You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Παρασκευή, 23 Οκτ 2020
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 09:32 #165032

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Αφού πετύχαμε την λευτεριά , όλα είναι δυνατά..!!
ΒΡΑΧΑΣΙ-4 έγραψε:
απο τη στιγμη που μπηκε στη μεση η αεκ,ειναι μια καλη ευκαιρια να δουμε ποσο μπορουμε να κοντραρουμε τους big 3...θελεις φερειρα,παιρνεις φερειρα, κερδιζεις κ δειχνεις οτι ανεβαινεις επιπεδο.Στον παιρνει,δειχνεις οτι σε κανουν οτι θελουνε...τα υπολοιπα ειναι για λαικη καταναλωση

+444444444

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 18:05 #165033

• Nauro
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Η απόλυτη κοροϊδία με τα συμβόλαια της τέως διοίκησης μας!!! Από τη μια ευτυχώς από την άλλη πόσο Μ@@@ΚΕΣ πρέπει να νιώθουμε.. Στρέζος εκτός Φαζός εκτός.. Σωστές και οι δυο αποφάσεις. Ο Φαζός είχε την ευκαιρία του κάποια στιγμή και την είχε αρπάξει από τα μαλλιά για ένα διάστημα αλλά δεν είχε διάρκεια..Ας τον αφήσουμε να βρει το δρόμο του.. Ο Στρέζος ακόμα χειρότερα..όχι απλά είχε μια ευκαιρία αλλά του δόθηκε η δυνατότητα να είναι το τέρμα μας για την επόμενη 10ετια.. Για μένα ότι θετική άποψη είχα για το Στρέζο μηδενίστηκε με το χειρότερο τρόπο στο γκολ που τρώει με τη λαμία, που για μένα ήταν μακράν το πιο στημένο γκολ που έχω δει όσα χρόνια παρακολουθώ τον ΟΦΗ.

Στα της εβδομάδας
- Πήραμε τον Βαγγέλη Λάππα για προπονητή τερματοφυλάκων
- Έφυγε ο γυμναστής μας
- Ανακοινώθηκε ότι θα κάνουμε προετοιμασία στο εξωτερικό σε ευρωπαϊκά πρότυπα, μετά από ούτε που θυμάμαι πόσα
χρόνια
- Ανακοινώθηκαν 2 από τα φιλικά μας παιχνίδια με Λόκερεν και Οστάνδη

Αναμένουμε να κλείσει το θέμα με τον Βέρα και να αρχίσουν οι ανακοινώσεις παικτών.
Μεταγραφικά μιλώντας θα προτιμούσα να επιστρέψει ο Γιαγκιόζης ως 3ος τερματοφύλακας ή να προωθηθεί ο Σηφάκης (αν ηλικιακά είναι εφικτό), επίσης ο Μιχαήλ του Πας έμεινε ελεύθερος...νομίζω είναι μια καλή λύση (για Ελληνα παίκτη) για 2ος-3ος αμυντικός
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 18:19 #165034

• axinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Πιστεύω ότι είναι κλεισμένος και ο Μάνος. Δεν είναι δυνατόν να πέφτει ο πας και να έρχεται στο Γεντί να δει τον ΟΦΗ, πράγμα που πέρασε στα ψηλά από πολλούς!!!
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Duhan, Salvador, slsnakes4

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 19:22 #165035

• ezlin4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
www.cretalive.gr/isawihear/chares-gia-to...-fortetsanakh-942663
Και να παντρεύεται και στο Ηράκλειο!
fuck modern football!

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 19:44 #165036

• kostas4
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Expert Boarder
www.gentikoule.gr/podosfairo/165515-o-of...onis-tou-brazilianou

Πίστη στην διοίκηση ξέρουνε τη κάνουν

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 19:52 #165037

• omilitis1987
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
Πίστη στη διοίκηση εννοείται πως υπάρχει. Επίσης όλοι ξέρουμε τα κόλπα των διαφόρων μάνατζερ.
Από εκεί και πέρα κριτική πάντα θα γίνεται αρκεί να είναι καλοπροαίρετη.

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 06/06/2019 21:59 #165038

• gio4444
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κάποιος είχε γράψει στο fb ότι σε εκείνο το ματς δεν ήταν τυχαία στο Ηράκλειο αλλά είχε κλείσει στον ΟΦΗ κιόλας. Λέτε να τα σκασε ο Μά(ι)καρος στο χοντρομπαλά και γι'αυτό να τσιγκουνεύτηκε στον Μεγιάδο;
Εδώ στη Μεγαλόνησο λατρεύουμε τον Όμιλο...

