You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 00:31 #98587

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
πειτε με απαισιοδοξο,αλλα εγω μετα απο αυτο το χαλι που βλεπω 3 αγωνιστικες τωρα δεν τερματιζουμε ουτε 3. απογοητευτηκα.πιστευα οτι θα περνανε 1 μυνημα μετα την 3αραα αλλα τιποτα.δηλαδη πειτε μου,ευχαριστηθηκατε εσεις μπαλα?καταρχας,ηταν η 1 φορα που σταματησε να τραγουδα η κερκιδα.ο παντελης για 1 ακομα φορα απογοητευτικος.πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 01:19 #98590

• CORCICAN 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ofitzis70 έγραψε:

Φίλε μου αυτό που γράφεις είναι πολύ σοβαρό για να περάσει στο ντούκου.Όταν γράφεις κάτι τόσο σοβαρό όμως ΠΡΕΠΕΙ να μιλάς με ΟΝΟΜΑΤΑ.Συγκεκριμένα.

Περιμένω να μάθω ποιός παράγοντας του Ο.Φ.Η. έχει τσιράκια τα οποία τα βάζει στην Θύρα 4 να δέρνουν κόσμο.Και για ποιό λόγο έγινε αυτό αν γνωρίζεις.

[/quote]

Άμα δεν ξέρεις πρόσωπα και πράματα καλύτερα να μην μιλάς γιατί κάνεις περισσότερο κακό παρά καλό. Και κυρίως λίγα με αυτούς που έχουν παρατήσει τα πάντα και γυρίζουν ολη την Ελλάδα για τον ΟΦΗ.
ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ...

«Κάτι που δεν έχει συμβεί μέχρι τώρα, είναι πιθανόν να μην γίνει ποτέ. Αλλά κάτι που έχει συμβεί ήδη, είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα ξαναγίνει.»

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 01:36 #98592

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
CORCICAN 4 έγραψε:
Και κυρίως λίγα με αυτούς που έχουν παρατήσει τα πάντα και γυρίζουν ολη την Ελλάδα για τον ΟΦΗ.[/quote]

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 01:45 #98593

• CORCICAN 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Mitsos4 έγραψε:
[b]CORCICAN 4 έγραψε:
Και κυρίως λίγα με αυτούς που έχουν παρατήσει τα πάντα και γυρίζουν ολη την Ελλάδα για τον ΟΦΗ.

[/b]

Σώπα ρε corcican που θα μεινει καποιος στο απυροβλητο επειδη γυριζει ολη την ελλαδα για τον ΟΦΗ..Στο κατω κατω επιλογη του ειναι! Οποιος κανει κακο στον ΟΦΗ ειτε ειναι ο πιο φανατικος οπαδος, ειτε ειναι παραγοντας, ειτε καποιος "περαστικος" πρεπει να ειναι υπολογος! ΑΣΥΛΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...[/quote]

Το τί κάνει "κακό" στον ΟΦΗ σίγουρα δεν θα το κρίνεις εσύ. Θα το κρίνει η πλειοψηφία του κόσμου και ένα παραπάνω αυτοί που ταξιδεύουν σε όλη την Ελλάδα...

«Κάτι που δεν έχει συμβεί μέχρι τώρα, είναι πιθανόν να μην γίνει ποτέ. Αλλά κάτι που έχει συμβεί ήδη, είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα ξαναγίνει.»

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 01:50 #98594

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 02:06 #98600

• CORCICAN 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Θεωρώ οτι η αναφορά έγινε για τον συγκεκριμένο άνθρωπο την οποία την θεωρώ άδικη. Επίσης όταν κάποιος αναφέρεται σε συνδεσμίτες και τους αποκαλεί "τσιράκια" βγαίνω έξω απο τα ρούχα μου γιατί ο συγκεκριμένος που έκανε το σχόλιο πιθανών να μην έχει περάσει κάν εξω απο σύνδεσμο. Η πλειοψηφεία των παιδιών που είναι σε συνδέσμους είναι άριστα παιδιά και δεν δέχομαι κανένας να αναφέρει οτι κυκλοφορούν τσιράκια ανάμεσα μας. Κατά τα άλλα η ελευθερία του λόγου είναι ελέυθερη.

