You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Κυριακή, 17 Ιαν 2021
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 02:18 #99370

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
πιο νωρις δεν πειραζει.πιο μετα μην ερθετε:cheer:
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 05:44 #99388

• stavrosf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Στέφανε σε αυτό που λες για αρρωστημένη νοοτροπία συμφωνώ απόλυτα και όπου την βλέπουμε με όποια μορφή και να είναι πρέπει να την πολεμάμε γιατί αλλιώς μένουμε πίσω και σαν ομάδα αλλά και σαν άνθρωποι. Επειδή αφορμή γιαυτό που έγραψες είναι η περίπτωση Πετρά απλώς θεωρώ ότι δεν είναι αδικία να μην παίζει ο Πετράς και να παίζει ο Κιάσσος ή ο Σταυρακάκης γιατί απλά είναι καλύτεροι ποδοσφαιριστές. Επίσης το ότι ο Πετράς είναι ΟΦΗ ή δέχτηκε σε μία δύσκολη εποχή δεν είναι από μόνο του κριτήριο για το αν θα παίζει. Αυτό που έκανε πρέπει να τον κάνει αξιοσέβαστο στα μάτια μας μια ζωή και να του το αναγνωρίζουμε αλλά στο αγωνιστικό κομμάτι προσωπικά δεν με αφορά. Ούτε αν είναι ΟΦΗ ή όχι δεν με αφορά. ΜΑΚΑΡΙ ο Ντάνι Άλβες να ήταν ΟΦΗ και να έπαιζε σε μας αλλά ακόμα και αν ο Ντάνι Άλβες ήταν πχ ηρακλής ή βάζελος ή ότι άλλο πάλι βασικό θα τον ήθελα και ας έμενε ο κάθε ΟΦΗτζής στον πάγκο αν ήταν χειρότερος. Τώρα αν στο παιδί (τον Πετρά όχι τον Ντάνι ) δεν φέρονται καλά και με σεβασμό είναι άλλο θέμα και αν εννοούσες αυτό είμαι όσο δεν πάει μαζί σου και πανό και συνθήματα και τα πάντα να κάνουμε, και για να το προχωρήσω, αν σε κάποιους ο οποιοσδήποτε μέσα στην ομάδα δεν φέρεται καλά πρέπει πρώτα απ' όλα οι αρχηγοί να τον προστατεύσουν και να απαιτήσουν καλύτερη αντιμετώπιση.

Και για να μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας προφανώς και ο Γκουλής κάποιους δεν τους υπολογίζει. Δεν νομίζω να πείθεται κανείς ότι ο Μανούσος είναι μόνιμα τραυματίας ή ότι ο Πετράς έχει μία ζωή ενοχλήσεις. Αυτά είναι επιλογές του Γκουλή και θα κριθεί και αυτός μια και καλή στο τέλος αλλά και καθημερινά και γιαυτές και για όλες. Επαναλαμβάνω όμως πρέπει να φέρεται σε όλους το ίδιο και με σεβασμό και αν εννοείς να διαμαρτυρηθούμε σε τέτοια θέματα είμαι μαζί σου. Για τα αγωνιστικά όμως δεν μας παίρνει να κάνουμε καμία παρέμβαση στη δουλεία του προπονητή πέρα την οπαδική μας που σωστά κάνουμε έτσι κ αλλιώς.
...One step closer to knowing...

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 14:16 #99395

• stefanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Σταύρο περα απο το οτι του ειπαν την τελευταια μερα των μεταγραφων του Δεκεμβρη (ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ???) οτι δεν υπολογιζεται για μενα ηταν πολυ καλυτερος και απο τον Κιασσο (σαν δεξι μπακ) και απο τον Σταυρακακη. Ο Κιασσος χαραμιζεται δεξι μπακ και εκτος αυτου τα παραταει ευκολα παρατηρησε τον ποσες φορες περπαταει. Και το τελειωνω εδω γιατι θα μας βαλει χερι ο admin. Ξαναεγραψα οτι ο Πετρας εβγαλε ολη τη προετοιμασια βασικος και στα παιχνιδια που επαιξε ηταν πολυ καλυτερος απο τους αλλους στη θεση του. Δεν καταλαβαινω το λογο λοιπον που μενει ΕΚΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ οταν ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝ ΑΛΛΟ ΜΠΑΚ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟ!!!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 14:53 #99396

• FE4R poros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΜΩΡΙ ΟΦΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ 5 !!!!!!!!!!!!!

