You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:23 #96815

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Αρχίσανε πάλι ορισμένοι.....

Εγώ θα ήμουν υπερευχαριστημένος με ένα χ, δεν ήρθε βρέθηκε η ομάδα σε κακή μέρα, τελειώνει εδώ το θέμα...... χάνουμε ένα ματς έρχεται η καταστροφή, κερδίζουμε ένα ματς είμαστε πρωταθλητές, ορισμένη έχετε καταντήσει γραφική η ομάδα έτσι και αλλιώς θα παλέψει στα μπαράζ, και τον κωλο μας να χτυπάμε κάτω δυστυχώς η 2 θέσεις είναι καπαρωμένες, αυτό δεν το λέω εγώ φαίνετε εκ του αποτελέσματος ο Μπέος και ο Καλογιάννης δεν είναι καλύτερες ομάδες από εμάς αλλά το κάθε τους ματς βρομάει, όπως πχ το σημερινό, είναι δυνατόν μια ομάδα να κερδίζει στην έδρα της με 2-0 και στο τέλος να χάνει με 2-3 από μια μετριότατη ομάδα; δεν νομίζω να ήταν τυχαίο, ποσά λεφτά άραγε παίχτηκαν στο άσσος ημίχρονο διπλό τελικό;

Τεσπά ταμείο θα κάνουμε στο τέλος, πάντως για την σημερινή ήττα πιστεύω ότι καταλυτικό ρόλο έπαιξε η απουσία του εξαιρετικού Νατσούρα στα τελευταία ματς και η μη προσαρμογή ακόμα του Ακότο.
Για αυτό φάγαμε 2 γκολ στα γρήγορα και με τον Εθνικό μετά τα δύο γκόλ να κάθετε όλος πίσω και να παίζει με αντεπιθέσεις λογικό είναι να χάσουμε, δυστυχώς αν δεν βάλουμε γκολ νωρίς με ομάδες τύπου Εθνικού, Διαγόρα ακόμα και με Καλαμάτα ώστε να μην κλείνονται πίσω και οι 11 παίκτες τους τα βρίσκουμε σκούρα.

Πάμε γερά και στήριξη στην ομάδα με Κέρκυρα, δεν πρέπει να λείπει κανείς.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:29 #96816

• DIKTEOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ο Εθνικός δεν είναι υπερομάδα!!!!. Σήμερα ομως έγινε και τον έκαναν να φαίνεται υπερομάδα κάποιοι παίκτες του ΟΦΗ όπως κατέβηκαν στο γήπεδο!!!.

Η ομάδα έχασε σήμερα με κατεβασμένα χέρια!!!. Αυτό ήταν πασιφανές από το 1ο λεπτό!!!.

Κάποιοι πάικτες είχαν εμφανώς μειωμένη απόδοση και αποσυντόνισαν και τους παίκτες που πάλευαν!!!!!!!!!!. ΓΙΑΤΙ??????!!!!!. Συνέβη τίποτα??????.

Επειδή είμαστε στο πιο κρίσιμο σημείο της χρονιάς και επειδή είναι γνωστό ποιες είναι οι εντολές για τις ομάδες που πρέπει να ανέβουν (Μπεος-Καλογιαννης και έπ΄ουδενί ΟΦΗ), πρέπει οι πάντες στο Ηράκλειο να επαγρυπνούν!!!!.

Ο ΟΦΗ μπορεί και οφείλει να ανέβει στην Α΄Εθνική, κόντρα σε αυτούς που από το παρασκήνιο τον επιβουλεύονται!!!.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:35 #96817

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ας μας δωσουν αυτοι τις απαντησεις ρε παιδια, η διοικηση , οι παικτες, ο Γκουλης, τι στο διαολο γινεται λοιπον, δεν μπορει 3 αγωνιστηκες να παιζεις μπαλαρα και σημερα μαυρα χαλια , τι σημβαινει???? Εμεις σαν οπαδοι ξερουμε τι πρεπει να κανουμε και αυτο κανουμε, ειμαστε παντου παμε παντου και φωναζουμε και τα δεινουμε ολα για την ΟΦΑΡΑ μας , τι αλλο πρεπει να κανουμε εμεις????

Φαγανε γερο χαστουκι σημερα και ας ξυπνησουν γιατι θα μας φανε ....
Μας στεναχωρισες πολυ σημερα ΟΜΙΛΑΡΑ οχι επειδη χασαμε αλλα επειδη δεν παλεψες καθολου, δεν προσπαθησες δεν επαιξες μπαλα , δεν εκτιμησες τον κοσμο που ταξιδεψε για σενα να ερθει να σε δει.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:37 #96818

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αν είναι δυνατόν ρε *****ς, κλαφτείτε λίγο στο ΘΕΟ σας, κάντε καμιά προσευχή και αφήστε τα φόρουμ να μην ακούω μαλακίες.....Έλεος πια.........

