You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 05 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 19:28 #98135

• ναυαρχος4
Holocaust έγραψε:
Για να καταλάβω... ο κόσμος ο δικός μας μπήκε στο γήπεδο μετά τα επισόδεια και τις συλήψεις?

Στο ράδιο είπαν ότι μπήκαν σε μια δώση αλλά ξαναβγήκαν.

αυτοι που μπηκαν και ξαναβγηκαν ηταν οι 17 που κανανε το ντου. και δεν ξαναβγηκαν. μπουζουριαστηκαν.
καποιοι ειχαν βρει ελαχιστα εισητηρια απο εδω και απο κει. οπως εγω που μου το εδωσε ενας ηλιουπολιτης συνδεσμιτης. οι υπολοιποι ηταν εξω και φωναζανε να τους φερουν εισητηρια, παρακαλαγανε να τους αφησουν να μπουν, τσακωνοντουσαν με μπατσους κ μπραβους. καποιοι απ αυτους αποσπαστηκαν και εκαναν το ντου. οσοι παρεμειναν εξω απο το γηπεδο μπηκαν μεσα στο δευτερο ημιχρονο αφου εφαγαν λιγο δακρυγονο
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 19:35 #98138

• ναυαρχος4
συνολικα ημασταν σιγουρα 300 ατομα, ισως και 350. οι 200 με τον εναν η με τον αλλο τροπο τελικα μπηκαν στο γηπεδο. οι 17 μπουζουριαστηκαν, οι υπολοιποι ξενερωσαν με την κατασταση εξω απο το γηπεδο και εφυγαν απραγοι, αλλοι για την κρητη, αλλοι για το σπιτι τους στην αθηνα. πολυς κοσμος κουβαληθηκε τζαμπα και εφυγε μετα τους τσαμπουκαδες των ΜΑΤ

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 19:48 #98140

• stratzo4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Το ακουσαμε και αυτο!!!! Ο Κουρακης το καλοκαιρι εκατσε και σκεφτηκε πως μπορει να βγαλει περισσοτερα χρηματα και ξαφνικα επιασε την ευκαιρια απο τα μαλλια και μπηκε στον ΟΦΗ για να το πετυχει!!! Ελεος ρε παιδια... Μην τα μηδενιζουμε ολα! Αυτο λεγεται αχαριστια, και η αχαριστια ειναι θανασιμο αμαρτημα. Μην ξεχναμε οτι χωρις Κουρακη και Μαχλα τωρα ισως κουβεντιαζαμαι για διασυρμο απο κανενα Πατουχα...

Προς Θεου δε λεω οτι ο Κουρακης και ολη η διοικηση δεν εχουν κανει λαθη και οτι αυτα ειναι τοσο σημαντικα που μπορουν να οδηγησουν σε γκρεμισμα των οσων μεχρι τωρα με κοστος (χρονου και χρηματος) ειχαν χτισει, απο κει και περα ομως δεν πρεπει να ξεχναμε!!

Θεωρω οτι θα πρεπει να βγουν και να μας εξηγησουν καποια πραγματα και να αρχισουν εστω και τωρα να προστατευουν τα συμφεροντα της ομαδας μας!! Διαφανεια κ. Κουρακη θελουμε και στοιχειωδη σεβασμο.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 20:40 #98143

• OMILOTHRISKIA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Γιατι φιλε μου εχεις την εντυπωση οτι θα καταφερουμε κατι καλυτερο εαν θα παιξουμε τωρα με τον Πατουχα ??? η ο διασυρμος που συνεχιζουμε και τρωμε ειναι κατι λιγοτερο απ'οτι αν ημαστε στο περιφερειακο ???
Μηπως ρε παιδια θα πρεπει με τον Πιερικο να μπουνε και να δουνε αδειο γηπεδο !!!! μηπως τελικα χρειαζεται και αυτο ???
Ισως τελικα καπως ετσι θα μας υπολογισουνε και εμας τους μαλακες που τα εχουμε δωσει ολα !!!
Μηπως λοιπον θα πρεπει να τους παλουκωσουμε με τον τροπο μας για να μαθουν να σεβονται ολους αυτους που τους ακολουθουνε παντου !!!
ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ Ο.Φ.Η ΜΑΘΑΝΕ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΡΑΝΕ

