You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η.

Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 08/03/2010 23:31 #97229

• master
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Κυριακη 14/03/2010
Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η.
15:00
Snakes Heraklion Club
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 00:07 #97240

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Άντε ρε Ομιλάρα και πάμε για απευθείας!!!!!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 00:29 #97249

• andreas4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Zerocool και ανεξάρτητος παρόντες στο Αγρίνιο ή πτυχιούχοι πια?
μεθυσμένα & αλήτικα
δυνατά & υπερήφανα!

www.ofiathensclub.com/

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 00:48 #97261

• PATISSIA4 LIAKOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Μαγκες μηπος πρεπει να οργανοσουμε καμια εκδρομουλα για αγρινιο για να γουσταρουμε ακομα ποιο πολυ ξερετε μεμονομενη.....και το αγρινιο ρε θα κανουμε γεντι κουλε Αθηναιοι καντε τα κουμαντασας..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 06:53 #97283

• zerocool
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Εγώ πτυχιούχος κι ο anexartitos φαντάρος.. Μόνο που εγώ είμαι δίπλα (κάνω μεταπτυχιακό στην Πάτρα)και ετοιμάζομαστε να πάμε κάμποσοι απο δω! Δεν το χάνουμε το ματσάκι με τίποτα! Σας περιμένουμε!
Γενίτσαροι που υπάρχετε είστε ντροπή μεγάλη
για Κόρακα και Μπαντουβά και Καπετάν Μιχάλη..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 16:16 #97297

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Συμφωνα με δημοοσιευμα Θεοδωριδης νοκ-αουτ και του Μπαικαρα παιζει.. Λετε να κατεβασει το χωριο την ομαδα στο γηπεδο χωρις δυο βασικους παικτες της..?? Μακαρι γιατι ειναι επικινδυνοι και οι δυο τους! www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=125973

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 17:01 #97299

• zerocool
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ο Μπαϊκαρά θα παίξει.. Ο Θεοδωρίδης δεν! Αλλά μη φοβάστε! Έχουν Ανεστη Αναστασιάδη πίσω..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 19:06 #97311

• PATISSIA4 LIAKOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Αν υπαρξει συμετχει θα ερθουμε σιγουρα που πιστευω απο Αθηνα καμεια 50νταρια να παμε ακομα ειναι νορις θα δουμε πως θα παει αναλογα...θα εξαρτηθει απο πολους παραγοντες απο τεταρτη και μετα θα ξερουμε

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 19:43 #97317

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Παρακαλώ πολύ από τα παιδιά που μένουν Ηράκλειο και μπαινοβγαίνουν στους συνδέσμους μια υπευθυνη απάντηση μέχρι άυριο βράδυ για το αν θα γίνει εκδρομή στο Αγρίνιο και αν υπάρχει περίπτωση να έχουμε δική μας θύρα.
Εγώ θα είμαι μέσα 100% όπως και πολλοί άλλοι Ομιλίτες μεμονομένα-αν δεν γίνει εκδρομή πάντα.Και επειδή το γηπεδάκι είναι μικρό,χωράει βία 5.000,ο Παναιτωλικός έχει μαζεμένες νίκες,πιστεύουν οι βλάχοι στην άνοδο,συζητούν τον Ο.Φ.Η. σαν τη Μπάρτσα και νιώθουν δέος που θα μας έχουν αντίπαλο(ένα μήνα οργανώνουν την κερκύδα τους μόνο για να μας εντυπωσιάσουν) πάμε για sold out.

Ο κολλητός μου είναι Αγρινιώτης,γαύρος ασφαλώς,όπως και το 80% των οπαδών του Παναιτωλικού(το υπόλοιπο 20% βάζελοι) και μου έχει υποσχεθεί βοήθεια με εισητήρια.Θέλω να ξέρω ακριβώς πόσα να του ζητήσω αν δεν έχουμε δικό μας χώρο.

