You are here: Home » Αρχική Φόρουμ
Πέμπτη, 17 Ιουν 2021
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Ανταγωνιστές μας!

Απ: Ανταγωνιστές μας! 08/04/2021 17:45 #169867

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Κακογραμμένα σεντόνια λέει. Μάλιστα...την άλλη φορά θα στέλνω το σεντόνι μου σε φιλόλογο πριν το περάσω στο οπαδικό μας φόρουμ για να μπορείς να καταλάβεις τι γράφω ώστε να μην πιάνεσαι από οπουδήποτε μπορείς για να φέρεις τι συζήτηση στα μέτρα σου.

Επειδή τις περισσότερες φορές που γράφω εδώ μέσα, παράλληλα δουλεύω και κανω δεκα άλλες δουλειές στο pc, μπορεί να ξεχνάω κανένα τόνο, κανένα άρθρο κλπ. και να μην το έχω προσέξει η να το έχω περάσει από αυτόματη διόρθωση. Δεν έχω χρόνο να κοιτάζω μια μια τις λέξεις ώστε να δω ότι ίσως έχουν αλλαχτεί άρθρα και προτάσεις με αποτέλεσμα να αλλάζει το νόημα μιας πρότασης ελάχιστα...Το πρόβλημα είναι ότι εσύ μετά το εκμεταλλεύεσαι αυτό και το μετατρέπεις σε ολόκληρο θέμα για να πετάξεις την μπάλα στην εξέδρα.

Πάμε άλλη μια...για να το καταλάβεις...με διορθωμένο το κείμενο:
Και εσύ εδώ μέσα αλλά και ορισμένοι άλλοι που έγραφαν στο oficrete όπως πχ ο OFIMONO έχετε μια τάση να κάνετε και ψυχολογικές αναλύσεις....

Αυτό που ήθελα βέβαια εξ αρχής να πω δεν αλλάζει. Παραμένει το ίδιο. Ότι και εσύ κάνεις ψυχολογικές αναλύσεις..

Αλλά εσύ κόλλησες στο ότι δεν ξεκαθαρίστηκε που μου κάνεις ψυχολογική ανάλυση. Εδώ μέσα η στο oficrete.. Λες και αυτό ήταν το θέμα. Αλλά όπως είπαμε, πιάνεσαι από ανούσια πράγματα για να ξεσκίσεις τη συζήτηση και να πετάξεις την μπάλα στην εξέδρα.

Ούτε δικηγόρος να ήσουν ρε μπαγάσα!

ΥΓ Οντως, ποτε δεν πεφτεις μεσα στις προβλεψεις σου
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Η ομάδα ξαναγεννιέται απο τις στάχτες τις σαν τον Φοίνικα! Μία ομάδα ένα νησί.

Απ: Ανταγωνιστές μας! 08/04/2021 18:18 #169869

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Όοοοο,τι να 'ναι πάλι. Βρε χαρά μου, δεν είναι κακογραμμένα όταν μου λες "σου είπα ότι το παραδέχτηκα ότι έκανα λάθος" και σου παραθέτω ΕΒΔΟΜΗΝΤΑ ποσταρίσματά σου (ξαναδες τα, παραπάνω!), που λένε ή υπονοούν το αντίθετο???? Ποια ορθογραφικά και τόνους, λοιπόν, μου τσαμπουνάς? Αυτά τα κάνω κι εγώ, ρε Γιάννη. Κακογραμμένο είναι γιατί λες "το είπα", αλλά ΚΑΘΕ φορά σου παραθέτω ότι ΔΕΝ το είπες! Πενηνταράκια σού τα κάνω για να συνεννοηθούμε. Και δεν είμαι και της νομικής και έχω και κακό λέγειν (όπως παρατηρείς).

Όσο γι'αυτό:

Johnp έγραψε:
Παραμένει το ίδιο. Ότι και εσύ κάνεις ψυχολογικές αναλύσεις..

Αλλά εσύ κόλλησες στο ότι δεν ξεκαθαρίστηκε που μου κάνεις ψυχολογική ανάλυση. Εδώ μέσα η στο oficrete.. Λες και αυτό ήταν το θέμα. Αλλά όπως είπαμε, πιάνεσαι από ανούσια πράγματα για να ξεσκίσεις τη συζήτηση και να πετάξεις την μπάλα στην εξέδρα.

Μπα? Σε αυτό κόλλησα? Παιδί μου, τα διαβάζεις όλα?

ΔΕΣ αν σου απαντάω:

omilitis4 έγραψε:
Στο oficrete δε θυμάμαι να σου είχα κάνει ψυχολογική ανάλυση. Βασικά, ούτε εδώ σου κάνω. Μου γράφεις ό,τι να 'ναι, σου απαντάω "λες ό,τι να 'ναι" και "να που το στηρίζω" και τελειώνει εκεί η υπόθεση.

