You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 00:42 #97643

• giannisf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
ρε κοπελια εστω οτι παμε play off που για μενα ειναι 90% σιγουρο...Ξερετε τι πολεμο θα φαμε?και μιλαω απο θεμα διαιτησιας!Αυτη η ισοπαλια εχει αρχισει να με αγχωνει αν και ειμαι αισιοδοξος με την Οφαρα...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 00:43 #97644

• Μανώλης
Δεν είδα τον αγώνα, αλλά άκουσα την "μετάδοση" από τον Athletic.
Πρέπει τα γεγονότα να έγιναν, όπως τα περιγράφει ο ΤΑΛΟΣ, την άποψη και γνώση του οποίου εμπιστευομαι.
Βέβαια δεν έχει τελειώσει ακόμη τίποτα, αλλά γι' αυτό, προϋπόθεση, σίγουρα αποτελεί, η αγωνιστική ανάκαμψη της ομάδας.
Υπολείπεται ασφαλώς στο ψυχολογικό τομέα, αλλά επιβάλλεται, άμεσα, η βελτίωση της αμυντικής λειτουργίας της. Τα άκρα μπάζουν..............
ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ........... ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ?????

Η ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕ...
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ

ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 00:58 #97645

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Να τα γκόλ και κάποιες φάσεις του μάτς..

wwwbasilis4.blogspot.com/2010/03/blog-post_14.html

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 01:13 #97646

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
το γκολ τους,παιζει να ηταν ofsaid? γιατι οι δικοι μας διαμαρτυρονταν

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 01:31 #97648

• ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
έχω μια κώλο γρίπη που άκουγα στο ραδιόφωνο τον αγώνα <αλλά στην ουσία δεν τον άκουγα> .
ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ..

Μην στρουθοκαμηλίζομε <τα βλέπουμε τα ξέρουμε> Η ΝΕΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ είναι εδώ:

Θέλω να εκφράσω την αντίθεση μου στο ανατριχιαστικό που άκουσα ότι είναι διαφορετικό μια ομάδα οργανωμένου εγκλήματος να στήνει παιχνίδια για το στοίχημα και τελείως διαφορετικό ένας παράγοντας να στήνει την αντίπαλη ομάδα μέσω του διαιτητή ή μέσω κάποιων παικτών ή μέσω παραγόντων για να κερδίσει και να προάγει το καλό της ομάδας του. Τι είναι ο άλλος που θέλει να φτιάξει μια ωραία ομάδα, που θέλει να κερδίζει και να ικανοποιεί τους φιλάθλους της; Έρχεσαι εσύ ο νταραβερτζής, ο πονηρός, ο ανήθικος, ο ανέντιμος, δεν υπολογίζεις κανέναν και λες για το συμφέρον της ομάδας μου, σε ‘στήνω’; Αυτό δηλαδή είναι δικαιολογημένο; Να υπάρχει μια ομάδα αλητών που οικονομάει από το ποδόσφαιρο και να εκμεταλλεύονται τον κόσμο; Αυτό είναι το σοβαρότερο κακούργημα.

