You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 15:11 #99504

• Οίστρος
Φύγανε καρεκλάκια Στέφανε,σίγουρα.Αλλά όλα όμως πήγανε έξω από το γήπεδο.Ούτε ένα μέσα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 15:26 #99507

• stefanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ρε Οιστρο πλακα μου κανεις;;; Το δικο μας γηπεδο θα σπαμε ; Δλδ σημασια εχει μονο που πανε τα καρεκλακια; Το οτι ξηλωνονται καρεκλακια απο το ιδιο μας το σπιτι δε σου λεει κατι; Το οτι δε σεβομαστε το Γεντι Κουλε που το λεμε ναο και για ψιλου πηδημα το σπαμε λες και ειναι η λεοφωρος δε σου λεει ουτε αυτο τπτ?
Τι νοοτροπια ειναι αυτη ρε γμτ!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 15:29 #99509

• Antwnis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
δεν γαμιονται και τα καρεκλακια και οι μπατσοι και ολα.Σε κατι μηνες θα εχουμε κλεισει 1 χρονο και οι μετοχες....

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 15:52 #99512

• krhtikos
Δεν αμφιβάλω για τα φίλαθλα αισθήματα του παιδιού. Είναι ΟΦΗ και το ξέρουμε και πράγματι μιλούσε με σεβασμό για την ομάδα άσχετα οτι τον είχαν φάει παλαιότερα και ήταν πικραμένος. Εγώ στέκομαι στα του Τάλου, οτι έχει ακούσει και τέτοια. Για να περάσουμε εδω μέσα τις απόψεις μας καλό θα είναι να γράφουμε και αλήθειες, μην έχουμε στόχο τις εντυπώσεις... Δεν υπάρχει λόγος να γίνεται το αντίθετο. Αυτό που έγραψα λοιπόν πρώτα είναι πως ο Βενέτης δε ξέρει ούτε τον πετρά ούτε βέβαια τον ΤΑΛΟ. Και το γράφω γιατι του το πα(του Βενέτη) και γελούσε...Όσο για τον Πετρά αν αξίζει να παίζει, ας παίζει. Φοβάμαι όμως πως ο Σταύρα είναι καλύτερος.Γνώμη μου.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 17:35 #99527

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
φυγαμε 6 βαθμους απο εθνικο και 7 απο τους απο κατω.ωραια!
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 17:37 #99528

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Με το τόσο κάρβουνο πιάσαμε Τρίτη μεσημέρι κι ακόμα να ανοιχτεί ποστ για το επόμενο ματς. Θυμίζω σε όσους έχουν τόσα να ασχοληθούν και τόσο σημαντικά ότι την Κυριακή η ομάδα παίζει. Με Θρασύβουλο. Ελπίζω να προλάβει να ανοιχτεί ποστ πριν το ματς... Και ελπίζω να μην έχουμε τα καλά της Ηλιούπολης εντός κι εκτός γηπεδου!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 17:38 #99529

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για να "ελαφρύνει" λίγο η κατάσταση,να πως είδε ένας ουδέτερος το χθεσινό μάτς και τα συναφή..

www.infobeto.com/forum/f55/sto-gentikoyl...-ton-amantino-82862/

Δείτε και τα δυο βιντεακια απο το μάτς-Ωραία η κερκίδα χτές!- και παρατήστε το "αυτομαστίγωμα".

wwwbasilis4.blogspot.com/2010/04/0.html

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 22:24 #99582

• ναυαρχος4
vog4 έγραψε:
manolismmg έγραψε:
OFI 1925 έγραψε:
H mikriliga λεει οτι ηταν και ο Νιομπλιας στο γηπεδο.Πως δεν τον πηρε κανεις χαμπαρι?

Τον Νιομπλια τον εδειξε η ΕΤ3 2,3 φορες
εξω οι τσατσοι απ το γεντι κουλε.καλα κανεις δε τον πηρε χαμπαρι γαμω τη τρελα μου γαμω?

