You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Δευτέρα, 30 Νοε 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ολο το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος 2013-2014
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1

Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 02/02/2015 20:20 #157144

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
22η Αγωνιστική
ΗΜ.: Τετάρτη 04/02/2015
Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ
Ώρα: 17:15
ΤV: NS2
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 02/02/2015 20:56 #157146

• nikos96703
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ασχετο κυπελο ποτε παιζουμε?

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 02/02/2015 22:11 #157150

• marios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
δεν θέλω να σε απογοητεύσω κ σένα.
Κρήτη-κλικ
Mit der Dummheit kaempfen Goetter selbst vergebens
Friedrich von Schiller

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 00:42 #157168

• Sevenhills
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
θα έχει πολύ κόσμο πιστεύετε στο γήπεδο;

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 01:28 #157169

• rinokeros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
θα γινει ο αγωνας πιστευετε?

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 18:00 #157173

• EDDIE-4-
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
ρε παιδια εγω χαιρομαι να βλεπω αυτη την ομαδα!μακαρι να καταφερουμε να μεινουμε μεχρι το τελος του πρωταθληματος και να βλεπουμε αυτα τα πιτσιρικια να γουσταρουμε και μετα Γ' για καθαρση.αλλα εγω θα την πω την αμαρτια μου...να σαι καλα ρε αλαφουζο(α λα μαφιοζε) επιτελους γινεται το ονειρο μου πραγματικοτητα....οφη μονο με πιτσιρικια παθιασμενα για την φανελα....

να ειναι καλα τα παιδια για τις χαρες που μας δινουν.

οσο για το #$#%$!$%^!$^!$!^$^%&%$^$!$^%$#^!&%^%%$ ταυλαρχιδη οποιος τον γνωριζει να του πει οτι τη κρητη μονο στο google.maps θα την ξαναδει γιατι αμα τον ξαναδουμε εμεις θα το μετανιωσει μας πουλαγες ρε παλιο$#%#$@%$^%$ και οπαδιλικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αμε στο διαολο τωρα και ακομα παραπερα...κοταρα δεν κατεβαινεις στον αγωνα!!!!!!!!

για μενα δεν πρεπει να αφησουμε τα βαζελια να υποδεχτουν το μπουρδελο τους στο αεροδρομιο....

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 19:16 #157174

• rinokeros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
πανυγηριστε

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 19:58 #157175

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
rinokeros έγραψε:
πανυγηριστε

Ασε ρε προλογε. Ο αναστο σου φταιει αφου!
Win or lose we get on the booze
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rinokeros

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 20:00 #157176

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Εγώ μετά από τέτοιες εμφανίσεις θλίβομαι ακόμα περισσότερο. Αυτή ομάδα με τα τόσα προβλήματα μπορεί να βγάζει τέτοιο πρόσωπο εντός αγωνιστικών χώρων... και οι παίκτες που την απαρτίζουν δυστυχώς όταν πέσουμε στην Γ θα φύγουν σαν ελεύθεροι αφού με τέτοιες εμφανίσεις έχουν σίγουρα συμβόλαια σε άλλες ομάδες.... Αν Ο ΟΦΗ ήταν υγιείς, χωρίς τα βαρίδια του παρελθόντος και τα λαμόγια που την περιτριγυρίζουν θα μεγαλουργούσε στην Ελλάδα….
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kargaris, Duhan, OFI 1925, antfouk, zaxos4snakes

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 04/02/2015 20:21 #157177

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
Εγώ μετά από τέτοιες εμφανίσεις θλίβομαι ακόμα περισσότερο. Αυτή ομάδα με τα τόσα προβλήματα μπορεί να βγάζει τέτοιο πρόσωπο εντός αγωνιστικών χώρων... και οι παίκτες που την απαρτίζουν δυστυχώς όταν πέσουμε στην Γ θα φύγουν σαν ελεύθεροι αφού με τέτοιες εμφανίσεις έχουν σίγουρα συμβόλαια σε άλλες ομάδες....

Αυτο θα ειναι πραγματι μαχαιρια.
Να κατεβαινεις στα ερασιτεχνικα και να βλεπεις Φαζο, Δαμιανακη, Μπολακη, Ροβιθη και Μαραθιανο να χαιρετουν αναζητωντας επαγγελματικο συμβολαιο.

Τι μας κανει να πιστευουμε οτι θα παιζουμε Γ του χρονου?
Δεν την ριχνουν την ομαδα αφου!

