You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:00 #97685

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μιας και ήμουν στο γήπεδο κι εγω να πω 2 πραγματάκια για το ματς...

1.Εχθρική ατμόσφαιρα στα αναμενόμενα πλαίσια (από μένα τουλάχιστον). Είναι από τις πιο σκληρές έδρες και δυστυχώς ή ευτυχώς μάλλον θα χρειαστεί να ξαναπάμε εκεί.

2.Στο πρώτο 30λεπτο μονοτερμα. Δεν υπήρχαμε. Με το τυχερό γκολ του Ζορμπά ανεβήκαμε,καναμε 2 φάσεις με μεγαλύτερη νομίζω την προβολή του Κάλαιτζιτς κι ότι αυτή που έδειξαν του Αγρίτη. Φάγαμε (άλλο)ένα χαζό γκολ από αδράνεια μετά από (ακόμα μια)αποκρουση του Βεζυρίδη. Είναι καθαρό το γκολ, όταν την σπρωχνει ο Θεοδωρίδης ο Νατσούρας είναι μέσα στη μικρη περιοχή και ο Δημούτσος ακριβώς έξω (λείπει ο Κιάσσος). Στο δεύτερο μας απείλησαν πιο λίγο αλλά όχι γιατί ανεβήκαμε. Πιο πολύ από κούραση. Στο δοκάρι τους επειδή ήμουν στην ευθεία, οριακά πέρασε ή δεν πέρασε η μπάλα.

3. Αλλη μια κακή εμφάνιση εκτός. Δε ξέρω γιατί τόσο χαλαρότητα έξω. Δεν μπορώ να καταλαβω. Ουτε και καταλαβαίνω γιατί μας άρεσε το Χ (όχι ότι ετσι οπως παίξαμε μπορούσαμε κάτι αλλο). Αλλά αν θέλαμε 2η θέση,πρέπει να κάνουμε ένα σερί και με καποια διπλα-υπερβάσεις μέσα. Αλλιώς δεν... Δύσκολα πια θα αποφύγουμε τα μπαραζ. Το σημαντικό είναι να πάμε ως το τέλος κοιτώντας τη 2αδα ώστε να μαζέψουμε πόντους.

4. Καλά τα Χ σε Δράμα και Ελληνικό.

5. Τάλω χωρίς να θέλω να διαφωνήσω στη γενική εικόνα της ομάδας μαζί σου, νομίζω ότι είναι λίγο αλλιώς το πρόβλημα. Συμφωνω 1000% οτι Κιάσσος-Παντελής δεν είναι μπακ ειδικά να παίζουν και συγχρόνως κιολας. 3 στους 4 πίσω έχουν κάνει καριέρα ως χαφ. Αλλά οκ βάζεις μπακ τους 2 εμπειρους χαφ σου. Βάλε και μπροστά τους κάποιον να γυρίζει. Πχ δεξί χαφ Μπούρμπος... Και μπροστα διδυμο Βλόντα(μαχητης) με Αγρίτη. Με προβληματιζει παρα πολύ η εικόνα του Ποποβιτς. Δε μαρκάρει, δεν κυνηγάει κάθε φάση και δε σουτάρει. Γιατι? Κάλαιτζιτς δε με χάλασε τόσο αλλά θεωρώ ότι με 2 χαφ στην ουσία στο ανασταλτικό κομμάτι ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ! Ζορμπάς,Αγρίτης,Ποποβιτς ποιοτικοι, τεχνίτες, πολυτέλεια αλλά δε μετέχουν και πολύ στο ανασταλτικό κομμάτι. Και εντος που οι αντιπαλοι μενουν πίσω μπορεί να μην κανει μπαμ αλλά εκτός? Μπράβο στο Βεζυρίδη. Νομίζω Μπουρμπος και Χαραλαμπακης μπορούν να δώσουν λύσεις. Καρακατσάνης όσες φορές τον έχω δει δε με πείθει. Και αρκετά αργός κιόλας μιας και χτες τον είχα ακριβώς μπροστά μου και είχα καλή οπτική.