μπα;;; εδω δεν γαμησατε τον βατσινα στην δευτερη αγωνιστικη, με τοσο κοσμο στο γηπεδο... τον νιοπλια θελετε να δειρετε;;; επειδη επελεξε αλλη ομαδα;;; τοσο κακο μας εκανε;;;
και να τον παιρνανε ρε φιλε χαμπαρι τι επρεπε να του κανουν και με ποια δικαιολογια;;; και μην μ πειτε επειδη ειναι βαζελος... εχω να σας πω πααααααρα πολλα περιστατικα...

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 23:08 #99584

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Μπράβο για την ανακοίνωση παιδιά.Πολύ καλή.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 23:10 #99585

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
μπραβο στοθς συνδεσμουσ για την ανακο;ινωση

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 13/04/2010 23:35 #99588

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καλή η ανακοίνωση

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 00:13 #99593

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 00:34 #99595

• omilitissa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ !!!!!!!!!!
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΠΙΟ ΨΗΛΑ!!!
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 01:03 #99596

• switzero
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • MES QUE UN CLUB
+1 για την ανακοίνωση
MES QUE UN CLUB

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 01:48 #99597

• OMILOPARMENOS4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
πολλα μπραωο και απο εμενα

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 02:18 #99599

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
αντρίκια ανακοίνωση, μπράβο!

ΥΓ "γίνεται"
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 02:28 #99600

• Limas
Ωραια η ανακοινωση και επιτελους ας αρχισουμε να σκεφτομαστε λιγο διαφορετικα... οχι τιποτα ιδιαιτερο... τουλαχιστο να μην αναγκαζομαστε να επισημαινουμε συνεχεια τα στοιχειωδη...

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 03:09 #99602

• antfouk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ντόμπρα λόγια και μεστά. Μπράβο.

ΥΓ Μάριε, η ορθογραφία σου είναι άψογη (σχεδόν: έχασες ένα λάθος). Με το timing σου, όμως, θα καταλήξεις δεμένος στο κατάρτι...

ΥΓ2 Και ναι, παίχτηκε και μπάλα, και μάλιστα καλή, και με ωραία ατμόσφαιρα, πέρα από τα του ημιχρόνου. Και με ένα πανό συντριπτικά καλύτερο από τα κυριακάτικα... Και με μια γκολάρα του Πόποβιτς που δε χορταίνεις να τη βλέπεις.

ΥΓ3 Όσοι αντιτίθενται στην καλοπροαίρετη κριτική για τους παίκτες, πιστεύω ότι θα πρέπει να αναθεωρήσουν. Όσοι έπαιξαν, έδειξαν διάθεση που έλειπε ακόμη κι από άλλα εντός. Ειδικά όμως, εκείνοι που είχαν μπει στο στόχαστρο. Από τις πιο στρωτές, υγιείς εμφανίσεις, παρά τις σπατάλες στην τελική προσπάθεια. Ο ατομισμός του Αγρίτη συναγωνίζεται τα κοντρόλ του Ανωγειανού για το χρυσό βατόμουρο της εβδομάδας.

ΥΓ4 Ο Μονιάκης πότε γυρίζει; Χρειαζόμαστε κάλυψη για τον Πίτσο, τώρα που ο σβούρας τη σβούριξε στον Σφήκα...

ΥΓ5 Ο Μπούρμπος πολύ καλός, για μένα θέλουμε κόσμο στα αμυντικά χαφ και οι υπάρχοντες δε με καλύπτουν, αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι πιο πολλά θα δώσει στα άκρα.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 03:14 #99603

• vog4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ναυαρχος4 έγραψε:
vog4 έγραψε:
manolismmg έγραψε:
OFI 1925 έγραψε:
H mikriliga λεει οτι ηταν και ο Νιομπλιας στο γηπεδο.Πως δεν τον πηρε κανεις χαμπαρι?

Τον Νιομπλια τον εδειξε η ΕΤ3 2,3 φορες
εξω οι τσατσοι απ το γεντι κουλε.καλα κανεις δε τον πηρε χαμπαρι γαμω τη τρελα μου γαμω?