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 02:14 #98601

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 02:17 #98602

• nargiles
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
Επειδη δεν καταλαβαινω το λογο να συνεχιστει η κουβεντα εδω, ειδικα δημοσια, θα σβησω καποια απο πραγματα απο τα ποστ σας και σε περιπτωση που θα συνεχιστει θα κλειδωσει το θεμα.
H ανωτατη αρετη δεν ειναι να 'σαι ελεύτερος, παρα να μαχεσαι για τη ελευτερία! Ν. Καζαντζακης

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 02:25 #98603

• CORCICAN 4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρε ΤΑΛΩ πλάκα μου κάνεις? Δηλαδή αυτός ο κάποιος έβαλε 15 άτομα να δείρουνε τον άνθρωπο???? Μην ξεχνάς όλοι εδώ ξέρουμε τι ρόλο παίζει ο άλλος.

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 02:27 #98604

• nargiles
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
H ανωτατη αρετη δεν ειναι να 'σαι ελεύτερος, παρα να μαχεσαι για τη ελευτερία! Ν. Καζαντζακης

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 03:34 #98607

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κάπου διάβασα στο τόπικ ότι σωστά δώθηκε κίτρινη κάρτα στη φάση του πένατλυ.
Ο γνωστός τοπικός δημοσιοργάφος της ΕΤ3 για μια ακόμη φορά έβγαλε αμέσως
την κρίση του και με περίσσια σιγουριά έλεγε ότι υπήρχε πιο μπροστά από τον
Πάτρικ παίχτης του Πιερικού, γι αυτό και βγήκε κίτρινη και όχι κόκκινη κάρτα.
Η παρακάτω εικόνα τον διαψεύδει

Το ότι ο τερματοφύλακας είναι ο τελευταίος παίχτης είναι σίγουρο. Επομένως,
αν είναι ανατροπή, αυτό αποφάσισε ο διαιτητής, τότε είναι κόκκινη κάρτα.
Εδώ, μέχρι και ο Σούλης το είπε στη συνέντευξη τύπου.
Πως λοιπόν περιμένουμε να μας παίζει η διαιτησία 51-49 στο Γεντί, από τη στιγμή
που τοπικοί δημοσιοργάφοι (και δεν είναι η πρώτη φορά) δε βλέπουν τα αυτονόητα;
Τουλάχιστο, αφού είναι τόσο άσχετοι (δε θέλω να μπω σε σκέψεις σκοπιμοτήτων) τουλάχιστο να το κρατάνε κλειστό, γιατί με αυτά που ξεστομίζουν γελάει όλη η Ελλάδα
Συνημμένα:

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 04:18 #98608

• ofissss
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Δεν θελω να πω πολλα .. Σεβομαι τους παντες αλλα ενα παραπανω οσους μας ΕΚΤΙΜΟΥΝ .Ολοι οι υπολοιποι καποιος το ειπε απο εδω αμφιβαλλω αν εχουν πατησει σε συνδεσμο ποτε ...
Για τον TALOS θα του εξηγησω προσωπικα οταν θα περασει απο το συνδεσμο ( βλεπετε το παλικαρι μπορει να ειναι απο τα Χανια αλλα δεν μας ξεχνα σε καθε αγωνα που ερχετε ) . Τιποτε αλλο μαγγες . Α και σε διαφορους τυχαρπαστους που θυμουντε το γηπεδο μονο καθε Κυριακη τις μαγγιες αλλου .. Τελος εδω.....
Nargiles καλα ξηγηθηκες....

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 06:08 #98609

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Η ουσια ειναι φιλοι αντμινς μα και "παλαιοφορουμιστες" οτι το φορουμ πρεπει να περασει σε αλλο επιπεδο.Μπαινει ο οποιοσδηποτε,που μπορει να ναι και εγκαθετος,κι δε αναφερομαι στο συγκεκριμενο περιστατικο μιλαω γενικα,και πεταει οτι να ναι.
Απο το τσουρλο,μεχρι το σου πα μου πες του σπασμενου τηλεφωνου και δε ξερω και γω τι αλλο.Καλο θα ηταν να ανοιξει μια κουβεντα με σκοπο την βελτιωση του φορουμ ...
Οσο για το "συνταρακτικο" που ανεφερε ο "φρεσκος" φορουμιστας,τι να πω?
Απο τη στιγμη που φωτογραφιζει καποιον ,τοσο γνωστο και αγαπητο στον κοσμο και δεν ξερει ποιος ειναι,τοτε ...γεια σου...Κι αν εδωσε ο συγκεκριμενος εντολη για τουλουμιασμα,καλως το κανε...
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 13:21 #98613