BOBAN,ο δικός μου είναι κολλητός του συνονόματού σου Αγρινιώτη που θα σε φιλοξενήσει.Δυστυχώς έχω χάσει το τηλέφωνό σου.Αν έχεις ακόμα το δικό μου χτύπα μου να κανονίσουμε παρεάκι στο γήπεδο,αλλιώς θα μας φέρουν σε επαφή οι Αγρινιώτες.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 19:52 #97318

• PATISSIA4 LIAKOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
και αποτι εμαθα το Αγρινιο δεν ειναι και φιλικο γιαυτο οσοι θελησουν να πανε καλο ειναι να προσεχουν αν και αποτι εμαθα θα εχουμε προβλημα παρομοιο ωπος και με τον Εθνικο βοθρο ειναι και ενας λογος που θα το σκεφτουν αρκετοι

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 20:06 #97322

• akis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
αυτος ειναι ενας λογος για να παμε οσο περισσοτεροι γινετε.......οι βλαχοι δεν ξεχνουν τη φλλοξενεια του πρωτου γυρου κ θα ανταποδωσουν

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 09/03/2010 20:31 #97332

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αυτό που περιμένω πάντως εγώ, από αυτό το ματς, είναι ΣΤΗΣΙΜΟ του ΟΦΗ.
Το ματς είναι βολικό για όλο το παρασκήνιο. Δύσκολος αντίπαλος, καλή έδρα και κόσμο, κρίσιμο ματς για να μην πλησιάσουμε την κορυφή, ούτε να ξεφύγουμε από τους παρακάτω.

Θέλει σπουδαία προσπάθεια και τύχη.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 00:17 #97354

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θάνος (Γρεβενών)
ΒΟΗΘΟΙ: Πρέντζας, Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σπυράκης (Λακωνίας)

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 01:46 #97364

• zerocool
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
παιδιά όποιος θέλει ας βαρέσει ένα τηλέφωνο για να συννενοηθούμε.. άυριο θα είμαι αγρίνιο και θα δω αν μπορέσουμε να πάρουμε δική μας θύρα. Θα μιλήσω με τον υπέυθυνο ασφαλείας. όποιος θέλει το κινητό μου για περεταίρω συννενόηση ας στείλει ένα πμ!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 01:57 #97366

• orestaras -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Αντε να κανουμε μια αξεχαστη εκδρομη μα ποσες μεινανε,στο Αγρινιο στο Βολο και 4 στην Αθηνα,αντεστε κοπελια να τους δειξουμε και το λαο μας στα εκτος,!!οmilitis4 συννενοησου με τον Μιχαλη να δουμε και αν θα γινει και η εκδρομη και μας δωσουν και καμια θυρα!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 02:34 #97371

• makelaris -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Ο.Φ.Η. contra mundum
Παμε Ομιλαρα για το διπλο !
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη , οι ζόρικοι συνεχίζουν..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 02:41 #97373

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
1. Το ματς είναι κρίσιμο γιατί απλά είναι κρίσιμο...

2. Οι αντίπαλοι είναι καλοί, με ποιότητα, έχουν στόχο την άνοδο, είναι κίνητρο γι αυτούς το όνομα μας. Είναι πάντως και καθαρή ομάδα.

3. Χωριό το Αγρίνιο δεν είναι και οι οπαδοί του Παναιτωλικού έχουν μια καλή δυναμική σε σχέση με άλλους στην επαρχία, μαζεύουν σταθερά πάνω απο 3000 κόσμο και λογικό είναι με ΟΦΗ να το γεμίσουν. Μην ξεχνάτε ότι είμαστε ΤΟ ονομα της κατηγορίας.

4. Αγωνιστικά αν όντως λείψει ο Θεοδωρίδης είναι μεγάλη απώλεια. Αν παίξει, προσεκτικά με τα στημένα (όχι οπως με το Σουμπίνιο...). Στην άμυνα υστερούν ειδικά χαμηλά και πλάγια... Περιμένω πολλά απο Αγρίτη,Πατρικ,Ποποβιτς και Ζορμπα.

5. Παλιοί μας γνώριμοι Μπελεβώνης,Αναστασιαδης,Δεντσας και Δημούτσος. Αλλοι με προσφορά στον ΟΦΗ άλλοι όχι. Παλιός τους γνώριμος ο Ζορμπάς.

