You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Σάββατο, 30 Μαϊ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 2-1 Αξίζαμε τι Νίκη!
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 2-1 Αξίζαμε τι Νίκη!

7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 2-1 Αξίζαμε τι Νίκη! 09/10/2019 16:35 #165947

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
7η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019
"ΤΗΓΑΝΟΨΑΡΟ" 19:30
ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ
NS2
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Maze και ΟΦΗ γυαλιά ηλίου-οράσεως www.wooden-eyeware.eu

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 09/10/2019 16:36 #165948

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Παμε να χτυπ΄σουμε το ματς και οτι παρουμε. Εμεις το πλανο μας! Θα εχει πολυ πλακα να τους κανουμε διπλο εκει μεσα...Και να φτασουμε κορυφή!
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 09/10/2019 17:30 #165949

• axinos
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Πραγματικά απρόβλεπτο ματς.
Μπορεί 3-1, διόλου απίθανο όμως και το 1-3.
Κατά τη γνώμη μου, μεγάλο ρόλο θα παίξει η απόδοση των Νέιρα-Μεγιάδο.
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 09/10/2019 20:44 #165950

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
Παιδιά το μόνο σίγουρο νομιζω είναι ότι θα μπούνε πολλά γκολ..

Έχω μεγάλη απορία πως θα παραταχθουμε απέναντι στον γαύρο που θα είναι φουλ επίθεση για τον άσσο.. Έχω μεγάλη απορία τι θα κάνει ο Σίμος εκεί όπου οι επιθετικοί του αντιπάλου λογικά δεν θα συγχωρούν τα λάθη μας!!

Μετά από αυτό το ματς νομιζω ότι θα μπορούμε να προβλέψουμε με μεγαλύτερη ασφάλεια το ταβάνι μας για φέτος.

Σίγουρα θα γίνει ροντέο και ένα σκορ που μου έρχεται στο μυαλό είναι ή 4-2 ή 2-4 .. θα τα παίξω και τα 2.

Πιο πολύ έχω απορία για την αντίδραση του γαύρου στον τρόπο παιχνιδιού μας που δεν θα το πιστεύει..

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 09/10/2019 21:20 #165951

• rinokeros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
δεν νομιζω οτι δεν θα το πιστευει,ειναι δυνατον να μην εχουν δει τους αγωνες μας φετος?εχουν και 2 εβδομαδες να το κανουν

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 09/10/2019 21:25 #165952

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν θα πιστεύουν ότι θα πάμε μέσα στο Καραϊσκάκη για το διπλό με αξιώσεις.. Ίσως σαν θεωρία να μας έχουν δει αλλά υποβαθμίζοντας τους αντιπάλους μας.

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 09/10/2019 22:33 #165953

• Salvador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Λογικά θα γίνει ένα όμορφο ματς με πολλά γκόλ στο οποίο θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες.Αν ο Ολυμπιακός
πιάσει ψηλά επίπεδα απόδοσης δεν υπάρχει περίπτωση να φύγουμε με βαθμό ή βαθμούς από εκεί,ξεκάθαρα.Αν
όμως τους πετύχουμε σε μέτρια μέρα και εμείς κάνουμε πολύ καλό παιχνίδι όλα είναι πιθανά.Ένα ματς που
οι παίκτες μας δεν θα έχουν καμία ψυχολογική πίεση και εύχομαι να το ευχαριστηθούμε όλοι.

Υ.Γ/ Άμα κάτσει και έρθει κανένα διπλό θα τρελαθούμε εντελώς,θα γίνει πάρτυ στο αεροδρόμιο..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Duhan, ANTONIS R.