Σε τουτη την πολη που γ....στε ΟΛΟΙ
Κουμαντο Π...κια κανουν τα ΟΦΑΚΙΑ...
Κοτες Κοτες Βαζελια ηρακλειοτες....
στο ΦΟΒΟ ζητε τρεχατε να κριφτητε...
ΝΤΟΥ και ξυλο στο π...ρα τον θρυλο....
ΚΟΛΙΜΠΙ στο λιμανι ΜΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!!

για να αλαξει αυτη τη στιγμη η 11δα χλομο...... παμε στην 4 και κανει αλαγες μεσα στον αγωνα....

Εχουμε Σαλταρει με τη λευτερια....ΚΟΛΑΣΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ ΘΥΡΑ 4 !!!!!!!

(φωναζω απο τωρααααα)

παιζουμε στις 6... αλλα δεν θα ειμαστε 2 ωριτσεσ ποιο πριν για να πουμε σφιρα σωστα π...ας γιε στον διαιτητη???? αρα 4

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 16:16 #99399

• stefanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μαζι σου FEA4R αλλα προτεινω το σε τουτη τη πολη να γινει

σε τουτη τη πολη ΠΟΥ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ....

να το φωναζουμε και να γουσταρουμε...

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 16:29 #99400

• ετεοκρής
FE4R poros έγραψε:
ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΜΩΡΙ ΟΦΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ 5 !!!!!!!!!!!!!

Σε τουτη την πολη που γ....στε ΟΛΟΙ
.......

Και γαμώ τα συνθήματα !!!!!!!
Ευτυχώς που δεν μένω σε τούτη την πόλη

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 18:57 #99415

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
ευτυχώς που δεν μένω Ηράκλειο ούτε εγώ!
κ μετά λέμε ότι βρίζουνε την Κρήτη κάποιοι κακοί.....
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 20:52 #99420

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Χαρακτηριστικη στιγμη απο την τηλεοραση:αμεσως μετα το σφυρισγμα του διαιτητη για τη ληξη του πρωτου ημιχρονου φαινεται ο Ογκουνσοτο καθαρα να λεει στον κεφαλουκο "Α γκαμησου ρε,ποιος εισαι συ??",κατευθυνομενος προς τη φυσουνα που οδηγει στα αποδυτηρια. Απολαυστικος,πραγματικα,ο πατρικ!Ο οποιος σημειωτεον,μολις σκοραρε επιδεικνυε συνεχως το σημα της ΟΦΑΡΑΣ φιλωντας το.Γκολ και στιγμες που,αν μη τι αλλο,τις ειχε αναγκη ο "ανωγειανος".μακαρι αυτη να ειναι η αρχη της επιστροφης στις καλες εμφανισεις.(θα)τον εχουμε αναγκη στα πλει οφ.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 21:49 #99421

• giannisf4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
Καθαρη και δικαιη νικη της ΟΜΙΛΑΡΑΣ!Μακαρι να αρχισει να μας συνηθηζει σε τετοιες εμφανισεις!Ολα τα λεφτα ο πατρικ!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:22 #99423

• steve4
Αρκετά εώς πολύ καλή εμφάνιση της ομάδας τόσο στο πρώτο όσο και στο δεύτερο ημίχρονο. Ο αντίπαλος ανύπαρκτος αλλά περισσότερο λόγο του ότι δεν τον άφησε ο ΟΦΗ (ο Ιωνικός έχει δείξει ορισμένα καλά σημάδια κατά καιρούς). Σαν ξεμπούκωμα το σημερινό. Μακάρι να βάζαμε και άλλα γκολάκια για να ξεφύγουμε από αυτό το καταραμένο το "3-0" ( ). Το μόνο που με "στεναχώρησε είναι ότι ο Ανέστης δεν κατάφερε να βάλει ένα γκολ. Το παλικάρι μου φαίνεται ότι θέλει λίγη στήριξη (ψυχολογική) σε τέτοια ματς ώστε μετά να αποδίδει καλύτερα. Είμαι σίγουρος ότι αν είχε βάλει ένα γκολ από νωρίς, θα είχε μοιράσει τουλάχιστον τρία έτοιμα γκολ (κάτι σουτ που τραβούσε από δεξιά στο 3-0). Ο Πάτρικ αρκετά βελτιωμένος (αν και ακόμα δεν έχει μάθει να κάνει σωστά το κοντρόλ). Ο Σταυρακάκης νομίζω ότι ήταν σωστός όπου χρειάστηκε, ο Πόπο αρκετά καλός (αλλά έπρεπε να βάλει και εκείνο το γυριστό) και τέλος ο Πολυχρόνης ο οπόιος ήταν μέτριος έως κακός ( )Τέλος πάντων, τέλος καλό όλα καλά. Ελπίζω να μην έχουμε ανώμαλη προσγείωση πάλι την άλλη εβδομάδα...