Τέλος, άσε την "κλάψα" για το ότι δεν ασχολούμαι με καθετί που γράφεις επειδή έτσι με βολεύει, διότι κι εσύ το κάνεις, αλλά εγώ δε σε "μαλώνω" που...χάνεις την ουσία. Μην αρχίσω να ποστάρω και δικά μου σεντόνια με κομμάτια που σου γράφω και δεν τα σχολιάζουμε (σχολιάζεις) περαιτέρω. Εξάλλου, εδώ στραμπουλάω το μυαλό μου, ρε Γιάννη, για να σου εξηγήσω και αυτά τα λίγα, τα στοιχειώδη, θα μπω στη διαδικασία να ξεψειρίζω κάθε κατσουνάκι που μου γράφεις κιόλας? Χαθήκαμε!

Άσε που, μέχρι εδώ, έχει και λίγη πλάκα η κουβεντούλα. Αν μπούμε και σε λεπτομέρειες, δε θα δουλεύουμε καθόλου στο τέλος, τις καθημερινές, έως ότου βγάλουμε μια τόσο δα μικρή άκρη. Χώρια που θα τα μπερδέψουμε τόσο, που okey εγώ θα χάσω εσκεμμένα την ουσία, αλλά φοβάμαι ότι θα τη χάσεις κι εσύ μετά. (ενώ τώρα, ε?)

Απ: Ανταγωνιστές μας! 08/04/2021 18:40 #169870

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Οκ. Συμφωνώ. Εχεις δικιο.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": omilitis4

Απ: Ανταγωνιστές μας! 20/04/2021 14:14 #169893

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Παραθέτω τη βαθμολογία αυτήν τη στιγμή, μιας και μένει μία μόνο αγωνιστική για να τελειώσει η κανονική διάρκεια, διότι θεωρώ ότι αυτές θα είναι και οι έξι ομάδες που θα διεκδικήσουν την άνοδο στα πλέι-οφ:

1 ΙΩΝΙΚΟΣ 46
2 ΞΑΝΘΗ 38
3 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 38
4 ΧΑΝΙΑ 34
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 33
6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 30

Υπενθυμίζω πως παίζουν και οι έξι στα πλέι-οφ και ο Ιωνικός ανεβαίνει απευθείας. Θεωρώ ότι δεν υπάρχει άλλος υποψήφιος για τη δεύτερη θέση που οδηγεί στα μπαράζ, πέραν της Ξάνθης και του Λεβαδειακού. Αν έπρεπε να προβλέψω, θα έλεγα ότι ο Λεβαδειακός θα την πάρει τελικά.

Το μίνι πρωτάθλημά τους τελειώνει στις 19 Μαΐου, σύμφωνα με την προκήρυξη. Νομίζω ότι στον επαναληπτικό τού αγώνα στη Λιβαδειά, ο Καστάνιος θα είναι έτοιμος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zaxos4snakes, ANTONIS R., Arteides91

Απ: Ανταγωνιστές μας! 20/04/2021 15:59 #169894

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Βλέπω τόπικ ανταγωνιστές, βλέπω και έχεις γράψει ομάδες βήτα εθνικής και περίμενα να διαβάσω κανένα τρολάρισμα, με ομάδες που δεν θα παλέψουν για άνοδο από βήτα εθνική.
Τι κι αν σε αντίκρυσα στη γάμα εθνική...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": omilitis4, omilitis1987, ANTONIS R.

Απ: Ανταγωνιστές μας! 20/04/2021 16:56 #169895

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
χαχαχα

Το χειρότερο είναι ότι όντως μας απασχολεί, πλέον!

Πάντως, μετά από τρεις-τέσσερις αγωνιστικές, που θα ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο, θα βάλω ρόστερ Λεβαδειακού, φόρμα, τεχνική ηγεσία, κτλ, να τον μελετήσουμε λίγο.

Είμαι πολύ αισιόδοξος ότι δε χάνουμε την προτελευταία θέση και άσε τους να νομίζουν ότι θα πέσουμε!

Απ: Ανταγωνιστές μας! 20/04/2021 19:04 #169896

• axinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Γιάντα εμείς παίζουμε σαν τους μαλάκες κάθε Σάββατο, πρωί-πρωί, και οι υπόλοιποι μετά από μας και κάτι Δευτέρες?
ΜΙΑ ΖΩΗ Ο.Φ.Η

Απ: Ανταγωνιστές μας! 21/04/2021 00:29 #169897

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
omilitis4 έγραψε:
χαχαχα

Το χειρότερο είναι ότι όντως μας απασχολεί, πλέον!

Πάντως, μετά από τρεις-τέσσερις αγωνιστικές, που θα ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο, θα βάλω ρόστερ Λεβαδειακού, φόρμα, τεχνική ηγεσία, κτλ, να τον μελετήσουμε λίγο.

Είμαι πολύ αισιόδοξος ότι δε χάνουμε την προτελευταία θέση και άσε τους να νομίζουν ότι θα πέσουμε!

capitano.gr/articles/entyposiazei-sthn-i...LmekMFo6MYwKKMD17CL0

Κομμεντάκι παρακαλώ.
Σόρρυ για το οφ τόπικ.

Απ: Ανταγωνιστές μας! 21/04/2021 11:40 #169898

• omilitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
zaxos4snakes έγραψε:

Το κόμεντ που θα έκανα, θα ήταν "τεράστιος παι-κτα-ράς, τι να λέμε τώρα, ό,τι άγγιζε γινότανε χρυσάφι"!

