρισμα από τους τσάτσους.Με κάθε μέσο και τρόπο.Μετά στόχος μας πρέπει να είναι η άνοδος.Αν κοιτάμε πάντα τα χαμηλά και τα εύκολα εκεί θα μείνουμε.Στα χαμηλά.Το αν έρθει η άνοδος ή όχι είναι άλλο καπέλο.Μάλλον κάποιοι θα ήταν πιο μάγκες από μας και μας άφησαν πίσω.
Θέλω να το κλείσω εδώ με μια απορία μου.Θέλετε δηλαδή φίλοι συν-Ομιλίτες μου να κλείνουμε το στόμα μας και να μη κριτικάρουμε την ομάδα μας, όταν από τα 15 τόσα λεπτά καλής μπάλας του Α' ημιχρόνου με τον Διαγόρα πέσανε στο κλωτσοσκούφι του υπόλοιπου αγώνα;Ή πρέπει πάλι να το βουλώνουμε, όταν κατά γενική ομολογία στον Εύοσμο χάσαμε με τα χέρια κάτω,σαν σε συνέχεια του αγώνα με το Διαγόρα;
Ή τελικά, το να θυμίζουμε πότε πότε σε όλους τους άμεσα υπεύθυνους της ομάδας τη σημαίνει για μας αυτή και τι έχουμε θυσιάσει γι' αυτήν, είναι μιζέρια,απαξίωση και αρρώστια,με την κακή της έννοια;Συγνώμη αδέρφια αλλά εγώ δεν θα πάρω.Όταν το θεωρώ απαραίτητο θα τα λέω όπου μπορώ και σε όσους θεωρώ ότι πρέπει να τα ακούσουν.
Έχοντας φτάσει ένα βήμα πριν το οριστικό ξεμαγάρισμα της ομάδας και γυρνώντας πίσω κάμποσα χρόνια, αντιλαμβάνομαι ότι τελικά ίδια είναι η μάχη που πρέπει και τώρα να δοθεί για να ξαναεπιτύχουμε την καταξίωση του ΟΦΗ μας.Καί όπως τότε χρησιμοποιήσαμε ότι οπλοστάσιο είχαμε,θεμιτό και αθέμιτο,τίμιο και άτιμο,ανθρώπινο και απάνθρωπο,έτσι πρέπει να σκεφτούμε και τώρα.
Αλλά επαναλαμβάνω.Ο στόχος πρέπει να είναι αντάξιος της ιστορίας της ομάδας μας και των αγώνων που έχουμε δώσει και πιθανότατα θα δώσουμε και στο μέλλον.Το δεν πειράζει και όλα καλά και ωραία θα το πούμε μόνο όταν τα έχουμε δώσει ΟΛΑ στο πεδίο της μάχης.Και σε μια μάχη δεν πας με σταυρούς και αγιαστούρες.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 13:11 #95049

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!....
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μετα απο ενα διαστημα απουσιας, επεστρεψε δριμύτερο το ομιλητικο καρμα που
ολοι αγαπησαμε! Το οποιο περικλειεται στο τρίπτυχο: ΓΚΡΙΝΙΑ, ΜΙΖΕΡΙΑ, ΑΥΤΟΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΟΣ !
Εμενα μου 'χε λείψει παντως, το ομολογω! Τι και αν εφυγε απο το φορουμ, το αρνητικο
καρμα στο μυαλο του ομιλητη ειναι αθανατο! Και βρισκεται στο -250 περιπου.

Σας αφινω να παιζετε με το καρμα σας λοιπον και αλλαζω θεμα.

Προσπαθωντας να δω τα πραγματα απο μακρυα, διακρινω στη φετινη οδυσσεια το εξης:
Ο ηρωας μας προσπαθει να κουβαλισει φετος κατω απο την ιδια μασχαλη, οχι δυο αλλα ΤΡΙΑ καρπουζια
τα εξης... 1) Διοικητικο, 2) Αγωνιστικό, 3) Οικονομικο.
Αν πεσει το ενα χανονται μαλλον και τα τρια. Πολυ δυσκολη η προσπαθεια...
Θα τα καταφερει? Αν ναι θα εκπλαγω, αλλα θα εχω πολλαπλους οργασμους!!
Αν οχι, δεν πειραζει, παλι ΟΦΗ θα'μαι, και παμε παλι απο την αρχη ο στοχος εξ' αλλου
ειναι ξεκαθαρος. Και οταν τον πετυχω, η καβλα δεν θα συγκρίνεται ΟΥΤΕ ΜΕ 1000 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Μεχρι εκεινη τη μερα ομως, θα κανω κι εγω οτι μπορω για να βοηθησω να πετυχουμε
αυτο τον στοχο. Κι εχω τη συνείδηση μου καθαρη και το βραδυ κοιμαμαι ήσυχος.