Υ.Γ. Ίσως είναι το πρώτο ματς που η ομάδα ήταν καλύτερη από την κερκίδα. Αν και 3-0 το σκορ, 28(!!!) σουτ από πλευράς μας, αρκετά καλή κυκλοφορία της μπάλας κ.τ.λ., μετά το 70 ήταν σαν να έβλεπα το σπερινό στον Άγιο Μηνά. Κρίμα γιατί σε αυτό το μάτς έπρεπε να καταλάβουν ότι όταν παίζουν καλή μπάλα, θα έχουν και ανάλογη αντιμετώπιση. Δεν πειράζει, ίσως ήταν και βαρύ το μεσημεριανό...

Υ.Γ.2. Ο Κεφαλούκος λίγα άκουσε νομίζω...

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:29 #99424

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καθαρή νίκη με καλή μπάλα, μακάρι και η συνέχεια να είναι ανάλογη...
Κάναμε το 1 στα 6 και πάμε για το σερί ... μπορεί να γίνανε διάφορα στο ημίχρονο έξω από την θύρα 4 αλλά γιατί τόσοι μπάτσοι σε ένα τέτοιο παιχνίδι ?????
Από νωρίς αστυνομία και ματ παντού ... εεε αυτά ήταν αναμενόμενα να γίνουν.

Κεφαλούκο δεν σε ξεχνάμε !!!!! Πόσο μικρός είναι ο κόσμος εεεεε???????

υγ Προς παίκτες , σήμερα κερδίσατε 3-0 έτσι χαλαρά , κανονίστε να πάτε στο Θρασύβουλο και να φάτε τριάρα πάλι , παίξτε λίγο μπάλα ρεεεεε και μεις δίπλα σας θα είμαστε να φωνάζουμε ΟΜΙΛΑΡΑ μια ζωή.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:31 #99425

• FE4R poros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
δεν μιλαω για το ηρακλειο στο συνθημα..... αλλα για τις αντιπαλες ομαδες....

οραιο το πανο στην 4!!!!που εγραφε

ΣΤΟΠ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΚΗΝΗΣΕΙΣ ΔΙΑΙΤΤΗΤΩΝ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ....ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:33 #99426

• messaritis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
1.ηθελα και να ξερα μεγαλοι οφητζηδες,
αν κατεβαινε ο μπαοκ θα πηγενατε να στηριξετε
τον τσιφτετελη?

2.για μια παρτυ που τα χωνετε σε κουρακηδες,μαχλαδες,γκουλιδες και σια,
αν δειτε ποστ σας πριν 2-3 μηνων και ενος χρονου πισω
θα γελαει και το παρδαλο κατσικι!!

3.οι αρειανοι στο πρωτο σταδιο της μετοχηκοτητα ηταν λιγοτεροι
απο εμας!!τωρα ξεπερνουν τους 5.οοο(3-4 χρονια μετα)

τα ειπα μαζεμενα,
sorry για το off topic

admin γιατι δεν μπορω να ποσταρω σε αλλες ενοτητες?