Αυτά που είπε ο Αχιλλέας Μπέος δεν είναι θάρρος, είναι θράσος. Έχω υπάρξει φίλος, αλλά και δικηγόρος του, αλλά έχουμε σκοτωθεί και στα δικαστήρια. Αυτή την νοοτροπία του ‘είμαι ο μάγκας και επειδή είμαι ο μάγκας, είτε γιατί είμαι 200 κιλά και μπορώ να ρίξω μια μπουνιά, είτε γιατί είμαι ανήθικος και μπορώ να ενεργοποιήσω τον αλήτη τον διαιτητή, κάνω το καλό της ομάδας μου’, πρέπει να σταματήσει. Και αυτήν την συζήτηση την έχω κάνει και προσωπικά με τον κ. Μπέο, γιατί κάποια στιγμή σήκωσε τη ρομφαία κατά των Μητροπουλαίων και καλά έκανε. Αν εγώ είμαι ο ηλίθιος σε αυτή την ιστορία, θα πρέπει να κάνω την αυτοκριτική μου και να πάψω να ασχολούμαι με το ποδόσφαιρο. Για 15.000 ευρώ στον Άγιο Δημήτριο δεν ανέβηκε ο ΠΑΣ Γιάννινα μια κατηγορία. Πρέπει κάποια στιγμή, αυτοί που έχουν την δυνατότητα, να αλλάξουν το ποδόσφαιρο και να το κάνουν διασκέδαση. Είναι το ωραιότερο άθλημα στον κόσμο και η πιο όμορφη κοινωνική εκδήλωση. Στηνόντουσαν και στήνονται ματς όσο θα υπάρχει η επιδερμική επαφή με αυτή την αντικοινωνική και εγκληματική συμπεριφορά, που έχει σχέση με εκατ. ευρώ κάθε μέρα στον κόσμο. Αν πάψουμε να θεωρούμε μαγκιά την αλητεία και την ανεντιμότητα, τότε θα καταργηθούν όλα. Δεν υπήρξε καμία φορά που να ήμουν σε κάποια ομάδα και να ακούστηκε ότι στήσαμε ένα παιχνίδι. Αυτό δείχνει ότι αν οι διαιτητές δεν πιέζονται ή δεν εξαγοράζονται, φέρονται όπως πρέπει. Εμένα η φιλοσοφία μου είναι ότι αν ανέβεις κατηγορία με οποιονδήποτε άλλο τρόπο από το να έχεις μια καλή ομάδα και πρόγραμμα, είσαι προκαταδικασμένος να γελάσεις μια φορά και να κλάψεις σε όλη σου τη ζωή", τόνισε ο πρόεδρος της Παναχαϊκής.

Κατά την διάρκεια της τηλεφωνικής επικοινωνίας με τον Αλέξη Κούγια, παρενέβη ο Αχιλλέας Μπέος, που δήλωσε τα εξής: "Δεν είπα ποτέ την λήξη στημένο, γιατί δεν έχω στήσει ποτέ παιχνίδι στη ζωή μου. Είπα ότι έχει διαφορά από το να στήνονται παιχνίδια και να οικονομάνε κάποιες συμμορίες στο στοίχημα από το να υπάρχει κάποιος παράγοντας που να μπορεί να προστατεύσει την ομάδα του. Αλέξη, ήσουν ο μοναδικός παράγοντας που ήσουν 11 βαθμούς μπροστά και δεν ανέβηκες στην Α’ Εθνική. Αν εσύ το θεωρείς προτέρημα, εγώ το θεωρώ μειονέκτημα. Εγώ δεν θα άφηνα τον Πανθρακικό να ανέβει ‘τρένο’. Και ξαναλέω ότι δεν είπα ότι είναι σωστό να στήσει ένας παράγοντας κάποιο παιχνίδι. Είπα ότι είναι σωστό να προστατεύεις την ομάδα σου ή να μπορείς να την βοηθάς. Είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Μπορούμε να λύσουμε τα προβλήματα του ποδοσφαίρου καταθέτοντας προτάσεις".

www.contra.gr/Soccer/Hellas/257175.html

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 01:31 #97649

• orestaras -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Για αλλη μια φορα η Ομαδα δεν παιζει μπαλα,απλα ειμασταν τυχεροι που πηραμε το βαθμο!!δε πρεπει να λεμε για σερι νικες γιατι απλα δε θα γινει,αλλα σερι καλων αποτελεσματων μπορουμε να το λεμε,σαφως και οι 5 εντος εδρας αναμετρησεις πρεπει να ειναι νικες!!!και απο τα αλλα 4 εκτος μπορουμε να εχουμε 2 νικες μια ισοπαλια και μια ηττα για παρασδειγμα δεν ειναι κακη συγκομιδη αντε σου λεω και εντος 4 νικες και μια ισοπαλια=20 βαθμουλακια στο χαλαρο δηλαδη με καλες και μετριες εμφανισεις!αν παρουμε και κατι παραπανω καλο θα ητανε!συνηθως ο 3ος και 2ος τερματιζουν με βαθμους απο 60 εως 70 και φετος ετσι οπως χανονται ωαθμοι ειδικα απο τους απο κατω ακομα και 3 να βγουμε θα εχουμε μια αρκετα καλη διαφορα συμφωνα και με τοδυσκολο προγραμμα τον απο κατω!!θα δειξει κοπελια μην απογοητευομαστε ο Γκουλης παντως δεν ειναι για Α ειναι απειρος αλλα πιστευω οτι αυτη τη στιγμη δε πρεπει να τον κρινουμε αυτος ξερει,αν δεν παιζουν και οι παικτες ολα ειναι μια αλυσιδα!!!τεσπα ας δουμε τωρα πως θα οργανωθουμε για το ματς στην Ηλιουπολη,περιμενουμε αποβαση κοπελια απο κατω σαν αλλοτε και περισσοτεροι απο το ματς με εθνικο και αστερα!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 01:35 #97650

