You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 18:28 #98236

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κι επειδή βλέπω οτι μερικοί δεν εννοούν να καταλάβουν ότι δεν είναι θέμα ψυχραιμίας ή μη και επίσης δεν είναι θέμα το αν θα ανέβουμε ή μη. Ακόμα κι αν ανέβει η ομάδα, εμένα οι απορίες για αυτά τα 4 εκτός θα μου μείνουν. Και θα με ενδιαφέρει μια απάντηση σοβαρή. Επίσης τα όσα είδα και έζησα εκτός γηπέδου επίσης δε θα τα ξεχάσω κι αν ανέβει η ομάδα.

Και για να ξέρουμε τι λέμε, στόχος φέτο ήταν το ξεμαγάρισμα και μετά η άνοδος. Φυσικά και θέλω να ανέβει η ομάδα να βγει από το βούρκο της Β ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ! Θέλω να ανέβουμε και να χτιστούμε μπεσαλίδικα, κρητικά κι όπως αρμόζει στα τόσα χρόνια αγώνων για να αλλάξει η ομάδα σελίδα.

Υ.Γ Αφού δεν πάθαμε εγκεφαλικά στην Ηλιούπολη,στον Εθνικό, στο Αγρίνιο, στον Ευοσμο κλπ, πίστεψε με δε θα πάθω απο άγχος αν θα ανέβουμε στα μπαραζ. Εκτός αν παίξουν όπως στα τελευταία εκτός!

Υ.Γ 2. Να παιξουν μπάλα με Πιερικό ναι, αλλά εντός δεν έχουν την εικόνα την αθλια των εκτός. Περιμένω να τους δω στα 3 εκτός της κανονικής σαιζόν και (οπως παει) στα 3 εκτός των μπαραζ. Δε μου φτάνουν κόλπα στα εντός! Θέλω ψυχή, μαγκιά και ματωμένη φανέλα ΜΕΣΑ-ΕΞΩ!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 19:57 #98245

• FE4R poros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
εκατσα και συζητησα με 1 παλιο ομλιτη (50αρι) το παιχνιδι της ηλιουπολης.....

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΦΙΝΕ ΤΟΝ ΟΦΗ Π ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 180.000 ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΟΙ 120.000 ΕΙΝΑΙ ΟΜΙΛΙΤΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΟΝ ΑΥΤΟΙ Π ΣΠΟΥΔΑΖΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ Π ΕΧΟΥΝ ΦΙΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....
ΑΝΕΞΕΛΕΝΚΤΟ??????
ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΟ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ..... ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΒΑΖΕΛΟΓΑΥΡΟΧΑΝΟΥΜΑ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΕΤΑΙ Ο ΛΑΟΣ , Η ΙΣΤΟΡΙΑ.. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΦΗ....ΓΤ ΠΛ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΙ Π 8ΕΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΙΤΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΟΥΝΕ ΠΩΣ Ο ΟΦΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ Γ.ΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΚΟΛΙΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΤΛΟΣ = ΧΑΝΟΥΝ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥΣ....

ΕΠΙΣΕΙΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΝ Α ΚΑΠΟΙΑ Π ΘΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ 1 ΝΙΚΗ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗ 1 ΙΣΣΟΠΑΛΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.......

τα βαζελια και οι γαυροι βγηκαν ευρωπη... πειραν τα εκα/ριακια τους επιδει προκρηθηκαν.. το οτι θα δοσουν 1 απο αυτα για να μπορεσουν να ελενξουν ποιες ομαδες θα ανεβουν Α και θα τους προσφερουν 4-6 βα8μους σιγουρους.. ειναι το απολιτα φισιολογικο... χωρια τα στιχοιματα και το ξεπλιμα μαυρων χρηματων.......

Η ΑΘΗΝΑ ΝΑ Μ ΤΟ ΘΥΜΙ8ΗΤΕ... ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝΕΙ Ο ΟΦΗ Β......
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΟΦΗ....ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΔΙΗΚΗΣΗ.. ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.....ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΦΗ..... ΟΧΙ ΨΕΥΤΟΜΙΛΙΤΗΣ........
ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΒΑΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙ8ΟΥΝ......