6. Κάθε γκέλα κάνει τα επόμενα ματς πιο κρίσιμα. Το νου μας όλοι στην ΕΔΡΑ ενοψει μπαράζ και να δούμε τι θα κάνουμε να πάρουμε τα 3 Αθηναικά ματς κι ότι μπορέσουμε στο Βόλο από τα εκτός.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:10 #97686

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
ΦΊΛΕ BOHAN ΔΡΑΜΑ

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:31 #97688

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ρε μάγκες, το ξέρω ότι το 67 είναι δύσκολο, αλλά, διάολε, 8/9 ματς είναι με υποδεέστερους αντιπάλους που σαν ΟΦΗ πρέπει να πατήσουμε.. Με συγχωρείτε, αλλά αν ο ΟΦΗ παρουσιαστεί με βάση τις τελευταίες εντός έδρας εμφανίσεις, διατηρώ το δικαίωμα να πιστεύω ότι θα κάνουμε το 8/9 και θα φτάσουμε στους 67, με την ελπίδα κιόλας ότι η Κέρκυρα στα δύσκολα ματς που της απομένουν θα κρατάρει..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:34 #97689

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
αν ομωσ επισησ εμφανιστει και με τα τελευταια εκτοσ εδρας ματς, ακομα και ι τριτη θεση δυσκολη ειναι...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:45 #97691

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ηλιούπολη-ΟΦΗ
ΟΦΗ-Πιερικός
Ολυμπιακός Β.-ΟΦΗ
ΟΦΗ-Ιωνικός
Θρασύβουλος-ΟΦΗ
ΟΦΗ-Καρδίτσα
Αιγάλεω-ΟΦΗ
ΟΦΗ-Εθνικός Αστέρας
ΟΦΗ-Δοξα Δρ.

Το πρόγραμμα αν το χαμε κάνει παραγγελιά δε θα ήταν και πολύ καλύτερο... Στο αντίστοιχο διάστημα του α γύρου θυμίζω ότι κάναμε ένα αήτητο σερί. Με 6 νίκες και 3 Χ. Τώρα ζητάμε κάτι ακόμα καλύτερο απο εκέινο το σερί. Άποψή μου ότι ο εντός έδρας ΟΦΗ μπορεί να πάρει κ μάλιστα με σχετική ηρεμία τα εντός. Ο εκτός έδρας όμως των τελευταίων ματς? Αν βρούμε τα πατήματα της Κατερίνης,των Σερρών πχ και στα εκτος μπορεί να πάρει η ομάδα 10 πόντους, αν το κάνει μιλάμε για 25 πόντους,δηλαδή 68 σούμα. Ιδού η ρόδος ιδού και το...προόγραμμα! Για να δούμε!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:46 #97692

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Είμαι από τη φύση μου αισιόδοξος και στην τελική δείτε πόσο δύσκολο πρόγραμμα έχουν ο Βόλος, η Κέρκυρα, ο Εθνικός, και ο Παναιτωλικός. Θεωρώ ότι ο Αγροτικός Αστέρας και η Σέρρες θα μας κάνουν ακόμα πολλά δώρα!!! Αλλά ακόμα και αν δεν καλύψουμε την 2η θέση με βάση το πρόγραμμα το δικό μας και τα προγράμματα των άλλων μπορούμε να αποχτήσουμε τόση διαφορά με τον 4ο ώστε στα play off να ξεκινάμε με +3 και άντε να το καλύψουνε!!! Βέβαια σενάρια όλα αυτά... Προέχει το διπλό στο σπίτι των νονών...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:51 #97693

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μακαρι, να γινει πραγματικοτητα αθτο που λες και να βγω εγω ο λαμθασμενος

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:55 #97694

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
εγω παντως,φοβαμαι πολθ τα μπαραζ.φοβαμαι οτι θα μας πολεμησουν ολοι...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:55 #97695

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εχουν πιο δύσκολο πρόγραμμα Κέρκυρα,Εθνικός και Παναιτωλικός όντως. Παίζουν και μεταξύ τους κιόλας... Τον Βόλο τον θεωρώ ανεβασμένο ήδη. Οντως αξίζει να γίνει μια γερή προσπάθεια να πάμε στο 65-66+ και να δούμε τι κάναμε... Το θέμα είναι να κρατήσουμε την εικόνα των εντός και να την επεκτείνουμε και στα εκτός!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 16:56 #97696

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
ΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΓΑΜΙΜΕΝΑ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙ,,,,,ΟΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 17:03 #97697

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
οση διαφορα και να εχουμε στα μπαραζ, πρεπει να παικσουμε με πολυ περισσοτερο παθος και ψυχη απο οτι τωρα, αλλιως χλωμο..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 17:07 #97699

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
alucard έγραψε:
admin έγραψε:

Επίσης αφού καλωσορίσω τα παιδιά που γράφουν τώρα τελευταία στο φόρουμ μας, να τα παρακαλέσω να προσέχουν την ορθογραφία τους και να βάζουν στο τελείωμα της λέξεις το τελικό (ς) όχι το (σ).