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
stel4 έγραψε:
το γκολ τους,παιζει να ηταν ofsaid? γιατι οι δικοι μας διαμαρτυρονταν

Δεν είναι οφσάιντ. Με στοπ καρέ στη φάση καλύπτεται σίγουρα.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 01:44 #97652

• Alex4Athens
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Όχι το γκόλ ήταν κανονικότατο. Καλό αποτέλεσμα το Χ. Αν το δούμε ρεαλιστικά τότε θα πρέπει (δυστυχώς) να μιλάμε πλέον για μπαράζ. Ναι υπάρχουν 9 παιχνίδια ακόμα αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ δύσκολο να καλύψουμε τους 9 βαθμούς. Στόχος μας πρέπει να είναι η μεγάλη διαφορά από τους υπόλοιπους και μόνο. Θεωρητικά πάντα έτσι όπως είδα έχουμε ευκολότερο πρόγραμμα και απο τον Εθνικο Π. και από Παναί.

Ας γίνει η αρχή ενός σερί την επόμενη Κυριακή με Ηλιούπολη. Όλοι στο γήπεδο να το κάνουμε καμίνι.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 01:59 #97653

• ναυαρχος4
zerocool έγραψε:

Μόλις μπήκα σπίτι μου.. για τα αγωνιστηκά. ότι είπε ο TALOS!
Συνεχιζουμε αδέρφια και ραντεβού στην ηλιούπολη τώρα..

Υ.Γ. Θέλω να δω αν θα τιμωρηθεί ο Παναιτωλικός και με τι τιμωρία!

σιγα μην φανε τιμωρια. μονο εμεις οι μακακες τρωμε. αν αντιμετωπιζαν ολες τις εδρες σαν την δικια μας, τοτε οι μισες θυρες θα ηταν κλειδωμενες οπως ειναι και η 6 και οι αλλες μισες θα ειχαν συρματα οπως εχει και η 4.

το μονο που με νοιαζει ειναι αν χασαμε το πανο του αγρινιου. αν θες απαντας

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 02:02 #97654

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
η ομαδα αν κρινω απο τις φασεις και τα λεγομενα σας επαιξε φοβισμενα οπως επαιξε και με τον εθνικο. Απλος στο ματς με τον παναιτολικο ημασταν τυχεροι και δεν χασαμε.

Στον εθνικο ειχαμε κοσμο αρκετο εκει, οποτε δε μπορεις να πεις οτι φταιει που δεν ειχαν υποστιρικτες.

Η ομαδα σημερα ηταν πληρης και ηταν η ιδια που νικισε την κερκυρα. Μια βδομαδα ειναι πολυς καιρος για να ξεκουραστεις.

Αρα λοιπον τα παιχτακια μας πρεπει ωριμασουν και να μαθουν οτι το ιδιο συγκεντρωμενα και με παθος πρεπει να παιζουν και εκτος εδρας και οτι ο ΟΦΗ, με την ιστορια που εχει, μπαινει σε καθε ματς για να το παρει και δεν διαλεγει παιχνιδια.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 02:07 #97655

• Limas
TALOS έγραψε:

1)Στη μεγάλη κερκίδα του Παναιτωλικού είδα τουλάχιστον 30 δικούς μας.Τριγύρω μου μιλάω,λίγο δεξιά από το κέντρο όπως έκανε επίθεση στο Α'ο Ο.Φ.Η.!Περίπου 5.000 κόσμος στο γήπεδο.Αν υπολογίζουμε οτι η χωριτικότητα είναι 5.200 και στη μικρή απέναντι κερκίδα ήταν 200 κενά καθίσματα.