μπα;;; εδω δεν γαμησατε τον βατσινα στην δευτερη αγωνιστικη, με τοσο κοσμο στο γηπεδο... τον νιοπλια θελετε να δειρετε;;; επειδη επελεξε αλλη ομαδα;;; τοσο κακο μας εκανε;;;
και να τον παιρνανε ρε φιλε χαμπαρι τι επρεπε να του κανουν και με ποια δικαιολογια;;; και μην μ πειτε επειδη ειναι βαζελος... εχω να σας πω πααααααρα πολλα περιστατικα...
δε μιλαω συγκεκριμενα μονο για το νιομπλια, μιλαω για οποιοδηποτε τσατσο σκαει στο γεντι και περναει ενα ευχαριστω απογευματακι ησυχος ησυχος.ναι να τρωνε και μπινελικια και αμα κατσει και καμμια μπατσα,γιατι αυτοι μας κοροιδευουν κανονικα χρονια τωρα, αδελφε.

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 04:33 #99606

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Krhtike όντως δε γνωρίζω τον Βενέτη!Ποτέ δεν το είπα.Είπα οτι είμαι κολλητός με τον Γρηγόρη τον Τόσκα που είναι Ο κολλητός του Πετρά(τον οποίο επίσης ΔΕΝ γνωρίζω και το γράφω) και ο Γρηγόρης εκείνη την περίοδο μιλούσε πολύ με τον Βενέτη και τον ρωτούσε για τον Εθνικό Αστέρα πού ή έπαιζε ή είχε πρόταση να πάει-δε θυμάμαι λεπτομέριες.Και αν δε θυμάται θύμησε του την συζήτηση στην Τρίπολη με Σεμερτζίδη από Βύζα,Φυτανίδη,Στρατάκη,Ματθαιάκη-Εργοτέλη.Δεν έχω λόγο ρε φίλε να γράφω μαλακίες με ονόματα..

Και δεν είπα και τίποτα φοβερό στην τελική..απλά ρώτησα αν είναι δυνατόν ο Πετράς που είναι δηλώμένος Ομιλήτης και πήρε ΡΙΣΚΟ το καλοκαίρι να περιμένει τον Ο.Φ.Η. αξίζει να είναι συνεχώς εκτός αποστολής.Είναι τόσο κακός αγωνιστικά?Γιατί τα δείγματα γραφής του σε Εθνικό,Κέρκυρα άλλα λένε.

Ειδικά όταν βλέπω στα δεξιά το Σταυρακάκη(επίσης Ομιλήτης,respect,ιστορία,συμπαθέστατος-αλλά όχι και εις βάρος της ομάδας...) που προχθές ήταν πάλι η μαύρη τρύπα του Ο.Φ.Η.(αυτός ο μαυρούκος τον πέρασε καμιά 10αρια φορές για πλάκα).
Ο.Φ.Η. είναι αυτό που με κάνει να χαμογελώ όταν είμαι κουρασμένος..

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 05:12 #99608

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εδω ηρθε η φαβιολα(στο πρωτο ματς),ο Νομπλιας ειναι το θεμα?Ετσι χυμα 2-3 σκεψεις γενικοτερες.

α)Ο Πιτσος,αλλοτε το Πιτσο,ο Μηνας Πιτσος δημιουργησε 2 γκολ.Ακομη και στο 2ο γκολ η μπαλια ηταν εξοχη και εφερε το γκολ.Ναι με δοση τυχης,αλλα η μπαλια μετραει.Οσο για το πρωτο θυμισε Αμπινταλ:P

β)Ξεροντας τα παιδια που ηγουνται των συνδεσμων,ημουν σιγουρος οχι απλα για μια ανακοινωση ,αλλα για την σωστη αντιμετωπιση του θεματος εν γενει.