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 09/06/2019 15:27 #165039

• Johnp
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Administrator
Πολύ ηρεμία....Απο εβδομάδα φανταζομαι οτι θα εχουμε απανωτές ανακοινώσεις; Η προετοιμασία ξεκινάει την πρωτη Ιουλιου και πρεπει να εχει κλεισει το 80-90% της ομαδας. Στην ουσία εχουν μεινει 20 ημέρες μονο για να κλεισουν οι περισσοτερες μεταγραφες, ανανεωσεις και αποχωρήσεις. Και θελουμε πολλες μεταγραφες.

Επισεις πρεπει να τελειώνει και το θεμα με τον Βερα.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΒΡΑΧΑΣΙ-4

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 09/06/2019 18:20 #165040

• ΒΡΑΧΑΣΙ-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Johnp έγραψε:
Πολύ ηρεμία....Απο εβδομάδα φανταζομαι οτι θα εχουμε απανωτές ανακοινώσεις; Η προετοιμασία ξεκινάει την πρωτη Ιουλιου και πρεπει να εχει κλεισει το 80-90% της ομαδας. Στην ουσία εχουν μεινει 20 ημέρες μονο για να κλεισουν οι περισσοτερες μεταγραφες, ανανεωσεις και αποχωρήσεις. Και θελουμε πολλες μεταγραφες.

Επισεις πρεπει να τελειώνει και το θεμα με τον Βερα.

μα πολυ ηρεμια........
σκιας ανακοινωστε διαρκειας......
ΑΝΑΨΑΜΕ ΦΩΤΙΑ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 09/06/2019 20:44 #165041

• Nauro
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Κατι μου λεει οτι τα διαρκειας θα ειναι καπως τσουχτερα...μακαρι να βγω λαθος

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 09/06/2019 22:19 #165042

• axinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καπίνο ακούστηκε στο Creta.
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 09/06/2019 22:41 #165043

• Johnp
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Administrator
axinos έγραψε:
Καπίνο ακούστηκε στο Creta.

Πολύ καλος τερματοφυλακας αλλα νομιζω θα εχει πολυ ακριβο συμβόλαιο...Παντως οχι αδυνατο να ερθει στον ΟΦΗ αφου αν δεν κανω λαθος ειναι και αυτος ενα απο τα παιδια που αναδειχηκαν οτν ο Σαμαρας ηταν στης ακαδημίες του Παναθηναικου αρα ξερει τον Σαμαρα και λογικα θα ξερει και το τι χτιζετε στον ΟΦΗ και ποσο σοβαρό ειναι το προτζεκτ.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 10/06/2019 00:13 #165044

• gio4444
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Υπομονή αλλά έχουμε πάθει σύνδρομο στέρησης χωρίς την ομιλάρα και χωρίς να ακούμε ονόματα όπως γίνεται συνήθως! Χαλάλι όμως γιατί είναι σοβαροί οι άνθρωποι και θα τα πουν όταν πρέπει όλα. Ελπίζω αυτή τη βδομάδα να ακούσουμε κάποιες μεταγραφές. Τα διαρκείας πιστεύω ότι θα είναι σε λογικές τιμές. Ένα 130άρι στην 4 θα ήταν μια χαρά και μακάρι να βάλουν και 2-3 δόσεις ώστε να πάρουν και όσοι που δεν μπορούν. Πρέπει να πουλήσουμε τουλάχιστον 4500, μην έχουμε μόνο απαιτήσεις από τον Μπούση να σκάει κατοστάρες.

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 10/06/2019 09:20 #165045

• ΒΡΑΧΑΣΙ-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Ένα 130άρι στην 4 θα ήταν μια χαρά

large σε βρισκω.....

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 10/06/2019 09:23 #165046

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
gio4444 έγραψε:
Υπομονή αλλά έχουμε πάθει σύνδρομο στέρησης χωρίς την ομιλάρα και χωρίς να ακούμε ονόματα όπως γίνεται συνήθως! Χαλάλι όμως γιατί είναι σοβαροί οι άνθρωποι και θα τα πουν όταν πρέπει όλα. Ελπίζω αυτή τη βδομάδα να ακούσουμε κάποιες μεταγραφές. Τα διαρκείας πιστεύω ότι θα είναι σε λογικές τιμές. Ένα 130άρι στην 4 θα ήταν μια χαρά και μακάρι να βάλουν και 2-3 δόσεις ώστε να πάρουν και όσοι που δεν μπορούν. Πρέπει να πουλήσουμε τουλάχιστον 4500, μην έχουμε μόνο απαιτήσεις από τον Μπούση να σκάει κατοστάρες.

