You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 15/02/2010 23:17 #95978

• kostas_4_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
φιλε πρεπει να καταλαβεις οτι και οι μεγαλες ομαδες καποτε χανουν, και πρεπει οι ιδιοι οι οπαδοι τις να την ανεβαζουν ψυχολογικα δηλαδη γιατι να βρισεις οταν υπαρχει καθαρη διοικηση και η ομαδα ειναι μεσα στουσ στοχουσ τις ( ειχε παρει δυο διπλαρεσ με δραμα και εθνικο μπανιερα )? περυσι μπορουσες να ερχοσουν να εβριζεσ ανετα φετοσ γιατι...? ΟΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑ ΚΑΛΑ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 15/02/2010 23:34 #95980

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
kostas_4_ έγραψε:
φιλε πρεπει να καταλαβεις οτι και οι μεγαλες ομαδες καποτε χανουν, και πρεπει οι ιδιοι οι οπαδοι τις να την ανεβαζουν ψυχολογικα δηλαδη γιατι να βρισεις οταν υπαρχει καθαρη διοικηση και η ομαδα ειναι μεσα στουσ στοχουσ τις ( ειχε παρει δυο διπλαρεσ με δραμα και εθνικο μπανιερα )? περυσι μπορουσες να ερχοσουν να εβριζεσ ανετα φετοσ γιατι...? ΟΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑ ΚΑΛΑ

Πλάκα έκανα

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 15/02/2010 23:42 #95981

• kostas_4_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
AAAA οκ ρε φιλε νομιζα....! σορρυ τοτε ....

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 01:15 #95988

• che4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Giannis4 έγραψε:
[quote]Johnp έγραψε:
svouras έγραψε:
Αυτό δεν αναιρεί όμως ότι μοιάζουμε κάποιες φορές σα να μας δείχνουν το φεγγάρι και εμείς να κοιτάμε το δάκτυλο...

1. Έχουν φύγει οι γαλανόλευκες από τον ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΝΑΟ !!!!

καλα για αυτο μην παιρνεις και ορκο.ουτε η γαλανολευκη εχει βγει απο τα καγκελα και τα κασκολ τα οφη-χρυσαυγητικα ακομα κυκλοφορουν...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 03:52 #95994

• ναυαρχος4
ο αλλος ρε φιλε μπορει να γουσταρει να φοραει και σωβρακο της ν.δ. και καποτα του πασοκ. εσυ που κολλας;;; κουμαντο θα κανεις στο πουλι του;;; το κασκολ που φοραει χαρακτιριζει μονο την παρτυ του και οχι ολοκληρη κερκιδα οπως το πανο που φαινεται απο την τηλεοραση. (το πανο, κ οχι η σημαια)

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 16:54 #96005

• Serres5
Μπείτε να δείτε υλικό να γουστάρετε αδέρφια:

cheguevaraclub.blogspot.com/

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 17:20 #96009

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ναυαρχος4 έγραψε:
ο αλλος ρε φιλε μπορει να γουσταρει να φοραει και σωβρακο της ν.δ. και καποτα του πασοκ. εσυ που κολλας;;; κουμαντο θα κανεις στο πουλι του;;; το κασκολ που φοραει χαρακτιριζει μονο την παρτυ του και οχι ολοκληρη κερκιδα οπως το πανο που φαινεται απο την τηλεοραση. (το πανο, κ οχι η σημαια)

Γιαυτό το λόγο το ανέφερα φίλε che4, ο άλλος στο μπλουζάκι του ας φοράει ότι θέλει, στα @@ μου, ο ίδιος θα χαρακτηριστεί μαλάκας { και προδότης } , δεν θα χαρακτηριστώ και 'γω μαζί του! Και μάλιστα έχω χαρεί, σταμάτησε να κρεμιέται και η skinheads και μάλιστα την προτελευταία φορά στο γήπεδο την είπανε και σε ένα που πήγαν να κρεμάσει μία στην 4B)

Υ.Γ. Αν και δεν κολλάει στο θέμα, τι ΚΑΥΛΑ είναι το πανό reggea style VIVA RE OMILE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.4 Ρε παιδιά, { γινομαι λίγο αχάριστος } φέρνεται τα πανιά creta mafia και ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ!