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 04/02/2015 21:11 #157178

• OFI 1925
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • IRON OFI
Θα αναγκαστουν να τη ριξουν,αφου τα χρεη δε σβηνουν στη Β.

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 04/02/2015 21:17 #157179

• manosg4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
Μπραβο στα παιδια. Το Σαββατο ολοι παγκρητιο να γαμησουμε τον τελη. Και το επομενο Σαββατο οπως ειπε ο φιλος πιο πανω οι βαζελοι δεν πρεπει να υποδεχτουν την ομαδουλα τους στο αεροδρομιο. Δεν πρεπει να το δεχτουμε.

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 04/02/2015 21:49 #157180

• rinokeros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ετσι,ολοι παγκρητιο.ΟΦΗ ολε ολε ολε

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 04/02/2015 23:24 #157181

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Νικος Μαχλας

"Αν δεν αλλάξουν κάποια πράγματα δεν πρόκειται να φύγει αυτή η λέρα που επικρατεί όλο αυτό το διάστημα. Θα παλεύω ελπίζοντας να αλλάξει κάτι, έστω κι αν ξέρω πως οι πιθανότητες είναι λίγες"

Χοντρε εμεις τα καναμε τα κουμαντα μας,στο χερι στο δωσαμε το πρωταθλημα,τωρα ειναι η σειρα σου.Τουλαχιστον τα διπλασια θεμε απο αυτα που πηρε ο Πουλινακης για το διπλο στη λαγοφολια

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 04/02/2015 23:42 #157182

• vagelis_ofi
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
εγώ βλέπω ότι Μαχλάς και Αναστόπουλος κάνουν μεγάλη προσπάθεια να πετύχουν το ακατόρθωτο να κρατήσουν την ομάδα.
Σήμερα έγινε ένας άθλος από τους ποδοσφαιριστές που παίξανε και από τον προπονητή.
Νομίζω πρεπει να ειμαστε χαρούμενοι έστω και για μια μέρα.
Τα νεα παιδια έχουν μεγάλες δυνατότητες και στέκοντε εντυπωσιακά για την ηλικία τους ενώ και κάποιοι παίχτες όπως Λαμπρόπουλος και Κούτσια αναγεννήθηκαν με Αναστό.
Ο Τζορτζ ειναι μεγάλου επιπέδου φορ που δεν βρίσκεις ούτε στις μεγάλες ομάδες.
Ίσως αυτοι οι παίχτες που έμειναν να είναι καλύτεροι από αυτούς που έφυγαν και απλά δεν έπαιζαν επειδή δεν ήταν επιλογές του πρώην προπονητη.
Μακάρι να γίνει το θαύμα

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 00:22 #157183

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Nermus έγραψε:
Νικος Μαχλας

"Αν δεν αλλάξουν κάποια πράγματα δεν πρόκειται να φύγει αυτή η λέρα που επικρατεί όλο αυτό το διάστημα. Θα παλεύω ελπίζοντας να αλλάξει κάτι, έστω κι αν ξέρω πως οι πιθανότητες είναι λίγες"

Χοντρε εμεις τα καναμε τα κουμαντα μας,στο χερι στο δωσαμε το πρωταθλημα,τωρα ειναι η σειρα σου.Τουλαχιστον τα διπλασια θεμε απο αυτα που πηρε ο Πουλινακης για το διπλο στη λαγοφολια

Ρε φιλε πιστευω να χεις καταλαβει οτι δεν ειμαι με κανενα.
Αλλα λες κατι πραγματα ωρες ωρες...
Εγω ειχα μεινει στην επισκεψη στην σουιτα του Σαββιδη και τις δηλωσεις περι αρματων κτλ..
Είναι να γελάς απ’ τα νεύρα, γιατί κάνεις μια τεράστια προσπάθεια, δέχεσαι να πληρώνεις, σε δύο βδομάδες έχουμε δώσει πάνω από 300.000 ευρώ αλλά αυτό δεν τους αρέσει γιατί θέλουν να μας έχουνε υποταγμένους. Εδώ και ένα χρόνο η ομάδα δεν πλήρωνε αυτό που είχε υπογράψει, γιατί τότε οι κύριοι αυτοί δεν έβγαζαν στη φόρα όλα αυτά για να μας δείξουν το δρόμο;
Μάλλον δεν τους άρεσε που εγώ βγήκα μπροστά και είπα ότι το ποδόσφαιρο πρέπει να αλλάξει τακτική και όχι οι ομάδες να ανήκουν σε στρατόπεδα και να υποστηρίζονται από κάποιους και όλοι ξέρουν τι εννοώ.

thessports.gr/sklires-diloseis-mahla/

Δλδ το μαγαζι του χοντρου μας κανει πολεμο, μας κοβει βαθμους και μοιραζει τους μισους μας παιχτες σε ανταγωνιστικες σε εμας ομαδες, για ποιο λογο?
Για το ξεκαρφωμα?