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 00:12 #165954

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καλου κακου, τα πηρα τα μετρα μου
prnt.sc/ph5qiu
Win or lose we get on the booze
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Mnemotechnics

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 09:39 #165955

• Mnemotechnics
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Duhan έγραψε:
prnt.sc/ph5qiu

Τώρα μας σκανδαλίζεις και δεν είναι πρέπον. Δεν έχω παίξει ποτέ μου στοίχημα κι έχω ήδη ανοίξει τη σελίδα του stoiximan!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 13:55 #165956

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Θεωρώ ότι όπως είναι η ομάδα αυτήν τη στιγμή, η οποία φτιάχνεται αργά αλλά σταθερά για το...αύριο, θα της κάνει περισσότερο καλό να πάει στο Καραϊσκάκη και να κάνει το παιχνίδι της, να κάνει αυτό για/με το οποίο προπονείται όλον αυτόν τον καιρό και να φάει 4 ή 5 γκολ (διόλου απίθανο), παρά να χάσουμε με μισό-μηδέν, παίζοντας κλειστά, πίσω ή αντιποδόσφαιρο. Είναι αναμφίβολα προτιμότερο για τη συνέχεια του πρωταθλήματος και έχουμε πολλά να κερδίσουμε.
Και παραδέχομαι ότι κι εγώ το προτιμώ, μιας και, έπειτα από πολλά χρόνια, ειλικρινά δεν έχω κανένα θέμα για το εύρος της ήττας μας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Duhan, Salvador, ANTONIS R., Arteides91

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 14:05 #165957

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δεν νομίζω να παίξουμε κλειστά ή αντιποδόσφαιρο. Βασικά δεν ξέρω και αν αυτή τη στιγμή η ομάδα ξέρει να το κάνει ή αν μπορεί ή ακόμα ακόμα και αν την ενδιαφέρει καν. Πιστεύω θα πάμε να παίξουμε τη μπάλα μας, και αν καταφέρουμε να τους αιφνιδιάσουμε και να είμαστα και λίγο τυχεροί, μπορούμε και να φύγουμε με ένα φιδίσιο 0-3 που λέει και ο ρινόκερος. Μπορούμε να τους αιφνιδιάσουμε, γιατί ακόμα και αν έχουν δει τα παιχνίδια μας, δεν έχουν συνηθίσει στο ελληνικό πρωτάθλημα παίζοντας με ελληνικές ομάδες και ειδικά στο Καραισκάκι, να τους παίζουν ανοιχτά. ΘΑ το πάθουν ένα πολιτισμικό σοκ, και μέχρι να το συνειδητοποιήσουν, αν είμαστε και λίγο τυχεροί και πάμε στο ημίχρονο με 0-1 ή 0-2, μετά θα έχουν αυτοί το άγχος, θα τους πιέζει και ο κόσμος τους, ε και μετά δεύτερο ημίχρονο πρέπει να παίξουμε σωστά την κόντρα και να τους δαγκάσουμε σαν κόμπρα άλλη μια φορά. Ποντάρω πολύ ότι οι δικοί μας δεν θα έχουν άγχος ή δεν πρέπει να έχουν άγχος.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 14:30 #165958

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Επίσης θέλω να δω και την ομάδα πως θα αντιδράσει παίζοντας με ομάδες που βρίσκονται στις πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα. Και εντάξει με Ολυμπιακό που είναι πρώτος οκ δεν μπορείς να βγάλεις και τόσο ασφαλή συμπεράσματα με ότι σκορ κι αν χάσεις, αλλά κυρίως με τους αγώνες που ακολουθούν με Ξάνθη και ΑΕΛ, θα είναι δυνατά κρας τεστ. Μέχρι στιγμής με όσες ομάδες έχουμε παίξει και έχουμε πάρει θετικό αποτέλεσμα είναι από τη μέση και κάτω στο βαθμολογικό πίνακα. Ακόμα και ο Άρης που πήραμε Χ εκτός έδρας, παρότι έχει δυνατό ρόστερ και βλέψεις, δεν παύει να είναι χαμηλά στη βαθμολογία. Μόνο με το Βόλο παίξαμε που είναι κάπου στη μέση, και χάσαμε. Και αν και δεν αξίζαμε να χάσουμε, δεχθήκαμε όμως πάρα πολλές φάσεις. Βέβαια τώρα έχουμε ρολάρει και πιο πολύ σαν ομάδα, πιστεύω ότι αν παίζαμε τώρα με το Βόλο θα τον καταπίναμε. Εν κατακλείδι, τα επόμενα 3 ματς είναι πολύ δυνατά κρας τεστ, όχι τόσο για το αποτέλεσμα αλλά για το αν ο τρόπος παιχνιδιού μας είναι αποδοτικός και με έστω και θεωρητικά δυνατότερους αντιπάλους.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": omilitis4, Duhan