Έπειτα είδα ότι αγωνίζεται στη βήτα Εθνική και, μάλιστα, "σε ομάδα που υποβιβάζεται και το στοιχείο που τον καθιστά σε ανοδική πορεία, είναι ότι τις τελευταίες αγωνιστικές η ομάδα του δε χάνει όλα τα ματς και αναμένει να γλυτώσει τον υποβιβασμό" και με...συγκράτησε λίγο.
Το αποκορύφωμα? Ότι πήραμε 300 χιλιάρικα!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Arteides91

Απ: Ανταγωνιστές μας! 21/04/2021 15:07 #169899

• zaxos4snakes
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
Ελπίζω να του έχουν βάλει ποσοστό μεταπώλησης του παιχταρά.

Απ: Ανταγωνιστές μας! 21/04/2021 15:10 #169900

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
axinos έγραψε:
Γιάντα εμείς παίζουμε σαν τους μαλάκες κάθε Σάββατο, πρωί-πρωί, και οι υπόλοιποι μετά από μας και κάτι Δευτέρες?

ε δεν πρεπει να ξερουν τα αποτελεσματα; Αμ πως..να μπαινουν τσαμπα σε εξοδα..Βλεπουν αν ο ΟΦΗ εχει περει βαθμους και αναλογος ο Κουγιας αγοραζει τα ματς...οποτε μπορει...
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zaxos4snakes

Απ: Ανταγωνιστές μας! 06/05/2021 18:36 #169930

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Ο Μπαράλες συνεχίζει τα θέατρα...και οι διαιτητές αντί να του βγάζουν κάρτες για θέατρο, τον επιβραβεύουν με πέναλτι υπερ. του....Όπως έκαναν και στην φάση με τον Σελίμοβιτς…οπού στο τέλος απέβαλαν και τον Σελίμοβιτς με δεύτερη κίτρινη με δεύτερο θέατρο Μπαράλες…και τον ΟΦΗ στο τελος να χανει με 1-0 από το πουθενα…

Δείτε το πέναλτι που έδωσε ο γελοίος Γκορτζιλας αντί να βγάλει κάρτα στον Μπαράλες...
www.onsports.gr/podosfairo/superleague/s...i-entasi-me-mparales

Ο ίδιος γελοίος διαιτητής που έδωσε αυτό το γελοίο πέναλτι δεν είχε δώσει το πεντακάθαρο πέναλτι του Καργά στο εντός έδρας με τον ΠΑΣ και ενώ έγινε στα 2 μετρά μπροστά του...και έπρεπε το ΒΑΡ να τον φωνάξει για να το δώσει...

Και μετρά μου λένε ορισμένοι ότι οι διαιτητές δεν είναι στημένοι...

Ο Αστέρας βρίσκετε στην εξάδα από τέτοιες διαιτησίες υπερ. του γιατί σαν ομάδα άξιζε να παίζει για την σωτήρια και όχι για την έξοδο στην Ευρώπη.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: Ανταγωνιστές μας! 26/05/2021 23:09 #170026

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
www.sdna.gr/podosfairo/842680_kampana-gi...ekat-eyro-ston-oriol

Τι λετε; Θα τι βγαλει ο Αρης για ακομα δυο χρονια η πολλα λεω;
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: Ανταγωνιστές μας! 27/05/2021 21:33 #170032

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Μαλλον πολλα χρονια ειπα.. μεχρι τον Σεπτεμβριο τι βγαζει δεν τι βγαζει ο Αρης....

Αρης: Γύρω στα 3 εκ. ευρώ για χρέη παρελθόντος
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

Απ: Ανταγωνιστές μας! 28/05/2021 21:05 #170036

• Mnemotechnics
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
www.gentikoule.gr/the_others/238428-firm...pagoreusi-metagrafon

Είναι τα λάθη των προηγούμενων που τα πληρώνει ο κακομοίρης ο Καρυπίδης...

...Ώπα... περίμενε...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zaxos4snakes

Απ: Ανταγωνιστές μας! 29/05/2021 21:32 #170038

• Johnp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
Mnemotechnics έγραψε:
www.gentikoule.gr/the_others/238428-firm...pagoreusi-metagrafon

Είναι τα λάθη των προηγούμενων που τα πληρώνει ο κακομοίρης ο Καρυπίδης...

...Ώπα... περίμενε...

Μα ειναι φυσικο ακολουθο. ΑΠο τι στιγμη που ο Αρης πληρωνει παλιες οφειλες καποια στιγμη δεν θα φτανουν τα λεφτα για να πληρωνει και νεες οφειλες..που μηνα με τον μηνα θα γινονται ολο και περισσοτερες και θα προστιθονται σιγα σιγα και παικτες απο το τωρινο ροστερ. Για αυτο λεω οτι ο Αρης δεν εχει ακομα πολυ χρονο ζωης.
H Λευτεριά κοστίζει!!!!

• Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.22 δευτερόλεπτα

Δεν είσαστε συνδεδεμένος.