Απαντα ομως και καμμια φορα. Κουβεντα κανουμε.

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 05:55 #157185

• buzus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ρε που καταντήσαμε
νικάμε 3-1 και δεν έχουμε την πολυτέλεια ούτε να χαρούμε πια....
δε με λέτε:
υπάρχει περίπτωση να μας επιστραφούν οι βαθμοί αν πληρώσουμε όσους πρέπει να πληρώσουμε;
Σημασια εχει το τιποτα και η ανωμαλαρα

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 08:56 #157186

• axinos
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Αν μας πηγαίνουν πίπα-κώλο κάθε βδομάδα να δείτε πως στο τέλος θα ξεχρεώσουμε τις μισές καραβιές!

Επίσης, γι αυτούς που αναρωτιούνται που βρίσκουμε κάθε βδομάδα τα λεφτά, να θυμίσω ότι τον τελευταίο χρόνο έχουνε φάει επίσημα τουλάχιστον 3.5 μύρια, χώρια τα στημένα. Του πούστη δηλαδή να μη βάλουν κατιτίς!

buzus,για τον αγώνα με τον Ατρόμητο έχουμε διορία μέχρι την Τρίτη,όχι μόνο για να πάρουμε πίσω τους βαθμούς αλλά να γίνει κανονικά και το ματς. Άλλωστε το θέλει κι ο Σπανός!

ΥΓ Από το '11-'12 που ξέρω τι γίνεται στην ΠΑΕ δεν έχω χαρεί Νίκη με την καρδιά μου!
Η μαλακία είναι ότι το ξέραμε όλοι.
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 13:10 #157188

• Nermus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Duhan απο αυτα που ξερω εγω,θεμα με τον Σαββιδη δεν υπαρχει κανενα.Αν υπηρχε ο βαζελος δεν θα μας κυνηγουσε καθολου.Τα λευτα ο ΟΦΗ,οπως τοσα χρονια,τα παιρνει απευθιας απο τον χοντρο.Και ειναι μεγαλα πακετα.Αλλοστε τα 50 χιλιαρικα τωρα τα βρηκαμε μετα απο προσπαθιες του... Πουλινακη!

Οσο αφορα τους παιχτες που πανε στον Λεβαδιακο δεν μου κανει καμια εντυπωση.Δεν θα μου φανει παραξενο μετα απο καιρο να μαθευτει οτι πηγαν εκει για να μπορει να μας ελενχει ο χοντρος ανα πασα ωρα και στιγμη μεσω των προσφυγων,αλλα ταυτοχρονα οι παιχτες να παιρνουν και μερικα λευτα ουτως ωστε να μην ζητησουν (τωρα τουλαχιστον) τα δεδουλευμενα απο τον ΟΦΗ.

Ο ΟΦΗ ειναι σε αθλια κατασταση,και με το σκεπτικο οτι πευτουν 3 ακομα,ο ΟΦΗ ειναι το πρωτο φαβορι.Μπορει να Μαρινακης να μας θεωρει σχεδον τελειωμενους αλλα δεν θα μας αφησει τοσο ευκολα να πεσουμε.Μπορει να μην μας εδωσε αμεσα δανεικους,αλλα εμεσα μας κραταει ακομα ζωντανους στην Sl.Η παραμονη της ομαδας στην SL θα κριθει οταν ξεκαθαριστει ποιοι θα ανεβουν απο Β εθνικη.Και κατι ακομα,μεχρι και σημερα δεν εχει ξεκαθαριστει εαν θα πεσουν 4 ομαδες.Αυτο ηταν μια προταση,η οποια ειχε γινει δεκτη,αλλα δεν ειχε κατοχηρωθει.

Buzus,ειναι κατι που εχει ξαναγινει.Συνεπως αν αποδειξουμε οτι τους πληρωσαμε τοτε και το ματς θα γινει και τους 4 βαθμους θα παρουμε πισω.