6. Ταλω τελικά ήταν πιο απλο να συνεννοηθούμε.

Αντε να δούμε!

Υ.Γ Οπως ειπα και στον Τάλω, έχω την ίδια διαισθηση με το ματς στις Σέρρες. Μακάρι να βγει!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 18:11 #97401

• ναυαρχος4
makelaris -4- έγραψε:
αν παει καποιος απο πατρα κ εχει θεση ελευθερη ας στειλει ενα pm.
θα ηθελα να παω αγρινιο αλλα δεν εχω μεταφορικο.

Παμε Ομιλαρα για το διπλο !

υπαρχει και το ΚΤΕΛ βεβαια. δεν ειναι τιποτα, μη μασας

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 19:10 #97404

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Απ' ότι φαίνεται πάμε για λασπομαχία σε ένα βαρύ τερέν

Κυριακή
14/03/2010 08:00 10 °C 97% 3 Μποφόρ A ΒΡΟΧΗ
Κυριακή
14/03/2010 14:00 12 °C 90% 3 Μποφόρ N ΒΡΟΧΗ
Κυριακή
14/03/2010 20:00 10 °C 93% 3 Μποφόρ A ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

πρόγνωση για Αγρίνιο

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 20:05 #97407

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Τι περιμενω

Απο τον ΟΦΗ περιμενω πνευμα και διαθεση μαχητη απο την αρχη ως το τελος

Θελω το διπλο αν δεν ερθει λογω ατυχιας η αλλων παραγοντων δεν θα με νοιαξει τοσο πολυ αν και θα στεναχωρηθω

Εκεινο που ελπιζω ειναι να μπουν δυνατα γερα στη μαχη και να αποδειξουν οτι σεβονται

τον εαυτο τους ,τη φανελλα και τον κοσμο που τους στηριζει

Θεωρω οτι εχουμε πολυ καλυτερους παικτες απο το Παναιτωλικο ,ας ξυπνησει λοιπον ο

ποδοσφαιρικος τους εγωισμος και ας μην επιτρεψουν σε κανενα να τους αμφισβητησει ξανα

Παιζοντας ως μαχητες αναδεικνυονται και αυτοι μεσα απο τον ΟΦΗ (ΒΛΕΠΕ ΖΟΡΜΠΑ)
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 20:45 #97410

• anexartitos-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αν και φαντάρος είμαι έτοιμος για τη μάχη στο Αγρίνιο...όσοι πιστοί προσέλθετε....από Σάββατο βράδυ θα είμαι εκεί όποιος θέλει οτιδήποτε μου στέλνει π.μ.

Υ.Γ. : Το κλίμα είναι ήδη πολύ εχθρικό μέχρι και τηλέφωνα παίρνουν για να μην παρουσιαστούμε στο γήπεδο....Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο υπάρχει τέτοιος κομπλεξισμός...Οπώς και νά΄χει θα είμαι εκεί....
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΟΝΟ ΟΦΗ! ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ΝΑΙ Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΣΚΕΨΗ ΠΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 20:50 #97411

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
τελικα δεν εχω καταλαβει ,θα παμε η οχι αγρινιο? η΄ μεμονομενα,τι θα γινει τελικα?

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 21:21 #97413

• aikstoforos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
anexartitos-4- έγραψε:
Αν και φαντάρος είμαι έτοιμος για τη μάχη στο Αγρίνιο...όσοι πιστοί προσέλθετε....από Σάββατο βράδυ θα είμαι εκεί όποιος θέλει οτιδήποτε μου στέλνει π.μ.

Υ.Γ. : Το κλίμα είναι ήδη πολύ εχθρικό μέχρι και τηλέφωνα παίρνουν για να μην παρουσιαστούμε στο γήπεδο....Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο υπάρχει τέτοιος κομπλεξισμός...Οπώς και νά΄χει θα είμαι εκεί....