ADMIN: Μην γράφεις με κεφαλαία. Πρόσεχε την ορθογραφία σου, μας βγάζεις τα μάτια για να διαβάσουμε κάθε φορά τι γράφεις.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 21:36 #98255

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Boban έγραψε:
Κι επειδή βλέπω οτι μερικοί δεν εννοούν να καταλάβουν ότι δεν είναι θέμα ψυχραιμίας ή μη και επίσης δεν είναι θέμα το αν θα ανέβουμε ή μη. Ακόμα κι αν ανέβει η ομάδα, εμένα οι απορίες για αυτά τα 4 εκτός θα μου μείνουν. Και θα με ενδιαφέρει μια απάντηση σοβαρή.

Αναφέρομαι καθαρά στα αγωνιστικά δεν ξέρω τι έγινε στην Ηλιούπολη δεν ήμουν εκεί δεν έχω άποψη..
Αλλά Φιλέ μου να σου πω και το άλλο από την στιγμή που ξέραμε ότι υπάρχει απαγόρευση στης μετακινήσεις έπρεπε να είμαστε πονηρεμένοι ότι κάποιοι στιγμή θα γίνει η στραβή θα μου πεις ότι μόνο για εμάς ισχύει ε ΝΑΙ αφού το ξέρουμε σε τι υπόληψη μας εχουν…και τέλος δεν είναι η πρώτη φορά που μας φέρονται ύπουλα Και εμάς παλιά μας την είχαν στήσει και μας έκαναν πέσιμο τότε στα μπαράζ με τον αθηναϊκό είχαν χτυπήσει και δικούς μας αλλά εντάξει δεν κάναμε έτσι.. όσο για της θεωρίες συνομωσίας που μου αραδιάζετε εδό μέσα , άποψη σας είναι σεβαστή αλλά διαφωνώ μην ξαναλέμε τα ιδία..

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 21:57 #98258

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
FE4R poros έγραψε:

τι φταιει η αθηνα τωρα? εδω οι παιχτες δε μπορουσαν να παρουν τα ποδια τους και στα τρεια ματς εκτος εδρας.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 23/03/2010 22:44 #98265

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
totoni έγραψε:
FE4R poros έγραψε:

τι φταιει η αθηνα τωρα? εδω οι παιχτες δε μπορουσαν να παρουν τα ποδια τους και στα τρεια ματς εκτος εδρας.

Έχεις σκεφτεί ότι μπορεί το παιχνίδι να ήταν στημένο και οι παίκτες να γνώριζαν και γιαυτό να μην κουνούσαν?

Δεν μπορώ να δεχθώ με τίποτα κάτι τέτοιο αλλά είναι και αυτή μια άποψη!

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 24/03/2010 12:22 #98321

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Παρτε τα βιντεο που επαιξε το "sportblog" την Δευτερα.Λαιβ φρομ ηλιουπολη σιτυ(και τους γαμω το σπιτι:P )

Το μεσημερακι ερχονται κι αλλα...
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 24/03/2010 15:54 #98334

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
frank-4 εν συντομία για να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους

1.Θα πρεπε να σε ενδιαφέρει τι έγινε και εξω-αγωνιστικά στην Ηλιούπολη. Φαντάζομαι διάβασες εφημερίδες και sites, μίλησες με γνωστούς σου που ήταν εκεί, είδες βίντεο ακόμα διάβασες κι εδώ. Αρα μήπως να το συνυπολογίσεις και το εξωαγωνιστικό χάλι? Αν θες βεβαια...

2.Ξέραμε το νόμο. Ξέραμε ότι ο πρόεδρός τους είπε για ματς γιορτή και προσκληση στον κόσμο. Ξέραμε ότι άλλοι (Βολιώτες πχ) μπήκαν. Ξέραμε ότι εμας μας έχουν στην μπούκα. Πήγαμε ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ! Κανένας δεν είχε κάτι. Πήγαμε άνθρωποι από 7 ως 77 ετών. Ηρεμοι, σοβαροί και πολύ πολιτισμένοι χωρίς να πέσουμε στην παγίδα της έντασης ως και την έναρξη του ματς δείξαμε υπομονή που εγώ δεν περίμενα. Με τον Εθνικό πχ μια χαρά κύλησαν όλα.

