You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Θρασύβουλος-ΟΦΗ

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:05 #99891

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Ποσους βαθμους θα ειχαμε στα μπαραζ,αν τελειωνε σημερα η κανονικη περιοδος?
Η ΝΕΤ ειπε οτι θα ειχαμε 2,η ΚΡΗΤΗ ΤV,3.
Τετοια αγνοια,σε κατι τοσο σημαντικο?
Τι ισχυει τελικα?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:13 #99892

• krackmaker
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
OFI 1925 έγραψε:
Ποσους βαθμους θα ειχαμε στα μπαραζ,αν τελειωνε σημερα η κανονικη περιοδος?
Η ΝΕΤ ειπε οτι θα ειχαμε 2,η ΚΡΗΤΗ ΤV,3.
Τετοια αγνοια,σε κατι τοσο σημαντικο?
Τι ισχυει τελικα?

είναι απλό φίλε μου...

52-42=10

10/4=2,5

2,5=3

με 3 θα ήμασταν εμείς με 1 οι άλλοι 2 και με 0 ο τελευταίος
ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΝΟΥΝΕ

ΜΟΝΑΧΑ ΟΣΟΙ ΠΕΝΘΟΥΝΕ

ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΟΥΝ

ΤΟΝ Ο.Φ.Η. ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΝΕ

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:20 #99894

• Μανώλης
ΟΦΗ 3
Εθνικός 1
Πανσερραικός 1
Παναιτωλικός (ή Πιερικός) 0

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:21 #99895

• orestaras -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Θα ειχαμε 3 ο Εθνικος 1 οπως και πανσερραικος,και ο τελευταιος 0 ειτε ειναι ο παναιτωλικος ειτε ο πιερικος!δε μασαμε κοιταμε μονο κερκυρα και οτι βγει!3 εντος καταμεστο το γηπεδο!

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:27 #99897

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Ως συνηθως, η ΝΕΤ παραπληροφορει,εκτος αν προκειται για το γαυρο.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:33 #99898

• sifakis1980
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
οι παγουραδες βριζανε σημερα την κρητη και τον οφη μας πολλα πανο κατα του οφη τους πειραξε πολυ ο κοσμος του οφη που ηταν στο παγτρητιο

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:37 #99899

• Alex4Athens
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Το πανό που έλεγε "Ηπειρώτες ευεργέτες ηρακλειώτες ζωοκλέφτες" με έκανε και γέλασα. Μπα σε καλό τους

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:40 #99900

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι,στη τελική.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 01:59 #99904

• orestaras -4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ε τι να κανουμε το Ηρακλειο δε συγκρινεται με το κωλοχωρι τους,εμεις στηριζουμε τις μικρες ομαδες τις πολεις μας,αυτοι που ξερεται ισως μετα απο δεκα χρονια οταν θα αναιβει η Δοξα Κρανουλα απο τα μερη τους στη Β εθνικη ισως να τους στηριζει:P
τους ετσουξε αλλα μην ασχολουμαστε ποια με ομαδες της Β εθνικης μας μενουν ακομα 4 να τελιωνουμε!

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 02:29 #99908

• mkri
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
WWW.DOKARI.gr

"Η ομάδα του Νίκου Γκουλή πήρε το τρίποντο που την διατήρησε σε θέση "αφεντικού" ως προς τη διεξαγωγή των Play Off, χάρη στο γκολ που πέτυχε ο Πατρικ Ογκουνσότο, ο οποίος βρήκε μετά από καιρό το δρόμο προς τα αντίπαλα δίχτυα στο 39ο λεπτό"

Πολύ καιρό.... μια αγωνιστική μετά
Freedom is a package deal - with it comes responsibilities and consequences.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 03:33 #99910

• chrisb
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
ο καλυτερος παικτης σημερα ο καλαιζιτς πολυ καλος κ ο νατσουρας. ο ογκουνσοτο με τον μπουρμπο επαιζαν με ψυχη. μπαβο στα παιδια. ειμασταν γυρω στους 150-170 αν κ περιμενα να ειμασταν πολυ περισσοτεροι κ ψιλοαπογοητευτηκα.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 10:57 #99911

• MANOLIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • ΟΦΗ
Eυτηχώς ο Ανωγειανώς ξύπνησε και βρήκε τον δρόμο για τα δίχτυα..