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:41 #96821

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Giannis4 έγραψε:
Αν είναι δυνατόν ρε μ*****ς, κλαφτείτε λίγο στο ΘΕΟ σας, κάντε καμιά προσευχή και αφήστε τα φόρουμ να μην ακούω μαλακίες.....Έλεος πια.........

ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ****** ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΣΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ

ΣΗΜΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΕΧΑΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ!!!!!!!!!
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:47 #96822

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Giannis4 έγραψε:
Αν είναι δυνατόν ρε μ*****ς, κλαφτείτε λίγο στο ΘΕΟ σας, κάντε καμιά προσευχή και αφήστε τα φόρουμ να μην ακούω μαλακίες.....Έλεος πια.........

Τι προβλημα εχεις εσυ ρε ναι ρε θα κλαφτουμε για να μην κλεγεσαι εσυ τελευταια αγωνιστικη

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:51 #96823

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Πού είσαι ρε Μόιρες 4 να δεις την Κληρονομία που μας άφησες.....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:54 #96824

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
VENDETTA-4 έγραψε:
Απομένουν ακόμα έντεκα παιχίδια....

Τα έξι απ αυτά στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ....

Το πρόγραμμα δύσκολο:

Ο.Φ.Η. - κερκυρα
παναιτωλικος - Ο.Φ.Η.
ηλιουπολη - Ο.Φ.Η.
Ο.Φ.Η. - πιερικος
ολυμπιακος μπεου - Ο.Φ.Η.
Ο.Φ.Η. - ιωνικος
θραδυβουλος - Ο.Φ.Η.
Ο.Φ.Η. - αναγεννηση καρδιτσας
αιγαλεω - Ο.Φ.Η.
Ο.Φ.Η. - εθνικος αστερας
Ο.Φ.Η. - δοξα δραμας

E! όχι και δύσκολο ρε παιδιά
Εννοείται ότι αν θέλουμε απευθείας άνοδο νικάμε τα εντός, και έξω έχουμε δύσκολα τον Παναιτωλικό και τον Βόλο. Τα άλλα μπορούμε να τα πάρουμε (θεωρητικά πάντα:P )
Δηλαδή 8-9 νίκες.
Η Κέρκυρα ξέρετε τι πρόγραμμα έχει;
Παίζει έξω σε ΟΦΗ, Αγροτικό, Σέρρες, Εθνικό, Δράμα, Ηλιούπολη
Μπορεί να χάσει 4-5 ματς άνετα
Τα δύσκολα που έχει μέσα είναι με Διαγόρα και Παναιτωλικό (πες ότι τα πέρνει)
Όλα γίνονται.
Ας κάνουμε εμεις 9 νικες και ας πάμε και στα μπαράζ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:55 #96825

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
ΟΜΙΛΙΤΙΣΣΑ έγραψε:
Giannis4 έγραψε:

ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ****** ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΣΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ

ΣΗΜΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΕΧΑΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ!!!!!!!!!

O Γιάννης δεν σας λέει μ@#%$@#ς (Βαρύς ο χαρακτηρισμός βέβαια) επειδή έχετε απαιτήσεις από την ομάδα μας αλλά γιατί είστε η του ύψους η του Βάθους, στην ζωή δεν είναι όλα μαύρα η άσπρα υπάρχει και το γκρι έτσι και στο ποδόσφαιρο, δεν χρειάζεται να είμαστε υπερβολική η προς την μια πλευρά η προς την άλλη και ορισμένοι το έχετε παραχέσει με το να είστε υπερβολική.......
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:56 #96826

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΠΡΟΣ ΠΑΙΚΤΕΣ

Περυσι μας ριξανε κατηγορια καποιοι ανυπαρκτοι στον αγωνιστικο χωρο

σε συνεργασια με το τσατσο και τη φαμιλια ειχαν ομως ενα ελαφρυντικο

δεν ημασταν στο πλαι τους

Εσεις τα εχετε ολα φροντιστε να τα τιμησετε.........

ΠΡΟΣ ΝΟΣΤΑΛΓΟΥΣ

Αλοιμονο σας το Ηρακλειο ειναι μικρο και διπλα ειναι η θαλασσα....
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 22:59 #96827

• Vales
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Πικρα σημερα...ετσι είναι αυτα, μια κακη εμφανιση και χασαμε...το αφηνουμε πισω... και αρκει να αποδειξουν στη συνεχεια οπως ειπε ενας φιλος πιο πανω πως στα ¨ποδια¨ τους κρατανε την ανοδο της ομαδας..ελπιζω αυτη η ηττα να μας ταρακουνησει και να αρχισουμε την αντεπιθεση...η απαισιοδοξια μακρια απο εμας αυτην την χρονικη στιγμη,εμειναν 11 αγωνες..ΟΜΙΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...με την κερκυρα γεματο το γηπεδο και θα ξανατραγουδαμε ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΡΕ ΟΜΙΛΕ γιατι απλα ειμαστε ΟΜΙΛΗΤΕΣ που αυτη η λεξη εννοει πολλα
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΦΗ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:00 #96828

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:

αν ο ρολος σου σαν συντονιστης ειναι να ειρωνευεσαι τις διαφορετικες απο σενα αποψεις τοτε..... παω πασο
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:00 #96829

• FUTRE
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρε παιδια χαλαρωστε ολοι!Χασαμε τελειωσε δεν αλλαζει κατι τωρα!
Σιγουρα ολοι ειμαστε πικραμενοι,απογοητευμενοι για το σημερινο αλλα δεν μπορουμε να αλλαξουμε κατι τωρα! Μη φαγωνομασται μεταξυ μας,ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ!
Αραξτε ολοι και ας κοιταξουμε τοΝ επομενο αγωνα με Κερκυρα!
Ναι ολοι πονεσαμε που χασαμε αμαχητη αλλα ολοι ξερουμε τις δυνατοτητες τις ομαδας!
Σιγουρα δεν ηταν ο ΟΦΗ που θελουμε να βλεπουμε αλλα τι να κανουμε?
να βγουμε ολοι στα ραδια απο αυριο να κραζουμε,να παμε να τα χωσουμε του Γκουλη,να παμε να βαλουμε χερι στους παιχτες,να παμε να τα χωσουμε στους διοικουντες η να φαγωνομασται μεταξυ μας?
αν γινει κατι απ ολα αυτα να ξερετε οτι πολλοι θα τριβουν τα χερια τους και θα γελανε,ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?????
ΠΟΥ ΠΑΜΕ?
ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ?
ΠΡΟΣ ΤΙ ΟΛΗ ΤΟΥΤΗ Η ΜΑΧΗ?
ΣΩΠΑ!!!
ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΡΩΤΟΥΝΕ!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:05 #96830

• Mavrofidos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καταρχήν δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν να βρέθηκαν στο γήπεδο 150 άτομα που λέει ο αθλέτικ....
Σίγουρα ήμασταν πολύ περισσότεροι, ίσως όχι τριπλάσιοι από 150 αλλά σίγουρα μα σίγουρα παραπάνω από διπλάσιοι. Η ομάδα δε βοήθησε για δυναμική κερκίδα.

Ο Εθνικός έκανε ένα καταπληκτικό πρώτο εικοσάλεπτο και έβαλε δύο γκολ. Από εκεί και μετά ισορροπήσαμε το παιχνίδι και κάναμε μια-δυο ευκαιρίες αλλά το γκολ δεν ήρθε. Όπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων, ήταν λάθος η χρησιμοποίηση του Ακότο. Κι εγώ που είχα βρεθεί στο διπλό της Καισαριανής, έχω μείνει να αναρωτιέμαι γιατί να μην ξεκινήσει ο Χαραλαμπάκης, που στην Καισαριανή είχε νικήσει στις εναέριες μονομαχίες τον κατά πολύ ψηλότερο Μπενίσκο. Ανίκητος στο ψηλό παιχνίδι Ακότο μας λέγανε, αλλά το δεύτερο γκολ το φάγαμε με κεφαλιά από στημένο, και στο πρώτο έχασε τον παίκτη του (ευθύνεται και το μπακ πάντως).
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Γκουλής έκανε μια κίνηση που έμοιαζε ορθολογική. Έβγαλε τον Κάλαιτσιτς που δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και φόρτωσε την περιοχή τους με τον λιομαζώχτη το Βλονταρτσικ αφού έβλεπε ότι ο Ογκουνσότο δύσκολα θα σκοράρει (δεν τα κατάφερε όυτε εξ επαφής). Ο Βλόνταρτσικ μπάλα δεν ξέρει, πάλευε με το καλάμι να δώσει πάσα, έχανε εύκολα την μπάλα από τα αντίπαλα στοπερ, οπότε χάσαμε την κατοχή της μπάλας. Από τα πρώτα δέκα λεπτά ήταν ολοφάνερο ότι αυτή η κίνηση έκοψε την ομάδα στα δύο, αφού δεν υπήρχε κέντρο (εξαιρετικά μέτριος ο Ζορμπας σήμερα, θετικός αλλά μόνος ο Κατσικογιάννης). Αυτό που με ξενέρωσε είναι ότι ενώ φαινόταν ότι η κίνηση αυτή είχε αποσυντονίσει την ομάδα, ο Γκουλής κοιμήθηκε στον πάγκο. Αλλαγή πρέπει να έκανε στα αποδυτήρια που είπε και ένας φίλος ...
Θα μπορούσε να μεταφέρει τον Κιάσο στον άξονα και να βάλει τον Χαραλαμπακη δεξί μπακ, ή να παίξει με τρία στόπερ και να ρίξει μέσα και τον Κωσταντινίδη. Ο κόουτς κοιμήθηκε και το τρίτο γκολ ήταν φυσικό επακόλουθο.

Όλοι έχουν δικαίωμα να έχουν μια κακή μέρα, το δικαιούται και ο Γκουλής πάντως. Και ο Γκουλής έχει δείξει έργο στο διάστημα που είναι στον ΟΦΗ.