[/size]

Και φαντασου φιλε Γιαννη οτι η "Αλητικη Κυριακη" μιλησε για 7.000 παναιτωλικους !!!

1) Ρε παιδια αυτη η κατασταση με τα ακραια μπακ και γενικοτερα την αμυνα στα τελευταια εκτος εδρας ματς που θα παει;;; δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν τα βλεπει ο κοντος.. γιατι δεν κανει κατι;;;

Επισης δεν μου αρεσαν και πολυ οι δηλωσεις Γκουλη περι εδρας... σιγα μην επηρεαστηκαν οι παιχτες απο την εδρα τη στιγμη που παιζουν και ζουν το φετινο γεντι κουλε... και στον εθνικο παντως που ειχε ελαχιστους οπαδους, το ιδιο χαλια εμφανιστηκαν...

Τελος παντων... τα ξεχναμε αυτα, για τη συνεχεια ενα πραγμα... στηριξη της ομαδας οπου μπορουμε, μεσα εξω... και στο τελος θα δουμε... δυο ειναι παντως τα πιθανα σεναρια... ανοδο απευθειας ή ανοδο απο μπαραζ...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 02:51 #97658

• master
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Holocaust έγραψε:
johnp πρεπει κάτι να γίνει με το chat.
Δε γίνεται να σκαλώνει έτσι. Είναι τα νεύρα απο την ισοφάρηση κολάει σα την βενζινόκολα και το chat... κυνδυνεύουν τα pc μας.

Μην αγχώνεστε. ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ.

ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΤΣΑΤ ΑΛΛΑ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΤΟ BANDWITH, το έχω ξαναγράψει χιλιάδες φορές....

Στα του αγώνα τώρα, συμφωνώ με Τάλω ειδικά στην τελευταία παράγραφο του, στο μόνο που δεν συμφωνώ είναι για τον Μπερτέν που εμένα προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ.... (απο JOHNP)

Επίσης αφού καλωσορίσω τα παιδιά που γράφουν τώρα τελευταία στο φόρουμ μας, να τα παρακαλέσω να προσέχουν την ορθογραφία τους και να βάζουν στο τελείωμα της λέξεις το τελικό (ς) όχι το (σ).
Snakes Heraklion Club

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 03:03 #97660

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ο Μπερτίν είναι καλός παίκτης,ξέρει μπάλα,αλλά δεν κάνει για στόπερ.Δεν έχει ούτε δύναμη,ούτε άλμα και κάνει συνεχώς γκέλες.Με Κέρκυρα,Εθνικό,Παναιτωλικό,Πανσερραικό ήταν για κλάμματα.Καμία ασφάλεια.Επειδή είναι γρήγορος,ψύχραιμος και τεχνίτης θα ήθελα να τον δω μπροστά από τα 2 στόπερ σαν αμυντικό χαφ.Από πέρυσι το φωνάζω οτι με Μπερτίν στόπερ κάθε κόρνερ/στημένο είναι μισό γκολ..Εξαιρετικός ο Νατσούρας.

Και βέβαια το τεράστιο πρόβλημα είναι στους πλάγιους.Κιάσσος και Κωνσταντινίδης αμυντικοί υπάρχουν μόνο στη φαντασία του Γκουλή,ο Σταυρακάκης είναι παλαίμαχος και ο Μονιάκης τιμωρημένος.Μένει ένας Πίτσος αριστερά(φιλότιμος αλλά λίγος).Λύσεις θα μπορούσαν να δώσουν ο Χαραλαμπάκης στα δέξια(αλλά αν καθιερωθεί δεξιά μένουμε χωρίς καν 3ο στόπερ...) και ο Μπούρμπος που δεν έχω καταλάβει γιατί δεν είναι ήδη βασικός με αυτά τα χάλια που έχουμε πλάγια.Αριστερά σήμερα έπαιξε και ο Καρακατσάνης που ίσως έπρεπε να έχει δοκιμαστεί σαν αριστερό μπακ με τη Ρόδο ή την Καλαμάτα που ήταν της πλάκας.

