You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Τρίτη, 20 Απρ 2021
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 0 - 2
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 0 - 2

Απ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 08/12/2020 08:59 #169202

• jeeper creeper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Να σου απαντήσω φίλε Γιάννη,
Κατ΄ αρχήν το σχόλιο μου για τον αγώνα με τον Απόλλωνα, ήταν εναρμονισμένο με τα περισσότερα κείμενα - σχόλια που γράφτηκαν στο web ακόμα και με τον Σμπώκο, ακόμα - ΕΚΠΛΗΞΗ - και με τον Σαρρή. όλοι γράφουν ότι παίξαμε απαράδεκτα και χάσαμε δίκαια! Και εσύ ξεκινάς πάλι από τη διαιτησία. Πάει αυτό.

Προφανώς έχω κουράσει να τα χώνω στην ομάδα σχεδόν ένα χρόνο τώρα. Αν το σκεφθείς όμως είναι η ομάδα που μας έχει κουράσει. Από την αρχή του δεύτερου γύρου πέρυσι βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια. Χάλια μπάλα, σποραδικές καλές εμφανίσεις σε μέρος αγώνων που δεν συνοδεύονται από αποτελέσματα όμως. Αρνητικό ρεκόρ σε νίκες. Χειρότερη άμυνα της λίγκας και πέρυσι και φέτος. Αποδυνάμωση της ομάδας από συνεχείς τραυματισμούς και πωλήσεις, κενά που δεν καλύπτονται, ενδεκάδες με άπειρους νεαρούς, προπονητή στον κόσμο του κλπ.

Μακάρι να έβρισκα κάτι θετικό να γράψω....
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": omilitis4

Απ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 08/12/2020 11:09 #169203

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
jeeper creeper έγραψε:
Να σου απαντήσω φίλε Γιάννη,
Κατ΄ αρχήν το σχόλιο μου για τον αγώνα με τον Απόλλωνα, ήταν εναρμονισμένο με τα περισσότερα κείμενα - σχόλια που γράφτηκαν στο web ακόμα και με τον Σμπώκο, ακόμα - ΕΚΠΛΗΞΗ - και με τον Σαρρή. όλοι γράφουν ότι παίξαμε απαράδεκτα και χάσαμε δίκαια! Και εσύ ξεκινάς πάλι από τη διαιτησία. Πάει αυτό.

Παρότι εγραψα ενα ολοκληρο σεντονι για τις αστοχιες του ΟΦΗ και για τους λογους που εχασε φταιει ο ιδιος ο ΟΦΗ κατα 80% (4 απο τα 5 σημεία) εσυ επιλεγεις να εστιαζεις στο κομματι που εγραψα για την διαιτησια (20%)..Δεν παει ετσι ομως.

Ειναι ξεκαθαρη κριτικη στον ΟΦΗ ολο μου το κειμενο. Και μαλιστα οχι γενικη, αοριστη και ισοπεδοτική κριτικη. Γραφω σιγκεκριμενα πραγματα που εκανε ο ΟΦΗ λαθος. Γραφω για σιγκεκριμένους παικτες , φασεις κλπ. Οποτε το δικο μου κειμενο ισως να περιεχει και περισσοτερη κριτικη απο αυτα του Σμπωκου και του Σαρρη.

Και για να το ξεκαθαρισω ακομα πιο πολυ. Ο ΟΦΗ φταιει για την ηττα. Ο ΟΦΗ και οι δικιες του αστοχιες. Ο διαιτητης επαιξε μικρο ρολο..Αλλα δεν παυει να επαιξε. Οποτε οφειλα να το αναφερω. Οταν βλεπω κατι δεν μπορω να το θαβω κατω απο τις αστοχιες της δικιας μας ομαδας και να λεω..οκ παμε παρακατω για ολα φταει ο ΟΦΗ..Ειδικα οταν αυτο το πραγμα με τους διαιτητες φετος, αποδεδειγμενα, εχει παραγινει.

Επισεις λετε συνεχεια οτι γραφω για διαιτητες κλπ για να απαξιωσετε τα γραφόμενα μου βαφτιζοντας με εμμεσος ως γραφικο. Μα σε ολα σχεδον οσα εχω γραψει εχω δικαιωθει απο τον Κλατεμπεργκ και σε αλλα απο τους τηλεδιαιτητες.