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Είδα κι εγώ το πέσιμο πολλών σε ένα άτομο. Είδα επίσης ότι μετά οι ενδιάμεσοι που μπήκαν στη μέση κατάλαβαν ότι επρόκειτο για παρεξήγηση. Οτι δηλαδή ο ένας (που πήδηξε στην 8 για να γλιτώσει στο ημίχρονο και στο β επέστρεψε είχε θεωρηθεί κάτι το οποίο αποδείχθηκε ότι δεν ήταν. Κοινώς όπως το είδα (5-6 σειρές παραπάνω ήμουν) ήταν μεν χαζό (μιας και αποδειχθηκε ανευ λόγου), ήταν μεν αποκρουστικό (μιας και ήταν 8-10 ατομα εναντίον ενός) αλλά έχω την εντύπωση ότι το κάνετε πιο μεγάλο θέμα από ότι είναι.

Ειλικρινά δεν ξέρω ούτε και κατάλαβα να υπήρχε λόγος. Αυτό που με χάλασε ήταν το 10 προς 1. Κατα τα άλλα η εντύπωση που είχαμε όλοι τριγύρω με την έναρξη του β ημιχρόνου ήταν το γνωστό "πολύ φασαρία για το τίποτα"!

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 14:18 #98615

• daskalos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Προσπάθησα να το γυρίσω στο αγωνιστικό, αλλά του κάκου!

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 15:11 #98616

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
CORCICAN 4 έγραψε:
Mitsos4 έγραψε:
[b]CORCICAN 4 έγραψε:
Και κυρίως λίγα με αυτούς που έχουν παρατήσει τα πάντα και γυρίζουν ολη την Ελλάδα για τον ΟΦΗ.

[/b]

Σώπα ρε corcican που θα μεινει καποιος στο απυροβλητο επειδη γυριζει ολη την ελλαδα για τον ΟΦΗ..Στο κατω κατω επιλογη του ειναι! Οποιος κανει κακο στον ΟΦΗ ειτε ειναι ο πιο φανατικος οπαδος, ειτε ειναι παραγοντας, ειτε καποιος "περαστικος" πρεπει να ειναι υπολογος! ΑΣΥΛΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...

Το τί κάνει "κακό" στον ΟΦΗ σίγουρα δεν θα το κρίνεις εσύ. Θα το κρίνει η πλειοψηφία του κόσμου και ένα παραπάνω αυτοί που ταξιδεύουν σε όλη την Ελλάδα...[/quote]

Ρε συ corcican θελεις να μου πεις δηλαδη οτι αν βουτουσε καποιος στο γηπεδο οπως με τον αγροτικο και παραλληλα ταξιδευε την Ελλαδα για τον ΟΦΗ δεν θα ετρεχε και κατι σημαντικο ενω αν βουτουσε καποιος που ερχετε γηπεδο κυριακη παρα κυριακη θα ηταν σοβαρο θεμα προς συζητηση! Τι λες ρε φιλε..???? Ολοι εχουν την ιδια ευθυνη των πραξεων τους και ολοι πρεπει να κρινονται κατω απο το ιδιο πρισμα...απο ποτε υπαρχουν διακρισεις για εναν ΟΦΗ που ανηκει σε ολους μας..??? ΑΣΥΛΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 29/03/2010 17:15 #98619

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Από τότε που ο καθένας λέει οτι του γουστάρει δυστυχώς Μήτσο....

Υ.Γ. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον του χρόνου να βγουν τα κάγκελα γιατί δεν αντέχω να τα βλέπω άλλο........