Η καλύτερη ατάκα ανήκει για άλλη μια φορά στο Μαλλιά πάντως.
"Αν κρίνουμε από τον Ακότο, τότε μάλλον στην αποστολή του Τόνγκο επιτέθηκαν συμπατριώτες τους Τογκολέζοι, που δεν άντεχαν να τους βλέπουν...."

Όπως δείχνουν τα πράγματα και αν θέλουμε να είμαστε ρεαλιστες, τα μπαράζ δεν τα γλιτώνουμε. Με Εθνικό και Παναιτωλικό στα μπαραζ τα πράγματα δε θα είναι εύκολα, αλλά έχουμε παλέψει και ξεπεράσει πολύ δυσκολότερες καταστάσεις. Τα μπαράζ εμπεριέχουν και ένα άλλο σημαντικό μειονέκτημα. Ενώ οι υπόλοιποι θα χτίζουν τα ρόστερ τους και θα οργανώνονται για την επομενη περίοδο, εμείς θα πρέπει να περιμένουμε την έκβαση των 6 αυτων αγώνων για να ξεκινήσουμε τον προγραμματισμό μας. Αυτό σημαίνει ότι αν όλα πάνε καλά και ανέβουμε εκεί που δικαιωματικά ανήκουμε, θα πρέπει να χτίσουμε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά την ομάδα υπό την πίεση του χρόνου.

Τέλος κι εγώ θα περίμενα από τους φίλους του Εθνικού να μην προκαλέσουν με τα συνθήματα τους, ειδικά από τη στιγμή που θα χρειαστεί να ξανακατέβουν Κρήτη για τα μπαράζ όπως φαίνεται. Επίσης με ξενερώνει η σκέψη ότι μπορεί αυτή η ομάδα των 300 οπαδών να ανέβει στην πρώτη κατηγορία και να αφήσει εκτός τον ΟΦΗ...
Ομιλάρα κι όλα τα αλλα μου 'ναι αδιάφορα...

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:09 #96831

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΣΕ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙ;ΣΟΒΑΡΑ;
Ε ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ,ΑΛΛΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ;Ή ΣΤΗ ΚΕΡΚΥΡΑ;ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ;
ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΛΕΣ ΣΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΤΟΥ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.
ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ "ΜΠΡΑΒΟ" ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ "ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ, ΜΙΑ ΔΥΟ ΚΑΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ".ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ 2-3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΨΗΛΑ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ".ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ Ή ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ;(ΧΑ ΧΑ ΧΑ).
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:10 #96832

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πραγματικα δεν ξερω τι να πω.Ειναι απο τις στιγμες που τα λογια ειναι περιτα.Ακουστηκαν αρκετα σημερα εδω μεσα για τα οποια αυριο θα εχουμε ανερεσει τα μισα.

Δεν ειναι προπονητης ουτε εχω πολλες γνωσεις προπονιτηκης,αλλα αν δεν παρακολουθουσα τον ΟΦΗ θα θεωρουσα εντελος απιθανο αυτο που κανει η ομαδα.Ειναι εξωπραγματικο να κανεις 2 τεραστιας αξιας διπλα,να εχεις να χασεις πολλες αγωνιστηκες και να χανεις με τα χερια κατω απο τον διαγορα!!! μετα να βαζεις 3αρες για 2-3 αγωνιστηκες και καπακι να χανεις απο τον εθνικο 3-0!!!!!Κατι δεν παει καλα.Δεν μπορω να δεχτω οτι μεσα σε 5 μερες ΟΛΗ η ομαδα ειναι δεφορμε.ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Ο ΟΦΗ μου θυμιζει παρα πολυ τον περσυνο παοκ,ο οποιος με ολους τους μικρους εκανε περιπατο και οταν ακουγε για ντερμπι εχανε απο την....παρασκευη.Ετσι και αυτος ο ΟΦΗ.Δεν μπορει να παιξει ντερμπι.Τελος.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:18 #96833

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
ΟΜΙΛΙΤΙΣΣΑ έγραψε:
Johnp έγραψε:

αν ο ρολος σου σαν συντονιστης ειναι να ειρωνευεσαι τις διαφορετικες απο σενα αποψεις τοτε..... παω πασο

O ρόλος μου σαν συντονιστής είναι να διαχειρίζομαι το site όπως και κάνω εδω και δύο χρόνια, αλλά ο ρόλος μου σαν johnp είναι να λέω την άποψη μου όπως κάνω εδώ και δεκαπέντε χρόνια όπως εγώ γουστάρω, δεν ήξερα ότι επειδή είμαι και συντονιστής του site δεν έχω δικαίωμα να παίρνω θέσει και να σχολιάζω, σε ποιό φόρουμ το έχεις δει αυτό; αν έπαιρνα θέσει ενώ είχα μπέι σαν admin και ειρωνευόμουν (όπως λες εσύ) τότε θα είχες χίλια δίκια αλλά τώρα έχεις ΛΑΘΟΣ, επίσης δεν ειρωνεύομαι, το σχόλιο μου καταγράφει μια πραγματικότητα χωρίς καμία υπερβολή.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:29 #96834

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
snakakis έγραψε:
ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΕ ΣΕ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙ;ΣΟΒΑΡΑ;
Ε ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ,ΑΛΛΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ;Ή ΣΤΗ ΚΕΡΚΥΡΑ;ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ;
ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΛΕΣ ΣΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΤΟΥ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.
ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ "ΜΠΡΑΒΟ" ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ "ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ, ΜΙΑ ΔΥΟ ΚΑΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ".ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ 2-3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΨΗΛΑ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ".ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ Ή ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ;(ΧΑ ΧΑ ΧΑ).