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Βρε το σκασμενο.... μ' εκανε και γελασα.
Δε μπορω να πω johny εχεις χιουμορ!

Ρε alucard δεν κόβεις την ειρωνεία λέω εγώ; ορισμένη έχετε κάνει την μαλακία επάγγελμα μου φαίνεται, κοφτε την λίγο γιατί είστε και μιας κάποιας ηλικίας άνθρωποι και είναι ντροπή.....

ΥΓ από εδώ και πέρα τέτοια ειρωνικά και ηλίθια σχόλια θα τα γράφω στα αρχίδι@ μου, δεν έχω ούτε των χρόνο ούτε την όρεξη να απαντάω σε ανθρώπους που έχουν την εντύπωση ότι προσφέρουν κάτι (γιατί έως εκεί φτάνει το μυαλό τους) με τέτοιου είδους σχόλια.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 17:43 #97707

• alucard
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
alucard έγραψε:
admin έγραψε:

Επίσης αφού καλωσορίσω τα παιδιά που γράφουν τώρα τελευταία στο φόρουμ μας, να τα παρακαλέσω να προσέχουν την ορθογραφία τους και να βάζουν στο τελείωμα της λέξεις το τελικό (ς) όχι το (σ).

Ρε alucard δεν κόβεις την ειρωνεία λέω εγώ; ορισμένη έχετε κάνει την μαλακία επάγγελμα μου φαίνεται, κοφτε την λίγο γιατί είστε και μιας κάποιας ηλικίας άνθρωποι και είναι ντροπή.....

ΥΓ από εδώ και πέρα τέτοια ειρωνικά και ηλίθια σχόλια θα τα γράφω στα αρχίδι@ μου, δεν έχω ούτε των χρόνο ούτε την όρεξη να απαντάω σε ανθρώπους που έχουν την εντύπωση ότι προσφέρουν κάτι (γιατί έως εκεί φτάνει το μυαλό τους) με τέτοιου είδους σχόλια.

Ορισμεν η έχουν κάνει τη μαλακία επάγγελμα ε?
Εγω πάντως δεν σε έβρισα ουτε και θα το κανω Γιαννη γιατι δεν εχω προθεση
ουτε να σου παω κόντρα ουτε να σε προσβαλω οπως κανεις εσυ.
Οτι εχω πει προσωπικα το εχω κανει με καλη πιστη και οχι για να την πω σε κανενα!
Λιγο αυτοσαρκασμός δεν βλαπτει...

Το σχολιο ηταν χιουμοριστικό γιατι μιλάς για ενα θεμα (ορθρογραφια) ενω σου εχουν
γραψει επανειλημμένως χρηστες του φορουμ (κι εγω αναμεσα τους) για τη δικια σου
ανορθογραφία η οποια καποιες φορες ξεπερναει τα ορια της φαιδρότητας.
Και ως admin εισαι υπεύθυνος και θα επρεπε να το εχεις λαβει υπ οψην σου,
πράγμα που δεν εκανες μεχρι προσφατα. Απ' οτι καταλαβα αυτο αλλαξε πριν απο λιγο
(ισως με αυτοματο διορθωτή) Και πολυ σωστα εγινε, εστω και αν άργησε.

Και τωρα έρχεσαι και με λες μαλακα, ηλιθιο και βλακα γι αυτο?
Ε ΟΚ τωρα τι να σου πω?
Μια αναδρομη σε προηγούμενα ποστ σου ισως θα σε εκαναν ποιο προσεκτικο στις εκφρασεις.
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΤΥΠΑΝ ΜΕ ΟΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΑ...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 17:47 #97709

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
alucard έγραψε:
admin έγραψε:

Γιαυτό σου απάντησε Παιδιά , πράγματι, κάποιοι από εσάς περνάτε τα κειμενάκια σας στο word Ή τουλάχιστον να γράφετε σε greeklish που δεν είναι παρεξηγήσιμο:cheer:

Μια αναδρομη σε προηγούμενα ποστ σου ισως θα σε εκαναν ποιο προσεκτικο στις εκφρασεις.