γ)Η αντιδραση της αστυνομιας.Χωρις να ημουν στο παγκρητιο,ξερω καλα τι θα εγινε.Με τους γαυρους δεν ειχαν προβλημα οταν πηγαν με διακριτικα και πανω?Φανταστειτε να παιζουμε με τον συμπολιτη και να απαγορευονται οι μετακινησεις:P

δ)να γιατρεψουμε παιδικες ασθενειες.Πολλες.Νταξ να κουσει κανα μπινελικι ο καθε κεφαλουκος,να φτιαξουμε κι ενα πανω να του τη λεμε ομορφα,να γινει τελειως ρομπα προς παραδειγματισμο.Επισης απο τα αμπονε.Νταξ,3-0 ειναι το σκορ,τι τονε λουζεις?Αστον εκει να παιξει μπαλιτσα,ζει μοναδικη εμπειρια στη ζωη του.Μετα το 3-0 ομως... .Θελουν προσοχη αυτα τα πταισματακια,γιατι καποια στιγμη θα πεσουνε καμπανες,κι ειναι κριμας.

ε)Ελπιζω να μην εχουν να κανουν τα επεισοδιακια με ελαφρυ αποπροσανατολισμο με το θεμα των μετοχων.Γιατι η αστυνομια ειναι στην υπηρεσια του κρατους μην ξεχναμε.Εδω πιασανε τον αρχιτρομοκρατη τη μερα που δανειστικαμε 30 δις ολως τυχαιως,για κατι ψιλοεπεισοδιακια θα κολωσουν στο εδω κρατος?Τελειωνε με τον καραγκιοζη δημαρχε,δε τσιμπαμε...

στ)Βtw,OXI ΑΛΛΟ ΔΑΚΡΥΓΟΝΟ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ .Δεν αντεχω να τρωω στη μαπα δακρυγονα,επειδη ετσι του ρθε του καθε μαλακομπατσου.Ειδε ο αλλος χθες 10 κι αν ητανε ατομα,κι πετα δακρυγονο?Ε,βεβαια εσυ φορας τη μασκουλα σου ,παλιο...
ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ρε Χρυσοιδη ευρωπαιε.Δεν ξερω κατι πρεπει να γινει σε αυτο το θεμα συ-λο-γι-κα.Γιατι φανταζομαι δεν τα τρωμε μονο εμεις,παντου πεφτουνε,κι Ηλιουπολη δοκιμασαμε τα χημικα τους.Δεν ειμαστε ζωα.Ας γινει ενα πανο,ή θα τους ενοχλει κι αυτο?

Σταματω γιατι πηρα φορα,αντε παμε για το 5/5.Ειμαστε στο -10 απο καλογιαννη...

υγ.Ατνμινς και συνδαιτημονες,με το να κλειδωνετε με το παραμικρο ενα θεμα δεν βοηθαει σε κατι.Απλα ολοι μας,ας προσεχουμε τι γραφουμε,ας σκευτομαστε περριοστερο πριν γραψουμε,ας μην το κανουμε τσατ,ακομη και τις εκφρασεις μας...
υγ2 Μαριε δε γμτε για γινετεεεεε:P
Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 09:01 #99610

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Χωρις να θελω να ανοιξω νεο κυκλο συζητησεων απλα θα αναφερω 3 πραγματα και ο καθενας ας βγαλει τα δικα του συμπερασματα.

-Τελης-Παγουραδες: Μας κανουν ντου οι μπατσοι γιατι εχουμε κασκολ του ΟΦΗ.Αυτο που εγω ακουσα με τα αυτια μου ειναι:"Απαγορευεται να μπητε μεσα γιατι εχουν απαγορευτοι οι μετακινησεις οπαδων".Μας το ειπε αστυνομικος γελοντας μαλιστα,λογο του οτι καταλαβαινε τι μαλακια λεει,αλλα εκτελουσε εντολες.
-Τελης-Γαυρος:2000 οπαδοι του γαυρου απο τους οποιους πανω απο τους μισους ειναι απο αθηνα κανουν παρελαση στο ηρακλειο με την συνοδεια αστυνομιας και προκαλουν ζημιες στην παραλιακη.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.Μονο οτι καποιοι καφροι του ΟΦΗ εστησαν ενεδρα σε φιλαθλους!!! του ολυμπιακου
-Βαση Νομου εχει απαγορευτει στην αστυνομια να ειναι σε γηπεδα και την μονη ευθηνη εχουν οι σεκιουριτοι.Παρολα αυτα μας ελενχουν αστυνομικοι για να μπουμε στο γηπεδο!Ενω την ιδια ωρα μεσα στο γηπεδο υπαρχουν τουλαχιστον 40 μπατσοι,χωρις τους κρυφους.Και αλλοι τοσοι απεξω.Και ολα αυτα σε ματς χωρις αντιπαλους οπαδους.
-Βαση Νομου παλι εχει απαγορευτει η ριψη χημεικων μεσα σε πολεις!Καθως επεισης καθε χρηση κροτιδων.