Στα χαφ ο Κατσικογιάννης είναι εξαιρετικός.Έχει τρεξήματα,έχει την πρώτη πάσα σωστή και παίζει γρήγορα τη μπάλα.Τι άλλο θές?Ο Καλαιτζάκης ενώ έχει ποιότητα,με απογοητεύει.Θα ήθελα σε αυτή τη θέση(μπροστά από Κατσικογιάννη και πίσω από Ζορμπά) τον Κιάσσο!΄

Αντιθέτως έχουμε πολύ ποιότητα στην επίθεση.Ο Αγρίτης είναι ο 2ος καλύτερος παίκτης της κατηγορίας(μετά το Σουμπίνιο),ο Ζορμπάς είναι εξαιρετικός,ο Πόποβιτς και ο Ογκουνσότο(όχι όπως είναι τώρα..)έχουν το εύκολο γκόλ.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 04:11 #97661

• anexartitos-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Στα αγωνιστικά με κάλυψε απόλυτα ο ΤΑΛΟΣ...μια από τις χειρότερες εμφανίσεις μας εκτός έδρας πραγματικά παίξαμε χωρίς πάθος και με αρκετή δώσει τύχης πήραμε το Χ......Για να μην μεταφέρονται πράγματα όπως να΄ναι στο πέσιμο που μας έγινε δεν είχαμε κανένα τραυματισμό απλά όπως είναι φυσικό φάγαμε μια σφαλιάρα παραπάνω και το όλο θέμα θα πρέπει να κλείσει εδώ....
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΟΝΟ ΟΦΗ! ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ΝΑΙ Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΣΚΕΨΗ ΠΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 12:12 #97665

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
το ματς δεν το δα.απο τις περιγραφες οσων ηταν και του ανταποκριτη
του αθλετικ,καταλαβα οτι το γηπεδο εγερνε υπερ του παναιτωλικου.
ειμασταν νομιζω τυχεροι και απο διαφορες φασεις που ειδα,που εχουμε
τον αγιο πολυ κατω απο τα δοκαρια.για μενα καποιος,αν με ρωτουσε
που θα χαναμε αμαχητοι,θα του ελεγα στο αγρινιο και οχι στο ελληνικο
ή στον ευοσμο.αυτα τα ματς στερησαν νομιζω την απευθειας ανοδο και το
εντος με το διαγορακο και οχι το χθεσινο που ηταν στη δυσκολοτερη
εδρα του πρωταθληματος.και την επομενη βδομαδα στην ηλιουπολη,σε μια
απο τις πιο δυσκολες εδρες.δεν ξερω αν φταιει η αμυνα μας ή η γενικοτερη
αμυντικη λειτουργια,αλλα δεν μπορει να κανουμε καποιον τυχαιο παικτη νομιζω
ζουρουδης:blush: να φανταζει σαν το μαραντονα:ohmy: ελεος!τεσπα.γενικα
εχουμε πεταξει αρκετους βαθμους,που οι χθεσινοι δυο δεν με απογοητευουν.
ας ελπισουμε οτι κυνηγοντας τους δυο απο πανω μας,να κανουμε και μια διαφορα
με τους απο κατω μας για να παμε με πιο ασφαλεια στα πλει οφ,γιατι
υποψιαζομαι θεους και δαιμονες να μας πολεμανε εκει:huh:
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 12:25 #97666

• liakoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Κάποιες παρατηρήσεις:

-Στα μέχρι τώρα αποτελέσματα του Β'Γύρου συνολική συγκομιδή βαθμών είναι 13 ενώ στο Α' είχαμε μόλις 9 με τις ίδιες ομάδες.(Δηλαδή 1,63 βαθμοί ανα μάτς)

-Το 67 που αναφέρει ένας φίλος πιο πάνο το βρίσκω αισιόδοξο.Πιο πιθανό θεωρώ το 60.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 12:34 #97667

• PATISSIA4 LIAKOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
EΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΣΑΠΟ ΚΟΝΤΑ 1955

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 12:59 #97668

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
Ρε παιδια αυτό το αθλετικ ρέντιο μην το πω αλλιός σκέτο καρκίνομα είναι γαμό στο σπίκερ όλο μαλακίες έλεγε δεν μπορρούσες να καταλάβεις ποιος παίκτης είχε την μπάλα και προς ποιο τερμα πήγενε.... από την άλλοι.. το δε γκόλ του ζορμπά το είπε αφού μπείκε ούτε κόμα ούτε τελέια δεν περειέγραψε καθόλου την φάση δηλαδή αυτά τα παιδιά πάνε να μας τρελάνουν έπειτα το γκόλ του Δημούτσου είταν οφισάιτ και δεν ανέφεραν ν τίποτα..... μείπως να ψάξουν καμιά άλλη δουλειά γιατί μετάδωση χωρίς να βλέπεις γάμησε τα είταν..