Ρε ανεξάρτητε τι θες να είναι το κλίμα φιλικό; Μόλις τελείωσε το ματς του πρώτου γύρου επι μιάμιση ώρα πετούσατε τα μάρμαρα και τις πέτρες τις εκκλησίας απο δίπλα.
Τι περιμένεις τώρα στο Αγρίνιο να σου κάνουν και μασάζ;
Ξεσπάτε σε ομάδες με ιστορία σε όλους τους τομείς απο την στιγμή που υπάρχουν Θρασύβουλος, Αστέρα Τρίπολης, Εθνικός Αστέρας και λοιποί πουθενάδες.
Έχουμε τον Μπελεβώνη στο Αγρίνιο και μας έχει πει τα καλύτερα και έρχονται δυο τρεις παπάρες και πετάνε μάρμαρα. Έλεος. Τουλάχιστον σεβαστείτε την καψούρα του φιλάθλου να είναι παντού και πάντα.

Γαμώ τον γαύρο και τα σκουλήκια που έκοψαν τις εκδρομές!!!

Όσο αφορά το ματς της Κυριακής ας κερδίσει ο καλύτερος.
Και στο κοπέλι που λέει οτι είμαστε γαύροι και βάζελοι πέστου να δει τι παίχτηκε πέρυσι το Μάιο στην Ν. Σμύρνη.
Στην ιστορία και αυτό θα μείνει - Αγρίνιο κάναμε και τη Νέα Σμύρνη!!!

aikstoforos -6-

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 21:58 #97415

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
aikstoforos να σου υπενθυμίσω κατι που ξεχνας(?) οτι οι "καψουριδες" οπαδοι σας
στο τελος του ματς του πρωτου γυρου και ενω δεν ειχε ασχοληθει κανενας μαζι τους
μεχρι εκεινη την ωρα αρχισαν να βριζουν τον ΟΦΗ και την Κρητη και να προκαλουν.
Οπότε η απαντηση απο τους "παπαρες" (οπως λες) ηταν αναμενόμενη.
Χωρις να θελω να τους δικαιολογήσω, γιατι υπαρχουν μεγαλυτερα θεματα,
ειδικα για μας στο Ηρακλειο, απο το να κυνηγάμε Αγρινιωτες.

Αλλα οπως παντα κοιταμε την καμπουρα του αλλου και οχι τη δικια μας.
Κοιτα λοιπον τα μπουμπουκια τα δικα σας τι κανουν πρωτα και μετα τα υπολοιπα.

Τελος παντων το να δημιουργείται εχθρα μεταξυ επαρχιακων ομαδων το βρισκω ηλιθιο.
Ειδικα αν οπως λες οι οπαδοι σας ειναι οντως μονο Παναιτωλικος και οχι γιαλαντζι.

Ο ΟΦΗ δεν εχει αναγκη απο τετοιους "εχθρους" ... εχουμε ηδη αρκετους!
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 21:59 #97416

• zerocool
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Οι ιδιοι παπάρες φίλε μου μας πετούσαν λοστούς και πέτρες στο ματς με τον Ατσαλένιο και στο κύπελο.. Κι από τη στιγμή που δεν χάνετε ευκαιρία να μας βρίζετε μέσα από το youtube πολύ πριν το πρώτο ματς, δε θέλει και πολύ.. Ένας μαλάκας να βρεθεί τελείωσε.. θα γίνει στραβή.. Τους περισσότερους από εσάς σας ξέρω.. έχουμε βρεθεί σε διάφορα μαγαζιά... τέλος πάντων.. όπως και να έχει καλό είναι να μην υπάρχουν τέτοια περιστατικά.. Όλοι για την αρρώστια μας παλεύουμε και τρέχουμε!
θα τα πούμε στο γήπεδο που ελπίζω να έχουμε και θύρα!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 22:29 #97422