3.Εσάς παλιά σας την είχαν στήσει στο Βύρωνα? Μάλλον μικροδείχνω ε? Είμαι ενήμερος φίλε, μην ανησυχεις...Τα χω ζήσει και τα του 2000 κι άλλα στησίματα αργότερα,πιο "αθόρυβα" δόξα τω Θεό το ξύλο μας το χουμε φάει! (Πλάκα πλάκα επιασα 10ετια στην Αθήνα... καιρός να φεύγουμε σιγά σιγα)

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 24/03/2010 16:17 #98335

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πάντως είναι να σε βάζει σε σκέψεις, η απρόσμενα φιλόξενη πρόσκληση Τσακογιάννη στους φιλάθλους μας σε σχέση με την περίεργα έντονη παρουσία ανθρώπων της επαε και αστυνομίας προς εφαρμογή του νόμου, αλλά κατ' ουσίαν καταστρατήγηση ακόμα κι αυτού του αντισυνταγματικού νόμου μια και οι πολίτες ήσαν χωρίς διακριτικά.

Μήπως νάθελαν την έντονη παρουσία κόσμου, μετά την πρόσκληση Τσακογιάννη, την απαγόρευση εισόδου ευελπιστώντας σε επεισόδια από μεριάς μας?

Θα μου πείτε θεωρίες συνωμοσίας, αλλά με κάποια μπουμπούκια του μπαξέ (βλ. Τσακογιάννης) δεν ισχύει το τεκμήριο αθωότητας, αλλά ενοχής.

Υ.Γ. Σε ποιο νόμο, διάταξη, σύνταγμα, χώρα προβλέπεται η αστυνομία (κομάτι της εκτελεστικής εξουσίας) να μπορεί να δέχεται διαταγές και εντολές όχι από τη φυσική ή δημοκρατικά εκλεγμένη ηγεσία, αλλά από διαιτητές, παράγοντες, στελέχη επαε και επο, όπως συμβαίνει κάθε Κυριακή στα ελληνικά γήπεδα:huh:

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 24/03/2010 19:32 #98351

• Holocaust
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 24/03/2010 21:30 #98358

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ειχα να μπω απο την κυριακη στο φορουμ.μπηκα σημερα.πολυ
δυσκολο νημα αυτο.ουτε με τους αθλιους του viktor ougo δεν
ειχα ζοριστει τοσο πολυ:huh:
περισσοτερο απο τα αγωνιστικα,εμενα με ανησυχουν περισσοτερο
τα διοικητικα που ακουσα απο την κυριακη και που διαβασα και εδω.
σαρρη σε βλεπω να πεφτεις στο κουλε λαμπαδιασμενος με το
βαζελικο ποδηλατο σου:lol:
οτι και να γινει εμεις σαν οπαδοι πρεπει να μεινουμε ενωμενοι
υγ: οσο δεν υπαρχει παθος στους παικτες μας,εγω ξεχναω την ανοδο:(
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 24/03/2010 22:09 #98359

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Συγνωμη που το μεσημερακι εγινε τελικα βραδακι,αλλα εσχατως 24 ωρες δεν μου φτανουν για να τα προκανω ολα...Οριστε και τα υπολοιπα βιντεος.Στο τελευταιο φαινεται καθαρα ποσο γεματες ηταν οι κερκιδες του γηπεδου της Ηλιουπολης.