Οι ουσία του παιχνηδιού ήταν το τρίποντο!!!

Μπράβο Γκουλή για την δήλωση.....

Μπράβω και στην κερκίδα στην Φυλή..

Όλα καλά προχωράμε.....

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 11:41 #99912

• giorgis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
χθες το βραδυ ετυχε να βλεπω γεωργιου.την στιγμη που διαβαζε τα αποτελεσματα και την βαθμολογια τις β το σχολιο του ηταν οτι η νικη του οφη ηταν πολυ μεγαλη και οτι η εκτιμηση του (δεν εκανε προβλεψη,το διευκρινισε αυτο)ειναι οτι θα ανεβει ο εθνικος και οτι εχει τους λογους του που το λεει.δεν διευκρινισε ομως ποιοι ειναι αυτοι οι λογοι.λετε να παιζει τιποτα περιεργο με τον πηρουνια και τον πατερα?με ξενερωσε ο μαλακας.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 11:53 #99914

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ευσεβείς πόθοι του κάθε μαλάκα.Κανείς δεν γουστάρει έναν ΟΦΗ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ.Τάχουμε πει χίλιες φορές.Θα τους είμαστε κωλοδάχτυλο και μάλιστα χοντρό.Αφήστε τους να κάνουν και να λένε τα δικά τους.Και αυτό έχει ειπωθεί επανειλημένα.Δεν μας φταίει κανείς που δεν θα πάρουμε την απευθείας άνοδο.Οι παίκτες μας φταίνε που παίζανε σαν χεσμένοι σε κάποια μάτς.Αν τάχαμε καθαρίσει θα ήμασταν πρώτοι και με διαφορά.
Τώρα τι λέει ο κάθε παπάρας..τα αρχίδια μας κουνιούνται ρε γεωργίου..ελα να τα σταματήσεις.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 12:14 #99915

• Spyridakis
sifakis1980 έγραψε:
οι παγουραδες βριζανε σημερα την κρητη και τον οφη μας πολλα πανο κατα του οφη τους πειραξε πολυ ο κοσμος του οφη που ηταν στο παγτρητιο

Ξανοιξε επαέ!

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 13:19 #99917

• snakakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εγώ πάντως ξέρω ότι αν κάποιος μου βρίσει,οπουδήποτε, το σπίτι και το σόι μου ΔΕΝ θα το παίξω υπεράνω και ...πολιτισμένος ούτε θα προσπαθήσω να του εξηγήσω σα μαλάκας την ιερότητα των παραπάνω εννοιών.Θα του φάω και το σκώτι,αν μπορέσω.
Ε λοιπόν,τα ίδια αισθήματα που έχω για το σόι μου, έχω και για τον τόπο μου και για την ομάδα μου.Δεν το παίζω υπεράνω,επειδή τώρα στα γεράματα παίρνω χαμπάρι,ότι τις περισσότερες φορές "το υπεράνω" και το "άντε καλέ τι μας λες",κρύβει δειλίες και φοβίες.Σαν τη βρισιά δηλαδή,που είναι ανάμεσα στο να το βάλεις στα πόδια ή να κάτσεις και να πλακωθείς.
Εν ολίγοις,με το να τη λέμε (όχι να γίνει και εμμονή,έτσι; ) ή να "πηδάμε" ασύστολα (προτιμότερο) όπου τα βρίσκουμε τα παγούρια,το θεωρώ θεμιτό και πέρα για πέρα ανθρώπινη αντίδραση,μέσα στον "θεάρεστο κόσμο" του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Στο κάτω κάτω της γραφής,ότι ψάχνει ο καθένας μας, βρίσκει κιόλας.
Και όπως έχω ξαναπεί,τα "ιεραποστολικά" κηρύγματα ανήκουν στους ιεραπόστολους και όχι σε οπαδούς που 30 τόσα χρόνια τρώνε ξεφτίλα και σκατά στη μάπα,από όλο σχεδόν το σύνολο των υπολοίπων οπαδών της χώρας.
Επίσης το άλλο που γράφεται πολλές φορές, ότι δηλαδή έχουμε άλλα σοβαρότερα θέματα να μας απασχολούν,θέλω να πω απλά, ότι όποιος δεν μπορεί να ασχολείται στο ευρύτερο φάσμα του οπαδικού πεδίου,να μην ασχολείται με αυτούς που μπορούν και το κάνουν.
Δεν ελπίζω τίποτα,
Δε φοβάμαι τίποτα,
είμαι .... Ο.Φ.Η.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 13:32 #99918