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 17:32 #96011

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
στα ορεινα κρεμεται και ενα anti-nazi;)
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 17:39 #96013

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καλύτερα να βρείτε άλλο μέρος να το κρεμάτe παιδιά γιατί δεν φαίνεται καθόλου....

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 17:48 #96015

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
δεν το κρεμαω εγω.απλως το χω δει.ειναι μικρο ετσι κι αλλιως.
τεσπα.απο πανω και τετοια καλα παμε.το θεμα ειναι οσοι ερχονται
γηπεδο και ειδικα στην 4 να συμμετεχουν.τι διαολο φοβουνται
να μη παθει πραμα η φωνη τους?πραμα δεν παθαινουν.ισα ισα γουσταρεις.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 18:06 #96016

• Antwnis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
che4 έγραψε:
[quote]Giannis4 έγραψε:
Johnp έγραψε:
svouras έγραψε:
Αυτό δεν αναιρεί όμως ότι μοιάζουμε κάποιες φορές σα να μας δείχνουν το φεγγάρι και εμείς να κοιτάμε το δάκτυλο...

1. Έχουν φύγει οι γαλανόλευκες από τον ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΝΑΟ !!!!

καλα για αυτο μην παιρνεις και ορκο.ουτε η γαλανολευκη εχει βγει απο τα καγκελα και τα κασκολ τα οφη-χρυσαυγητικα ακομα κυκλοφορουν...

τωρα αμα πεις για τα κασκολ,αδικο θα εχουν να σου κατσουν κανενα κλωτσιδι απο τισ σκαλες?
Ε,ρε τι αλλο θα ακουσουμε...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 18:13 #96018

• Salvador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
zaxos4snakes έγραψε:
τεσπα.

Θα βγεί σε λίγο μεγαλύτερο μέγεθος και θα κρεμιέται κάτω χαμηλά στα κάγκελα από τη
μεθεπόμενη αγωνιστική μάλλον.Αν και στο μέγεθος που είναι μια χαρά διακρίνεται αν
κρεμαστεί χαμηλά.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 18:34 #96019

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τα κάνατε πουτάνα μου φαίνεται. Αυτό είναι το πρόβλημά μας. Ο καθένας ότι του κατέβει. Πού κολάνε τα πανό και ο αγώνας για τη ελεύθερη μετακίνηση οπαδών, τα ηλεκτρονικά εισητηρια με το αν κάποιος φοράει κασκόλ της χρυσής αυγης; Που στην τελική μαγκιά του να το φοράει αποκλειστικά για την πάρτη του και ΟΧΙ να χαρακτηρίζει όλη μας την κερκίδα.

Λίγο το μυαλό μας να δουλεύει πριν γράψουμε κάτι γιατί έτσι αχταρμά που τα κάνουμε ώρες ώρες χάνεται η ουσία και το πισωγυρνάμε.

Πιστεύω πως όντως τα πέτρινα χρόνια μας κράτησαν πάρα πολύ πίσω σε ορισμένα ουσιαστικά ζητήματα, αλλά εμείς κοιτούσαμε τόσα χρόνια πώς να κρατηθούμε ζωντανοί και όχι τι χαρακτήρα θα φτιάξουμε. Τώρα αν κάποιοι μέσα σε όλη αυτή την κατάντια εποφελίθηκαν και ύπουλα έκαναν προπαγάνδα τα πιστευω τους νομίζω πως όλος ο κόσμος το έχει πάρει χαμπάρι και το έχει κατακρίνει πλέον.

Παρ'όλα αυτά, όσον αφορά το θέμα της οπαδικής συνείδησης έχουν γίνει αρκετές και πολύ σωστές κινήσεις. Νομίζω πως είμαστε σε καλό δρόμο και έχουμε το σωστό κόσμο για να πάμε ακόμα πιο μπροστά.

Το χρειαζόμαστε και ως άνθρωποι άλλωστε.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 18:42 #96020

• sAviO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Salvador έγραψε:
zaxos4snakes έγραψε:
τεσπα.