Ρε συ Μάνο είσαι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΌΣ αν το γράφεις αυτό για εμένα, εγώ δεν είπα να μην γίνετε κριτική αλλά επιβάλετε κιόλας, απλά είμαι κάθετος στης ακρότητες ή θετικές η αρνητικές, η ποίο σωστή κριτική που έχει γραφτεί εδω μέσα έως τώρα είναι του Μαυρόφιδου που είδε το ματς και έχει και μια πολύ καλύτερη άποψη σε σχέση με αυτούς που άκουσαν το ματς από το ράδιο η οποίοι κακώς επηρεάζονται και από την ψυχολογία του Σαρρή στην περιγραφή του που όποτε κερδίζουμε λέει ότι είμαστε υπερομάδα και όποτε χάνουμε ότι είμαστε για τα μπάζα..... εγώ από τα γραφόμενα του μαυρόφιδου που είδε το ματς από κοντά καταλαβαίνω ότι ο ΟΦΗ ισορρόπησε το ματς και θα μπορούσε να σκοράρει 2-3 φορές αλλά δεν το κατόρθωσε και δεν βγάζω κανένα συμπέρασμα ότι ο ΟΦΗ έχασε με κατεβασμένα χέρια.....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:46 #96835

• Cobras-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • BLACK B❹YS IRAKLIO
Δεν ξερω αν γραφτηκε γιατι ειναι πολλα τα ποστ και δεν τα διαβασα ολα, παντως στο σαιτ της επαε λεει πως ο παιχτης του εθνικου σιλιγαρδακης εχει δηλωσει να εκτιση την ποινη του στον αγωνα με τον ΟΦΗ.

www.epae.org/entry.fds?entryID=229&p...eID=104&langid=1

ΣΙΛΙΓΑΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
23Η
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΦΗ

Χαιρετισματα λοιπον στην σουπερ λιγκα εγω αναβω τον πυρσο μου κι ονειρευομαι, σπαω και πεταω το καθισμα μου σας αγαπαω μα δεν παλευομαι....
ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Snakes 4 Heraklion Ultras

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:50 #96836

• Mavrofidos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
εγώ από τα γραφόμενα του μαυρόφιδου που είδε το ματς από κοντά καταλαβαίνω ότι ο ΟΦΗ ισορρόπησε το ματς και θα μπορούσε να σκοράρει 2-3 φορές αλλά δεν το κατόρθωσε και δεν βγάζω κανένα συμπέρασμα ότι ο ΟΦΗ έχασε με κατεβασμένα χέρια....

Αυτά γράφεις ρε Γιάννη και δε θα μου δώσει ποτέ στήλη ο φίλος μου ο δημοσιογράφος που παρακολουθεί το Site...

Το γεγονος ότι κυκλοφορήσαμε λίγο την μπάλα για 25-30' και κάναμε 1-2 φάσεις ενώ ήδη χάναμε 2-0, δε σημαίνει ότι δε χάσαμε με κάτω τα χέρια. Σε όλο το δεύτερο ημίχρονο δεν βλεπόμασταν, και κανείς δεν έκανε κάτι για να αναστρεψει την κατάσταση. Ούτε μέσα, ούτε έξω από τις γραμμές του γηπέδου.

Ο χρόνος λειτουργεί υπέρ μας και στο τέλος θα αποκτήσουμε την απαραίτητη σοβαρότητα και σταθερότητα, και εστω και μέσω μπαράζ, το βάρος της φανέλας και ο παλμος του κόσμου θα μας οδηγήσει στην σούπερ λιγκ.
Ομιλάρα κι όλα τα αλλα μου 'ναι αδιάφορα...

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:52 #96837

• ANTONIS R.
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Μεγαλη πικρα σημερα.Θα την κρατησω μεσα μου και δεν θα την αναλυσω. Εξαλλου εχουν εκφραστει πολλοι. Ξεχνω το οτι εχει γινει μεχρι τωρα και για εμενα ξεκινα ενα μινι πρωταθλημα 11 αγωνιστικων στο οποιο η ομαδα μου ειναι στο -9 απο τους 2 πρωτους. Εχω 6 εντος και 5 εκτος και την ευκαιρια να μειωσω στους -6 απο τον ενα την πρωτη αγωνιστικη του πρωταθληματος μου. Την Κερκυρα δεν τη φοβαμαι και πιστευω οτι μπορουμε να την περασουμε. Σκοραρει με το σταγονομετρο. 2 γκολ στα 6 τελευταια ματς.
Να αναφερω και κατι το οποιο εμεινε αναπαντητο. Με τον Σιλιγαρδακη τι γινεται?