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 17:58 #165959

• rinokeros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
θα τους γαμησουμε τουσ σκατογαυρους θα φανε τετοιο γαμησι που θα φτασει η πουτσαραμασ πνευμονια,1-3 οπως μαθαμε

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 19:01 #165960

• Geo
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Το ματς αυτό είναι 1Χ2. Δεν πρόκειται να κλειστούμε, θα παίξουμε ανοιχτά όσα και να είναι το σκορ. Η ΟΦΑΡΑ παίζει total football σαν την Μπαρτσελονα κατι. Το κλειδί για μια ακόμα φορά στον αγώνα είναι να πάρουμε κατοχή 60-70% δεν υπάρχει καλύτερη άμυνα απο την κατοχή Αν κλειστούμε πίσω λόγω πίεσης τότε θα φάμε πολλά Αν ανοίξουμε το παιχνίδι μπορεί πάλι να φάμε άλλα οι πιθανότητες να κερδίσουμε είναι μεγάλες. Ένα ματς που σίγουρα δεν θα έρθει 0-0.

ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΟΧΗ + ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΦΑΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΡ.

Συμφωνώ ότι το μεγάλα ματς είναι με ΞΑΝΘΗ, ΑΕΚ, ΛΑΡΙΣΑ, ΑΤΡΟΜΗΤΟ αν τα πάρουμε όλα .. ΤΟΤΕ ΠΑΜΕ ΕΥΡΩΠΗ.

OFI FORZA EUROPE

ps: και 0-2 δεν υπάρχει περίπτωση να παίξουμε αντιποδόσφαιρο και πίσω.

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 19:23 #165961

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
perifanos έγραψε:

Μετά από αυτό το ματς νομιζω ότι θα μπορούμε να προβλέψουμε με μεγαλύτερη ασφάλεια το ταβάνι μας για φέτος.

Δεν νομίζω να ισχειει αυτο που λες. Εκει οτι παρουμε θα ειναι θετικο. Ακομα και ηττα με καλη εμφανισει θα ειναι θετική. Σιγουρα απο τετοια ματς δεν θα προβλεψεις το ταβανι σου. Μπορει να χασεις με 5-2 πχ και να παρεις τον Γαυρο εδω μεσα με 3-0. Δεν εχει να κανει. Το ταβανι θα το καθορίσουν τα αποτελεσματα που θα φερουμε με ομαδες που εχουν τον ιδιο στοχο με εσενα οπως ειναι ο Αρης, Ξανθη, Λαρισα, εντος Αεκ, Ατρομητος.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 19:24 #165962

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Duhan έγραψε:
prnt.sc/ph5qiu

Ο αναθεμα σε...θα με κανεις να το παιξω και εγω...Ουτε εγω εχω παιξει ποτε στοιχειμα στην ζωή μου!!!!!

Εγω αν θα το παιξω θα το παιξω ακριβες σκορ. 2-3 Τελικο...
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 20:21 #165963

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
Duhan έγραψε:
prnt.sc/ph5qiu

Ο αναθεμα σε...θα με κανεις να το παιξω και εγω...Ουτε εγω εχω παιξει ποτε στοιχειμα στην ζωή μου!!!!!