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 20:42 #98144

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μήπως ο κόσμος αρχίζει και χαλάει ΠΑΛΙ τη μανέστρα και την ησυχία στα διάφορα "κεφάλια" της ομάδας;Λέω εγώ τώρα.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 20:51 #98145

• andreas_4_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Η ομάδα πέρυσι έπεσε Β εθνική και η πιο μαύρη μέρα στην Ιστορία της είναι η ήττα με την Ηλιούπολη; Θα τρελαθούμε; Αν του χρόνου τέτοια εποχή είμαστε Α' θα θυμάται κανείς τις φετινές ήττες; Και επίσης σε αυτούς που έλεγαν ας καθαρίσουμε και ας είμαστε στη Β.. Πως ακριβώς θα ήμασταν στη Β αν κάναμε μόνο νίκες; Όσο για το τι θα κάναμε τώρα αν παίζαμε με τον Πατούχα... ΕΛΕΟΣ..

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 21:05 #98146

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καμία πλάκα δεν κάνω φίλε μου απλά προσπαθώ να είμαι όσο πιο πολύ προσγειωμένοςστην πραγματικότητα , πχ γιατί ρε φίλε να μην περιμένεις την ήτα από μια ομάδα εκτός έδρας που είναι πιο ψηλά στην βαθμολογία από τον Διαγόρα που σε έχει κερδίσει και εντος και εκτος έδρας;
Που βλέπεις το παράξενο ; απλά είναι τα πράγματα τόσο μπορούμε τόσο παίζουμε , φωνάζουμε τόσο καιρό εδώ μέσα
κόψτε λόγια δεν είμαστε η ομαδαρα που νομίζετε αλλά και από την άλλη δεν είμαστε και τόσο καφενείο όσο σήμερα πια κάποιοι ανακάλυψαν ότι είμαστε… κλαιν μαιν δηλαδή ,
τα λέγανε και άλλοι εδώ μέσα αλλά τους κατηγόρησαν ότι ήταν οι κακοί βαζελοι που ήθελαν το κακό της ομάδας και τους σουταρατε..
τελειώνοντας να πω ότι όλα είναι μέσα στο ποδόσφαιρο και η νίκη και ήτα , αν προσέξεις και παίξεις με πάθος κάτι μπορεί να γίνει …αλλά οι παίχτες μας έπαιξαν το πουλάκι τους για μια ακόμα φορά εκτός έδρας αλλά είπαμε όχι και αυτή η υστερία που έχει πιάσει ορισμένους , λες και ανακάλυψαν δεν ξέρω και εγώ τι.. μια έτσι μια γιουβέτσι..

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 21:12 #98147

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Το θέμα με το παιχνίδι των αποδόσεων το έχω θίξει αρκετές μέρες Δημήτρη.Επειδή σήμερα έχω ακούσει πολλά για στημένο αγώνα κλπ. εγώ θα πω την δική μου εκδοχή.

Κάποιοι διέδωσαν φήμες οτι στην Κύπρο πέφτουν "μαύρα" στο διπλό του Ο.Φ.Η.,χωρίς αυτό να φαίνεται στους τζίρους στα ανταλλακτήρια.Έτσι χωρίς προφανή λόγο πολλές εταιρίες ξαφνικά ρίχνουν πολύ το διπλό ή φράζουν το παιχνίδι ή το παίζουν υπό όρους.Ταυτόχρονα ανεβάζουν τον άσσο που έφτασε μέχρι και απόδοση 8 στην betfair σε κάποια στιγμή.
Ε,όταν ο άσσος προσεγγίζει τιμές στο 5,οι ίδιοι που διέδωσαν τις φήμες ρίχνουν πακετάκια στον άσσο και οι τιμές έρχονται στα ίσια τους.