Περα απο αυτο ομως, απαντησε μου σε παρακαλω στα παρακατω.
Το πρωτο κορνερ που εδωσε ο διαιτητης και απο το οποιο προηλθε στο καπακι το δευτερο, ηταν κορνερ η οχι;

Στο 51' επρεπε να βγαλει δευτερη κιτρινη καρτα στον Φατιον (αν οχι απευθειας κοκκινη) που παει με τις ταπες επανω στον κοροβεση και ξεκαθαρα βρισκει τα ποδια του η οχι;

Στο παρακατω κειμενο παντως ο φιλος HER4DER εχει εντοπισει και αλλα λαθη κατα του ΟΦΗ σε αυτο το ματς.
Οπως χερι απο παικτη του Απολλωνα (εκανε κοντρολ) δευτερολεπτα πριν το γκολ του Νταουντα και χερι μεσα στην περιοχη σε σουτ του ΟΦΗ απο παικτη του Απολλωνα...οπου μιλαει για πεναλντι. Σε καμια απο αυτες τις δυο περιπτωσεις δεν ειδαμε replay απο την Νοβα..Απλα το εξαφανισαν.
www.oficrete.gr/stiles/ta-paidia-tis-4/t...-ofi-apollon-smyrnis

Ευτυχως δηλαδη που υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που δεν περνανε στο ντουκου αυτα τα λαθη κατα του ΟΦΗ..Οχι οτι θα αλλαξει κατι αλλα να μην εμφανίζομαι εγω ως ο τρελος του χωριου μιας και παντα ειμαι ενα απο αυτους που παει εναντια στο ρευμα....
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 08/12/2020 16:35 #169204

• rinokeros
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
εγω δεν μπορω να χρεωσω τιποτα στο σιμο,οταν το 80% των περσινων γκολ-ασιστ του πρωτου γυρου(φιγκε-τσιλια-σεμεδο) δεν ειναι πλεον διαθεσιμα.επισης αν τα κορακια επαιζαν 50-50 θα ειμασταν 5δα.υπομονη και ολα θα γινουν(πιστευω)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zaxos4snakes

Απ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 08/12/2020 19:54 #169205

• Salvador
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
rinokeros έγραψε:
εγω δεν μπορω να χρεωσω τιποτα στο σιμο,οταν το 80% των περσινων γκολ-ασιστ του πρωτου γυρου(φιγκε-τσιλια-σεμεδο) δεν ειναι πλεον διαθεσιμα.επισης αν τα κορακια επαιζαν 50-50 θα ειμασταν 5δα.υπομονη και ολα θα γινουν(πιστευω)

Ούτε εγώ νομίζω ότι φταίει ο Σίμος,ότι έχει κάνει λάθη σίγουρα,αλλά όχι ότι είναι η αιτία του κακού.
Ούτε οι απουσίες είναι νομίζω το πρόβλημα,γιατί με αυτούς τους 3 που λες η ομάδα σε όλο το δεύτερο
γύρο και στα πλεϊ οφ σερνότανε.
Το θέμα είναι ότι από τον Ιανουάριο και μετά η ομάδα έχασε την ενέργεια που είχε μέχρι τότε,τα τρεξίματα
της,την ικανότητα να πιέζει ψηλά τον αντίπαλο.Ακόμα και εγώ είχα παραξενευτεί με την εικόνα που παρουσι-
άζαμε εκείνο το 3μηνο.Ειδικά στα δεύτερα ημίχρονα έτριβα τα μάτια μου,λέω τι βλέπω τώρα ρε φίλε ΟΦΗ ή
Premier League?
Νομίζω ότι το κακό ξεκίνησε στις 20 Δεκεμβρίου του 2019.

Απ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 08/12/2020 20:45 #169206

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Salvador έγραψε:

Νομίζω ότι το κακό ξεκίνησε στις 20 Δεκεμβρίου του 2019.

To μεγαλο κακο εγινε στα playoffs οπου η ομαδα επαιζε χωρις ουσιαστικο στοχο. Απο τοτε μεχρι σημερα η ομαδα παιζει λες και δεν εχει στοχο περα της ανετης παραμονής.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: 11η Αγ. ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 08/12/2020 20:46 #169207

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
rinokeros έγραψε:
επισης αν τα κορακια επαιζαν 50-50 θα ειμασταν 5δα.υπομονη και ολα θα γινουν(πιστευω)

Τωρα θα σου την πεσουν ολοι αφου τολμησες να πεις για διαιτητες...και οτι δεν μας παιζουν 50-50
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

• Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.13 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.