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:39 #99427

• mps
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Χορταστικη εμφάνιση μετά απο καιρό σε ενα παιχνίδι που οποιαδήποτε σκόρ και να ερχόταν θα φαινόταν φυσιολογικό, αλλά ας οψεται ο Πουρής αλλά και ο ατομισμός σε αρκετές περιπτώσεις. Ας ελπίσουμε οτι αυτό ηταν το ξεμπούκωμα που επιθυμούσαν οι παίχτες μας και να μην έχουμε παρατράγουδα πάλι την άλλη Κυριακή

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:40 #99428

• frank-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν είμαι Κρήτη ..πριν λίγο μίλησα στο τηλέφωνο με ένα άρρωστο Ομιλιτη και ήταν πολύ νευριασμένος μου είπε κατά λέξη πήρα τα κοπελια στο ημίχρονο και φύγαμε και ότι δεν ξαναπατάξει στο γήπεδο .ήταν πολύ νευριασμένους τόσο που μου έκλισε το τηλέφωνο..
Μπορεί κάποιος να μου πει τι μαλακια κάναμε πάλι ; στο τέλος μας βλέπω να μένουμε 10 κλασικοί τύποι στην 4 αφού θα έχουμε καταφέρει να διώξουμε της οικογένειες από το γήπεδο..

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:45 #99429

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
πολ,.υ καλ;η ενφ;ανιση ολα τα κεφτα ο Μπο;υρμπος

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 22:49 #99430

• EREBOS-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Σε ένα παιχνίδι που είχαμε 28 σουτ και 2 κεφαλιές δεν μπορείς να πεις και πολλά πράγματα...3-0 αντί για 10-0 τον οίκο ανοχής της Αθήνας και του Πειραιά... Με λίγα λόγια καταιγιστική η Ομιλάρα σήμερα… Προσωπικά με αφήνουν ικανοποιημένο όλοι οι παίχτες σήμερα με κάτι πόντους παραπάνω στον Μπούρμπο, τον Πίτσο, τον Popovic και τον Ογκονσούτο.

Οι Ομιλήτες της Αθήνας έχουμε ραντεβού την Κυριακή στη Φυλή με τον Θρασύβουλο… Πιο ήρεμα και μεμονωμένα αυτή τη φορά θα μπούμε πιο εύκολα μέσα…

Υ.Σ Λάμπρο δεν πειράζει αγόρι μου μην κλαίς πήγαινε στη μαμά σου να σε παρηγορήσει στην αγκαλιά της...
ΟΦΗ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:05 #99432

• stel4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μπραβο στα παιδια,αλλα πρεπαι να συνεχισουν ετσι.να πανε στην φυλη και να πραγματοποιησουν το ιδιο καλη εμφανηση.οσο για τα επισοδεια στο ιμιχρονο,ο athleticγραφει χαρακτηριστικα οτι ηταν πολυ σαχημη η κατασταση που επικρατησε στο ημιχρονο.αντε ρε ομιλαρα.κανε το 6 στα 6 και που ξερεις μπορει να ανεβουμε απευθειας.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:12 #99433

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Την ωρα που η ομαδα μας δινει ενα ματς σημαντικοτατο για τη συνεχεια
οτι και αν πουν καποιοι δεν με ενδιαφερει αλλα το θεωρω απαραδεκτο να
γινονται αυτα που εγιναν ΔΕ ΤΙΜΑ ΚΑΝΕΝΑ
ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΙΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΝ
Μου ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να βλεπω σπασμενα καθισματα του Γεντι Κουλε στο δρομο
και να κανουμε εμφυλιους μεταξυ μας
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:14 #99434

• orestaras -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Συγχαρητηρια στην ομαδα μας σημερα εκανε αυτο που επρεπε αν και θα πρεπει να ναι πιο αποτελεσματικη γιατι θα μας χρειαστει στη συνεχεια,πολοι καλοι ογκουνσοτο,ποποβιτς πιτσος,μπερτιν και μπουρμπος!αντε να δουμε στη φυλη τωρα,θα ξανακανουν τα ιδια?ελπιζω να αρχιζει το σερι!οσο για τα επεισοδια κριμα ηταν απαραδεκτο,οτι και αν εγινε δεν επρεπε να παρει διαστασεις,μην αρχιζουμε να διωχνουμε το κοσμο απο το γηπεδο ενας ισχυρος Οφη τον εχει αναγκη!πρεπει να το προσεξουμε αυτο,και να το περιορισουμε!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:21 #99435

• stiakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Oχι βία στα γήπεδα. Ο αθλητισμός είναι πολιτισμός.
Συγγνώμη, αλλά από χθες έχω πάθει υπαρξιακό. Νομίζω πως είμαι Εργοτέλης.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:42 #99436