Σε όλο αυτό δεν έχει καμία ανάμειξη πιστεύω η ΠΑΕ Ο.Φ.Η..Απλά οι ίδιοι που έβαλαν διαιτητή τον Σέγκο θέλησαν να βγάλουν και καμιά μεταγραφή πενταπλασιάζοντας τα χρήματά τους.Ασφαλώς η δική μας ομάδα έχει Μπερτέν,Παντελή,Καλάιτζιτς κλπ κ δε χρειάστηκε τελικά ούτε ο Σέγκος.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 21:13 #98148

• kk-4
Επειδη υπαρχει μεγαλος πανικος, θα σας πω αυτο που μου μετεφερε ο ξημερης το σαββατο στον αγωνα του μπασκετ. Η μεταβιβαση των μετοχων θα προχωρησει και οτι η πλευρα μας (γιατι παρα τις οποιες ενστασεις νομιζω αυτοπροσδιοριζομαστε -ακομα τουλαχιστον-στο ιδιο στρατοπεδο με κουρακη) θα δικαιωθει αμα παμε με βατσινα στα δικαστηρια. Απλα θελουν να βρουν αλλη λυση πιο συντομη χρονικα.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 21:19 #98151

• OMILOTHRISKIA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Το θεμα φιλε frank δεν ειναι να χασω απ'την Ηλιουπολη αλλα το πως χανω καθε φορα με την καθε Ηλιουπολη. Αυτο ειναι το θεμα μας !!!!!!!!!
Ειναι αυτο που γραφω και παραπανω οτι την φανελα του Ο.Φ.Η ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑΝΕ Οσοι λοιπον κανουνε αγγαρεια οι ομμαδεσ ειναι πολλες και οι δρομοι χιλιαδες.
Η φανελα και η ιστορια που κουβαλαει ο Ο.Φ.Η δεν εχει να κανει με καμια Ηλιουπολη ,Εθνικο, Διαγορα και ενα σορο αλλα καφενεια και πιτσαριες που εχουνε παιξει αυτοι οι μαλακες.
Ετσι ειναι φιλε μου η πραγματικοτητα,και να μη την κοιταμε με τα γυαλια που θελουνε και βολευουνε ορισμενους.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 22/03/2010 22:09 #98160

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
stratzo4 έγραψε:
Το ακουσαμε και αυτο!!!! Ο Κουρακης το καλοκαιρι εκατσε και σκεφτηκε πως μπορει να βγαλει περισσοτερα χρηματα και ξαφνικα επιασε την ευκαιρια απο τα μαλλια και μπηκε στον ΟΦΗ για να το πετυχει!!! Ελεος ρε παιδια... Μην τα μηδενιζουμε ολα! Αυτο λεγεται αχαριστια, και η αχαριστια ειναι θανασιμο αμαρτημα. Μην ξεχναμε οτι χωρις Κουρακη και Μαχλα τωρα ισως κουβεντιαζαμαι για διασυρμο απο κανενα Πατουχα...

Προς Θεου δε λεω οτι ο Κουρακης και ολη η διοικηση δεν εχουν κανει λαθη και οτι αυτα ειναι τοσο σημαντικα που μπορουν να οδηγησουν σε γκρεμισμα των οσων μεχρι τωρα με κοστος (χρονου και χρηματος) ειχαν χτισει, απο κει και περα ομως δεν πρεπει να ξεχναμε!!

Θεωρω οτι θα πρεπει να βγουν και να μας εξηγησουν καποια πραγματα και να αρχισουν εστω και τωρα να προστατευουν τα συμφεροντα της ομαδας μας!! Διαφανεια κ. Κουρακη θελουμε και στοιχειωδη σεβασμο.

Έχεις καταλάβει τι είναι η ΠΑΕ???? Ποδοσφαιρική ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ......ΚΑΙ ΟΠΩΣ κάθε ανώνυμη εταιρία έτσι και αυτή μπορεί να αποφέρει πολύ χρήμα {μαύρο ή όχι}? Γιατί λοιπόν να μην μπει στον ΟΦΗ ο άθλιος ο γαύρος? Πάντως η όλη στάση ΑΥΤΟΥ από τότε που μπήκε στον ΟΦΗ μου λέει άλλα από αυτά που διακύρηττε σαν Σωτήρας....

Υ.Γ. 1000φορές να είμασταν στην Δ' και να ξέραμε που πατάμε και που βρισκόμαστε παρά σε μία κατάσταση που τελικά μάλλον δεν είναι όλα φανερά....

Υ.Γ.4 1 χρόνο που έχω μπει σε αυτό το φόρουμ έχω πει 1000φορές ότι η πολιτική δεν κάνει να συγχέεται {άλλο πολιτική άλλο ανθρωπιά} με το γήπεδο είτε αφορά τους οπαδούς είτε την διοίκηση μιας ομάδας και ΜΑΚΑΡΙ ο Κουράκης να πάει από εκεί που ήρθε μόλις τελειώσει και η τελευταία αγωνιστική υποχρέωση αυτής της χρονιάς........

