You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 04 Δεκ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ολο το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος 2013-2014
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 0 - 3

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 25/01/2015 01:49 #157072

• manosg4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Μπραβο στα παιδια. Μεγαλη προσπαθεια και στον κοσμο. Παιδια να πω κατι. Γινεται στο επισημο σαιτ του συνδεσμου του κωλογαυρου στο Ηρακλειο στο facebook να γραφει¨: κωλοφιδα ντροπες της Κρητης βουλωστε το. Και εμεις να το δεχομαστε?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": OFI 1925

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 25/01/2015 02:27 #157073

• omilitis1987
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Παιδιά εντελώς φιλικά και με γνώμονα την κοινό μας πάθος για τον ΟΦΗ, θέλω να ρωτήσω: ποιος ασχολείται σοβαρά με το σημερινό αγώνα;

Παίξαμε σήμερα, κι απο οτι φαίνεται θα συνεχίσουμε τουλάχιστον μέχρι το τέλος της σεζόν, μόνο και μόνο επειδή βρέθηκαν (;;;;;; κάποια χρήματα απο τον "Μαχλα Θεέ πάρε την ΠΑΕ".

Μετά απο όλα αυτά τα ξεφτιλίκια των τελευταίων ημερών εσείς εδώ χαίρεστε για την προσπάθεια και την εμφάνιση; Εχει σημασία αν παίξαμε καλά ενώ κανείς δεν ξέρει πως βρέθηκαν ξανά χρήματα για την ομάδα;;; Οτι έχουμε γίνει η πουτανα του κάθε νταβατζή δε σας απασχολεί;
Εδώ οι άλλοι αντί να την πεσουνε στους δικούς μας στα επίσημα πήγανε και την πέσανε στο Βαγγέλα...
Ποσο οφηολεδες είμαστε τελικα;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": marios

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 25/01/2015 02:57 #157074

• Gooner
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
omilitis1987 έγραψε:
Παιδιά εντελώς φιλικά και με γνώμονα την κοινό μας πάθος για τον ΟΦΗ, θέλω να ρωτήσω: ποιος ασχολείται σοβαρά με το σημερινό αγώνα;

Παίξαμε σήμερα, κι απο οτι φαίνεται θα συνεχίσουμε τουλάχιστον μέχρι το τέλος της σεζόν, μόνο και μόνο επειδή βρέθηκαν (;;;;;; κάποια χρήματα απο τον "Μαχλα Θεέ πάρε την ΠΑΕ".

Μετά απο όλα αυτά τα ξεφτιλίκια των τελευταίων ημερών εσείς εδώ χαίρεστε για την προσπάθεια και την εμφάνιση; Εχει σημασία αν παίξαμε καλά ενώ κανείς δεν ξέρει πως βρέθηκαν ξανά χρήματα για την ομάδα;;; Οτι έχουμε γίνει η πουτανα του κάθε νταβατζή δε σας απασχολεί;
Εδώ οι άλλοι αντί να την πεσουνε στους δικούς μας στα επίσημα πήγανε και την πέσανε στο Βαγγέλα...

Φίλε το ότι λέμε μπράβο στα πιτσιρίκια για την προσπάθεια δεν έχει να κάνει με το υπόλοιπο μπουρδέλο.Σήμερα έβλεπα τον Δαμιανάκη και τα άλλα ηρακλειωτάκια και συγκινήθηκα , παίζανε όπως θα παίζαμε κι εμείς, με το ίδιο πάθος.Από κει και πέρα κανείς δεν κάνει κωλοτούμπα όσον αφορά τα υπόλοιπα.Για τα χρήματα που λες έχεις απόλυτο δίκιο.Αφού λέει ότι τα βρήκε ας πει από πού αλλιώς να μην τα λέει καθόλου.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Serpente, marios, Panos-4, omilitis1987

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 25/01/2015 03:54 #157075

• SnAkeBiTe
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Υπομονή λίγες μέρες να έρθουν οι "μεταγραφές" και μετά να δούμε σε πόσους "αγώνες" θα παίξουν οι μικροί...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": OFI 1925

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 25/01/2015 15:58 #157076

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Σωστός ο Gooner.

SnAkeBiTe, ακριβως το ιδιο σκεφτόμουν και εγώ.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 25/01/2015 23:42 #157081

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
εμενα 2 πραγματα μου εμειναν απο το χθεσινο ματς.

1)Οτι το γηπεδο χειροκροτησε ολα μα ολα τα λαθη που εκαναν τα πιστιρικια.
2)Ο ντακοτας χειροκροτηθηκε απο ΟΛΟ το γηπεδο οταν μπηκε μεσα.

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 26/01/2015 01:46 #157085

• omilitis1987
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Gooner έγραψε:
omilitis1987 έγραψε:

Φίλε το ότι λέμε μπράβο στα πιτσιρίκια για την προσπάθεια δεν έχει να κάνει με το υπόλοιπο μπουρδέλο.Σήμερα έβλεπα τον Δαμιανάκη και τα άλλα ηρακλειωτάκια και συγκινήθηκα , παίζανε όπως θα παίζαμε κι εμείς, με το ίδιο πάθος.Από κει και πέρα κανείς δεν κάνει κωλοτούμπα όσον αφορά τα υπόλοιπα.Για τα χρήματα που λες έχεις απόλυτο δίκιο.Αφού λέει ότι τα βρήκε ας πει από πού αλλιώς να μην τα λέει καθόλου.

Έχω στενοχωρηθει τόσο πολύ που ούτε αυτο το μπράβο δεν έχω κουράγιο να πω...

Απ: Ο.Φ.Η - γάβροςτουπειραια 26/01/2015 10:55 #157090

• Mavrofidos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ενα πράγμα αποδείχτηκε το σάββατο.

Οτι ο Φαζός και ο Δαμιανακης και Μπολάκης άξιζαν να πάρουν ευκαιρίες. Εκαναν λάθη, αλλά είναι 20 χρονών και έπαιζαν με το γαυρο. Ο ανεκδιήγητος Αντελέγιε έκανε χειρότερα λάθη με πολύ πιο αδύναμους αντίπαλους, το ίδιο και ο Τριποτσέρης και ο χοντρο-μειτές. Για τον Αρτολα δε θα πω. Σαν αν μη υπήρξε ποτε. Ο Τζορτζ μπορεί να υστερεί σε τεχνική κατάρτιση, αλλά με την όρεξη του και την κιητικότητα του δημιούργησε καποιες καταστάσεις. Ο Πετρόπουλος μαλλον δε θα είχε ακουμπίσει.

Συμπέρασμα, οι μετεγγραφές αυτές έγιναν για τη ματζαδούρα. Καποιοι κονομίσανε καλα.
Ομιλάρα κι όλα τα αλλα μου 'ναι αδιάφορα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": marios, Johnp, OFI 1925
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.14 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.