Τις μυξες και τα κλαματα, τις στριγγλιες και τις γαιδουροφωναρες τις αφήνω για
αυτους που εχουν μαθει να βλεπουν τη ζωη τους να περναει μπροστα απο τα ματια τους
κι αυτοι να την παρακολουθουν απο τον καναπε τους κρατωντας το τηλεκοντρολ!
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 13:28 #95050

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
ΟΙ ομάδα δεν έπεξε μπάλα έχασε βάση του σπίκερ στο ράδιο η χειρότερη εφάνιση του ΟΦΗ μας .....

Δεν παίζω χάνω νόμος η καλύτερη ομάδα να είσαι ..

Πρέπει όλοι μας να είμαστε δίπλα στην ομάδα πάντα.

Αλλά ρε ΟΦΑρα μας δώσε μας ένα διπλό χωρίς άνχος βάλε κανένα 3-0 στην Καλαμάτα..

Ημαρτον να χαρούμε και εμείς λίγο, κάθε Κυριακή δεν μιλιόμαστε... τι παίζεται στα άλλα μάτς ας μην τα κοιτάμε, για να βγάλουμε συμπαίρασματα είπαμε δύσκολη η Β εθνική αλλά να χάνεις με 2 γκόλ διαφορά από αγροτικό αστέρα, τι να πώ κάποτε ούτε που ασχολιόμαστε με αυτές τισ κολοομάδες...

επιτέλους ΗΜΑΡΤΟΝ θέλω να φωνάζω ΟΦΗ σ'αγαπώ ΤΕΛΟΣ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 13:46 #95053

• balalas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μιας και ο λόγος για κάρμα
Alucard, Xainis +1 (μοιραστίτε το τώρα, τι να κάνουμε)

Ίσως είναι ώρα να τελειώνουμε το θέμα, αν και φοβάμαι πως θα μας μείνει κουσούρι, κάτι που φοβόμουν πριν το παιχνίδι, με ο Κωνσταντινίδη να πηγαίνει στο νοσοκομείο μιας και παίζαμε σε ΧΩΡΑΦΙ.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 14:03 #95057

• liakoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Ναι ρε παιδιά όλα καλά.Ήρθε μία ήττα την προηγούμενη Κυριακή μέσα στο σπίτι μας(που δεν έπρεπε)είπαμε όμως δεν πειράζει,έρχεται και η δεύτερη συνεχόμενη εχτές θα πείς πάλι δεν πειράζει.Τι θα κάνουμε δηλαδή θα περιμένουμε την επόμενη Κυριακή να έρει και η Καλαμάτα να μας τον φορμάρει για να ξυπνήσουμε;Κάθε αγώνας πρέπει να είναι τελικός είτε είναι εντός είτε εκτός.Αυτο πρέπει να το μεταφέρουμε και στους παίκτες να το καταλάβουν.
''ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ Ο ΟΦΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ Β''.
Δεν μας παίρνει ουτε εμάς ούτε αυτούς.Αν δεν νιώθουν λιγο στρίμογμα και αυτοί δεν θα γίνει δουλειά.

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 14:16 #95060

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
ΣΥΝΦΩΝΟ ΦΙΛΕ πρέπεινα ξυπνήσουν οι παίκτες μας και να δούν τους αγώνες σαν τελικούς, δεν μπορούμε να δίνουμε αξία σε ομάδες όπως αγροτικός αστέρας ήμαρτον..
ΘΈΛΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Α ΕΘΝΙΚΗ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ

Απ:Αγροτικός Αστέρας - Ο.Φ.Η 01/02/2010 16:28 #95070

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για εμενα η ομαδα ειναι ανεξαρτητη.Οτι και αν κανει ο κουρτηνας,παλι στο ιδιο σημειο θα φτασει,θα μας δωσει τσαμπα την ομαδα και θα παει φυλακη τελος.Εμενα αυτο που με καιει ειναι να ανεβει η ομαδα γιατι αν δεν γινει φετος θα εχουμε την μοιρα της λαρισας που εκανε 10 χρονια να ανεβει...

Απο την αρχη στοχος ηταν η ανοδος,οποτε οποιος βγαινει και λεει:"πρωτα να γινουμε ανεξαρτητοι και μετα να δουμε αν ερθει η ανοδος" γινεται το ιδιο απαισιοδοξος και κακομοιρης με τον μοιρες.Οτι κανουμε πρεπει να το κανουμε φετος!Του χρονου θα ειναι πολυ αργα...Ο Κουρακης μακαρι να κατσει μεχρι το καλοκαιρι,για του χρονου δεν νομιζω.Ολοι ξερουμε οτι αν ο ΟΦΗ δεν ανεβει αυτο συμαινει αυτοματα και μια μεγαλη οικονομικη καταστροφη.Με το να λεμε σε καθε ηττα,ε ενταξει μορε δεν πειραζει, κανουμε κακο στην ομαδα.Η ομαδα θελει βοηθεια αλλα και πιεση.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.33 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.