Θα βγεί σε λίγο μεγαλύτερο μέγεθος και θα κρεμιέται κάτω χαμηλά στα κάγκελα από τη
μεθεπόμενη αγωνιστική μάλλον.Αν και στο μέγεθος που είναι μια χαρά διακρίνεται αν
κρεμαστεί χαμηλά.

Είχαμε τους ναζί,τώρα θα έχουμε και τους αντι-ναζί. Ρε ξεκολήστε το μυαλό σας όλοι, μόνο ΟΦΗ στο γήπεδο και τίποτα άλλο.
=-=

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 20:31 #96024

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ναι ρε Σάβιε, μόνο ΟΦΗ, αλλά μη μου συγκρίνεις τώρα. Το να είσαι αντιναζί είναι ανθρώπινο καθήκον, όχι πολιτική θέση.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 21:08 #96026

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Μπορείτε να σταματήσετε τωρα το θέμα αυτό;........
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 21:31 #96028

• svouras
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Holocaust έγραψε:

Λίγο το μυαλό μας να δουλεύει πριν γράψουμε κάτι γιατί έτσι αχταρμά που τα κάνουμε ώρες ώρες χάνεται η ουσία και το πισωγυρνάμε.

Πιστεύω πως όντως τα πέτρινα χρόνια μας κράτησαν πάρα πολύ πίσω σε ορισμένα ουσιαστικά ζητήματα, αλλά εμείς κοιτούσαμε τόσα χρόνια πώς να κρατηθούμε ζωντανοί και όχι τι χαρακτήρα θα φτιάξουμε. Τώρα αν κάποιοι μέσα σε όλη αυτή την κατάντια εποφελίθηκαν και ύπουλα έκαναν προπαγάνδα τα πιστευω τους νομίζω πως όλος ο κόσμος το έχει πάρει χαμπάρι και το έχει κατακρίνει πλέον.

Παρ'όλα αυτά, όσον αφορά το θέμα της οπαδικής συνείδησης έχουν γίνει αρκετές και πολύ σωστές κινήσεις. Νομίζω πως είμαστε σε καλό δρόμο και έχουμε το σωστό κόσμο για να πάμε ακόμα πιο μπροστά.

Το χρειαζόμαστε και ως άνθρωποι άλλωστε.

Εύστοχος φίλε ακόμα μια φορά.
Μείναμε σίγουρα πίσω όλα αυτά τα χρόνια και σίγουρα κάποια πράγματα έχουν αρχίσει να αλλάζουνε.
Πάρε παράδειγμα την οργάνωση της κερκίδας.

Πιστεύω όμως ότι πήραμε και ένα καλό μάθημα: Μάθαμε να αγωνιζόμαστε όταν κάτι μας χαλάει. Και γιαυτό μου ξενίζει κάπως που δεν έχουμε ακόμα αναπτύξει τα αντανακλαστικά που χρειάζονται σε τέτοιες περιπτώσεις. Κάποιοι ίσως να φοβούνται ότι με το να βγάζουμε πανό που δεν αφορούν αποκλειστικά στην ομάδα μας η κερκίδα "πολιτικοποιείται" και ως γνωστόν όποιος καεί στο χυλό(με το καπέλο που είχε παιχτεί από τους φασίστες) φυσάει και στο γιαούρτι.

Αυτό πάντως είναι λάθος αντίληψη. Σαν οπαδοί πρέπει να έχουμε λόγο για ότι μας αφορά. Το γήπεδο είναι ΚΑΙ κοινωνικός χώρος για εμάς γιατί δεν είμαστε φίλαθλοι-πελάτες που πληρώνουμε ένα 20ευρω και παρακαλούμε να δούμε καλή μπάλα για να μην πάνε τα φράγκα μας τζάμπα. Δενόμαστε με την ομάδα, τους ανθρώπους που μοιράζονται την ίδια τρέλα με εμάς, στήνουμε καταστάσεις, φτιάχνουμε πανιά, σκαρφιζόμαστε συνθήματα, κλπ.