• EREBOS-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
Αυτά μόνα στο Ηράκλειο γίνονται… Ξεκινά ο άλλος την εκπομπή και το μόνο που λέει είναι για τα 20 σπασμένα καθίσματα και το κάνει θέμα… Εδώ ξυλοκοπήσανε το παιδί έξω από την 4, ρίξανε δακρυγόνα μέσα στη 4, προσπαθήσανε να μπούνε μέσα στο γήπεδο και ο άλλος δεν λέει τίποτα… Το μόνο που του φταίει είναι οι φίλαθλοι του ΟΦΗ… Ε αγανάκτησε ο κόσμος και επί 1 ώρα τον έχουν πάρει 1000 τηλέφωνα και του τα χώνουν… Ε ρε κακόμοιρη, που προκαλείς τον κόσμο για να δημιουργείς εντυπώσεις…

Έλα κ. Σαρρή να δεις πως αντιμετωπίζουν τους οπαδούς του ΟΦΗ στην Ηλιούπολη κ.α…. Μόνο παραπληροφόρηση ξέρεις να δημιουργείς με τις δήθεν εισβολές οπαδών μέσα στο γήπεδο… Τίποτα αδέλφια μόνοι μας… Καμιά υποστήριξη από πουθενά…
ΟΦΗ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:48 #99438

• wiper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Πριν βγούνε όλοι και λένε το μακρυ και το κοντό τους:

α) Δεν έγινε κανένας εμφίλιος
β) Τα καρεκλάκια πετάχτηκαν γιατί προκάλεσε η αστυνομία. Βαράγανε το κοπέλι στην αρχή
και μετά θέλαν να μπούνε στη 4
γ) η 8 δεν ήξερε τι είχε γίνει

Εγώ είμαι κατά της βίας και στο σπάσιμο γενικότερα,
αλλά πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι η αστυνομία προκαλεί!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:49 #99439

• Mitsos4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Μπραβο σε ολα τα παιδια... Να και μια φορα που ο ΟΦΗ ειχε ενα γεματο κεντρο με τους πολυ καλους Μπουρμπο και Καλαιτζιτς τους οποιους και ξεχωριζω στο σημερινο παιχνιδι.. Δυστυχως διαπιστωνω οτι ο Σταυρακακης μεγαλωσε πια! Αρνητικος σημερα και ο Ζορμπας που πλεον εχω απαιτησεις απο εκεινον μετα τα οσα μας εχει δειξει οτι μπορει να κανει.. Ευχαριστη εκπληξη ο Πιτσος!!

ΥΓ. Ποσο ηλιθιοι μπορει να ειναι καποιοι που σπανε το γηπεδο ολων μας..? Ποσο ηλιθιοι μπορει να ειναι καποιοι που πετανε αντικειμενα πανω απο τη 4 χτυπωντας τις παρκαριμενες μηχανες αλλων ομιλητων και "αδερφων" τους.. Αλλα ξερω στα αρχ..ια τους!! Αληθεια που ειναι αυτοι που οργανωνουν ολο αυτον τον οχλο που ειδα μετα μανιας να σπαει καρεκλακια..??

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:49 #99440

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
stiakos έγραψε:
Oχι βία στα γήπεδα. Ο αθλητισμός είναι πολιτισμός.
Συγγνώμη, αλλά από χθες έχω πάθει υπαρξιακό. Νομίζω πως είμαι Εργοτέλης.

πάντως λένε κ χοντρές μαλακίες στο ράδιο

όντως ο Σαρρής δεν ήξερε και του εξηγούν τα επεισόδια με τα ΜΑΤ.
από την άλλη,
η θύρα 8 πρώτη φορά στα χρονικά του Γεντί
έλεγε αντικριστά συνθήματα
κατά του γάβρου κ κατά του βάζελου
με τις 5-4

και λέει ο άλλος στον Σαρρή, η 8 διαμαρτυρήθηκε
επειδή δεν είναι ..ΟΦΗ

λίγη σοβαρότητα!
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 12/04/2010 23:55 #99442