• Boban
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Για το ματς.

1.Μέτρια εμφάνιση αλλά καλύτερη από τις υπόλοιπες εκτός από την Καισαριανή και μετά. Είχαν πάθος οι πιο πολλοί έστω, ίδρωσαν λίγο και τέλοσπάντων δεν είδαμε την απάθεια άλλων ματς.Ξεχώρισαν Πίτσος, Κάλαιτζιτς, Σταυρα, Πατρικ, είχαν διάθεση Νατσούρας,Κοκκινάκης, Μπούρμπος αλλά και ο Μανούσος αλλά σε κακή μέρα ο Ζορμπάς (επιθετικα ΚΑΙ αμυντικά), και πάλι αδιάφορος (ειδικά όσο η μπάλα δεν είναι στην κατοχή μας και από το κέντρο και πάνω) ο Πόποβιτς, υποτονικός ο Μπερτίν, με αποτέλεσμα να μην ελέγχουμε τα στημένα. Βεζυρίδης σταθερή αξία.

2.Κάπως έτσι έπρεπε να ναι όλα τα φετινά Αθηναικά ματς. Εμείς πλειοψηφία στο γήπεδο, νίκη ακόμα και σε μέτριες εμφανίσεις και άνεση. Οχι έτσι όπως είδαμε με Εθνικό,Ηλιούπολη,Ιωνικό κλπ. Κρίμα γιατί θα μασταν τώρα στη 2αδα.

3.Ξενέρωμα το γκολ των Σερρών (αυτές θεωρώ εγώ ανταγωνίστριες) αλλά και πάλι με το 4χ4 μπαίνουμε με καλό προβάδισμα κι εξαρτάται πλέον μόνο απο μας.

4.Το χθεσινό ματσάκι είναι ένα παράδειγμα του πως βγαίνεις κατηγορία. Χωρίς τίποτα μεγάλα κόλπα και τρομερές εμφανίσεις. Απλά λίγο σφιχτά πίσω, να μη φας γκολ στο 20λεπτο και να σαι σοβαρός στις όσες φάσεις κάνεις! Τώρα ότι έγινε έγινε, θέλουμε 4 στα 4 και σοβαρότητα μετά στα μπαραζ!