Εγω αν θα το παιξω θα το παιξω ακριβες σκορ. 2-3 Τελικο...

Παιζω για την πλακα μου. Μια καταθεση εχω κανει 50€ και απο τοτε παιζω με αυτα τα χρηματα.
Δεν χανω, αλλα δεν κερδιζω κιολας. Δεν εχω κανει ακομα αναληψη.

Η 1η φορα που επαιξα τον ΟΦΗ στο στοιχημα ηταν φετος με τον Αστερα.
Μολις φαγαμε το γκολ, μου γυρναει το μυαλο, ανοιγω το κινητο και ριχνω ενα ταληρακι στην ανατροπη.
2η φορα με Πανιωνιο. Ξανα.

Ε τι να κανω, γλυκαθηκα
Win or lose we get on the booze

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 21:31 #165964

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
perifanos έγραψε:

Δεν νομίζω να ισχειει αυτο που λες. Εκει οτι παρουμε θα ειναι θετικο. Ακομα και ηττα με καλη εμφανισει θα ειναι θετική. Σιγουρα απο τετοια ματς δεν θα προβλεψεις το ταβανι σου. Μπορει να χασεις με 5-2 πχ και να παρεις τον Γαυρο εδω μεσα με 3-0. Δεν εχει να κανει. Το ταβανι θα το καθορίσουν τα αποτελεσματα που θα φερουμε με ομαδες που εχουν τον ιδιο στοχο με εσενα οπως ειναι ο Αρης, Ξανθη, Λαρισα, εντος Αεκ, Ατρομητος.

Εννοω από τον τρόπο παιχνιδιού μας θα βγάλουμε συμπεράσματα οχι από το σκορ.. Δηλαδή αν παίξουμε κι εκεί μέσα για την νίκη και φάμε 5 γκολ από κόντρες που είμαστε και λίγο άτυχοι και βάλουμε κι εμείς 2-3 τότε ταβάνι μας είναι ο ουρανός. Αν πάλι τρομάξουμε και κλείσουμε στο μισό γήπεδο τότε σημαίνει ότι με τους μεγάλους δεν μπορούμε να έχουμε βλέψεις..

Εγώ ενημερωτικά έχω βάλει 40 ευρώ να πάρουμε πρωταθλημα με συντελεστή 2000(για να κάνω cashout μετά από μια πολύ καλή πορεια) επίσης θα βάλω από 20-40 στο 2-4 και το 4-2.. το πρώτο δίνει 400 απόδοση το δεύτερο 40!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 21:45 #165965

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
perifanos έγραψε:

Εννοω από τον τρόπο παιχνιδιού μας θα βγάλουμε συμπεράσματα οχι από το σκορ.. Δηλαδή αν παίξουμε κι εκεί μέσα για την νίκη και φάμε 5 γκολ από κόντρες που είμαστε και λίγο άτυχοι και βάλουμε κι εμείς 2-3 τότε ταβάνι μας είναι ο ουρανός. Αν πάλι τρομάξουμε και κλείσουμε στο μισό γήπεδο τότε σημαίνει ότι με τους μεγάλους δεν μπορούμε να έχουμε βλέψεις..

Εγώ ενημερωτικά έχω βάλει 40 ευρώ να πάρουμε πρωταθλημα με συντελεστή 2000(για να κάνω cashout μετά από μια πολύ καλή πορεια) επίσης θα βάλω από 20-40 στο 2-4 και το 4-2.. το πρώτο δίνει 400 απόδοση το δεύτερο 40!!!!