Κατα τ'αλλα 1000 μπραβο για την ανακοινωση των συνδεσμων.Αρκετα ευστοχη για ακομα μια φορα.Μια ερωτηση ομως,οι αλλοι συνδεσμοι γιατι δεν την υπογραφουν;;;

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 10:06 #99611

• thetrooper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ανακοίνωση ξεκαθάρισμα ..τέρμα τα ψέματα για κάποιους ανεγκέφαλους.

Μπράβο και πάλι μπράβο.
ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΩ ΟΦΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΑΩ
OFI FOREVER TILL I DIE.
SΑLΑΜΙΝΑ CITY
(Τώρα και στην Αλάσκα)

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 17:28 #99620

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Αρχικά ευχαριστώ τον Alucard που έγραψε τι έγινε γιατί από τα σκόρπια που άκουγα δεξιά κ αριστερά είχα μάθει 10 μισές αλήθειες.Στον Aluc έχω εμπιστοσύνη και σε αυτή την περίπτωση δεν καταλαβαίνω γιατί κάναμε το τόσο ΤΟΟΟΣΟΟΟΟΟ.

Με χαλάει στην πρώτη αφορμή ο κ.Λεβεντάκης(ο Δικός μας άνθρωπος-συμφωνώ κι επαυξάνω) να απειλεί με παραίτηση.Θα πρέπει κι αυτός και ο Δήμαρχος να καταλάβουν οτι μιλάμε για ποδόσφαιρο,μιλάμε για άτομα που έχουν παθολογική αγάπη στον Ο.Φ.Η. κ σε κάθε περίπτωση σε μια Θύρα 4 με 2500 άτομα θα βρεθεί 1 να κάνει τη μαλακία.Από τη στιγμή που και ο κ.Λεβεντάκης και ο Δήμαρχος και ΟΛΟΙ μας βλέπουμε-ξέρουμε οτι τα παιδιά των συνδέσμων ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ,ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ και είναι ΠΡΟΘΥΜΟΙ να κάνουν το ΚΑΛΥΤΕΡΟ-γιατί αυτές οι απειλές και τα βαρύγδουπα"αυτοί ή εγώ"?Σε κάθε περίπτωση ΑΥΤΟΙ ρε Δήμαρχε,γιατί αυτοί θα είναι εκεί σε όποια κ αν παίζεις Εθνική και πάντα εκεί ήταν γιατί εκεί ανήκουν.

Λοιπόν αφήστε τα μελώ και τις απειλές,δείτε την πραγματικότητα,πείτε ένα ευχαριστώ στο Θεούλη που έχετε να κάνετε με τέτοια ποιότητα ΑΝΘΡΩΠΩΝ που εκπροσωπούν τους συνδέσμους του Ο.Φ.Η. και κοιτάξτε να τελειώνετε με τη μεταβίβαση των μετοχών και να προστατέψετε την ομάδα από Μάνταλους,Σφήκες και Σέγκους(μας παίζει πάλι την Κυριακή).

Εμείς τώρα επιστρέψαμε στα γήπεδα,τώρα διαμορφώνουμε ακόμα την κερκύδα μας,είμαστε σε ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ και ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ με όποιο τρόπο μπορούμε αυτούς που κράτησαν το συνδεσμιακό κίνημα του Ο.Φ.Η. μας όρθιο στα ΔΥΣΚΟΛΑ.