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
aikstoforos Καταρχάς καλώς ήλθες στο φόρουμ μας, στο θέμα μας τώρα, θα έπρεπε να γνωρίζεις κάτι(αν δεν το γνωρίζεις ήδη αλλά κάνεις ότι δεν γνωρίζεις) , ότι όλοι η ιστορία όπως λέει και ο Alucard ξεκίνησε όταν ορισμένα μπουμπούκια δικά σας τα οποία βέβαια ήταν λιώμα, ξεκίνησαν να βρίζουν την Κρήτη και των ΟΦΗ αφότου βέβαια είχε αδειάσει το γήπεδο από οπαδούς του ΟΦΗ και είχαν παραμείνει μόνο τα παιδιά που μάζευαν τα πανό (καμιά 30αριά άτομα), σε όλο το ματς δεν υπήρξε το παραμικρό.....Επίσης είστε οι πρώτη και μοναδική φιλοξενούμενοι φίλαθλοι-οπαδοί που μπήκαν στο γήπεδο μας, μετά την επαναχρησιμοποίηση του, που ξήλωσαν καρεκλάκια και μας άφησαν ένα πάρα πολύ "όμορφο" ενθύμιο από την πολιτισμένη κατά τα άλλα επίσκεψη σας στον Ναό μας....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 22:34 #97423

• alexanderpasp
επισης για οσους θυμουνται στον μεταξυ μας αγωνα 1,5 ωρα πριν την εναρξη οσοι ειμασταν μεσα και καθομασταν με αδεια εκεινη την στιγμη την 4..τα 20 αυτα ατομα λεγαν το γνωστο συνθημα περι ΟΦΗ και ΚΡΗΤΗΣ χωρις απο οτι ξερω να εχουμε ''οπαδικα'' προηγουμενα...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 10/03/2010 22:56 #97426

• captain
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
φιλε αγρινιωτη,στη νεα σμυρνη ημουν κι εγω.8 φιλαρακια μου πηγαν με τους φιλους του παναιτωλικου,και οι 8 γαυροι αγρινιωτες...μη μας λες λοιπον...ολοι γαυροι ειστε...κι εσεις καλα μπουμπουκια εισαστε...γνωστο το συνθημα πουτανα θα το κανετε και το γεντι κουλε ενα μηνα πριν τον μεταξυ μας αγωνα...εμεις τις καλες μας προθεσεις τις εχουμε δειξει προς ολους τους φιλους των επαρχιακων ομαδων...απλα καποιοι εχουν κομπλεξ απ'οτι φαινεται και δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η φανελα,ο λαος και η ιστορια του ΟΦΗ δεν μπορουν να συγκριθουν με κανέναν ΠΑΣ Γιάννενα,καμιά Λάρισα και κανέναν Παναιτωλικό...

χωρίς καμία αρνητικη διάθεση απέναντί σου φίλε,αλλα σιγά το μεγαθήριο τον Παναιτωλικό και σιγά τον φοβερό κόσμο που παλεύετε να μας πείσετε ότι είστε περισσότεροι από μας...
C:\\\\\\\\Documents and Settings\\\\\\\\Nikos\\\\\\\\My Documents\\\\\\\\Οι εικόνες μου\\\\\\\\ΑΘΛΗΤΙΚΑ\\\\\\\\ΟΦΗ\\\\\\\\ofi-xylouris

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 11/03/2010 00:55 #97433

• aikstoforos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
Prosopika den exo komplex me opadous kai makari na min ypirxan oi malakies toy Xrysixoidi kai na erxosastan Agrinio. Den ginete na anaptyxoume theories edo mesa peri poia omada einai megalyteri se kosmo istoria klp.
O kathenas exei ti diki tou istoria opou ki an einai. Eimai pistos Panaitolikos kai goustaro trela ki as paei kai G topiko.
Tin kyriaki tha ginei trelo mats giati kai oi dyo pezoun anoixto podosfairo!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 11/03/2010 01:32 #97435

• stiakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Φιλαράκι από Αγρίνιο, σεβόμαστε την καψούρα σου -εφόσον είναι μονάχα ο Παναιτωλικός- και μαγκιά σου. Θέλουμε καλές οπαδικές σχέσεις με τις ομάδες της περιφέρειας, αλλά με καμία (πλην της ΑΕΛ) δεν μπορούμε να συγκριθούμε σε ιστορία, επιδόσεις, φανέλα, λαό και δυναμική. Το καναν οι διαόλοι και βρεθήκαμε στην ίδια κατηγορία, μα δεν γίναμε -ούτε πρόκειται- ίσα κι όμοια. Να εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.26 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.