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 00:11 #98176

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Όταν λέμε μαύρη μέρα εννοούμε πέρα από το τι θα γράψει η ιστορία τα όσα βιώσαμε σαν άνθρωποι και σαν οπαδοί εκτός γηπέδου αλλά και την αντιμετώπιση που είχαμε από τον υπερπρόεδρο με τους αυλικούς του.

Οταν λέμε επίσης ότι υπάρχει ΘΕΜΑ με την αγωνιστική συμπεριφορά και μερικοί λέτε ότι πάμε από το μαύρο στο άσπρο, φέρνουμε πανικό κλπ, πριν πείτε την... ιστορία σας καντε ένα κόπο να δείτε ποιοι τα λένε. Είδατε πχ κάπου να χω πει εγώ για τρένα και ιστορίες και ομαδάρα? Το χει πει ο Τάλως? Το χει πει ο snakakis? Το χει πει ποιός από αυτούς που μιλάμε για το ΜΑΤΣ ΑΥΤΟ ΕΙΔΙΚΑ γιατί είναι σιχαμερό το όλο του σκηνικό. Και αναλογιστείτε ότι το 90% όσων είμασταν μέσα χτες λέμε ΟΛΟΙ το ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ!Εκτός αν το συννενοηθηκαμε να λέμε τα ίδια...΄

Κύριοι δεν είναι στραβός ο γυαλός... Εμείς το χουμε πάρει λάθος. Αν θέλετε να στρουθοκαμηλήσουμε επειδή κάποτε μπορεί να υπήρχε στην ομάδα ακομα πιο σιχαμερό σκηνικό τότε γράψτε άκυρο! Οταν γίνεται ολος αυτός ο αγώνας για ξεμαγάρισμα, εγω τουλάχιστον εννοούσα ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΞΕΜΑΓΑΡΙΣΜΑ!

Δε ξέρω τι έχει συμβεί, δεν μιλάω με "ατομα απο μέσα", δεν έχω γνωστους και κονέ. Εχω όμως μια καποια γνώση του ποδοσφαίρου, μια καποια εμπειρία στο ελληνικό ποδοσφαιρο με διαφορους ρόλους (παίζοντας, βλέποντας κλπ) και κυρίως ΕΧΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ! Αυτήν επιστρατεύω για να εξηγήσω τι φταίει και αυτή χτυπάει "κουδούνες" εδώ και εβδομαδες!

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 00:56 #98178

• Geo-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
σεναρια επι σεναριων,μπαλα ειναι αυτη - ΟΦΗ ειμαστε εμεις
Η μυρωδιά του καπνογόνου καλύτερη απ\'το άρωμα σου..Ο ρυθμός του τύμπανου πιο γρήγορος απ\'την καρδιά σου!Μια ζωή ελεύθερος παρά φυλακισμένος.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ!!!

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 04:18 #98187

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
snakakis έγραψε:
Κοίτα να δεις που νόμιζα ότι μόνο εγώ σκεφτόμουν έτσι.Αλλά,πίσω έχει η αχλάδα την ουρά λαμόγια.Μαθημένοι στα δύσκολα και στη κόντρα είμαστε μια πάρτη.Και ας έχουμε άσπρα μαλλιά κουφάλες.
Υ.Γ. Νώντα,έπρεπε να σε είχαμε γαμήσει στο στούντιο του Creta τότε.Λάθος μας.

Με μια μερα καθυστερηση θα συμφωνησω μαζι σου.