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 30/03/2010 17:18 #98672

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Λοιπον επανερχομαι στο θεμα γιατι εχω την τιμη και μιλαω απ ευθειας με τον υπευθυνο επικοινωνιας με τους φιλαθλους,μου το επιτρεπει αλλωστε η για περιπου 10ετια αμεση σχεση με τους Σνεηκς.
Ο "κυριος" αυτος που πηγε να κλεψει την μπαλα,αρχισε να βριζει μανες οταν του ζητησαν την μπαλα,πρωτα οι φροντιστες και μετα ο υπ.επικοιωνιας.Κι επειδη ο υπ.επικοινωνιας ειναι το πιο αγαπητο προσωπο-οχι τυχαια-για τους φιλαθλους του ΟΦΗ,και δη τους οργανωμενους-πηγαν καποιοι και τον τουλουμιασαν,ξεροντας οτι η μητερα του υπ.επ/νιας ειναι βαρια αρρωστη,χωρις μαλιστα να τους πει τιποτα ο θιγομενος.Το εκαναν μη αντεχοντας την προσβολη που δεχτικε ο πιο αγαπητος ανθρωπος απο οποιαδηποτε διοικηση του ΟΦΗ διαχρονικα.Κι οσοι τον ξερουν,οσοι εχουν μιλησει εστω για 5 λεπτα μαζι του,ξερουν οτι δεν υπηρχε ποτε περιπτωση να βαλει καποιους να δειρουν εναν ανθρωπο,οσο υπανθρωπος κι αν ειναι αυτος.Ποσο δε μαλλον να βαλει "τσιρακια" οπως ανεφερε.Επειδη λοιπο ο υπ.επικοιωνιας εφτασε στο σημειο να σκεφτεται ακομη και την παραιτηση,εξαιτιας ενος κλεφτη υπανθρωπου,τοτε καλο ειναι να κανουμε τα κουμαντα μας για να "προστατεψουμε"αθρωπους που πραγματικα εχουν προσφερει πολλα στον ΟΦΗ σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα κιολας.
Γι αυτο λοιπον ΑΠΑΙΤΩ ,για πρωτη φορα στην πανω απο δεκα χρονια συμμετοχη μου σε φορουμ ,αλλα και σε λαιβ συνδεσμιακες κινησεις να διαγραφει και να μπαναριστει.
Κι αν ειναι δυνατον να μην του επιτραπει ποτε ξανα να μπει στην Θ4.
Για να μαθει να συμπεριφερεται κι να προσεχει πως εκφραζεται για ανθρωπους που παρατανε συνεχως τις δουλειες και την οικογενεια τους για τον ΟΦΗ.
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 30/03/2010 17:35 #98675

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
! ! ! ! ! !
Απίστευτα πράγματα.

Παιδιά απίστευτη ΝΤΡΟΠΗ.Για το Λεβεντάκη έγινε ρε σεις η ιστορία?Άνθρωποι σαν το Λεβεντάκη είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ για το μπουρδέλο και το βούρκο του Ελληνικού ποδοσφαίρου και είναι ΤΙΜΗ μας που τον έχουμε στον Ο.Φ.Η.!Χωρίς να γνωρίζω προσωπικά τον άνθρωπο έχω εκτιμήσει το ΗΘΟΣ του και το καθαρό του βλέμμα.

Και βγήκε ο άλλος και είπε και τσιράκια όσους τον έβαλαν τον αληταρά στη θέση του?

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 30/03/2010 20:24 #98685

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αν δεν παραδεχτούμε ότι υπάρχει πρόβλημα με μερικούς λίγους που δημιουργούν συνέχεια προβλήματα στην ομάδα τότε να μην παραξενευτείτε όταν σιγα σιγα ο κόσμος μας αρχίσει να μειώνετε ,αν δεν κάνουμε άμεσα κάτι για αυτούς τους λίγους τότε είμαστε υπεύθυνοι όλοι μας , με το να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας θα έρθει η στιγμή που θα ψαχνόμαστε… μετά μην σας κακοφαίνεται όταν κάποιοι κάνουν τους κινέζους για μην εκτεθούν.. κοντεύω να γίνω γραφικός στο τέλος αλλά από ότι βλέπω δεν ιδρώνει κανένα αυτί.. καλά είναι τα ωραία λόγια αλλά δυστυχώς δεν είναι έτσι..

Καλό θα είναι φίλε matador αυτό που λες..αλλά χίλιες φορές καλύτερο και πιο χρήσιμο θα ήταν να ανοίξει μια κουβέντα μεταξύ τον συνδέσμων με σκοπό την βελτίωση της συμπεριφοράς μας μέσα και έξω από το γήπεδο και επιτέλους να αναλάβουμε όλοι της ευθύνες μας.

Απ:ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 31/03/2010 00:14 #98699

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν το πάμε στο θέμα ΟΠΑΔΟΣ ΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ή κάπως έτσι που είναι ήδη ανοιχτό????
Προσωπικά δεν αντιλήφθηκα καν τι συναίβει στην 5....Εδώ μέσα το διάβασα...
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.23 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.