Άκουσα οτι τα διαρκείας που θα διατεθούν φέτος θα είναι λιγότερα απο ότι πέρυσι.. Άν και είναι κουλό να μπορείς να πουλήσεις πολλά και να έχεις καβάτζα γεμάτο γήπεδο και να προτιμήσεις για μερικές χιλιάδες ευρώ να βάλεις φρένο και να κρατήσεις εισιτήρια για τα εκδοτήρια.. Η γνώμη μου είναι μακάρι να είναι sold out απο διαρκείας!

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 10/06/2019 10:01 #165047

• Mnemotechnics
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
gio4444 έγραψε:
Υπομονή αλλά έχουμε πάθει σύνδρομο στέρησης χωρίς την ομιλάρα και χωρίς να ακούμε ονόματα όπως γίνεται συνήθως!

Άσε φιλαράκι! ...Ξυπνάς Δευτεριάτικα, πας στο gentikoule.gr με την τσίμπλα στο μάτι, διαβάζεις "Έρχονται και οι πρώτες 3-4 “κλεισμένες” μεταγραφές", σου γυρίζουν τα μάτια ανάποδα... αναρωτιέσαι τι επεισόδια έχασες όλο το σαββατοκύριακο, η γυναίκα σου σού φωνάζει να ζεστάνεις το γάλα του μωρού κι εσύ είσαι με το κινητό στο χέρι πάνω από το μπρίκι και περνάς όλα τα αθλητικά site ένα προς ένα... Τραγωδία!

Αυτή η κανονικότητα που έχει έρθει μάς έχει βρει πολύ διψασμένους! Αν δεν ακούσω και σήμερα ένα όνομα, θα το ρίξω στα ναρκωτικά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kargaris, Johnp, nikos-4, ANTONIS R., letsos4, ΒΡΑΧΑΣΙ-4

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 10/06/2019 21:23 #165048

• Johnp
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Administrator
Λιγο ασχετο με το παρών τοπικ αλλα θα το γραψω εδω για να μην ανοιγω αλλο.

Ο ΟΦΗ συνολικα φετος πληρωσε 82.000 ευρω σε προστιμα. Πεταμένα λεφτα. Ενα συμβόλαιο ενας παικτη δηλαδή. Ελπιζω απο την νεα σαιζον να κοψουμε τα υβριστικα και τα καπνογωνα γιατι ειναι κριμα να πεταμε ετσι τα λεφτα της ομαδας.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 01:07 #165054

• gio4444
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ντάξει δεν κράζω ούτε έχω τέτοια διάθεση αλλά από το "αυτή τη βδομάδα κλείνει το θέμα νέιρα και οι ανανεώσεις" πήγαμε στο τελευταίο δεκαήμερο του Ιουνίου;" Δηλαδή ο νέιρα ψάχνει καλύτερα φράγκα και αν δε βρεί θα μας πει το ναι; Και αν πει όχι, εμείς θα βρούμε μετά 10άρι; Και είμαστε σίγουροι ότι αυτοί που παρακολουθούμε σαν εναλλακτικές δε θα πάνε αλλού ως τότε; Λογικά ερωτήματα αυτά. Γιατί να περιμένουμε το νέιρα δηλαδή τόσες μερες, δεν είναι δα και κανένας παικταράς και δεν δικαιολογεί κιόλας τα 120 που αξιώνει. Τα ίδια ισχύουν και με Γιακουμάκη. Περιμένουμε τη Μπρέντα, περιμένουμε την ΑΕΚ. Είναι τραγικό λάθος να περιμένουμε τόσους παίκτες και να μην προχωράμε. Πολλή ησυχία ρε παιδιά επικρατεί και θέλουμε και κάτι πιο ποιοτικό όχι μόνο προϊόντα σκάουτινγκ με ρίσκο. Και αν δεν κινηθείς τώρα για το κάτι πιο ποιοτικό μετά θα είναι πιο δύσκολο να βρεις. Είναι και το θέμα του Βέρα που δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχούμε ή όχι. Εύχομαι ως τον Ιούλιο να έχουμε εξελίξεις γιατί ο κόσμος ανυπομονεί. Όχι για εφέ και ονόματα, αλλά για να δει τα θεμέλια της νέας ομάδας και το έργο όλων αυτών των αξιόλογων ανθρώπων που είναι στη διοίκηση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Mnemotechnics