Αν κατι στραβωσει σε ολη την ιστορια και παρουμε χαμπαρι πως καποιοι επαιξαν με την νοημοσυνη μας, την αγαπη μας και τα λεφτα μας, να εισαι σιγουρος πως θα τους παρει και θα τους σηκωσει.
Αυτη την φορα δεν την εχουν πατησει 50-100 "αντικαθεστωτικοι" οπως παλια.
Αυτη την φορα την εχει πατησει πολυυυυυς κοσμος.
Win or lose we get on the booze

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 09:49 #98195

• thetrooper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρε μπας και πρέπει ΟΝΤΩΣ τελικά να κάνουμε κανένα voodoo??...λεεεω γω τώρα
ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΩ ΟΦΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΑΩ
OFI FOREVER TILL I DIE.
SΑLΑΜΙΝΑ CITY
(Τώρα και στην Αλάσκα)

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 11:02 #98198

• antfouk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μήπως οφείλουμε να ευχαριστήσουμε τους Rebels με μια ανακοίνωση; Ό,τι κι αν είναι ο πρόεδρος της Ηλιούπολης, αυτοί ξηγήθηκαν όμορφα.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 12:37 #98205

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Να κάνω μια ερώτηση..Όσοι ενθουσιαστήκαμε και μιλούσαμε για το 10 στα 10 και τελικά δυστυχώς διαψευστήκαμε με τον χειρότερο τρόπο,είμαστε μαλάκες?Γιατί βλέπω κάποια απαξιωτικά σχόλια και δεν μου αρέσει καθόλου..

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 12:38 #98206

• GTSnakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Στο κόλπο ήταν και αυτοί....Θα πω μερικά γεγονότα και όποιος κατάλαβε κατάλαβε...Πάμε εκεί στην αρχή 15 άτομα και γενών από τις γωνιές και σφύριζαν και παίρναμε τηλέφωνα κλπ...Στην συνεχεία όταν μαζευτήκαμε 400 σε μισή ώρα και δεν τους έπαιρνε το γύρισαν στο φιλικό...Το χειρότερο όμως είναι ότι είχαν συνεννοηθεί με τον πρόεδρο τους τον ΝΟΝΟ να πάρουν τα εισιτήρια απο την προηγούμενη για να μην δίνουν την ημέρα του αγώνα ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΟΥΜΕ ΑΠΕΞΩ ΕΜΕΙΣ!!!Ήρθαν όλοι στην είσοδο μπήκαν μέσα οι μισοί και έκατσαν απέξω οι υπόλοιποι να μας το παίξουν ''φίλοι'' ΟΠΟΙΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ 10 άτομα από τους rebels και το έπαιζαν πόρτα και έλεγαν στους μπράβους αυτός είναι δικός μας αστον και του πετούσαν εισιτήρια απο πάνω αν δεν είχε...Στο Τέλος πήγαν και 10 στο ''ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ'' οι ίδιοι ίσως που ήταν οι αίτια να μπουν μέσα οι δικοί μας να το παίξουν αδέρφισα και ήρωες εκ του ασφαλούς!!!ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ !!!ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΛΑΜΠΟΓΙΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ΔΙΚΟ ΣΑΣ!!! (Ας βγει όποιος ήταν εκεί μπροστά στην πόρτα να με διαψεύσει....)
Υ.Γ.1 τα μισά τα χω και σε βίντεο....
Υ.Γ.2 Θα μου πεις εδώ μας πούλησε η δική μας διοίκηση θα μας σεβόταν τα τσιράκια του ΝΟΝΟΥ της νύχτας...?
Είσαι αρρώστια που δεν γίνεται καλά....!'Οπα...

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 12:48 #98208

• antfouk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Φίλε, πάσο. Από τις περιγραφές άλλων παιδιών μού προέκυψε η σκέψη. Ό,τι πείτε οι παρόντες.

ΥΓ Βασίλη, έχω κι εγώ κάνει κάποιες αναφορές του τύπου "δεν είμαι τύπος των σερί". Δεν είμαι βέβαιος τι εννοείς, αλλά δε βλέπω λόγο παρεξήγησης. Ας κάναμε εμείς σερί, κι ας αισθανόμουν ντιπ στόκος... Σόρι αν το πάμε σε chat, admin...