Υ.Γ1. χρονια πολλα στον Γκουλη για τα γενεθλια του.
Υ.Γ2. Το contra κανει λογο για 400 φιλους του ΟΦΗ στο Ελληνικο.
Υ.Γ3. Με την Κερκυρα να μην πεφτει καρφιτσα. Ολοι εκει.

ΜΟΝΟ ΟΦΗ - ΠΑΝΤΑ ΟΦΗ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:54 #96838

• orestaras -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Σημερα απλα ξενερωσαμε αγρια,απογοητευτηκαμε,και το κυριοτερο προβληματιστηκαμε!!το να νικας ολους και να παραπατας-χανεις τα ντερμπι και αμαχητος κατι μου λεει οπως και σε μερικους απο εσας!!!η ανοδος πρεπει να ρθει απευθειας για να μη μπαινουμε σε περιπετειες στα μπαραζ!!!καποιοι λενε επισης οτι ολα ειναι στημενα απο την αρχη και η κερκυρα ολυμπιακος μπεου θα αναιβουν απευθειας και εμας με μπαραζ!!!δε θα επαναπαυθω ομως σε αυτο πιστευω οτι εχουμε απο τα καλυτερα ροστερ και η ανοδος ειναι στο χερι μας!!!αυτο που λειπει απο μας ειναι ο πρωταθλητισμος γι αυτο και συμβαινουν αυτα τα ασχημα αποτελεσματα!!το προγραμμα θεωρω οτι ειναι πολυ ευκολο αν εξαιρεσεις βολο παναιτωλικο!!ολα περνουν απο τα ποδια τους και δε θα πρεπει να ξανα χαιδεψουμε αυτια,ειδικα αυτοι οι δημοσιογραφοι που την μια λενε οτι ειμαστε ομαδαρα και την αλλη οτι δε βλεπομαστε και χιλια δυο αλλα!!!θα πρεπει να το παρουν πιο σοβαρα το θεμα και να τους δωσουν να καταλαβουν οτι δεν ειμαστε super league,που και τεταρτη να τερματισουμε ειναι θριαμβος,στη Β ειναι μονο η πρωτη αντε και η δευτερη θεση για ομαδα που επεσε απο Α και ειναι οπου ητανε χρονια!! Συνεχιζουμε με στηριξη και υπομονη,6 ματσακαι στην εδρα μας και 3 εκτος στην Αθηνα με θεωρητικα αδυναμους αντιπαλους που ομως θα θελουν τους βαθμους!!! ΟΦΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ τη Δευτερα ουτε καρφιτσα,πρεπει να διαφημιστει αυτο το ματς ως υψιστης σημασιας!!!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:54 #96839

• mez
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Cobras-4 έγραψε:
Δεν ξερω αν γραφτηκε γιατι ειναι πολλα τα ποστ και δεν τα διαβασα ολα, παντως στο σαιτ της επαε λεει πως ο παιχτης του εθνικου σιλιγαρδακης εχει δηλωσει να εκτιση την ποινη του στον αγωνα με τον ΟΦΗ.

www.epae.org/entry.fds?entryID=229&p...eID=104&langid=1

ΣΙΛΙΓΑΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
23Η
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΦΗ

Το θέμα είναι γνωστό. Προσωπικά αυτό που άκουσα από τον αθλέτικ είναι ότι έχει γίνει λάθος στο σαιτ της επαε. Ξέρουμε όλοι ότι το πρωτάθλημα μας είναι χάλια αλλά το θεωρώ και απίθανο να συμβαίνουν τέτοια λάθη.
Haile Selassie say ah one respect for every man
No care dey race, no care dey colour nor di religion

Καθηλωμένοι είμαστε στη φυλακή του χρήματος, στη φυλακή της ανασφάλειας και της ασφάλειας, τεσσάρων τοίχων και τεσσάρων τροχών, μυαλά ρηχών, θέλουν να μας κάνουνε καρμπόν.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 28/02/2010 23:58 #96840

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ρε μηπως στηνεται που και που κανα παιχνιδακι να βγει και καμμια μεταγραφη?οχι τιποτα αλλο να το ξερω τουλαχιστον να μη τρεχω, και σα το μαλακα να χαλιεμαι κιολας,γιατι πολυ περιεργα τα βλεπω ολα αυτα τα σκαμπανεβασματα.

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 01/03/2010 00:12 #96841

• volosyros
η αληθεια ειναι οτι μας πειραξε ο τροπος που χασαμε και οχι οτι χασαμε.
μου θυμισε εντονα τα συναισθηματα μετα την ηττα απο την Κερκυρα.

όμως στην ηττα θα φανει ποσο ειμαστε δυνατοι και ενωμενοι.εχει πολυ δρομο ακομα
και μπορουμε να παρουμε πολλα παιχνιδια, αλλα ΚΑΝΕΝΑ δεν ειναι δεδομενο ουτε εντος
ουτε εκτος.