Ε όταν έρχεται λοιπόν κάποιος να μας γαμήσει αυτή τη φάση, εμείς πρέπει να είμαστε έτοιμοι να αντιδράσουμε. έτσι διώξαμε και το Βαρδινογιάννη έτσι πρέπει να κάνουμε και με αυτούς που με το έτσι θέλω μας απαγορεύουν να πάμε να βλέπουμε την ομάδα μας. Αυτή είναι αν θες και η σωστή πολιτικοποίηση που πρέπει να έχει μια κερκίδα. Προχθές γίνανε κάτι κινήσεις στις Σέρρες πετυχημένες ή όχι λίγη σημασία έχει. Ε μου ξένισε κάπως λοιπόν ότι οι περισσότεροι επέλεξαν να μην ασχοληθούν καθόλου με αυτές. Όχι γιατί έχουμε ανάγκη τα συγχαρητήρια κανενός- η κριτική είναι πάντα πιο χρήσιμη. Αλλά γιατί για κάποια θέματα πρέπει να ανοίξει επιτέλους κουβέντα και να πέσουν ιδέες και προτάσεις.

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ

ΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 21:57 #96031

• Serres5
Κλείνοντας για αυτό το ματς, να ευχηθώ καλή συνέχεια στην ομάδα σας και μακάρι να καταφέρετε να περάσετε το Βόλο, ώστε να μη μπλεχτείτε στα μπαράζ.
Συγχαρητήρια, εκ μέρους μου, στα παιδιά από το Βορρά που καταφέρνουν και έχουν ανοιχτό σύνδεσμο σε δύσκολους καιρούς, που στηρίζουν την ομάδα στα ματς εδώ πάνω σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ, και κυρίως για τον τρόπο που βλέπουν το ποδόσφαιρο και τα μηνύματα που θέλουν να περάσουν μέσα από αυτό. Ειδικά κάποια μηνύματα που πέρασαν μέσα από την ανακοίνωσή τους, μετά το ματς του Ευόσμου, ήταν όλα τα λεφτά.

Επαναφέρω και πάλι το link που έχει υλικό από τον αγώνα, cheguevaraclub.blogspot.com , σε περίπτωση που κάποιος δεν το είδε λόγω της παραπάνω συζήτησης.

Καλή συνέχεια και πάλι και του χρόνου να είστε παίχτες-διοίκηση-οπαδοί μια γροθιά και έτοιμοι να τρίξετε τα δόντια στους "μεγάλους".

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 21:59 #96032

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Να πω συγχαρητήρια,

- στην ομάδα που πιστοποίησε το νέο επίπεδο και τη φρεσκάδα που πλέον διαθέτει
- στους φιλάθλους που πήγαν στις Σέρρες
- στους φιλάθλους των Σερρών που υποδέχθηκαν τους δικούς μας και στη συγκινητική τους χειρονομία να ταϊσουν, να δώσουν τύμπανο, να βάλουν το μουσαφίρη στη σκεπαστή και αυτοί να βρέχονται στις άλλες (όπως είδα στις φωτο του Σέρρες 5). Χειρονομία αντάξια του ξένιου Δία και της κρήτης του Καζαντζάκη. Εύγε!
- στις κοινές τους προσπάθειες και ιδίως στο πανό <Ναι στις μετακινήσεις- Δεν είμαστε όλοι Ζώα>. Έδειξαν ότι μπορεί να υπάρχει ένα άλλο επίπεδο φιλάθλων, ένα άλλο επίπεδο ποδοσφαίρου, ένα άλλο επίπεδο κοινωνίας, μια άλλη Ελλάδα.
- στο (πουλέν μου) Ζορμπά (man of the month, φτου να μην τον ματιάσουμε...)