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 13:20 #98210

• Panos-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
GTSnakes έγραψε:
Στο κόλπο ήταν και αυτοί....Θα πω μερικά γεγονότα και όποιος κατάλαβε κατάλαβε...Πάμε εκεί στην αρχή 15 άτομα και γενών από τις γωνιές και σφύριζαν και παίρναμε τηλέφωνα κλπ...Στην συνεχεία όταν μαζευτήκαμε 400 σε μισή ώρα και δεν τους έπαιρνε το γύρισαν στο φιλικό...Το χειρότερο όμως είναι ότι είχαν συνεννοηθεί με τον πρόεδρο τους τον ΝΟΝΟ να πάρουν τα εισιτήρια απο την προηγούμενη για να μην δίνουν την ημέρα του αγώνα ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΟΥΜΕ ΑΠΕΞΩ ΕΜΕΙΣ!!!Ήρθαν όλοι στην είσοδο μπήκαν μέσα οι μισοί και έκατσαν απέξω οι υπόλοιποι να μας το παίξουν ''φίλοι'' ΟΠΟΙΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ 10 άτομα από τους rebels και το έπαιζαν πόρτα και έλεγαν στους μπράβους αυτός είναι δικός μας αστον και του πετούσαν εισιτήρια απο πάνω αν δεν είχε...Στο Τέλος πήγαν και 10 στο ''ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ'' οι ίδιοι ίσως που ήταν οι αίτια να μπουν μέσα οι δικοί μας να το παίξουν αδέρφισα και ήρωες εκ του ασφαλούς!!!ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ !!!ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΛΑΜΠΟΓΙΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ΔΙΚΟ ΣΑΣ!!! (Ας βγει όποιος ήταν εκεί μπροστά στην πόρτα να με διαψεύσει....)
Υ.Γ.1 τα μισά τα χω και σε βίντεο....
Υ.Γ.2 Θα μου πεις εδώ μας πούλησε η δική μας διοίκηση θα μας σεβόταν τα τσιράκια του ΝΟΝΟΥ της νύχτας...?

φιλαρακι gts και εγω εκει ημουν μεχρι την τελευταια στιγμη που βγηκαν οι δικοι μας απο το τμημα και πηραν τον κατηφωρο για το μετρο. Οι rebels ξηγηθηκαν ομορφα μη τα ισοπεδωνουμε ολα μονο την ωρα που χαλασαν εξω απο το τμημα να βαλεις δεν ηταν καθολου υποχρεωμενοι να το κανουνε . Μας φταει ο γαιδαρος και βαραμε το σαμαρι. Μην γαυροβαζελοποιουμαστε τελειως

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 13:31 #98211

• dargomanolis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Σιγά ρε μάγκα που κάνεις τις γειτονιές λαμπόγυαλο.
Άμα υπήρχε μωρέ ένα πράγμα που ξεχώρισε από όλα τα σκατά που γίνανε την Κυριακή στην Ηλιούπολη, ήτανε η στάση των οπαδών και των δύο ομάδων.
Όσο ασχολούμαι με τα οπαδικά και συνδεσμιακά ζητήματα, θα κάνω ότι μπορώ, για να εξαφανιστούν νοοτροπίες σαν τη δική σου, από τα γήπεδα και τους συνδέσμους.
s4.bitefight.gr/c.php?uid=17072
ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 13:38 #98213

• GTSnakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Το ιδιο πραγμα λεμε Πανο!Φαινομενικα ηταν πρωτοι....Για σκεψου λιγο αυτα που εγραψα....Φανταζομαι τα ειδες και εσυ....

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 13:42 #98214

• GTSnakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
dargomanolis έγραψε:
Σιγά ρε μάγκα που κάνεις τις γειτονιές λαμπόγυαλο.
Άμα υπήρχε μωρέ ένα πράγμα που ξεχώρισε από όλα τα σκατά που γίνανε την Κυριακή στην Ηλιούπολη, ήτανε η στάση των οπαδών και των δύο ομάδων.
Όσο ασχολούμαι με τα οπαδικά και συνδεσμιακά ζητήματα, θα κάνω ότι μπορώ, για να εξαφανιστούν νοοτροπίες σαν τη δική σου, από τα γήπεδα και τους συνδέσμους.

Φίλε Μανόλη ούτε μάγκας είμαι ούτε κάνω γειτονιές λαμπογυαλο και με ξέρουν αρκετοί από εδώ...Υπάρχουν όμως αυτοί που το κάνουν και αυτό ήθελαν αν αποφύγουν πιστεύω οι Rebels!ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΝΕΣ!!Ας σκεπτόμαστε και λίγο...Μην είμαστε πρόβατα...ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΣΧΑ!!!
Υ.Γ. Εσύ δεν είσαι φίλε Μάνο που άρπαξες τον μπράβο από το λαιμό όταν μας βούτηξε τα εισιτήρια που μας έφερε ο Μαχλάς από τα χέρια ??Αν ναι ήμασταν ακριβώς διπλά!