Στο πρωτο εχουμε την αποθεωση-αδικη τελικα-του Κουρακη οταν κατεφτασε κατα τις 2.30,και στο 2ο χαρακτηριστικες στιγμες απο την συνεχη αναμπουμπουλα που επικρατουσε για πανω απο 2 ωρες...

www.hersonisos.com

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 25/03/2010 15:41 #98386

• ναυαρχος4
τα πολλα χειροκροτηματα στον κουρακη πρεπει να κοπουν.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 25/03/2010 15:54 #98387

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Nαυαρχε φιλε μου,μετα τα χειροκροτηματα ακουγεται και μια χαρακτηριστικη ατακα για το κομμα του...Το ιδιο μπορει α παθει κι αυτος αν τα κανει μανταρα...

www.hersonisos.com

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 25/03/2010 16:06 #98388

• ναυαρχος4
ΝΑΙ ρε, το ξερω. επισης ζηλευω που κατα καιρους ο προεδρος μιας ομαδας η εστω καποιος απο την δοιηκηση, καθεται μαζι με τους οργανωμενους η γενικα τους φιλαθλους στις εκδρομες για να δει τον αγωνα. ποσο καιρο εχουμε να δουμε αυτο το φαινομενο, αν το εχουμε δει ποτε. δεν θυμαμαι...
τι δουλεια ειχε ο κουρακης να καθεται σε σκαμπο πισω απο το τερμα στο χορταρι;;; δεν μου αρεσε η εικονα αυτη. τωρα θα μ πεις, πως να κατσει διπλα σε τοσους οργισμενους φιλαφλους. κατι ηξερε...

και δεν μου το βγαζεις απ το μυαλο οτι δεν μας πολυηθελε στο γηπεδο εκεινη την μερα

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 25/03/2010 16:27 #98392

• TEO4 ZOGRAFOU
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Αδέλφια δεν έγραψα τίποτα για το παιγνίδι για ένα λόγο, διότι είχα τόσα νεύρα ακόμη και αμφιβολίες θα έλεγα η αλλιώς καχυποψίες που έδινα μάχη με τον ίδιο μου τον εαυτό για να ξεχάσω όσα είδα εντός και εκτός γηπέδου.Και φυσικά περίμενα ο χρόνος να μου επουλώσει τις πληγές μου, την πίκρα και την απογοήτευση που ξαφνικά εκδηλώθηκε μέσα μου για αυτή την ομάδα που λάτρεψα σαν Θεό από μικρό κοπέλι.Δεν υπάρχει λόγος να χαλιόμαστε και παρεμπιπτόντως να σκεφτόμαστε αρνητικά, το γενικό συμπέρασμα που έβγαλα έστω και αργά, είναι ότι δεν φταίνε μόνο οι παίκτες, χωρίς να έχω καμιά διάθεση να τους χαϊδέψω ,αλλά πάει πέρασε φάγαμε και αυτήν την πίκρα βλέπουμε μπροστά συνεχίζουμε πάλι με σθένος και τόλμη να τους στηρίξουμε μαζικά όπως μόνο εμείς ξέρουμε με τον γνωστό ιδιόρρυθμο και εμφατικό τρόπο που μόνο ο κρητικός λαός ξέρει να το κάνει πάντα σε πολύ δύσκολες στιγμές.Και σαν νέος Παλαιών Πατρών Γερμανός μπροστάρης ο ηρωικός και προδομένος και ταλαιπωρημένος κόσμος της Ομιλάρας μας να σηκώσει μετά από δυο μέρες από την εθνική μας εορτή το λάβαρο της σύγχρονης επανάστασης για να εξελιχθούν όλα ορθά και ομαλά στην αγωνιστική, αλλά και στην οριστική αλλαγή με την υπογραφή και την οριστική μεταβίβαση των μετοχών της αγαπημένης μας ομάδα,έπεται λοιπόν διπλή γιορτή ψηλά το κεφάλι αισιοδοξία και όλοι στο γήπεδο να βοηθήσουμε την αγαπημένη μας ομάδα.ZOGRAFOU FANS TEO 4.

Απ:Ηλιούπολη - Ο.Φ.Η 25/03/2010 16:53 #98396

• totoni
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
λες να το ειχε παιξει ασσο και οβερ ο κουρακης? ΕΛπιζω τουλαχιστον τα χρηματα να πανε στην αποπληρωμη των χρεων......
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.36 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.