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 13:37 #99919

• Basilis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
snakakis έγραψε:
Εγώ πάντως ξέρω ότι αν κάποιος μου βρίσει,οπουδήποτε, το σπίτι και το σόι μου ΔΕΝ θα το παίξω υπεράνω και ...πολιτισμένος ούτε θα προσπαθήσω να του εξηγήσω σα μαλάκας την ιερότητα των παραπάνω εννοιών.Θα του φάω και το σκώτι,αν μπορέσω.
Ε λοιπόν,τα ίδια αισθήματα που έχω για το σόι μου, έχω και για τον τόπο μου και για την ομάδα μου.Δεν το παίζω υπεράνω,επειδή τώρα στα γεράματα παίρνω χαμπάρι,ότι τις περισσότερες φορές "το υπεράνω" και το "άντε καλέ τι μας λες",κρύβει δειλίες και φοβίες.Σαν τη βρισιά δηλαδή,που είναι ανάμεσα στο να το βάλεις στα πόδια ή να κάτσεις και να πλακωθείς.
Εν ολίγοις,με το να τη λέμε (όχι να γίνει και εμμονή,έτσι; ) ή να "πηδάμε" ασύστολα (προτιμότερο) όπου τα βρίσκουμε τα παγούρια,το θεωρώ θεμιτό και πέρα για πέρα ανθρώπινη αντίδραση,μέσα στον "θεάρεστο κόσμο" του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Στο κάτω κάτω της γραφής,ότι ψάχνει ο καθένας μας, βρίσκει κιόλας.
Και όπως έχω ξαναπεί,τα "ιεραποστολικά" κηρύγματα ανήκουν στους ιεραπόστολους και όχι σε οπαδούς που 30 τόσα χρόνια τρώνε ξεφτίλα και σκατά στη μάπα,από όλο σχεδόν το σύνολο των υπολοίπων οπαδών της χώρας.
Επίσης το άλλο που γράφεται πολλές φορές, ότι δηλαδή έχουμε άλλα σοβαρότερα θέματα να μας απασχολούν,θέλω να πω απλά, ότι όποιος δεν μπορεί να ασχολείται στο ευρύτερο φάσμα του οπαδικού πεδίου,να μην ασχολείται με αυτούς που μπορούν και το κάνουν.

+++++ Σωστός.Είσαι εντάξει με αυτούς που σου ξηγιούνται εντάξει.Όταν σου βρίζουν την ομάδα και τον τόπο σου τα "κυριλίκια" πάνε περίπατο.
Υ.Γ. Έχουν πάρει μια μικρή γεύση απο το τι τούς περιμένει ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ του χρόνου στο Γεντί Κουλέ και οτι θα "φτύνουνε αίμα" στην Κρήτη απο δω και μπρός?ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΦΗ ΛΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ?

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 14:01 #99921

• Spyridakis
To "υπεράνω" που λέει στο βίντεο δεν παει στους οπαδούς μας.
Παει στη διοικηση και στους ηγέτες της ομαδας μας.Θα βγει καμιά ανακοίνωση ??

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 14:35 #99922

• skliropirinikos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
OFI REEEEEEEE

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 16:07 #99926

• Alex4Athens
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Αρκετοί δεν έχετε συνειδητοποιήσει τι μίσος τρέφουν για μας. Αυτές τις πίπες περί επαρχιακής ομάδας που είναι κατα του ΠΟΚ σταματήστε να τις λέτε, καταντάτε γραφικοί. Είδαμε τι έγινε και με άλλες επαρχιακές ομάδες φέτος όπως Παναιτωλικό, Καρδίτσα, Διαγόρα, Βόλο. Φυσικά υπάρχουν και οι συμπαθείς επαρχιακές ομάδες, αλλά πέραν αυτών είμαστε μόνοι μας.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 16:18 #99928

• philadelpheia4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ας παίζουμε χάλια κι ας νικάμε,αυτό έχει σημασία την δεδομένη χρονική στιγμή!Μπορούμε το 4/4 και πρέπει να το πετύχουμε,ούτε ένας βαθμός χαμένος!
Ας σταματήσουμε ν'ασχολούμαστε με τους γιαννιώτες,μόνο και μόνο επειδή ασχολούνται αυτοί με μας.Αυτοί είναι οι πληγωμένοι της υπόθεσης,η μικρότερη ομάδα,ο μικρότερος λαός.
Εμείς τα χουμε με το ΠΟΚ και αυτό ξέρω από τότε που γεννήθηκα.Μην δίνουμε αξία...
ΟΦΑΡΑ μου τρελάθηκα και δεν γιατρεύομαι!!!

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 17:56 #99932

• ναυαρχος4
Spyridakis έγραψε:
sifakis1980 έγραψε:

Ξανοιξε επαέ!

απλα ολη η αληθεια. μα τι καλα παιδια ειναι αυτοι οι γιαννιωτες;;; και ησυχοι, πολυ ησυχοι. ειχαν μπει μεσα στο κουλουαρ, ειχαν πεταξει στον αγωνιστικο χωρο μερικα καπνογονα, τα 5 απο τα 10 που αναψανε συνολο, ε, και μερικες κροτιδιτσες...