Δικαιούμασταν το Διπλό και μας το έκλεψαν πάλι

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:16 #97669

• Mnemotechnics
MANOLIS έγραψε:
Ρε παιδια αυτό το αθλετικ ρέντιο μην το πω αλλιός σκέτο καρκίνομα είναι γαμό στο σπίκερ όλο μαλακίες έλεγε δεν μπορρούσες να καταλάβεις ποιος παίκτης είχε την μπάλα και προς ποιο τερμα πήγενε.... από την άλλοι.. το δε γκόλ του ζορμπά το είπε αφού μπείκε ούτε κόμα ούτε τελέια δεν περειέγραψε καθόλου την φάση δηλαδή αυτά τα παιδιά πάνε να μας τρελάνουν έπειτα το γκόλ του Δημούτσου είταν οφισάιτ και δεν ανέφεραν ν τίποτα..... μείπως να ψάξουν καμιά άλλη δουλειά γιατί μετάδωση χωρίς να βλέπεις γάμησε τα είταν..

Δικαιούμασταν το Διπλό και μας το έκλεψαν πάλι

Φιλαράκι, ειλικρινά... Νόμιζα ότι το ημίχρονο έληξε 0-1 έτσι όπως το είπε ο σπίκερ κι ότι το γκολ όντως ακυρώθηκε.. Μετά μπήκα στο site και είδα 1-1 (Η) ..και κόλλησε η σελίδα του athletic.. Έφαγα τρελή ήττα Άσε που τον Καρακατσάνη τον έλεγε Κατσικογιάννη και τον Πονηρό.. Κηπουρό!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:20 #97670

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Basilis έγραψε:
Το..σκωτσέζικο ντούς αυτό καλό θα ήταν να σταματήσει κάποια στιγμή.Δεν παίζουν άλλοι παίκτες στο Ηράκλειο και άλλοι στα εκτός..Διάολε,οι ίδιοι παίζουν!!

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα! Ότι παίζουν οι ίδιοι!!!
Η ομάδα έχει πολλούς και καλούς παίχτες, και η
ταπεινή μου γνώμη (προπονητική καναπέ φυσικά )είναι ότι δε γίνεται σωστή
διαχείρισή τους. Φιλοσοφίες του στύλ, ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει, δεν ταιριάζουν
στον πρωταθλητισμό. Η ομάδα που κατεβάζει ο Γκουλής είναι καλή για το Γεντί Κουλέ.
Εκτός, τι άλλο πρέπει να δούμε για να καταλάβουμε ότι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα.
Πρέπει επιτέλους να λειτουργήσουμε και αμυντικά. Το είπα εξ' αρχής, το έχουν
επαναλάβει και πολλοί άλλοι, τα ακραία μπακ θέλουν επειγόντος αναθεώρηση, πρέπει
να γεμίσει περισσότερο ο χώρος του κέντρου της άμυνάς και ο μπροστά από αυτόν και
επιθετικά να παίζουμε με τις σφαίρες Αγρίτη και Πάτρικ. Οι παίχτες για να στηθεί
πιο σωστά η ομάδα υπάρχουν.
Πάθος και τσαμπουκά στα επόμενα παιχνίδια (από τεχνική ξεχιλίζουμε:P )
και ότι βγει ...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:21 #97671

• FE4R poros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
καποια πληροφορια οσο αφορα τα group που θα ανεβουν ηλιουπολη?????
εχεται παρει τηλ για κερκιδες???
καποια οργανωση τελος παντων μεχρι το σαββατο?????
εχω τουσ κρητες -4- ανατοληκα προαστια διπλα απο το σπιτι μ αλλα επιδει δουλεβω δεν
τους πετειχαινω ανοικτα.....