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 07:41 #165055

• axinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
gio4444 έγραψε:
Ντάξει δεν κράζω ούτε έχω τέτοια διάθεση αλλά από το "αυτή τη βδομάδα κλείνει το θέμα νέιρα και οι ανανεώσεις" πήγαμε στο τελευταίο δεκαήμερο του Ιουνίου;" Δηλαδή ο νέιρα ψάχνει καλύτερα φράγκα και αν δε βρεί θα μας πει το ναι; Και αν πει όχι, εμείς θα βρούμε μετά 10άρι; Και είμαστε σίγουροι ότι αυτοί που παρακολουθούμε σαν εναλλακτικές δε θα πάνε αλλού ως τότε; Λογικά ερωτήματα αυτά. Γιατί να περιμένουμε το νέιρα δηλαδή τόσες μερες, δεν είναι δα και κανένας παικταράς και δεν δικαιολογεί κιόλας τα 120 που αξιώνει. Τα ίδια ισχύουν και με Γιακουμάκη. Περιμένουμε τη Μπρέντα, περιμένουμε την ΑΕΚ. Είναι τραγικό λάθος να περιμένουμε τόσους παίκτες και να μην προχωράμε. Πολλή ησυχία ρε παιδιά επικρατεί και θέλουμε και κάτι πιο ποιοτικό όχι μόνο προϊόντα σκάουτινγκ με ρίσκο. Και αν δεν κινηθείς τώρα για το κάτι πιο ποιοτικό μετά θα είναι πιο δύσκολο να βρεις. Είναι και το θέμα του Βέρα που δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχούμε ή όχι. Εύχομαι ως τον Ιούλιο να έχουμε εξελίξεις γιατί ο κόσμος ανυπομονεί. Όχι για εφέ και ονόματα, αλλά για να δει τα θεμέλια της νέας ομάδας και το έργο όλων αυτών των αξιόλογων ανθρώπων που είναι στη διοίκηση.

Νομίζεις ότι αυτοί κοιμούνται κι εσύ είσαι ξύπνιος?
Λάθος κατάλαβες!
Φιλικά πάντα
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nauro

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 08:43 #165056

• gio4444
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Δε γράφω εδώ για να το παίξω ξύπνιος αλλά για να εκφράσω τις ομιλίτικες σκέψεις μου. Λογικά ερωτήματα έθεσα, όπως ανέφερα άλλωστε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": axinos

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 09:22 #165057

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Καταλαβαίνω οτι οι διοικούντες κινούνται με επαγγελματισμό και σοβαρότητα αλλα πρέπει να κρατάνε τους φιλάθλους ζεστούς και ενήμερους για κάποια βασικά πράγματα.. Τα διαρκείας δεν θα μπορούσαν να έχουν ανακοινωθεί?? Περιμένω να τελειώσει ο σχεδιασμός και η μεταγραφική περίοδος και μετά θα ασκήσω την κριτική μου εκ του αποτελέσματος..

Υ.Γ. ήδη τρώγομαι να αρχίσω το κράξιμο του κλασικού Οφιτζή αλλα δεν θα το κάνω..Κρατιέμαι..

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 09:46 #165058

• Mnemotechnics
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Εγώ πάλι, μάλλον έχω χάσει κάποιο επεισόδιο με την περίπτωση Γιακουμάκη. Είχα την εντύπωση ότι είχαμε option αγοράς και τώρα διαβάζω ότι ο παίκτης το σκέφτεται για εξωτερικό, η Μπρέντα έχει κάνει προσφορά, η ΑΕΚ περιμένει καλύτερη πρόταση και κάτι τέτοια. Άρα στην ουσία δεν έχουμε καμία option, ή έχουμε μία με πολλές δικλίδες. Εκτός αν υπάρχει άλλος λόγος που περιμένουμε.