Ο ΟΦΗ σιγουρα δεν θα μπει να παιξει κλειστα. Θα μπει να κανει το παιχνίδι του οπως το ειχε κανει και περισυ. Στο κατω κατω δεν εχει απολύτως τιποτα να χασει. Ισα ισα μονο να κερδίσει.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 10/10/2019 21:47 #165966

• omilitis1987
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
χαχαχα κορυφαιο το τοπικ!!! Μακαρι ρε μαγκες να παει 0-5 αλλα απο οσα διαβασα το πιο ρεαλιστικο και ταυτοχρονα δελεαστικο μου μοιαζει το 4-2 με αποδοση 40 Ολα τα υπολοιπα που γραφτηκαν ειναι γαμάτα αλλα χλωμα!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Salvador

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 11/10/2019 07:42 #165967

• axinos
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Ρε μάστορα Geo, αν πάρουμε αυτούς που λες τότε πάμε για πρωτάθλημα, όχι ξερή Ευρώπη.
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 11/10/2019 12:24 #165968

• sAviO
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Το ματς μου θυμίζει το ΟΦΗ - Ολυμπιακός το 99' αν δεν κάνω λάθος για την πρώτη θέση και τον άτυπο "τίτλο" του πρωταθλητή χειμώνα. Νομίζω και πάλι,όπως και τότε,παίζουν οι δυο καλύτερες ομάδες με βάση του τι έχουμε δει μέχρι στιγμής. Εγώ βλέπω κάτι σαν το πρώτο και τελευταίο διπλό του ΟΦΗ με τους Γανυμήδηδες 4-5 με επική ανατροπή και show από Μάνο,έτσι για να δουν τι χάνουνε. Με την άμυνα που έχουμε σίγουρα θα το φάμε πρώτοι, η ομάδα όμως δείχνει οτι δεν επηρεάζεται ψυχολογικά απο τα παστέλια, το ανίθετο μάλλον, ξυπνάει. 2-1 ημίχρονο και 3-3 τελικό, γιατί δεν θέλω να υποτιμήσω τους αντιπάλους μας.
=-=
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp, omilitis1987, axinos

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 16/10/2019 11:21 #165971

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Άντε πλησιάζει η μέρα του ματς...2 και σήμερα. Πρώτη φορά που ανυπομονώ να δω τον ΟΦΗ στο τηγάνι...και εxω αγωνία για το αποτέλεσμα.....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Salvador

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 16/10/2019 17:18 #165972

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Johnp έγραψε:
Άντε πλησιάζει η μέρα του ματς...2 και σήμερα. Πρώτη φορά που ανυπομονώ να δω τον ΟΦΗ στο τηγάνι...και εxω αγωνία για το αποτέλεσμα.....

Μηπως μπήκες και στον πειρασμό να το παίξεις 2-4??? χχαχαχα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 16/10/2019 17:20 #165973

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
μηπως να κανονίσουμε απο εδω μεσα να δούμε πουθενα το ματσάκι να γνωριστούμε και απο κοντα?

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 16/10/2019 19:18 #165974

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
perifanos έγραψε:
μηπως να κανονίσουμε απο εδω μεσα να δούμε πουθενα το ματσάκι να γνωριστούμε και απο κοντα?

Εγω δυστυχως το Σαββατο εχω ραντεβου με πελάτες μεχρι και τις 18:00 και δεν ξερω αν θα προλαβω να το το πρωτο ημιχρονο.

Θα το παιξω 2-3 τελικο...
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 18/10/2019 19:37 #165975

• axinos
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Αυτό θα πει δώρο θεού.
www.gentikoule.gr/the_others/178814-nok-...-me-ofh-o-balmpouena
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 19/10/2019 14:09 #165976

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
axinos έγραψε:

Κλεινουμε και Γκιγιερμε ωστε να μην μπορει ο γαυρος να κανει παιχνίδι...και παιρνουμε το διπλό!
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 19/10/2019 19:25 #165977

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΜΕ ΒΑΡ??? ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΞΕΦΤΙΛΕΣ???
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": letsos4

Απ: 7η Αγ. ΧΟΝΤΡΟΓΑΥΡΟΣ - ΟΦΗ 19/10/2019 19:32 #165978

• ANTONIS R.
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
V.A.Rατε βιολιτζιδες
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.28 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.