η απουσια του Νατσουρα καθοριστικη, ανυπαρκτο κεντρο, γρηγορα φαγαμε τα μπαλακια
και αντε να τα βγαλεις. ουτε στην εδρα μας με αυτη την εξελιξη θα μπορουσαμε να αντιδρασουμε.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

αδέρφια μην τρελαινεστε, εχουμε περάσει πολυυυυυυυυυυυυυυυ χειροτερα!!
μην τα ξεχνατε....

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 01/03/2010 00:12 #96842

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp, υπάρχει και η περίπτωση να μην έχει επηρεαστεί κάποιος από τον Σαρρή ή δε ξέρω ποιον αλλά από τα ματάκια του μιας και κάποιοι που "κλαψομουνιάζουμε" δεν ακούγαμε αλλά τα βλέπαμε live τα σημερινά. Και πίστεψέ με η ξενέρα ήταν τε-ρά-στι-α!

Μαυρόφιδε, επειδή το ψιλοξέρω το γήπεδο η κερκίδα μας όταν ξεκινούσε το ματς είχε περίπου 200-220 άτομα αλλά επειδή ερχόντουσα αρκετοί καθυστερημένα νομίζω ότι 300 είναι ο αριθμός ο πιο κοντινός στην αλήθεια.Επίσης βλέπω και καταλογίζετε πολλά στον Ακότο και διαφωνώ αρκετά (αν και είμαι υποστηρικτής Χαραλαμπάκη εδω και καιρό). Το πρώτο γκολ το κάνει ο Ζουαρί παίκτης του οποιου την ευθυνη όπως λες την έχει το δεξί μπακ έτσι όπως έπαιζαν οι 2 ομάδες. ΑΛΛΑ! Είναι άδικο να κατηγορήσουμε οποιοδήποτε από τους 4 της άμυνας ή τον φιλότιμο ομολογώ Κατσικογιάννη. Γιατί πολύ απλά σε καμία φάση ο Αγρίτης,ο Ποποβιτς και ο αρνητικότατος σήμερα Ζορμπάς δεν ακολούθησαν τους παίκτες παραπάνω που ντουμπλαραν τα εξτρεμ ή έβγαιναν από πίσω. Ο Κορακάκης και ο σουμπίνιο (τι παικταρας!) από τον άξονα και οι πλάγιοι μπακ (ειδικά ο αριστερός με το 7 ο Παγώνης έφταναν ως την αμυντική μας γραμμή ξεκούραστα χωρίς πίεση από τα χαφ ή τους εξτρεμ μας. Συνεπώς μιλάμε για αβοήθητικη αμυντική τετράδα με μόνη φωτεινή εξαίρεση τον Κατσικογιανη. Μιας και είμασταν στο γήπεδο κι έχουμε πιο καλή εικόνα και τα χουμε δει με τα μάτια μας. Επίσης Μαυρόφιδε έχεις δίκιο για Γκουλή! Ναι κακή μερα,ναι νωρίς 2 γκολ αλλά δεν ανακάτεψε όσο συνηθίζει την τράπουλα,να το ψάξει το ματς να το κυνηγήσει ως το τέλος. 2η αλλαγή στο 80τόσο και 3η δεν έκανε καν. Και καμία εσωτερική αλλαγή ουσιαστικα...

Ως προς όσους μιλούν για καταστροφολογιά κλπ θα συμφωνήσω με snakakis. Το ότι στηρίζουμε δε σημαίνει ότι έχουμε κάνει λοβοτομή! Ελεος! Με Διαγόρα είπαμε κακια ώρα. Με Αγροτικό παθημα-μάθημα,σήμερα τι? Ξαναμαναλέω δε μιλάω (εγώ τουλάχιστον)για την ήττα αλλά για το αμαχητί. Πολύ πολύ πολύ αχρωμη εμφάνιση, έφυγα πραγματικά πικραμένος τουλάχιστον εγώ... Ναι στηρίζουμε αλλά να λέμε και τι βλέπουμε! Στην τελική στήριξη είναι να λες αλήθειες και να δίνεις έμφαση σε κακώς κείμενα εκτός από το να αποθεώνεις. Προφανώς δε θα τρελαθούμε κι ουτε τα παρατάμε. Αλλά οκ λέμε την αλήθεια ωμή. Απλά!

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 01/03/2010 00:22 #96843

• ΝΤΕΛΓΚΑΔΟ-4
ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ , ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΑΝΤΟΥ ΕΧΟΥΝ , ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΧΟΥΝ , ΜΙΑ ΣΥΝΕΠΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΕΧΟΥΝ(ΜΕ ΓΕΜΑΤΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΑΘΗΝΑ , ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ? )....ΤΙ ΣΤΑ ΓΑΜΗΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ? ΜΗΠΩΣ ΚΥΡΙΕ ΚΟΥΡΑΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ Π Ρ Ο Σ Τ Ι Μ Ο ??