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 16:29 #157189

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Nermus έγραψε:
Duhan απο αυτα που ξερω εγω,θεμα με τον Σαββιδη δεν υπαρχει κανενα.Αν υπηρχε ο βαζελος δεν θα μας κυνηγουσε καθολου.Τα λευτα ο ΟΦΗ,οπως τοσα χρονια,τα παιρνει απευθιας απο τον χοντρο.Και ειναι μεγαλα πακετα.Αλλοστε τα 50 χιλιαρικα τωρα τα βρηκαμε μετα απο προσπαθιες του... Πουλινακη!

Με τον οποιο υποτιθεται καποια μελη του δσ θα λυσουν τις διαφορες τους στα δικαστηρια!!!!
Ο οποιος πουλινακης εχει ζητησει 2 φορες διαχειριστικο ελεγχο την στιγμη που οι υπολοιποι κανουν τους κινεζους... (πιστευω να καταλαβαινετε τωρα γιατι ζητησε ελεγχο ο μανθος)
Και γιατι αντι να στεκομαστε στα χειροπιαστα αυτα ξεφτιλισματα, μενουμε στα πακετα του χοντρου που μονο χειροπιαστα που δεν ειναι?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": TALOS

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 20:07 #157190

• manolakis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πακέτα ερχότανε από τον χοντρό... πακέτα ερχότανε από το Βαρδινογιάννη... από τον Κουράκη από το Μαχλά από τον Πουλινακή... πακέτα σπρώχνανε οι χορηγοί... ο απλός κόσμος... πακέτα από τη NOVA και από τη Superleague...
πακέτα από παντού...

Πώς γίνετε να χρωστάμε και τσι Μιχάλους ας μου εξηγήσει κάποιος...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Duhan, switzero

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 20:48 #157191

• jeeper creeper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εγώ ξέρω ότι η ομάδα χρωστάει ακόμα σε καμιά 40ρια τουλάχιστον παίκτες χώρια προπονητές. γυμναστές, προμηθευτές, υπάλληλους κλπ κλπ. Τι εμποδίζει κάποια ανταγωνίστρια ομάδα να πιάνει κάθε 10 μέρες έναν από αυτούς και να του λέει "σου δίνω εγώ τα λεφτά, κάνε εσύ καταγγελία να μην οριστεί ο αγώνας του ΟΦΗ ή να του αφαιρεθούν βαθμοί κλπ" Πώς μπορεί να αντιμετωπιστεί αυτό; 5 μύρια είναι τα χρωστούμενα, πώς θα καλυφθούν όλα;
Επομένως την κάθε γενναία μας αγωνιστική επιτυχία δύναται την επόμενη μέρα να την υποσκάπτει μια νεα ποινή, μια νέα αφαίρεση βαθμών , επομένως δεν ξέρω τι ακριβώς κάνουμε.....

Απ: Ο.Φ.Η - ΠΑΟΚ 3 - 1 05/02/2015 21:35 #157193

• Nauro
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
jeeper creeper έγραψε:
Εγώ ξέρω ότι η ομάδα χρωστάει ακόμα σε καμιά 40ρια τουλάχιστον παίκτες χώρια προπονητές. γυμναστές, προμηθευτές, υπάλληλους κλπ κλπ. Τι εμποδίζει κάποια ανταγωνίστρια ομάδα να πιάνει κάθε 10 μέρες έναν από αυτούς και να του λέει "σου δίνω εγώ τα λεφτά, κάνε εσύ καταγγελία να μην οριστεί ο αγώνας του ΟΦΗ ή να του αφαιρεθούν βαθμοί κλπ" Πώς μπορεί να αντιμετωπιστεί αυτό; 5 μύρια είναι τα χρωστούμενα, πώς θα καλυφθούν όλα;
Επομένως την κάθε γενναία μας αγωνιστική επιτυχία δύναται την επόμενη μέρα να την υποσκάπτει μια νεα ποινή, μια νέα αφαίρεση βαθμών , επομένως δεν ξέρω τι ακριβώς κάνουμε.....

Εχω την εντυπωση οτι ειμαστε ακομα στο προγραμμα δοσοποιησης (των 100 δοσεων) απλα τους συγκεκριμενους δεν τους ειχαν πληρωσει 2-3 δοσεις επισης ειχαμε και το παγωμα των δοσεων τοσους μηνες..Αρα αν απο αυτον τον μηνα και καθε μηνα δινει κανονικα τις δοσεις στους παιχτες δεν μπορουν να απειλησουν.Το θεμα ειναι ποσα χρηματα κανει να δινει ανα μηνα.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.30 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.