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 15:22 #98215

• dargomanolis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Όχι φίλε, δεν ήμουν εγώ.
Είμαι κι εγω εξοργισμένος όσο κι εσυ για όσα έγιναν, αλλά είναι μέγα λάθος να κατευθύνουμε την οργή μας εναντίον άλλων οπαδών ή ακόμη και μεταξύ μας.
Η όποια καταστροφή ή άνοιγμα κεφαλιών, το πολύ πολύ να μας μετατρέψει από πρόβατα σε γουρούνια και αν τη γλιτώσουμε το πάσχα, θα την πατήσουμε τα Χριστούγεννα.
Δεν ξέρω αν μπήκες τελικά στο γήπεδο. Εγώ δεν μπήκα αλλά έκατσα απ' έξω. Καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα, έφερναν βόλτα το γήπεδο δύο περιπολικά και 5-6 Ζητάδες.
Σιγα μην καιγότανε οι ρέμπελοι για τη γειτονιά!
Προφανώς ούτε στο τμήμα ήρθες μετά. Ρώτα λοιπόν κάποιο από τα παιδιά που ήταν στο τμήμα (είτε μέσα, είτε απ' έξω), να σου πεί για τις προθέσεις.
Αυτά και δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο. Δε σε ξέρω, δεν έχω κάτι μαζί σου, ούτε έχω όρεξη για εμφύλιο.
Αρκετή πίκρα φάγαμε την Κυριακή.
s4.bitefight.gr/c.php?uid=17072
ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 16:32 #98217

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
2-3 μέρες πριν το ματς έγραφε στο betafans ένα παλληκάρι των Rebels ότι τα εισιτήρια είχαν τελειώσει και όποιος πρόλαβε-πρόλαβε. Αυτό σε συνδυασμό με την ιλαροτραγωδία της Κυριακής έξω από το γήπεδο και το γεγονός ότι το γήπεδο δεν ήταν γεμάτο με βάζει σε σκέψεις για το ρόλο της διοίκησης της Ηλιούπολης και αν δέχθηκε πιέσεις από κάποιους τρίτους για να μας κλείσει απ'έξω, μαζί με τη συνδρομή της ΕΕΠ και της αστυνομίας.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 16:44 #98218

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ο Γιώργος(GTS)έχει απόλυτο δίκιο σε όσα γράφει.Η διαφωνία μου είναι οτι οι τύποι στην πόρτα δεν ήταν οπαδοί της Ηλιούπολης,αλλά οπαδοί του Τσακογιάννη,έμισθοι υπάλληλοι που έχουν εισχωρήσει στο οπαδικό κίνημα.Τα λίγα παιδιά που είναι οπαδοί της Ηλιούπολης φέρθηκαν άψογα.Ασφαλώς το σκηνικό που περιγράφεις Γιώργο στην αρχή που πήγες δεν το έζησα.Όντως δεν τους έπαιρνε,αλλά στην τελική δε φταίνε αυτά τα παιδιά αν έχουν μπράβο πρόεδρο.
Ο GTS μόνο κάφρος δεν είναι,είναι από τα ιστορικότερα στελέχη των Snakes και για να γράφει σε αυτούς τους τόνους καταλαβαίνει κανείς την οργή του/μας.

Τέλος,πάμε παρακάτω.
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 16:52 #98220

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 17:34 #98227

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Basilis έγραψε:
Να κάνω μια ερώτηση..Όσοι ενθουσιαστήκαμε και μιλούσαμε για το 10 στα 10 και τελικά δυστυχώς διαψευστήκαμε με τον χειρότερο τρόπο,είμαστε μαλάκες?Γιατί βλέπω κάποια απαξιωτικά σχόλια και δεν μου αρέσει καθόλου..