Και συ ρε τεκνοβρούτε

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 18:16 #97712

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Αlucard δεν είναι η πρώτη φορά που ειρωνεύεσαι, όχι μόνο για το συγκεκριμένο θέμα, τo κάνεις γενικότερα γιατί έτσι είναι το "στιλάκι "σου; και για αυτό τα πήρα πολύ άσχημα...

Ίσως να ήμουν υπερβολικός και για αυτό ζητάω συγνώμη αλλά ώρες ώρες ορισμένοι δεν έχετε όρια στο ως που φτάνει η σωστή κριτική και ο τρόπος που πρέπει να γίνετε....

Δεν μπορείς ρε φίλε να συγκρίνεις τα δύο τρία λάθη σε ένα κείμενο που ενδεχομένως κάνω εγώ εκ παραδρομής (και όχι δεν τα περνάω πάντα από αυτόματο διορθωτή) γιατί δουλεύω όλη μέρα πάνω στο pc και αναγκάζομαι να γράφω στα γρήγορα κάποια πράγματα και ορισμένες φορές ζαλισμένος με πελάτες πάνω από το κεφάλι μου, με τον αχταρμά που παρατηρείτε στα κείμενα στα οποία απευθύνετε η ευγενέστατη παρατήρηση που έκανα που σε δύο προτάσεις δεν υπάρχει ούτε μια σωστή "ορθογραφικά" λέξη....
Να με συγχωρείς αν το παρεξηγώ αλλά αυτό μου βγάζει εμπάθεια.

Υγ1. Το ότι ορισμένοι έχουν κάνει την μαλακία επάγγελμα δεν σημαίνει ότι είναι και μαλάκες, όλοι κατά καιρούς έχουμε καταφύγει εκεί αλλά ορισμένοι το παράκαναν....
Υγ2. Το ότι γράφω ότι το σχόλιο σου είναι ηλίθιο δεν σημαίνει ότι είσαι ηλίθιος, όλοι κατά καιρούς πετάμε την ηλιθιότητά μας απλά είπα ότι δεν ξανά απαντάω σε τέτοιου είδους σχόλια.
Υγ3 . Η καλή την πίστη κριτική δεν γίνετε με το να ειρήνευσε κάποιον.
Υγ4 . Αυτοσαρκασμός σημαίνει ότι σαρκάζομαι τον εαυτό μου και όχι τους άλλους αλλιώς ΔΕΝ είναι αυτοσαρκασμός....

Υγ4 .Με το να κάνω 3-4 λάθη σε κάποια κείμενα δεν νομίζω ότι φτάνει στα όρια της φαιδρότητας η ανορθογραφία αλλά της απροσεξίας.
Υγ5 Το "ποιο" δεν γράφετε έτσι αλλά έτσι "πιο"
Υγ6 Το "Υπ οψην" δεν γράφεται έτσι αλλά έτσι "υπ' όψιν" από την στιγμή που χρησιμοποιείς το ν στο τέλος......αν δεν χρησιμοποιούσες το ν θα γραφόταν έτσι όπως το έγραψες..
Υγ7 Βάζε και κάνα τόνο που και πού στα κείμενα σου και αυτό ανορθογραφία θεωρείτε.

ΥΓ κάνω παρατήρηση για τραγικά ορθογραφικά λάθη μου την λένε κάποιοι, δεν κάνω παρατήρηση για τα ορθογραφικά λάθη μου την λένε κάποιοι άλλοι.........Έλεος.