τα πανο δεν βριζαν εμας, τον ΟΦ ΗΜΑΘΙΑΣ εβριζαν... γιαυτο ειρηνη παιδια, μην ασχολειστε με τους ανυπαρκτους. εχουμε ολοι ενα κοινο.
ΚΑΤΟΙΚΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 18:27 #99933

• Sarpidon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Η μεχρι τωρα κοντρα αναμεσα στον ΟΦΗ και στην ομαδουλα του ΠΑΣ με αφηνε παγερα αδιαφορο. Δεν ενιωθα θιγμενος από τις προσβολες των φιλαθλων αυτης της καημενης ομαδας. Μαλιστα θα μπορουσα να χαρακτηρισω τις αντιδρασεις τους φυσιολογικες, αν αναλογιστει κανεις τι τραβηξανε στα μπαραζ…(γκολ και ξυλο με ολη τη σημασια…) ε λογικο είναι να το φυσανε και να μην κρυωνει. Μαλιστα μου την εδινε όταν οι Ομιλιτες ασχολουμασταν όλα αυτά τα χρονια με τον μικρο ΠΑΣ, ειτε με συνθηματα σε γηπεδα, είτε σε εκπομπες, είτε σε τοιχους κτλ (σε πολύ μικροτερη κλιμακα βεβαια από ότι αυτοι)… Βρηκαν και αυτοι κατι να ασχοληθουν και να βγουν από την αφανεια …Βλέπετε τα τελευταια 20 χρονια ΟΛΟΙ οι αγωνες του ΠΑΣ στην 1η κατηγορια είναι (κρατηθητε) 234…το ιδιο χρονικο διαστημα ΜΟΝΟ οι ΝΙΚΕΣ του ΟΦΗ είναι 232…(γκολ 799 για τον ΟΦΗ – 112 για τον ΠΑΣ…) Τα τελευταια γεγονοτα με προβληματιζουν ιδιαιτερα αφου βλεπω το μισος να διογκωνεται και πολύ φοβαμαι ότι θα εχουμε δυσαρεστη συνεχεια και για τις 2 πλευρες. Ομολογω ότι η κοντρα δεν με αφηνει πια αδιαφορο αλλα προβληματισμενο σχετικα με τη θεση που πρεπει να παρω. Να σας πω την αληθεια περισσοτερο εξοργιζομαι με τη σταση των «αντικειμενικων» αθηναικων καναλιων και τον τροπο που προβαλλουν το θεμα (αλητες ομιλιτες βριζετε τα καλα παιδια γιαννιωτες) αλλα αυτους τους ξερουμε. Αν μπορούσα να διαλέξω τότε θα διαλεγα να σταματησει η κοντρα εδώ γιατι αν συνεχιστει ειλικρινα δεν ξερω τι καταληξη μπορει να εχει…

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 18:51 #99934

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
www.dokari.gr/index.php?option=com_conte...29-39&Itemid=364

Ειπαμε,θα μπαιναμε με 3 βαθμους στα μπαραζ,αν εληγε τωρα.Η προκηρυξη λεει οτι το 0.50 εως 0.99 παει προς τα πανω.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 19:44 #99935

• NEROFIDO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κατά τ άλλα έμενα με τρώει ο κώλος μου ....