Επίσης, μιας και πήρα φόρα να ρωτάω, ο Βέρα τι ακριβώς πάει να κάνει στη Ρόδο, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος; Σε κανένα κείμενο δεν είναι σαφές αυτό. Πάει να δώσει τις εξετάσεις; Έχει κανονίσει συνέντευξη; Πάει χωρίς να έχει κανονίσει συνέντευξη; Εχθές διάβαζα ότι συγκεντρώνει πιθανότητες να πάει και ο Ίσις... κι όταν μιλάμε με το "συγκεντρώνει πιθανότητες" δύο μέρες πριν τη συνάντηση, πείτε μου εσείς τι καταλαβαίνετε. Ο Ίσις έχει ή δεν έχει κανονίσει συνάντηση; Εσείς στην Κρήτη μπορεί να έχετε ενημέρωση σε αυτονόητα θέματα, απλά κάνοντας μια βόλτα στα καφενεία. Εγώ, ο απομακρυσμένος, βγάζω συμπεράσματα με όσα διαβάζω. Κι αυτά που διαβάζω, μόνο σαφή δεν είναι.

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 11:19 #165059

• perifanos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Έχουμε την ίδια ενημέρωση.. Κανείς δεν ξέρει τίποτα.. Μόνο υποθέσεις και εικασίες.. Αυτό συμβαίνει γιατί κανείς απο την τωρινή διοίκηση δεν δίνει προς τα έξω πληροφορίες για την δουλειά που γίνεται και για το πως δρομολογούνται τα ανοιχτά θέματα..

Γι αυτό είπα ότι τρώγομαι να αρχίσω το κράξιμο αλλά αφήνω να τελειώσουν τον σχεδιασμό τους χωρίς ενοχλήσεις οι διοικούντες πριν κράξω..Να δώ που το πάνε κιόλας γιατί μπορεί όντως να είναι αυτό που κάνουν το καλύτερο και δεν θελω σε καμία περίπτωση να είμαι με κάποιον άδικος.. Νομίζω αξίζουν και με το παραπάνω να δουλεύουν απερίσπαστοι με τον τρόπο που έχουν επιλέξει..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Mnemotechnics

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 12:47 #165060

• boukoumtsa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
dont panic, όλα προχωράνε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp, slsnakes4

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 12:55 #165061

• ANTONIS R.
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
perifanos έγραψε:
Έχουμε την ίδια ενημέρωση.. Κανείς δεν ξέρει τίποτα.. Μόνο υποθέσεις και εικασίες.. Αυτό συμβαίνει γιατί κανείς απο την τωρινή διοίκηση δεν δίνει προς τα έξω πληροφορίες για την δουλειά που γίνεται και για το πως δρομολογούνται τα ανοιχτά θέματα..

Γι αυτό είπα ότι τρώγομαι να αρχίσω το κράξιμο αλλά αφήνω να τελειώσουν τον σχεδιασμό τους χωρίς ενοχλήσεις οι διοικούντες πριν κράξω..Να δώ που το πάνε κιόλας γιατί μπορεί όντως να είναι αυτό που κάνουν το καλύτερο και δεν θελω σε καμία περίπτωση να είμαι με κάποιον άδικος.. Νομίζω αξίζουν και με το παραπάνω να δουλεύουν απερίσπαστοι με τον τρόπο που έχουν επιλέξει..

+4444 στα με έντονη γραφή.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 16:43 #165062

• Duhan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Mnemotechnics έγραψε:
Εγώ πάλι, μάλλον έχω χάσει κάποιο επεισόδιο με την περίπτωση Γιακουμάκη. Είχα την εντύπωση ότι είχαμε option αγοράς και τώρα διαβάζω ότι ο παίκτης το σκέφτεται για εξωτερικό, η Μπρέντα έχει κάνει προσφορά, η ΑΕΚ περιμένει καλύτερη πρόταση και κάτι τέτοια. Άρα στην ουσία δεν έχουμε καμία option, ή έχουμε μία με πολλές δικλίδες. Εκτός αν υπάρχει άλλος λόγος που περιμένουμε.

Επίσης, μιας και πήρα φόρα να ρωτάω, ο Βέρα τι ακριβώς πάει να κάνει στη Ρόδο, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος; Σε κανένα κείμενο δεν είναι σαφές αυτό. Πάει να δώσει τις εξετάσεις; Έχει κανονίσει συνέντευξη; Πάει χωρίς να έχει κανονίσει συνέντευξη; Εχθές διάβαζα ότι συγκεντρώνει πιθανότητες να πάει και ο Ίσις... κι όταν μιλάμε με το "συγκεντρώνει πιθανότητες" δύο μέρες πριν τη συνάντηση, πείτε μου εσείς τι καταλαβαίνετε. Ο Ίσις έχει ή δεν έχει κανονίσει συνάντηση; Εσείς στην Κρήτη μπορεί να έχετε ενημέρωση σε αυτονόητα θέματα, απλά κάνοντας μια βόλτα στα καφενεία. Εγώ, ο απομακρυσμένος, βγάζω συμπεράσματα με όσα διαβάζω. Κι αυτά που διαβάζω, μόνο σαφή δεν είναι.