Σταματάω εδώ γιατί κάναμε το τόπικ μπουρδέλο.......
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 18:36 #97717

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
αυτοι τη στιγμη νομιζω εχουμε σημαντικοτερα προβληματα να
συζηταμε απο τα ορθογραφικα λαθη:dry:
οσο για το προγραμμα που λεει ο boban,περαν απο το επομενο
ματς που ειναι εκτος με τους ηλιοσπορους και τον ολυμπιακο
κολου ε συγγνωμη κωλου:lol: ,τα υπολοιπα ματς πρεπει να
αυτοκτονησουμε για ερθει καποιο εστω και χι.οποτε απο τους
παικτες μας εξαρταται.αν παιξουν μαλακια και με το θρασυβουλο
εκτος και με το αιγαλεω ή αν γινει παλι τιποτα στυλ διαγορα
εντος,τοτε αναγκαστικα μπαραζ.παντως το θεωρω καλο να κυνηγαμε
τους δυο πρωτους κι οτι κατσει.εφενος μπορει να στραβοπατησει
καποιος απο τους δυο και αφετερου ξεφευγουμε κι απο τους απο κατω;)
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 18:46 #97720

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
καλά το κάνεις, αλλά και στο γραπτό σου υπάρχουν κάποια λάθη από απροσεξία
ή από εθισμό θα έλεγα στον μη ορθό τύπο. πχ "αυτό παρατηρείται, κάτι απευθύνεται" είναι το ορθό. (η κατάληξη -ε μπαίνει στο δεύτερο πληθυντικό οριστικής πχ "εσείς παρατηρείτε") χωρίς εμπάθεια!

Θεωρώ τώρα για τα του αγώνα, μόνο κέρδος που εμποδίσαμε τον παναι να πάρει τρίποντο
μάλλον θα μπει στα πλευ οφ και καλύτερα που δεν χάσαμε. Μην απαισιοδοξείτε διότι
στην πιθανή περίπτωση που παιξουμε πλέυ οφ, θέλουμε να είναι η ομάδα σε φόρμα τότε.
Καλύτερα μια κακή εμφάνιση χθες και μια νίκη τότε που πρέπει παρά νίκη χθες και ήττα σε αγώνα ζωής κ θανάτου (πλέυ οφ). Το παλεύουμε ακόμα φυσικά για να πιάσουμε την Κέρκυρα αλλά η κατάσταση θυμίζει στίβο που βάζουν ένα "λαγό" να τρέχει μπροστά στον αθλητή για να καταβάλει μεγαλύτερη προσπάθεια μπας κ κάνει κανα ρεκόρ!
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 18:51 #97721

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μαριε εξαρταται κι απο τη θεληση αθλητη ομως;)
αν βαλεις εμενα πχ,μπορει να γραψω στα 'ρχιδια μου
το λαγο:cheer: ουστ πρασινοι λαγοι:angry:
α μηπως εχεις καμια σχεση με κατακουζινο?

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 18:57 #97722

• manolismmg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
zaxos4snakes έγραψε:
και τον ολυμπιακο
κολου ε συγγνωμη κωλου:lol:

Ελεος ρε

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 18:58 #97723

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Σωστός Μάριε, τώρα που το ξαναδιάβασα το παρατήρησα αλλά με πρόλαβες και δεν πρόλαβα να το διορθώσω (με έκαψες ) , ποιός ακούει τον Alucard εδά...

Όσο για το ματς μια χαρά ο βαθμός...πάμε να πάρουμε διαφορά για τα μπαράζ.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 19:00 #97724

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Με τα μέχρι τώρα δεδομένα η άμυνα μας είναι ο αδύνατος κρίκος εκεί πρέπει να προσέξουμε πιο πολύ,ας ελπίσουμε ο Γκουλης να βρει την λύση,
Έχει πάρα πολύ δρόμο ακόμα αυτό είναι το σίγουρο
με το να είμαστε μια έτσι και μια γιουβέτσι (στην ομάδα αναφέρομε) το σίγουρο είναι ότι δεν μπορούμε να εφησυχαζόμαστε!
Να μιλάμε από τώρα για τα μπαράζ δεν νομίζω ότι είναι χρήσιμο κάτσετε να έρθει εκείνη η ώρα και τότε τα λέμε …Πώς λέμε «σκάσε και κολύμπα»… Ακριβώς έτσι! ...

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 19:05 #97726

• chrisb
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
αν δεν αρχισουν οι δικοι μας να παιζουν με παθος δεν μας βλεπω καλα.
χθες αν επεζαν με παθος θα το ειχαν καθαρισει δεν μπορω να τους καταλαβω τι θελουν επιτελους για να τα δινουν ολα? ο κοσμος ειναι διπλα τους κ με το παραπανω

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 19:06 #97727

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
θελω να δειρω το μαικ ταισον.μπορω?