Βασίλη είπε κανείς κάτι τέτοιο ; αυτό που λέμε είναι καλυτέρα να κρατάμε μικρό καλάθι παρά να πετάμε στα σύννεφα και να τρώμε μετά της σφαλιάρες,
Επιβάλλεται από εδώ και πέρα να είμαστε προσγειωμένοι. και στο κάτω κάτω είτε έτσι είτε αλλιώς πιστεύω ότι στο τέλος θα ανέβουμε αλλά θέλει ψυχραιμία και βλέπω ότι δυστυχώς πολλοί εδώ μέσα δεν την διαθέτουν , φαντάσου δηλαδή κάτι εγκεφαλικά που θα παιχτούν στα μπαράζ …

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 17:53 #98232

• kostas82
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
1>Δεν ηθελαν με τιποτα η πλειοψηφια του κοσμου του ΟΦΗ να μπει στο γηπεδο(αραγε ηξεραν τι θα γινοταν και φοβοντουσαν??Μηπως ηταν απο πριν το σκορ ετοιμο??λεω..)

2>Δεν μας θελει κανεις παρτε το χαμπαρι..Αν γινοταν και εξαφανιζομασταν απο τον ποδοσφαιρικο χαρτη θα κανανε μεγαλη χαρα...

3>Ειμαι 28 χρονων...Σε ολη τη ζωη μου ποτε δεν ξεφτιλιστικα τοσο οσο τη κυριακη,δεν με ειχαν για ανθρωπο αλλα για <<κωλο-κρητικο>> βαρβαρο,μας κοροιδευαν σαν τα κοπελακια κ τελικα εγινε αυτο που εκεινοι ηθελαν...

4>Το σαββατο οποια κουφαλα τολμησει και δεν παιξει μπαλα θα τον παρει ο διαολος και μεχρι ο τελος των αγωνιστικων..

5>Καμμια πουτ@νοσπορα απο καμμια μπασταρδουπολη ξανα μεσα στο ΓΕΝΤΙ...ΤΕΛΟΣ!!Δεν θελω κανεναν πουσταρ@ ξανα στο γηπεδο μου...Αν ειναι μαγκες ας ερθουν,τερμα τα καλα παιδια(κ το πιασιμο του κωλου)

6>Ο νωντας αν εχει τα μπαλακια ας ερθει το σαββατο στο γηπεδο,θα καλοπερασει...

ΥΓ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΑΙΔΕΜΑΤΑ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΔΙΟΙΚΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ Η ΦΙΛΑΘΛΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ... Η Ρ Θ Ε Η Ω ΡΑ Γ Ι Α Τ Ρ Ο Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α . . .

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 18:00 #98234

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
kostas82 έγραψε:
1>Δεν ηθελαν με τιποτα η πλειοψηφια του κοσμου του ΟΦΗ να μπει στο γηπεδο(αραγε ηξεραν τι θα γινοταν και φοβοντουσαν??Μηπως ηταν απο πριν το σκορ ετοιμο??λεω..)

2>Δεν μας θελει κανεις παρτε το χαμπαρι..Αν γινοταν και εξαφανιζομασταν απο τον ποδοσφαιρικο χαρτη θα κανανε μεγαλη χαρα...

3>Ειμαι 28 χρονων...Σε ολη τη ζωη μου ποτε δεν ξεφτιλιστικα τοσο οσο τη κυριακη,δεν με ειχαν για ανθρωπο αλλα για <<κωλο-κρητικο>> βαρβαρο,μας κοροιδευαν σαν τα κοπελακια κ τελικα εγινε αυτο που εκεινοι ηθελαν...

4>Το σαββατο οποια κουφαλα τολμησει και δεν παιξει μπαλα θα τον παρει ο διαολος και μεχρι ο τελος των αγωνιστικων..

5>Καμμια πουτ@νοσπορα απο καμμια μπασταρδουπολη ξανα μεσα στο ΓΕΝΤΙ...ΤΕΛΟΣ!!Δεν θελω κανεναν πουσταρ@ ξανα στο γηπεδο μου...Αν ειναι μαγκες ας ερθουν,τερμα τα καλα παιδια(κ το πιασιμο του κωλου)

6>Ο νωντας αν εχει τα μπαλακια ας ερθει το σαββατο στο γηπεδο,θα καλοπερασει...

ΥΓ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΑΙΔΕΜΑΤΑ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΔΙΟΙΚΗΣΗ...ΤΕΛΟΣ Η ΦΙΛΑΘΛΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ... Η Ρ Θ Ε Η Ω ΡΑ Γ Ι Α Τ Ρ Ο Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α . . .

+4
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.43 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.