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 16/02/2010 23:05 #96039

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Λοιπόν παιδιά δν υπάρχουν λόγια για την συμπεριφορά των Σερραίων φίλων.. Πριν και μετά αλλά και κατά τη διάρκεια που πολύ συχνά ήταν μπροστά μας φίλαθλος του Πανσερραικού να τα συζητάμε για τον αγώνα (μας ενημέρωσε και ότι ήταν χέρι του Μπαγκουρά). Δν ξέρω αν το έγραψε κανείς αλλά το εισιτήριο κανονικά εκεί που μπήκαμε ήταν 20 ευρώ και μας έβαλαν με 15άρια. Τραγουδούσαμε συνθήματα του ΟΦΗ και του Πανσερραικού όλοι μαζί και αρκετοί μας είπαν δν πειράζει να κερδίσετε που είστε ψηλά να ανεβείτε. Αγωνιστικά η ομάδα στο πρώτο ημίχρονο ήταν μέτρια χωρίς κατοχή με μία δύο φάσεις και εκεί μας κράτησε ο Βεζυρίδης στο παιχνίδι. Στο δεύτερο μπήκαμε πάλι καλύτερα και κερδίσαμε καθαρά το ματς αν και ο Πανσερραικός έκανε αρκετές φάσεις. Η διαιτησία μας πήγε αρκετά (χωρίς να καθορίσει νικητή) και αυτό βοήθησε αρκετά. Μεγάλη εμφάνιση Ζορμπά και Νατσούρα (αλάνθαστος), ήρωας ο Βεζυ και ένα ξέσπασμα Αγρίτη 10-15 λεπτά που δν σταματιόταν με τίποτα. Όλα καλά.. Αφού κερδίσαμε παρά την παρουσία του ΓΚΑΝΤΕΜΗ vagelis4chania μην το πούμε ούτε του παπά.. Άντε νίκη με Ρόδο τώρα μην τα σκατώσουμε στην έδρα μας..
...One step closer to knowing...

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 18/02/2010 02:34 #96115

• Serres5

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 18/02/2010 03:48 #96119

• Cobras-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • BLACK B❹YS IRAKLIO
Oλα καλα ρε Σερραιε.
Αν δεν ειχατε και αυτα τα κοκκινα.....

Χαιρετισματα λοιπον στην σουπερ λιγκα εγω αναβω τον πυρσο μου κι ονειρευομαι, σπαω και πεταω το καθισμα μου σας αγαπαω μα δεν παλευομαι....
ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Snakes 4 Heraklion Ultras

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 18/02/2010 21:27 #96151

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Aίσχος ρε μλκ Κόμπρα τι λες για το κόκκινο των Σερρών. Άμα σου πουν εσένα για το μαύρο του ΟΦΗ πώς θα νοιώσεις? Οκ, πλακίτσα αλλά είπαμε, σεβασμός.

Στην τελική, άλλο το κόκκινο του Πανσερραϊκού και άλλο το μπουρδελέ του γαύρου. ΟΦΗ είμαι, ότι γουστάρω βλέπω.

Τα όσα αναφέρει ο Σβούρας πιο πάνω είναι για μένα η πεμπτουσία του οπαδού.

Ξανοίξτε στο παρακάτω site να διαβάσετε όσα κοινωνικά θέματα αφορούν τους οπαδούς στις μέρες μας. Σε Ελλάδα και σε όλο τον κόσμο.

rfu.blogspot.com (και τις προϊγούμενες σελίδες, έχει πολύ ενδιαφέροντα πράγματα).

Να έχετε πάντα στο νου σας ότι άλλο πράμα να ασχολείσαι με τα κοινά και με ότι σε αφορά και άλλο πράμα να ασχολείσαι με την πολιτική, με την έννοια που έχει στις μέρες μας. Ως οπαδοί του ΟΦΗ δεν έχουμε ανάγκη κανέναν πολιτικό και κανένα κόμμα. Μπορούμε μόνοι μας διότι έχουμε δύναμη. Το αποδείξαμε κιόλας.

ΜΟΝΟ ΟΦΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΧΤΑ.

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 20/02/2010 00:49 #96226

• vagelis4chania
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • ΟΦΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ
Παιδιά μόλις τώρα μπόρεσα να ανεβάσω τα βιντεάκια απ'το σύνδεσμο των παιδιών απ'την εκδρομή μου στις Σέρρες:

rapidshare.com/files/353009423/rapidshare.ZIP.html
ΟΦΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Απ:Πανσερραϊκός - Ο.Φ.Η. 20/02/2010 03:46 #96243

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder

Επειδή είδα ότι τα Ελεύθερα downloads έχουν τελειώσει προς το παρόν στο παραπάνω λινκ και για όσους δεν έχουν premium το ανέβασα και γω....

Copyright @vagelis4chania
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.40 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.