• balalas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Το πρώτο βήμα για το 6χ6 έγινε.
Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση ο Μπούρμπος. Κατ’ αρχην τον είχα για παίκτη γραμμής και σίγουρα όχι για αμυντικό χαφ. Πραγματικά για εμένα ξεχώρισε, τα είχε όλα κοντρολαρισμένος, παθιασμένος, ορεξάτος. Μπράβο του, εκεί που χάνουμε τον Κατσικογιάννη βρίσκουμε τον Μπούρμπο. Κατά την ταπεινή μου γνώμη ανάλογα με το παιχνίδι μπορεί να παίξει και ο Κοκκινάκης. Επίσης ένα από τα καλύτερα παιχνίδια του Καλαϊτζάκη και του Πίτσου όσο χρειάστηκε έπαιξαν πολύ καλά. Το μόνο μελανό σημείο είναι ίσως η αναλογία ευκαιρίες/γκόλ, πρέπει όμως να παραδεχτούμε τον τερματοφύλακα τους, μπράβο του.
Παιδιά έχουμε τον καλύτερο προπονητή και τους καλύτερους παίκτες επειδή φοράνε την φανέλα του ΟΦΗ όλα τα άλλα μου είναι αδιάφορα.
Πάμε δυνατά.

ΥΓ. Είναι εντύπωση μου ή ήταν η πρώτη φορά που ΟΛΟ το γήπεδο έκανε χέρια στο δεύτερο ημίχρονο;

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 00:03 #99445

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Μια χαρά η ομάδα σήμερα.....μαλ@κία μεγάλη τον λιγοστών που έσπαγαν καθίσματα για να τα πετάξουν στου μπάτσους και πήγαν να τσαμπουκαλεφτούν στην 8 που τους γιούχαρε όχι γιατί πέταγαν τα καθίσματα στους μπάτσους αλλά γιατί τα έσπαγαν από το γήπεδο μας, αν είχατε λίγο μυαλό δεν θα πετούσατε καθίσματα αλλά που!!!, οι μπάτσοι από την άλλοι με ποια αιτιολογία κτυπούσαν το παιδί έξω από το γήπεδο; σκάτα στα μούτρα τους γιατί προκαλούν επεισόδια από μόνη τους, αυτοί που υποτίθεται ότι πληρώνονται για να αποτρέπουν τα επεισόδια , αλλά τι περιμένεις όταν έχουν πάρει τον κάθε κομπλεξικό μικροτσούτσουνο παπαρα και τον έχουν βάλει στα ματ και νομίζει ότι θα μεγαλώσει η ψωλή του αν δείρει αυτόν που υποτίθεται πληρώνετε για να τον προστατεύει;

Όσο για τους παίκτες μας ξεχώρισα σήμερα τον Μπούρμπο, κάλυψε αρκετές από τις μαμακίες του Σταυρακάκη, τον Πίτσο που ήταν πολύ καλός και μπροστά αλλά και πίσω και των Καλαιτζιτς που έτρεχε ασταμάτητα και τον Πόποβιτς που πέρα από κάτι ατομιστίες που έκανε έτρεξε και αυτός πάρα πολύ.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 00:14 #99446

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
1. Αν είναι κανένας από αυτούς που έσπαγαν καρεκλάκια εδώ μέσα να ξέρει ότι είναι ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!

2. Προσπαθήστε ρε παιδιά να μαντρώσετε ορισμένα άτομα....

3. Όταν πίνετε προσέχετε λίγο γιατί καταντάμε να χτυπιόμαστε μόνοι μας, σαν τα ζώα!!!!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 00:32 #99448

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Α ρε Κεφαλούκο....

Υ.Γ. Τα μπλουζάκια είναι γ-α-μ-ά-τ-α!!!!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 00:48 #99451

• chrisb
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Σκέψεις για παραίτηση από Λεβεντάκη
Έντονα δυσαρεστημένος είναι ο Α. Λεβεντάκης με περίδα οπαδών που έσπασαν καθίσματα σκεφτόμενος ακόμα και την παραίτηση.

Σύμφωνα με πληροφορίες του athleticradio.gr o υπεύθυνος επικοινωνίας με τους φιλάθλους του ΟΦΗ Αριστείδης Λεβεντάκης είναι έντονα δυσαρεστημένος από την μικρή μερίδα φιλάθλων οι οποίοι έσπασαν καθίσματα και προέβησαν σε ακραίες ενέργειες.

Ο κ. Λεβεντάκης εμφανώς δυσαρεστημένος από τις ενέργειες κάποιων οπαδών σκέφτεται ακόμα για να προβεί σε παραίτηση.
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.61 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.