Και ασφαλώς συμφωνώ με το περιεχόμενο της ανακοίνωσης,για να είμαι ειλικρινής όμως πιστεύω οτι ούτε ο Γιώργος,ούτε ο Αντώνης,ούτε ο Στέφανος έχουν να απολογηθούν πουθενά και για ΤΙΠΟΤΑ.Όλοι ξέρουμε ποιοί είναι και όσοι δεν το ξέρουν,απλά δεν έχουν καταλάβει ακόμα που βρίσκονται.Κακώς σταματάτε και τις εκπομπές..

Για το ΤΙΠΟΤΑ γίναμε άνω κάτω λόγω της ΑΠΕΙΡΙΑΣ των διοικούντων την ΠΑΕ Ο.Φ.Η. !Ξεκάθαρα.
Όπως ΞΕΚΑΘΑΡΑ παρά την απειρία τους,τους ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ και τους αναγνωρίζουμε ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ και ειλικρίνεια.Τουλάχιστον για τον κ.Λεβεντάκη!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 17:50 #99622

• Giannis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
1. Γιάννη, άσε το κυνήγι μαγισσών,οι μπάτσοι δεν θα προκαλέσουν 2000 γαύρους να κάνουμε επεισόδια μέσα στην πόλη τους...Και ας μας τρώει εμάς το άδικο....

2. Άντε ********** Κουράκη, και εσύ και οι απειλές σου...Και φυσικά εμείς είμαστε από πάνω σου βλάχε...Όσο για τον Λεβεντάκη μπορεί να ήταν λίγο υπερβολικός αλλά διαφορετική οπτική έχει ο καθένας..Και πολλοί δεν ξέρουν καν τι συναίβει στην 4 τη Δευτέρα!

3. Τάλω, δεν κάναμε το τόσο ΤΟΟΟΣΟΟΟΟΟ....Καταδικαστέα τα επεισόδια όπως και να έχει..Δεν γίνεται να σπάμε το γήπεδο μας ότι και να έχει συμβεί! Εμείς το πληρώσαμε με διαρκείας μετοχές και αγώνα...

4. Αλουκάρντ μαλακία σου!
Οι μπάτσοι σταματάνε και χωρίς καρεκλάκια....Δεν υπήρχε μία στο εκατομμύριο να μπουν μέσα στην 4!

5. Δεν φταίνε τόσο αυτοί που έκαναν τα επεισόδια { κάφροι που στην κάθε ευκαιρία θέλουν να γαμήσουν και να δείρουν ( όχι όλοι) } αλλά εμείς που τους ανεχόμαστε...Είναι το γήπεδο μας και είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να σπάμε καθίσματα...Και να πούμε πως είμαστε μια 10ετία πριν πάει στο διάολο αλλά τώρα που είμαστε σχεδόν ελεύθεροι και ωραίοι?? Οι γάυροι με τους οποίους έχουμε τέτοιο κόλλημα {...} γιατί δεν έχουν σπάσει μια φορά το γήπεδο τους? ΦΛΩΡΟΙ είναι? ή μήπως δεν μπορούν?

Υ.Γ. Μπράβο στους συνδέσμους για την ανακοίνωση!
Υ.Γ.4 Περιφρούρηση στην κερκίδα τώρα, για να μην διώξουμε άλλο κόσμο από το γήπεδο..Και την επομενη φορά καλό θα ήταν να αποφεύγουμε τους τσαμπουκάδες με την 8..

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 14/04/2010 19:08 #99626

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 15/04/2010 05:49 #99655

• matador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Παρτε και το ψιλοσυνηθες καθυστερημενο βιντεακι της εβδομαδας...