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 01/03/2010 00:33 #96844

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να έκανε ο Ο.Φ.Η. ένα κάκιστο παιχνίδι και να έχανε.Όλοι έχουν δικαίωμα σε μια κάκιστη εμφάνιση.

Εμένα αυτό που είδαν σήμερα τα ματάκια ξεπερνά κατά πολύ μια απλά κάκιστη εμφάνιση.

Όταν η αντίπαλη ομάδα στο 5αλεπτο έχει 4 κλασσικές ευκαιρίες για γκόλ και γκόλ υπάρχει πρόβλημα.

Ξεκάθαρα.Σήμερα στον Ο.Φ.Η. έπαιζαν παίκτες που δεν έπαιξαν ούτε στο 10% των δυνατοτήτων του.Δε μιλάω για τον Ακότο,ο οποίος ΔΕΝ είναι ποδοσφαιριστής.Πιθανότατα ο ποδοσφαιριστής Ακότο να χτυπήθηκε στο Παναφρικανικό ή να σταμάτησε τη μπάλα μετά την επίθεση που δέχτηκε,δεν ξέρω.Αυτό όμως δεν είναι ποδοσφαιριστής.

Να μιλήσουμε και με ονόματα.Ο Πόποβιτς περπατούσε επιδεικτικά,δε μάρκαρε ούτε με τα μάτια και όταν του ερχόταν η μπάλα την πετόύσε όσο πιο μακρυά μπορούσε.Και πάντα άστοχα.
Ο Κιάσσος τραγικός,παρεξηγήσημα τραγικός.Ο Πίτσος χειρώτερος του Κιάσσου.Καλάιτζιτς δεν ακούμπησε.

Ελαφρυντικό στον Κατσικογιάννη,τον χειρώτερο όλων σήμερα,που απλά δεν άντεχε να παίζει κόντρα στην ομάδα της καρδιάς του.Μόνο που δεν έκλαιγε το παιδάκι.

Ξέρω οτι επιθετικά είμαστε καλή ομάδα.Και θα κερδίσουμε την Κέρκυρα.Και θα ανέβουμε και Super League.Δεν ξέρω γιατί σήμερα ο Ο.Φ.Η. δεν κατέβηκε στον αγωνστικό χώρο.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 01/03/2010 00:39 #96846

• PATISSIA4 LIAKOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
ΓΙΑΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ PATISSIA CLUB MHN ΑΠΟΓΟΙΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ

Απ:ΕΘΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η 01/03/2010 00:57 #96847

• Οίστρος
TALOS έγραψε:
Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να έκανε ο Ο.Φ.Η. ένα κάκιστο παιχνίδι και να έχανε.Όλοι έχουν δικαίωμα σε μια κάκιστη εμφάνιση.

Εμένα αυτό που είδαν σήμερα τα ματάκια ξεπερνά κατά πολύ μια απλά κάκιστη εμφάνιση.

Όταν η αντίπαλη ομάδα στο 5αλεπτο έχει 4 κλασσικές ευκαιρίες για γκόλ και γκόλ υπάρχει πρόβλημα.

Ξεκάθαρα.Σήμερα στον Ο.Φ.Η. έπαιζαν παίκτες που δεν έπαιξαν ούτε στο 10% των δυνατοτήτων του.Δε μιλάω για τον Ακότο,ο οποίος ΔΕΝ είναι ποδοσφαιριστής.Πιθανότατα ο ποδοσφαιριστής Ακότο να χτυπήθηκε στο Παναφρικανικό ή να σταμάτησε τη μπάλα μετά την επίθεση που δέχτηκε,δεν ξέρω.Αυτό όμως δεν είναι ποδοσφαιριστής.

Να μιλήσουμε και με ονόματα.Ο Πόποβιτς περπατούσε επιδεικτικά,δε μάρκαρε ούτε με τα μάτια και όταν του ερχόταν η μπάλα την πετόύσε όσο πιο μακρυά μπορούσε.Και πάντα άστοχα.
Ο Κιάσσος τραγικός,παρεξηγήσημα τραγικός.Ο Πίτσος χειρώτερος του Κιάσσου.Καλάιτζιτς δεν ακούμπησε.

Ελαφρυντικό στον Κατσικογιάννη,τον χειρώτερο όλων σήμερα,που απλά δεν άντεχε να παίζει κόντρα στην ομάδα της καρδιάς του.Μόνο που δεν έκλαιγε το παιδάκι.

Ξέρω οτι επιθετικά είμαστε καλή ομάδα.Και θα κερδίσουμε την Κέρκυρα.Και θα ανέβουμε και Super League.Δεν ξέρω γιατί σήμερα ο Ο.Φ.Η. δεν κατέβηκε στον αγωνστικό χώρο.

Μήπως ρε φίλε για να βγει και καμιά στραβή από αυτές που μας άφησαν τα πουτανόπαιδα;Λέω και καμιά μαλακία; να ευθυμήσουμε στην αποψινή μαυρίλα μας.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.33 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.