Θα σου πω τι πιστευω εγω.
Ολα βρισκονται σε μεταβατικο σταδιο. ΟΛΑ.
Οπως και η σχεση της ΠΑΕ με τα τοπικα μηντια.
Δεν βγαζουν κιχ απο την ΠΑΕ και αυτο εχει προκαλεσει μια αναστατωση στους ντοπιους ρεπορτερ-ανταποκριτες η οποια με την σειρα της περναει και στον κοσμο σιγα σιγα.
Τοσες μερες διαβαζουμε τα ιδια αρθρα ξανα και ξανα και ξανα.
Εδω τους πηρε 20 μερες για να μαθουν τι προταση καναμε στον Νειρα. Και εν τελει απο τον Νειρα τα μαθανε.
Προσωπικα ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ απο οτι γραφεται και απο οποιον γραφεται.
Δεν ξεχναω την αναστατωση που προκληθηκε προσφατα οταν καποιοι που ειχαν την "πληροφορηση" ενημερωσαν τον κοσμο μας πως ο ΟΦΗ μπορουσε να χτυπησει το 50% των δικαιωματων του Φερειρα επειδη το αλλο 50% το ειχε αγορασει λεει ο τιγρης.
Και μετα χωσε μεσα και το στορυ του Γιακουμακη και οριστε...
ετοιμο το μελοδραμα!

Υπομονη παιδες.

Υ.Γ. Θεωρω πιθανοτερο να φυγει ο Νειρα παρα να μεινει.
Win or lose we get on the booze
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp, Nauro, Mnemotechnics

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 18:55 #165063

• leonard4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • OMILARA EIMAI LIWMA
Και γω θεωρώ οτι δεν θα μείνει ο Νειρα γιατι μια σοβαρη διοικηση που δείχνει να ναι η δικια μας δεν θα κάτσει και πολυ να περιμένει τι θα πει ο 31χρονος Νειρα που πέρυσι ηταν μεταξυ γηπεδου και interclinic. Πηρε 120 χιλιαρικα ηδη χώρια τα bonus και οτι του φρόντιζαν τα παντα για την οικογένεια του. Αν ισχύουν αυτα που γραφονται ειναι αχάριστος
[/url]
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Johnp, Salvador, ANTONIS R., ΒΡΑΧΑΣΙ-4

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 13/06/2019 22:29 #165064

• Johnp
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Administrator
Duhan έγραψε:

Υ.Γ. Θεωρω πιθανοτερο να φυγει ο Νειρα παρα να μεινει.

Και εγω θεωρω οτι με 120 που θελει ο Νειρα θα μπορουσαμε να βρουμε καλυτερο παικτη. Βλακεια και του ιδιου που φευγει γιατι δεν προεκειτε να βρει πουθενα τετοιο συμβόλαιο. Σε οποια ομαδα και να παει δεν θεωρω οτι θα το δωσουν πανω απο 80K.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Salvador

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 14/06/2019 08:37 #165065

• ΒΡΑΧΑΣΙ-4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
Πιστευω οτι μολις λυθει το θεμα με τους προπονητες θα εχουμε κ εανακοινωσεις.....
Κατα τη γνωμη μου παντα, σωστα κανει η διοικηση κ δεν ανακοινωνει κατι,αφου σε περιπτωση αλλαγης πρεπει να δωσει το οκ κ ο νεος προπονητης.
Απλα ρε πουστη μου...λιγο κουτσομπολιο,ονοματολογια,κτλ...να νιωσω κ γω μια φορα κανονικος φιλαθλος..κ ας γραψουν οτι χτυπαμε τον Αζαρ,τον Σαλαχ κ το Ροναλντο!!!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": slsnakes4

Μεταγραφές Ανανεώσεις Αποχωρήσεις 2019-2020 14/06/2019 16:06 #165066

• Johnp
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Administrator
Οριστικά παραμένει στον ΟΦΗ ο Μεγιάδο δανεικος αλλα με πολυ καλύτερους ορους αγορας του στο μελλον. 50% κατω.

Εμεινε και ο Δερμιτζακης. Φανταζομαι σαν τριτη λυση.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.33 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.