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 20:22 #99936

• zerkalo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Sarpidon έγραψε:
Η μεχρι τωρα κοντρα αναμεσα στον ΟΦΗ και στην ομαδουλα του ΠΑΣ με αφηνε παγερα αδιαφορο. Δεν ενιωθα θιγμενος από τις προσβολες των φιλαθλων αυτης της καημενης ομαδας. Μαλιστα θα μπορουσα να χαρακτηρισω τις αντιδρασεις τους φυσιολογικες, αν αναλογιστει κανεις τι τραβηξανε στα μπαραζ…(γκολ και ξυλο με ολη τη σημασια…) ε λογικο είναι να το φυσανε και να μην κρυωνει. Μαλιστα μου την εδινε όταν οι Ομιλιτες ασχολουμασταν όλα αυτά τα χρονια με τον μικρο ΠΑΣ, ειτε με συνθηματα σε γηπεδα, είτε σε εκπομπες, είτε σε τοιχους κτλ (σε πολύ μικροτερη κλιμακα βεβαια από ότι αυτοι)… Βρηκαν και αυτοι κατι να ασχοληθουν και να βγουν από την αφανεια …Βλέπετε τα τελευταια 20 χρονια ΟΛΟΙ οι αγωνες του ΠΑΣ στην 1η κατηγορια είναι (κρατηθητε) 234…το ιδιο χρονικο διαστημα ΜΟΝΟ οι ΝΙΚΕΣ του ΟΦΗ είναι 232…(γκολ 799 για τον ΟΦΗ – 112 για τον ΠΑΣ…) Τα τελευταια γεγονοτα με προβληματιζουν ιδιαιτερα αφου βλεπω το μισος να διογκωνεται και πολύ φοβαμαι ότι θα εχουμε δυσαρεστη συνεχεια και για τις 2 πλευρες. Ομολογω ότι η κοντρα δεν με αφηνει πια αδιαφορο αλλα προβληματισμενο σχετικα με τη θεση που πρεπει να παρω. Να σας πω την αληθεια περισσοτερο εξοργιζομαι με τη σταση των «αντικειμενικων» αθηναικων καναλιων και τον τροπο που προβαλλουν το θεμα (αλητες ομιλιτες βριζετε τα καλα παιδια γιαννιωτες) αλλα αυτους τους ξερουμε. Αν μπορούσα να διαλέξω τότε θα διαλεγα να σταματησει η κοντρα εδώ γιατι αν συνεχιστει ειλικρινα δεν ξερω τι καταληξη μπορει να εχει…

+1

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 20:30 #99937

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
εχει καταργηθει το καρμα zerkalo:lol:
αντε ρε Ομιλαρα κανε το 4 στα 4 που εμεινε
και οτι γινει.μαλλοθανατε μεταβιβαση:angry:
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 20:37 #99939

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Εγω λεω να παρατησουμε τις κοντρες και να κοιταμε την ομαδα μας.Μην καθεται ο κοσμος,στο ματς με την Καρδιτσα και σε ολα τα ματς,να ασχολειται με τον ΠΑΣ.Μικραινουμε την αξιοπρεπεια της ομαδας μας.Στο κατω κατω,αν κανουμε οτι κανουν και αυτοι,ειναι σαν να προσπαθουμε να αποδειξουμε οτι ειμαστε μεγαλυτερη ομαδα απο αυτους.Δεν χρειαζεται αποδειξη,ειμαστε ντε φακτο καλυτεροι.
Αν βρεθουμε ξανα στην ιδια κατηγορια με τον ΠΑΣ,σε εκεινο το ματς,το καταλαβαινω να ειναι το κλιμα,εκρηκτικο.Εγω παντωςειμαι παραδοσιακος.Προτιμω να τα εχω εναντιον των ομαδων του ΠΟΚ.
Δεν ξερω,ισως ειμαι μετριοπαθης αλλα πραγματικα με ενδιαφερει μονο η ομαδα μου.Αλλα αν ξαναπαιξει καποτε ΟΦΗ-ΠΑΣ,μονο τοτε θα τους γιουχαισω.

Απ:Θρασύβουλος-ΟΦΗ 19/04/2010 22:52 #99943

• Spyridakis
Σωστος ο OFI,απλα στο youtube επρεπε να παρουν μια απαντηση γιατι εχουν καμποσα βιντεο αυτοι κι εμεις φαινοταν οτι δε τους απαντουσαμε.
Στο Γεντι δεν αξιζουν ουτε ενα συνθημα,αμα συναντηθουμε ναι,αλλα ετσι στο ασχετο οχι;)
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.27 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.