οσο για το 8/8 ειναι υπερβοληκο.....μας κοβω κοντα στους 60.... ελπιζοντας πως η κερκυρα θα τα παει μετρια προς χαλια....τουλαχιστον στα μπαραζ αν παμε να πηγαινουμε χημα στο κυμα στις αλλες εδρες... δεν παιζει να ειμασται συνεχεια πισω απο 1 κολονομο.......
δυστιχως λογο δουλειας μπορω να βλεπω τον οφη μονο στο γεντι κουλε

ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ.....ΟΦΑΡΑ ΓΕΡΑ
ΣΤΗΝ Α ΘΑ ΠΑΣ ΞΑΝΑ!!!!!!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:21 #97672

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
επιστροφη του σαρρη εδω και τωρα στα εκτος και ας χανουμε
3-0 με κατεβασμενα:cheer:

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:29 #97673

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
Φίλε η Ηλιούπολη ένα νταμάρι είναι μην περιμένεις και κερκίδα θα δούμε που και θα πάμε στα κατσάβραχα σαν τα κατσίκια δεν γαμιέτε για την Οφάρα. πάμε

Όπως λέει και το σύνθημα
την γκόμενα παράτησα
το σπίτι μου το άφησα
και ήρθα εδώ για να σου πω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ΄αγαπώωωωωω

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:58 #97675

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
Παίζει κανένα λίνκ για να δούμε τα γκόλ ρε παίδες???

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 13:59 #97676

• www.omilitis.gr
Στο www.omilitis.gr "Videos" με Γκολ - Φάσεις - Δηλώσεις από το Παναιτωλικός-ΟΦΗ!

Και "Photos" από τον αγώνα, πλούσιο Ρεπορτάζ και Σχολιασμός...!

www.omilitis.gr

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 14:13 #97677

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ φίλε
επιβαιβεώνει αυτό που έλεγα το γκόλ του Δημούτσου είναι οφισάιτ και έχουν σταματήσει όλοι οι παίκτες.... τη να πώ χωρίς να δω>>>>>γαμώ τα κοράκια

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 14:20 #97678

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
admin έγραψε:

Επίσης αφού καλωσορίσω τα παιδιά που γράφουν τώρα τελευταία στο φόρουμ μας, να τα παρακαλέσω να προσέχουν την ορθογραφία τους και να βάζουν στο τελείωμα της λέξεις το τελικό (ς) όχι το (σ).

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Βρε το σκασμενο.... μ' εκανε και γελασα.
Δε μπορω να πω johny εχεις χιουμορ!
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 14:23 #97679

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
MANOLIS έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ φίλε
επιβαιβεώνει αυτό που έλεγα το γκόλ του Δημούτσου είναι οφισάιτ και έχουν σταματήσει όλοι οι παίκτες.... τη να πώ χωρίς να δω>>>>>γαμώ τα κοράκια

ακομα και ετσι να ειναι δεν τους δικαιολογει που σταματησαν;)

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 14:27 #97680

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
Οχι σαν δικαιολογία αλλά μία φορά να πουν τα κοράκια ένα υπέρ σφήριγμα για εμάς και κάτι ακόμα δεν το είπαν καν στον κόσμο στο ράδιο .......

ο νοω νοοίτο.....

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 15:09 #97681

• PATISSIA4 LIAKOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Πεστα βρε Μανολη παντως αμα εδω που τα λεμε αμα δεν εχεις σταθμους και καμεια φυλαδα δυσκολα ακουγεσε τοσες εκδρομες εχουμε κανει και μια φωτο δεν εχουν βαλει με τον κοσμο και μου βαζουν το λεβαδιακο και λενε εκπλοικτικη ατμοσφαιρα με 3 καπνογωνα με την κερκυρα αναψανε πανω απο 150 με την εισοδο των ομαδων και δεν βγηκε κανεις να πει κατι μας πολεμανε δυστιχος απο παντου γιαυτο πρεπει να ποισμοσουμε ακομα ποιο πολυ και να σταθουμε στην ΟΦΑΡΑΜΑΣ και να την στηριξουμε περισοτερο τωρα μας εχει αναγκη περισοτερο εντος να μην πεφτει καρφιτσα εκτος το ιδιο ξεθηκοθειτε μαγκες να παρουμε το διπλο αποβαση στην Ηλιουπολη να τους διξουμε οτι δεν μασαμε πουθενα ρε...
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.31 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.