Εβιβα σε οσους Ομιλοβατουν,8 ημερες τση εβδομαδας...

www.myron4hersonissos.blogspot.com

www.hersonisos.com

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 15/04/2010 15:47 #99663

• krhtikos
TALOS έγραψε:
[quote]Ο Πετράς είναι ορκισμένος Ομιλήτης και σε όποια ομάδα έχει περάσει οι συμπαίκτες του το πρώτο πράγμα που σου λένε΄για τον Πετρά είναι "παιχταράς,καλό παιδί και τρελαμένος με τον Ο.Φ.Η.".Τα παραπάνω τα έχω ακούσει με τα αυτιά μου από περισσότερους από 3 πρώην συμπαίκτες του σε 2 διαφορετικές ομάδες.Και για να μιλάμε με ονόματα ο Τόσκας(φέτος Αιγάλεω-πρώην Κέρκυρα),ο Βενέτης(συμπαίκτες στην Κέρκυρα) και ο Σιλιγαρδάκης.Και ειδικά με το Γρηγόρη και το Χάρη που είναι φίλοι μου και κολλητοί με τον Πετρά με ρωτάνε συνέχεια τι παίζει γιατί και ο ίδιος ο Πετράς δεν έχει καταλάβει(πέρα από μια συζήτηση που είχε τα Χριστούγεννα με Γκουλή).

Αυτό έγραψες και σ αυτό σου απάντησα. Έγραψες οτι άκουσες κάτι με τα ίδια σου τ αυτιά απο συγκεκριμένους ποδοσφαιριστές. Ο ένας εξ αυτών, ο Βενέτης δεν γνωρίζει ουτέ καν φυσιογνωμικά τον Πετρά. Δεν τα γράφω για να σου την πώ ΤΑΛΟ ,απλά γιατί σε διαβάζω εδώ και συχνά πυκνά μεταφέρεις πληροφορίες που έχεις σχετικά με την ομάδα. Ελπίζω όλα τ αλλα που έχεις γράψει να μην είναι το ίδιο... έγκυρα!

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 15/04/2010 22:34 #99673

• TALOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δηλαδή ρε Krhtike είμαι τόσο μαλάκας να γράψω όνομα και να βγώ μαλάκας αν όντως δεν το έχω ακούσει και μάλιστα από παίκτη που μετά ήρθε στον Ο.Φ.Η.?Γιατί να το κάνω?Και σου ξαναλέω αν ο Βενέτης το γύρισε στην τρελή τώρα ή πούλαγε τρέλα τότε δεν ξέρω.Συγκεκριμένο περιστατικό σου λέω στην Τρίπολη με παρουσία του Φυτανίδη,του Σεμερτζίδη,του Καραμέρη,του Τόσκα,του Βενέτη και άλλων 2-3 παικτών που "υπηρετούσαν" στην Τρίπολη.Και ξαναλέω από τους παραπάνω εγώ ΜΟΝΟ τον Τόσκα γνωρίζω..

Και όπως και να έχει εκεί είναι το πρόβλημα ή είμαι τσάτσος του Πετρά που μόνο φατσικά τον ξέρω και τα γράφω?Ποιό είναι το κίνητρό μου?Να πουλήσω δήθεν οτι ξέρω το Βενέτη που γράφω εξ αρχής οτι δεν τον ξέρω και έρχεσαι και μου το χτυπάς μετά?Ήμαρτον..

Και όσο για εγκυρότητες κλπ δε νομίζω οτι πέρα από τις διαιτησίες φέτος που μας έχουν πάει γαμιόντας έχω δώσει καμία άλλη πληροφορία.Και ακόμα και εκεί ποτέ δε μίλησα για πηγές,αλλά με στοιχεία από το βιογραφικό Μάνταλων,Σέγκων,Σφήκων.Πες μου τι άλλο έχω γράψει-πέρα από την άποψη μου στα διάφορα θέματα.

Να πα να γαμηθεί,ότι να 'ναι..

Απ:Ο.Φ.Η - ΙΩΝΙΚΟΣ 15/04/2010 23:26 #99677

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
ρε σεις κατιδίαν για τον Πετρά ότι ήτανε Ομιλήτης κ έπαιζε με πάθος
(ο μόνος ίσως) μου τα έχουν πει κ μένα οπαδοί του Εθνικού.
Φανταστείτε ότι για να το κατέχανε αυτοί, οταν ακόμα ήταν παίκτης
του Εθνικού (κ το περίεργο είναι και με Γκουλή παρακαλώ! ) έκανε μπαμ!
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.30 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.