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 15/03/2010 19:50 #97729

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ζάχος πριν λίγο καιρό ο Τάισον είχε βάλει αγγελία στο τύπο ηλεκτρονικό και μη για το όποιος θα ήθελε να τον δείρει είχε και τηλέφωνο από ότι θυμάμαι θα ψάξω να το βρω και θα στο στείλω άμα είναι ..

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 16/03/2010 01:28 #97769

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
frank-4 έγραψε:
Ζάχος πριν λίγο καιρό ο Τάισον είχε βάλει αγγελία στο τύπο ηλεκτρονικό και μη για το όποιος θα ήθελε να τον δείρει είχε και τηλέφωνο από ότι θυμάμαι θα ψάξω να το βρω και θα στο στείλω άμα είναι ..

Γρήγορα, ο Ζάχος έχει καιρό να ρίξει πουτσ@ σε βάζελο και έχει αρχίσει και νιώθει μια κάποια χαλαρότητα....Ότι να'ναι ρε εδω μέσα

Υ.Γ. 动 性交;交媾 形 所有的 名 信奉法西斯主义者

Και αν μου βρείτε ορθογραφικό λάθος !!!!ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 16/03/2010 02:02 #97771

• headbone
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Να πλάσω μια ωραότατη θεωρία συνομοσίας;;; Θα πλάσω...
Ο ΟΦΗ θα ανέβει μέσω μπαράζ!!! Και ο μόνος λόγος που θα παίξει σε μπαράζ θα είναι για να τσεπώσει η διοίκηση τα φράγκα από 3 επιπλέον εντός έδρας παιγνίδια στο κατάμεστο Γεντί Κουλέ!!!! Πλάκα στην πλάκα πέρα από τις μαλακίες μου για να περνάει η ώρα, αν παίξουμε 3 επιπλέον ματς, θα αποφέρουν κέρδος χαλαρά μίνιμουμ 160.000 Ευρώ.. Να μια καλή μεταγραφή για την S.L.

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 16/03/2010 02:18 #97774

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δειτε φωτό ντοκουμέντο στο
www.b-united.com/index.php?option=com_co...:2010-03-15-17-37-29
Φαίνεται ξεκάθαρα (πιο ξεκάθαρα δε γίνεται) ότι η μπάλα μετά το δοκάρι του
Παναιτωλικού δεν περνάει όλη μέσα από τη γραμμή και άρα δεν είναι γκολ.
Κι όμως, το άρθρο γράφει
...Και όμως ήταν γκολ !!!
Εγώ ήδη έστειλα ευγενικό μέιλ διαμαρτυρίας
Γιατί τόσο κυνήγι στην ομάδα μας ρε γαμώτο;

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 16/03/2010 02:44 #97776

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δασκαλε, η μπλαλα βρισκεται τουλαχιστον 30-40 εκ. απο το εδαφος την στιγμη που τραβηχτηκε η φωτογραφια. Παρατηρησε καλα.
Μετα απο καποια κλασματα του δευτερολεπτου εσκασε κατω.
Παραπλανηση.
Win or lose we get on the booze

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 16/03/2010 07:29 #97781

• antfouk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Giannis4 έγραψε:
frank-4 έγραψε:

Γρήγορα, ο Ζάχος έχει καιρό να ρίξει πουτσ@ σε βάζελο και έχει αρχίσει και νιώθει μια κάποια χαλαρότητα....Ότι να'ναι ρε εδω μέσα

Άρα ο Τάισον είναι βάζελος;

Απ:Παναιτωλικός - Ο.Φ.Η. 16/03/2010 17:26 #97788

• wiper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Johnp έγραψε:
Σωστός Μάριε, τώρα που το ξαναδιάβασα το παρατήρησα αλλά με πρόλαβες και δεν πρόλαβα να το διορθώσω (με έκαψες ) , ποιός ακούει τον Alucard εδά...

Ρε sys παίζει και dictionary για τον Firefox
addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3451

και ελληνικά και αγγλικά μαζί την ώρα που γράφεις.
Παίζει και για Thunderbird.

Μην ταλαιπωρείστε άδικα
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.30 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.